ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klamstwa Gallianiego i Silvio
Autor Wiadomość
szopa 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 10:26   Klamstwa Gallianiego i Silvio

Nie moge tego sluchac, co przy transferze Kaki te barany wygaduja. Od razu zaznaczam, ze nie jestem wielkim przeciwnikiem sprzedazy Kaki za naprawde duze pieniadze (80 mln euro). Ale te bzdury, które wciskaja kibicom ci dwaj panowie, poprostu nie da sie ich sluchac:
1. System podatkowy we Wloszech. Stara wysfiechtana formulka obydwu, tyle ze jeden z nich jest premierem wloch do jasnej ciasnej i to on odpowiada za tenze system (miedzy innymi)
2. Przyjdzie wielki napastnik. Juz to widze, bedzie tak jak z Oliviera przyjdzie jakis przecietniak za wieksza kase niz jest wart.
3. Gofer sam chcial przeniesc sie do Bordeaux, wydaje mi sie to malo prawdopobne, pewnie dostalby w Milanie tak smieszne pieniadze, ze wolal graz dla Zyrondystow.
4. Wielcy mistrzowie zostana (seedorf, Pirlo). Bosze ratuj mnie. Seedorf zeszly sezon mial przecietny chlop swoje lata ma wiec to jest ostatni moment kiedy moznaby sie go pozbyc za jakies tam pieniadze plus ma spora pensje, do Pirlo mam ambiwalentny stosunek jak Chelsea da dobra kase to czemu go nie sprzedac w pakiecie z Seedofem (mozeby wpadlo ze 40 mln) i nie sprzedawac Kaki 40mln plus 15 za Gofra dziura Silvio prawie zalatana.
Jak tak dalej wesolo pojdzie to w przyszlym sezonie nie wyjdziemy nawet z grupy w lm, a w lidze daj bog bedziemy bic sie o kwalfikacje do Ligi Europejskiej.
Silvio opyl klub komu innemu skoro nie chce ci sie lozyc na jego utrzymanie, dzieki tobie bardzo wiele Milan osiagnal ale teraz z Lysym ciagniecie go w dol. Tak ma wygladac wzmacnianie druzyne przed Cl. Eeeeeeeeeeechhhhhhhhh szkoda, pewnie czeka nas pare ladnych lat posuchy od wszelkich suckesow. Czego sobie i wam nie zycze.

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 12:19   

szopa napisał/a:
1. System podatkowy we Wloszech. Stara wysfiechtana formulka obydwu, tyle ze jeden z nich jest premierem wloch do jasnej ciasnej i to on odpowiada za tenze system (miedzy innymi)
niestety Silvio nie moze podporzadkowac sytsemu podatkowego swojemu ukochanemu klubowi tylko musi dbac o dobro Wloch, a ze jest kryzys to podatki musial zwiekszyc bo sobie Italia nie radzi ;)
szopa napisał/a:
2. Przyjdzie wielki napastnik. Juz to widze, bedzie tak jak z Oliviera przyjdzie jakis przecietniak za wieksza kase niz jest wart.
podobno Adebayor za 15 milionow ma sie zjawic ;) mysle ze wart jest wiecej tylko moze nie byc juz w takiej formie jak kiedys, co pokazal poprzedni sezon w Londynie ;) ale byc moze jednak bedzie to swietny zakup, jesli sie okaze prawda
szopa napisał/a:
3. Gofer sam chcial przeniesc sie do Bordeaux, wydaje mi sie to malo prawdopobne, pewnie dostalby w Milanie tak smieszne pieniadze, ze wolal graz dla Zyrondystow.
szczerze watpie ze Milan dalby najlepszemu pilkarzowi Ligue 1 takie smieszne pieniadze ;) oferte na pewno dostal duzo bardziej atrakcyjna ale poczytaj wypowiedzi Gofra ;) wtedy zorientujesz sie ze to nie klamstwo tylko fakt ;)

ale osobiscie mysle ze mozna by sprzedac tego Pirlo i Seedorfa ;) to Kaka powinien byc nie do ruszenia a nie majacy duzo mniejsze znaczenie dla gry zespolu Clarence i Andrea ;)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 12:41   

Tak, Galliani i Sylvio to ludzie szerzący nieprawdę, robią nam z mózgu wodę już od lat. Ogólnie "nasi" działacze to kłamcy pierwszej jakości, ludzie dla których słowo nie ma żadnego znaczenia, a kibice to tępaki, którzy gotowi są uwierzyć w każdą brednię. Cieszę się, że nie tylko ja mam takie spostrzeżenia. Dziękuję.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 12:42   

bajer napisał/a:
Silvio nie moze podporzadkowac sytsemu podatkowego swojemu ukochanemu klubowi tylko musi dbac o dobro Wloch, a ze jest kryzys to podatki musial zwiekszyc bo sobie Italia nie radzi
Nie swojemu ''ukochanemu klubowi" tylko całej lidze włoskiej, która umiera, a z nią umrą całe Włochy...
bajer napisał/a:
podobno Adebayor za 15 milionow ma sie zjawic ;) mysle ze wart jest wiecej tylko moze nie byc juz w takiej formie jak kiedys, co pokazal poprzedni sezon w Londynie ;) ale byc moze jednak bedzie to swietny zakup, jesli sie okaze prawda

Jasne, że ktoś go odda za 15 baniek, takie promocje tylko w Milanie ;)
Poza tym Adebayor jakoś na następcę Kaki mi nie wygląda/
bajer napisał/a:
ale osobiscie mysle ze mozna by sprzedac tego Pirlo i Seedorfa ;) to Kaka powinien byc nie do ruszenia a nie majacy duzo mniejsze znaczenie dla gry zespolu Clarence i Andrea ;)

dokładnie, ale jak widzisz Łysy się z fiutem na mózgi zamienił i twierdzi, że Pirlo i Klarens są nietykalni. Dziwne, że wszyscy widzą jaki oni piach grają poza sternikami ACM :hammer:

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 13:12   

A mnie sprawa Kaki całkowicie "lotto" :) po historii z Sheva stało się dla mnie jasne, że nie ma piłkarzy "nie na sprzedaż", że nie można słuchać zapewnień piłkarzy o chęci zakończenia kariery w Milanie itp. A z Shevą byłem bardziej zżyty niż z Kaką, tak więc... saionara i krzyżyk na drogę.

Nasz zarząd już od dawna karmi nas miałkimi tekstami o drużynie mistrzów... wróć, wielkich mistrzów, rodzinnej atmosferze itp. dlatego nie od dziś wiadomo, że to tylko zasłona dymna przed ich zakulisowymi zagrywkami.

Co do systemu podatkowego we Włoszech... Sęk w tym, że ten system obowiązuje już od dawna, bo też od kilku lat Łysi na ten temat biadolą... Także tłumaczenie, że rząd nie może nic z tym zrobić bo jest kryzys jest dla mnie nietrfione. Silvio i jego ferajna mogli to zrobić już dawno temu. Chodzi przecież nie o generalną obniżkę podatków a o jakieś zwolnienia, ulgi czy tego typu bzdety dla sportowców/klubów sportowych. Myślę,że od tego całe Włochy nie zubożeją, a Serie A zyskałaby potężny oręż w walce z ekspansją angielską i hiszpańską.

PS. "Galliani sprzedaj syna" rządzi !! :D

zadi 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 13:55   

Kaka? Ech... gdyby częściej podawał...
Seedorf? Sczerze? Nie przepadam za nim. Czasem zbyt delikatny i lekko wypalony.
Pirlo? Geniusz, ale też troszkę wypalony.
Pato? Musi zostać!

Sheva? Jego sprzedaż to było wspaniałe posunięcie!

maestro 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 16:58   

przyjdzie wielki napastnik... no dajcie spokój po co sprzedawać piłkarza genialnego i ułozonego na dodatek to taki piłkarz który ma przed sobą 10 lat kariery w formie która ciągle jest świetna... ehhh po co kolejny napastnik w milanie?(warto zauważyć że MILAN strzelił w tym sezonie 70 bramek.
w milanie potrzeba nowego bramkarza wzmocnienia obrony i defensywnego pomocnika który przy okazji będzie ładnie podawac... a Galiani miesza Silvo mu pomaga a drużynie pewnie trafi sie trener który będzie ich wart....

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 19:22   

szopa napisał/a:

Morattiemu nigdy to nie przeszkadzało, nawet w czasach, gdy Inter grał totalne zero i przynosił duże straty Krzywozęby wywalał pieniądze na lewo i prawo. A że ostatnio robi to w sposób przemyślany widzimy to po pozycji Interu w tabeli w lostatnich czasach.

szopa napisał/a:

Najlepszym transferem jesli chodzi o napastnika będzie powrót do zdrowia Borriello (uwielbiam te teksty Łysego)

szopa napisał/a:

Szkoda Gofra, ale jak się zapisuje 15 mln "bo myslałem, ze ich na to nie stac" to
sami strzelilismy sobie w stopę. Zresztą cena w klauzuli pokazywała, ze nie tylko Ancelotti nie wierzył w Yoanna. Zresztą z nim może byc tak jak z Riquelme i Qaresmą. W świetnym klubie przeciętnie, a w średniaku lider itp. Pożyjemy zobaczymy.

szopa napisał/a:
4. Wielcy mistrzowie zostana (seedorf, Pirlo). Bosze ratuj mnie. Seedorf zeszly sezon mial przecietny chlop swoje lata ma wiec to jest ostatni moment kiedy moznaby sie go pozbyc za jakies tam pieniadze plus ma spora pensje, do Pirlo mam ambiwalentny stosunek jak Chelsea da dobra kase to czemu go nie sprzedac w pakiecie z Seedofem (mozeby wpadlo ze 40 mln) i nie sprzedawac Kaki 40mln plus 15 za Gofra dziura Silvio prawie zalatana.

Pirlo to bym jeszcze zostawił, bo niedługo zostaniemy bez Włochów w składzie ( nie licząc pionków typu Antonini czy Darmian). Z wypowiedzi Seedorfa wynika, że chyba szuka nowego pracodawcy, coś tam ostatnio nabąkiwał, że czuje się juz w klubie niepotrzebny...

szopa napisał/a:
Silvio opyl klub komu innemu skoro nie chce ci sie lozyc na jego utrzymanie,

Przykro mi to mówic, ale Berlusconi im jest starszy tym bardziej nienormalny ( o ile to w ogóle możliwe) :/

bajer napisał/a:
podobno Adebayor za 15 milionow ma sie zjawic

Chyba w funtach... Co i tak będzie kwotą śmieszną dla Wengera...

kapi napisał/a:
Ogólnie "nasi" działacze to kłamcy pierwszej jakości

Kiedyś kłamali pozytywnie...

jak w 2002 roku, gdy przegraliśmy batalię o Cannavaro z Interem miało już nie byc transferów, a tu rano po zakończeniu mercato pasek z napisem: "Nesta w Milanie".

To samo kiedy przybył Vieri, miało nie byc Gilardino ( co do którego oczekiwania były ogromne), a Gila jednak przyszedł mimo zainteresowania ze strony Chelsea i Realu.

Wszystko zaczęło się sypac po Stambule, a potem odejscie Shevy, Calciopoli...

Pan_Prezes napisał/a:
się dla mnie jasne, że nie ma piłkarzy "nie na sprzedaż",

I niezastapionych. Myślę, że PAto mimo młodego wieku może już przejąc pałeczkę lidera. Ronaldinho przy sterach Leo będzie grał więcej, a jak mu się chce to wciąż potrafi... Czasem będąc bez formy i grając po 10 min zrobił więcej niż Pirlo i Klarens przez cały mecz. Ma 29 lat, wiadomo, że 2006 rok to przeszłosc i nie wroci do takiej formy, ale wciąż ma szansę byc kims wielkim, to ostatni dzwonek do powrotu wielkiego Ronaldinho, sam Dunga ma wielkie oczekiwania co do współpracy Leonardo - Ronaldinho.

maestro napisał/a:
wzmocnienia obrony
Thiago Silva. Choc szczerze mówiac w tych sparingach, w których grał mnie jakos nie oczarował... Nie wiem co z tym Senderosem, ale w ostatnich meczach tragiczny nie był (radził sobie lepiej niż Kaładze w meczu z Juve). Ciekawe co z tym Juanem... Jankul na lewej to juz nie to samo co w 2007 (wtedy jeden z najlepszych lewych obroncow w Europie). Z tym Hernanesem byłoby ciekawie, w miejsce Pirlo, którego mozna byłoby oddac z Seedorfem za tego Essiena... A Mattioni w koncu zostaje w Milanie na stałe?

Na bramkarza nie liczcie. Abbiati wraca, Dida jako rezerwowy nienajgorzej ( co ciekawe ten biedny Silvio z GAllianim jakos nie załuja tych 4 baniek rocznie). Kalac niech ucieka, bo blokuje miejsce komus z primavery (Misiek ;) )

Nie udało się z tym Felipe rok temu, ktoś wie co sie teraz dzieje z tym młodym bramkarzem?

BTW - a pamietacie kluzule przy zakupie R80? W przypadku awansu do LM... ;) Laporta to jednak gosc, szkoda ze Łysy który siedzi w tej branzy 20 lat dłuzej to przy nim amator i lizidupek Berlsuconiego...

penio 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 20:06   

Uwaga jest nowa wypowiedź naszego prezydencika. Nie o Kace, tym razem o transferach, których nie będzie gdyż mamy świetny skład, a w obronie będziemy mieć wielkich mistrzów którzy wrócą po kontuzjach, Kaladze i Nesta. Racja Paolo#3, im starszy tym bardziej nienormalny, ale to akurat chyba normalne, że na starość odbija.

maestro 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 20:39   

gdzie dorwałeś tą wypowiedź? jaki mocny skład? dlaczego bez transwerów? czy to nie głupota??
podaj link czy namiary na tą wuypowiedź

penio 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 21:06   

Nie będe dawać linku bo to konkurencyjna strona ;) Napewno pojawi się i na acmilan.pl

maestro 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 21:13   

jasne :rotfl:
możesz podać kilka cytatów jeszcze gorącego tekstu... ale powiem szczerze że sam zwiastu wywołał u mnie skrajne emocje... :grrr:

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 21:43   

Pan_Prezes napisał/a:
A mnie sprawa Kaki całkowicie "lotto" :) po historii z Sheva stało się dla mnie jasne, że nie ma piłkarzy "nie na sprzedaż", że nie można słuchać zapewnień piłkarzy o chęci zakończenia kariery w Milanie itp. A z Shevą byłem bardziej zżyty niż z Kaką, tak więc... saionara i krzyżyk na drogę.
tylko jest problem, Kaka chce zosac tylko zarzad za wszelka cene chce go sprzedac... Co wy byscie zrobili gdyby gdzies Was nie chcieli mimo ze tak wiele zrobiliscie w tym miejscu i je kochacie calym sercem? Zostali niechciani? Zmieniam swoje podejscie, niech Kaka odchodzi byle szybko bo nie zaslugujemy na posiadanie takiego pilkarza jak on, rownie dobrze mogli sprzedac Paolo ;)

a jak tak bedzie budowany dalej klub to dopoki Silvio bedzie rzadzic nie wygramy nic ;) era Interu moze byc przerwana jedynie przez Viole, nawet w Juve nie wierze mimo wszystko ale Viola to przyszlosc, moze 2012? ;)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 22:39   

W świetle najnowszych niusów nie ma czego dodawać... po prostu ręce opadają. Zawsze lubiłem Silvio za jego ekscentryczność, nie owijanie w bawełnę i poczucie humoru. Ale to co się wyrabia jest przykre po prostu. Jeśli chcą go sprzedać (a ewidentnie chcą) to niech mają dość honoru, żeby to otwarcie powiedzieć.

Jakoś nie dociera do mnie, że można się pozbyć tak niesamowitego piłkarza... Ale takie przeczucie miałem już rok temu jak przychodził Ronaldinho... aż dziw, że jeszcze wtedy Kaka nie odszedł.

No nic, w tej chwili szanse na jego pozostanie spadają z dnia na dzień, ale nie tracę nadziei.
lì a casa il cuore sentirà!

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 22:46   

bajer:
Źle mnie zrozumiałeś... Chodziło mi o to, że od czasu sprzedaży Shevy stwierdziłem, że nie ma się co przywiązywać do piłkarzy, jacy dobrzy by nie byli, co by nie mówili... bo wcześniej czy później przyjdzie jakiś szejk, sułtan czy inny oligarcha, rzuci forse na stół i finito.

Nie mam żadnych pretensji do Rickiego jeżeli odejdzie, nie ważne czy z własnej woli czy nie do końca...
Pretensje mam do zarządu za to ,że urządził z naszego klubu cyrk na kółkach.

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 05, 2009 09:45   

Kaka mógłby odejść za dobrą kasę ale pod warunkiem, że nie sprzedaliby Gofra, pozbycie się Gofra i Kaki to już parodia, dwóch dobrych zawodników grających na tych samych pozyjach odchodzi i co dalej?? albo ta cała historia z Kaką to podbijanie ceny do 100 mln, albo walka Kaki o podwyżkę albo Sylvio zwariował

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 05, 2009 10:31   

Musimy poczekac na autobiografię Gourcuffa, gdzie przeczytamy jak to pan Galliani przyjeżdża do niego, prosi zeby wracał bo zaplanowana jest sprzedaż Kaki, a Yoann pokazuje Łysemu: :dupa:

caniggia 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 08:54   

1. Silvio jest politykiem, który swą władzę zdobył dzięki oszustwom. Kontroluje media we Włoszech. To taka legalna mafijka. Jak można mu w ogóle ufać.
2. Podejrzewam że kryzys finansowy, kontrola różnych urzędów, afera korupcyjna spowodowały taką sytuację, jaka jest teraz. Serie A straciła wiele i bardzo trudno będzie wspiąć się znowu na wyżyny.
3. Ja sam nie mogę już patrzeć na Milan. Jakieś śmieszne karne w 90min. Archaiczna gra. Sprowadzanie wiekowych zawodników. Trzymanie się śmiesznych zasad, że trenerem może być tylko były piłkarz. Od lat wieje nudą i stypą.
4. Podejrzewam, że w Realu Kaka się zmarnuje. Powinni odejść inni gracze.
5. Myślę, że kryzys we włoskiej piłce będzie tak długi, aż nie uporządkuje się pewnych spraw: kibice, przekręty, nie mieszanie polityki ze sportem (w jakim normalnym kraju właścicielem klubu piłkarskiego, mediów itp jest premier tego kraju???) Był taki kiedyś w Tajlandii, ale go wygnali i kupił se klub w anglii, też żenada.
6. Generalnie jak tak to wszystko podsumuję, to mi się nie dobrze robi. Cała ta kopana śmierdzi. Rzygać się chce. Tylko kasa, kasa, kasa...Ja już dawno postanowiłem się w to nie angażować. Raz do roku jak sobie obejrzę finał LM to mi wystarcza. Nabrałem dystansu:)

Pozdrawiam

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 17:24   

Cissokho następne kłamstwo.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 21:54   

stasio1910 napisał/a:
Cissokho następne kłamstwo.

Ale to naprawde, trzeba byc lysym, zeby taki numer odwalic... przyklepal deal'a... i nagle stwierdzil, ze mu sie nalezy znizka... heheheh

To tak jakby ktos kupil 5kg truskawek w wazywniku... po czym przy placeniu stwierdzil, ze on by je wzial, ale jak beda 20% tansze... komedia. :king:

czado81 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 18, 2009 22:50   

Nie przesadzajmy. Ja tam się cieszę, że nie wzięli zawodnika, który potem grzał by ławę z powodu rekonwalescencji. Kłopoty z zębami mądrości to nie jest jakaś tam bzdurka - faktycznie może to potem powodować poważniejsze problemy, nie sądzę zatem, żeby to był tylko pretekst.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 19, 2009 21:17   

http://www.kanonierzy.com...---zebow-.shtml ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 13:20   

mogli tego Csissokho kupic, ponoc Porto zgodzilo sie na jakas tam obnizke do 11 milionow i operacje by mu zrobili i byloby po problemie a tak, coz, ktos inny sobie go kupi i potem jak bedzie gwiazda bedziemy zalowac ;)

Fruki 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 17:40   

bajer napisał/a:
ktos inny sobie go kupi i potem jak bedzie gwiazda bedziemy zalowac

A jak się okaże kontuzjogennym nie wypałem ? To kto zwróci honory "Łysemu" i MilanLab (bo pewnie tam były te badania robione) ? Zapewne nikt się nie zgłosi :P

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 23:05   

to wtedy na pewno zwroce im honor ;) tak jak malo kto to robi w przypadku Kaki, sprzedali kontuzjogennego pilkarza za ponad 20 milinow wiecej niz byl wart, to chyba dobry deal :)

Odpowiedz do tematu