ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowice - Zaproszenie na mecz kibice Milanu vs kibice Juve
Autor Wiadomość
Luca$ 
Juventino

Wysłany: Wto Sie 04, 2009 23:59   Katowice - Zaproszenie na mecz kibice Milanu vs kibice Juve

Witajcie!
jako przedstawiciel kibiców Juventusu proponuję rozegranie meczu piłkarskiego pomiędzy kibicami Milanu i kibicami Juve. Spotkanie miałoby się odbyć w Katowicach na Zawodziu, na boisku ze sztuczną trawą znajdującym na terenie Ośrodka Sportowego Słowian. Wstępnie chcemy zarezerwować termin na sobotę 22 sierpnia lub niedzielę 23 sierpnia. Godzina, o której mielibyśmy rozegrać spotkanie pozostaje do ustalenia. Nie wiem, czy w przeszłości pojawiały się tutaj na forum takie inicjatywy, a jeśli nie to jest to idealna okazja do rozegrania meczu razem z innymi kibicami Rossonerich. Prosiłbym o rozważenie propozycji i podjęcie decyzji w ciągu najbliższych 10 dni abyśmy mogli ostatecznie dokonać rezerwacji boiska. Zapraszam wszystkich fanów Milanu z Katowic i okolic! :-)

Mecz trwałby 2x45 min, 5 graczy w polu + bramkarz. Wynajęcie boiska kosztuje 50 zł za godzinę. Zakładając, że zarezerwowalibyśmy boisko na dwie godziny to na obie ekipy przypadłoby do uiszczenia 50 zł co przy 10 graczach daje 5 zł na osobę .

Z niecierpliwością oczekuję na Wasz odzew.

Pozdrawiam Lucas ;-)

[ Dodano: Sob Sie 08, 2009 21:43 ]
Odświeżam temat bo z tego co widzę jak na razie nasza propozycja obyła się bez echa co mnie bardzo dziwi. Nie wiem, czy to wynika z tego, że nie jesteście zainteresowani takim meczem, czy może z tego, że nie ma na Śląsku aż tylu kibiców Milanu, a może po prostu nasza propozycja została niezauważona... :roll: Trudno mi to nawet ocenić bo nikt nie zabrał głosu w temacie. Dotychczas graliśmy już z kibicami Bayernu, Borussii, Realu, Barcy, Arsenalu, MU czy też Chelsea i chcielibyśmy dla odmiany zagrać z kibicami innej włoskiej drużyny. Zawsze dodaje to dodatkowego smaczku takiej rywalizacji i mam nadzieję, że znajdą się osoby zainteresowane takim pojedynkiem :-)

Z niecierpliwością oczekuję na wasz odzew!

mms 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 08, 2009 21:29   

Osobiście z chęcią bym zagrał, ale lekko nietrafiony termin.

Ludzie powyjeżdżali ;)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 08, 2009 23:08   

Ja bym zagrał.
Ale!
Nie potrafię grać, tzn. od czasu do czasu kopne prosto piłkę ;)

Binki 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 09, 2009 01:04   

a Ja tam bym chetnie zagrał ;]

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 09, 2009 10:34   

Ja oczywiscie jestem za :) Do Słowiana mam bliziutko :) Jak dla mnie nie ma problemu. Dzieki za propozycje.

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 09, 2009 16:14   

Gdyby ktoś jeszcze z P-nia się zdecydował, to możnaby wspólnie się wybrać.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 12, 2009 10:03   

Dotarłem do tematu więc może coś zorganizujemy. Kto chętny ze Śląska się wpisywać, ale migiem. A jak ktoś np z Krakowa chce przyjechać to też napiszcie ;) Gości ze Szczecina i Poznania też przyjmiemy i ugościmy :D

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 12, 2009 10:49   

Klucha, Bubu sie piszą tyle ze 23 pasuja godziny wieczorne tak 18-19 :)
Zagadam jeszcze do Dawida i pepe69...

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 12, 2009 15:46   

Raczej 18 wejdzie w grę bo później robi sie ciemno. Trzech nas jest minimum, choć może więcej chłopaków sie zadeklaruje.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 12, 2009 18:08   

Bubu, ja w następny weekend wyjeżdżam za Warszawę na egzaminy :/ . Innym razem chętnie.

Luca$ 
Juventino

Wysłany: Śro Sie 12, 2009 21:02   

Ooo proszę! Jestem bardzo mile zaskoczony takim obrotem sprawy. Cieszy mnie, że w końcu coś ruszyło w temacie. Sądząc po ilości osób, które zabrały głos sugerowałbym zrobienie jakieś wstępnej listy. Łatwiej będzie zorientować się ile osób zadeklarowało swoje zainteresowanie :-)

1. mms
2. Sulej ?
3. Binki
4. Jonathan
5. Lecinho ?
6. Kargool
7. Bubu
8. Klucha
9. ...

Wygląda to całkiem optymistycznie. Ze swojej strony mogę zasugerować, że najlepiej mieć do gry minimum 8 osób. Jutro zatelefonuję do ośrodka i zorientuje się w terminach.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:04   

Ja będę ale nie gwarantuję poziomu sportowego :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:32   

Zawsze mozesz zadbac o oprawe czy cos :]

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:48   

Ręczniki będę podawał :P
Albo zrobię konferencję prasową po meczu.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 13, 2009 13:05   

Ja gwarantuje kawałek poziomu sportowego ;) Mamy kogoś na bramkę??

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 13:08   

Mache trzeba skołowac na bramke, wiec Klucha działaj tam :)

Luca$ 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 14, 2009 09:27   

Zarezerwowałem boisko na sobotę 22 sierpnia w godzinach od 15-17. Był to jedyny wolny termin w godzinach popołudniowych na Słowianie. Niedziela była już cała zajęta.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 14, 2009 09:46   

No to na sobotę będzie ciężko, tak więc nie wiem czy będzie od nas ekipa. Mnie na ten przykład nie ma, niestety...

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 14, 2009 10:21   

Ja mogę skołować 2 fanów Milanu ale nie z forum . Oczywiście w przypadku jakby ekipa z forum była za mała. Z drugiej strony pewności nie mam też czy będą mogli przyjść. Dlatego najlepiej zapisywać się do piątku 21 sierpnia a jak będzie nas za mało to postaram sie ich namówić.

P.S. Od razu mówie, że są to fani Milanu a nie jacyś tam moi koledzy :) Dla potwierdzenia jeden z nich ma ksywe Bobek - od Zvonimira Bobana :D Pozdro :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 10:36   

:| Tak jak pisalem mi by pasowala niedziela... Bo dopiero wtedy wracam do domu... Chyba ze mamy do wyboru jeszcze jakies inne boiska? Np sarmacja w Bedzinie?
pzdr

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 14, 2009 10:53   

I tak z etgo niewiele wyniknie jeśli nie ma boiska na niedzielę. Zawsze możemy zagrać na tartanie przy pobliskiej szkole podstawowej, ale to wyjscie nader awaryjne.

Luca$ 
Juventino

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 17:00   

To jak chłopaki, gramy w najbliższą sobotę, czy odwoływać za wczasu termin i dokonać rezerwacji na inny weekend :?:

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 17:53   

Najlepiej niech sie zdeklarują jeszcze raz osoby które moga byc w sobotę. Ja będę i pochytałem kumpla jakby co. Oczywiście fana Milanu. Tak więc ode mnie max 2 os.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 20:39   

W sobotę odpadam, idę do pracy.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 21:48   

Inny weekend to dopiero Wrzesien, bo nastepny to zlot. Po zlocie latwiej bedzie sie dogadac bo konkaty odswiezone obgadamy taktyke na Was itd :)
Najlepiej zaplanowac cos ze sporym wyprzedzeniem (tak ze 2 tygodnie) zeby kazdy mogl sobie czas zaplanowac.

Odpowiedz do tematu