ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiecej calcio w tv?
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 12:27   

Sama prędkość netu z Orange LTE powinna aż nadto spokojnie wystarczac na HD, zwłaszcza że player.pl nieźle sobie radzi z chwilowymi spadkami prędkości netu.

Nie wiem jaką prędkością dysponują telefony wykorzystywane jego modem, ale wysyłanie tylu danych tez jest chyba w ich zasięgu.

Możesz na początek wykupić konto tylko na miesiąc za 15 zł i sprawdzić. Albo mogę na chwilę udostępnić Ci moje konto, jeszcze dwa tygodnie będzie miało wazny dostęp, sprawdzisz sobie sam jak śmiga u Ciebie.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 15:34   

Ja używam pakietu na głównej stronie Eleven, ale kiedyś używałem też na Player.pl
Przesiadłem się z prostej przyczyny, cena ta sama, a na Player.pl nie ma trzeciego kanału.
Jakość zawsze wyśmienita. Na Player.pl na najwyższej jakości mi ścinało lekko, ale to chyba wina komputera, bo łącze nienajgorsze. Po wybraniu opcji średniej działało bardzo dobrze, ale gdy tylko chciałem załadować coś innego na przeglądarce to ścinało. Na stronie Eleven żadnych z tych problemów nie uświadczyłem. Nie da się tam wprawdzie płacić szybkim przelewem Payu, ale na szczęście honorują zwykłe karty płatnicze.
Tak jak Venomik napisał, wybrałbym po prostu opcję na miesiąc na wypróbowanie. Też kiedyś myślałem nad opcją roczną, bo wychodzi chyba 13 zł zamiast 15 miesięcznie, no ale po przekalkulowaniu przerw od rozgrywek i wakacji uznałem, że nie ma to sensu. Tak na przykład miałem pakiet do grudnia i zdążyłem obejrzeć mecz z Atalantą, a później aktywowałem dopiero przy meczu z Cagliari.
No chyba, że oglądać chcesz wszystko co mają w ofercie, nawet od maja do sierpnia, to pewnie się opłaca.
Z tego co wiem niektóre transmisje, jak na przykład NFL i Superbowl były dostępne tylko w TV i nawet mając pakiet Eleven na stronce nie mogłeś tych rozgrywek obejrzeć.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 16:20   

miszcz napisał/a:
Przesiadłem się z prostej przyczyny, cena ta sama, a na Player.pl nie ma trzeciego kanału.

Dokładnie, długo o tym nie wiedziałem i kląłem, że Eleven Extra jest niedostępny. A jest, tyle że przez stronę Eleven albo ich zgrabną apkę na telefon.

Jeśli działają Ci pirackie streamy, to Eleven będzie działać tylko lepiej. Nie ma co się zastanawiać. U mnie pirackie działają tak sobie (mobilny net od T-mobile), raz lepiej raz gorzej, a Eleven się chyba nigdy nie zacięło.

A jak chcesz wypróbować, to mają nawet trzydniowy pakiet za 9,90 zł (chociaż już lepiej kupić na miesiąc za 16 zł).

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 16:33   

Już dostał mój login i tymczasowe hasło, więc będzie mógł sprawdzić bez konieczności oplat ;)

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 16:33   

Co ja bym dał by mieć taki dostęp do włoskiego Sky... ;)

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 19:37   

miszcz napisał/a:
Jakość zawsze wyśmienita. Na Player.pl na najwyższej jakości mi ścinało lekko

U mnie odwrotnie. Na player.pl chodzi w zasadzie zawsze, w dobrej jakości, przez stronę zdarzało się, że zacina.

zino 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2017 14:15   

Dziś sobie przetestuje Eleven dostęp od znajomego, dzięki.

Własnie Eleven ogłosiło, że od sezonu 17/18 mają prawa do transmisji Bundesligi. Mocny strzał. Byle tylko nie poszło to kosztem Serie A mniejszej ilości meczów. Jeśli nie dodadzą nowego kanału, to obawiam sie jednak, że troszkę na pewno na tym ucierpimy. Aczkolwiek ogólnie to duży plus dla nich i wzbogacona mocno oferta.

milanik 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2017 20:06   

Zakupiłem sobie pakiet Eleven w Polsacie za 15 zł miesięcznie i nie żałuję. Streamy mnie męczyły coraz mocniej. Nie wiem, czy to wina komputera, czy łącza, ale wiele linków, które udostępnialiście odpadało. Z tej Bundesligi trochę mniej się cieszę, bo Eurosport 2 miałem, a mam obawy, że odbije się to kosztem SerieA. Chyba, że wykorzystają swój 3 kanał na ligowe mecze, albo dorzucą kolejny. Za to braku LM nie mogę przeboleć, wierzę, że monopol nsport się skończy, bo nawet jakbym chciał, to nie mogę tego kanału zakupić w Cyfrowym Polsacie.

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 07:39   

Eleveny po pierwsze primo muszą zrobić porządek z komentatorami, bo takiego dramatu to chyba nawet w orendż nie było...

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 12:07   

Ja tam do komentarza nic nie mam, może nie wszyscy, ale Ci od Serie a mają dużą wiedzę o włoskiej piłce. To co mnie wkurza to, że jak ktoś nam strzeli gola z dupy to później gadają, że zasłużenie bo Milan nie grał nic wielkiego, ale to nawet tutaj jest normą :)

Pytanie inne, pytałem w innym temacie, ale może ktoś tutaj odpowie. Jak z oglądaniem elevenów na ps4?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2017 14:44   

zino napisał/a:
Jeśli nie dodadzą nowego kanału, to obawiam sie jednak, że troszkę na pewno na tym ucierpimy

Ciekawe jak to wygląda w innych krajach, gdzie Eleven jest dłużej. Bo faktycznie, nawet teraz niektórych meczów nie pokazują, a po pojawieniu się Bundesligi, przy obecnej ilości kanałów, zabraknie miejsca na naprawdę sporo ciekawych pojedynków. Jak mam kupować pakiet dla jednego meczu Milanu w miesiącu, bo tak to będzie na okrągło Real/Barcelona/Juve/Napoli/Bayern/Dortmund, to dziękuję.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2017 19:38   

Będzie Milan grał dobrze, to będą go pokazywać :-)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 24, 2017 19:09   

Dawno miałem odpisać, ale oznaczyłem fora jako przeczytane i przegapiłem temat...

Jak działają Eleveny, te z tvnplayer? Generalnie, możecie sprawdzić tutaj, jeśli działa Wam płynnie, to i po zakupie tak będzie, a jeśli tnie to i tam raczej będzie cięło. Źródełko jest bezpośrednio z Playera :P

Eleven Sports Full HD - 1080p:
Kod:
http://n-15-2.dcs.redcdn.pl/hls/o2/tvnplayer/nlive/11sports-2/live.livx/playlist.m3u8?privData=eyJwbGF0Zm9ybSI6Ik1vYmlsZSIsInRlcm1pbmFsIjoiQW5kcm9pZCIsImlkIjoiMjAiLCJwcm90ZWN0ZWQiOjB9

Eleven Full HD - 1080p:
Kod:
http://n-15-2.dcs.redcdn.pl/hls/o2/tvnplayer/nlive/11sports/live.livx/playlist.m3u8?privData=eyJwbGF0Zm9ybSI6Ik1vYmlsZSIsInRlcm1pbmFsIjoiQW5kcm9pZCIsImlkIjoiMjAiLCJwcm90ZWN0ZWQiOjB9

Linki bezproblemowo odtwarza większość programów, posiadająca opcję otwarcia strumienia sieciowego. Choćby VLC.

Do tego, jakby ktoś potrzebował: wszystkie mecze Ekstraklasy w Full HD, kanał bez reklam:

Kod:
http://stream-07.vty.dailymotion.com/03/dm/1/x2yclwl/live.isml/live-audio=128000-video=6000000.m3u8

PS Eleveny powinny śmigać bez zmian, natomiast kanał na Ekstraklasę ma co jakiś czas zmienione kilka cyfer w składni i trybi dalej bez problemu.
W czasie oglądania, należy pozamykać wszelkie zbędne aplikacje, w tym przeglądarkę. Obraz jest takiej jakości, jak na dekoderze TV, więc może obciążać sprzęt.
Jeśli którykolwiek z tych linków zacina, to prawdopodobnie wina leży po Waszej stronie, z tego co obserwuję, strumyki są stabilne.
Miłego...

Hornet 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 10:48   

Ja mam Neostradę z Orange ok. 28 mb/s i się ścina co kilka minut. Wczoraj jak oglądałem mecz z Sassuolo to w drugiej połowie musiałem przełączyć się na Sopcasta bo ściny się nasilały i nie dało się normalnie oglądać.
Na jakiej zasadzie to działa w ogóle? Dziwne, że TVN nie zablokował jeszcze tego "źródełka" ;)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 12:33   

Płatny eleven, czy przez ich stronę czy przez player.pl nie zaciął mi się nigdy, a mam marne łącze mobilne.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 01, 2017 00:37   

Zapewne "dynamicznie" zmniejsza się bitrate kanału, a co za tym idzie, jakość otrzymywanego obrazu.
Na podobnej zasadzie działają playery, które zostały napisane dla nc+ i ich abonentów.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 01, 2017 09:45   

Tak, czasem zmniejsza bitrate, ale raczej rzadko. Podoba mi się takie rozwiązanie, bo dzięki temu cały czas mogę oglądać. Nic mnie tak nie dobija jak pokaz slajdów zamiast transmisji ;)

Player dla NC+ to nie wiem jak wygląda w przypadku NC+ Go, ale to co jest na stronie canalplussport.pl, gdzie oglądam LM, to bardzo kiepski silverlight. Działa w miarę dobrze tylko pod IE, a i to nie zawsze.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 01, 2017 14:28   

W dodatku ten, o którym piszesz, bardzo obciąża system. Na Silverlight nawet klatki lubią spadać, pomimo teoretycznie płynnego przekazu.
Znacznie lepiej działa ich aplikacja na andka, pod warunkiem posiadania telefonu średniej klasy. Sygnał leci 720p, od trzech sezonów w zasadzie bez zacięć :P
2GB RAM/Snapdragon 800 są zupełnie wystarczające, nawet jak lata coś w tle.

Kanały, które wstawiłem też są bezpośrednio "do wyjęcia" w postaci linków, dałem przykładowo 1920x1080, ale kilka modyfikacji adresu i już mamy 1280x720 :)
Z tym od Ekstraklasy @Dailymotion można nawet zejść trochę niżej, jak ktoś siedzi na archaicznym necie i sprzęcie.

Hornet 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 02, 2017 11:08   

rangiz napisał/a:

Kanały, które wstawiłem też są bezpośrednio "do wyjęcia" w postaci linków, dałem przykładowo 1920x1080, ale kilka modyfikacji adresu i już mamy 1280x720 :)

A mógłbyś zapodać takie zmodyfikowane linki w 1280x720? Przetestowałbym ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 00:07   

Potrzebujesz Eleveny, czy Ekstraklasa TV? :P
To drugie w full opcji masz poniżej

480p
Kod:
http://stream-09.vty.dailymotion.com/33/dm/1/x2yclwl/live.isml/events(live-1488478213)/live-audio=128000-video=1260000.m3u8

720p
Kod:
http://stream-09.vty.dailymotion.com/33/dm/1/x2yclwl/live.isml/events(live-1488478213)/live-audio=128000-video=2100000.m3u8

1080p
Kod:
http://stream-09.vty.dailymotion.com/33/dm/1/x2yclwl/live.isml/events(live-1488478213)/live-audio=128000-video=6300000.m3u8

Hornet 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 14:44   

Eleveny :) W sam raz na dzisiejszy mecz.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 21:46   

rangiz napisał/a:
W dodatku ten, o którym piszesz, bardzo obciąża system. Na Silverlight nawet klatki lubią spadać, pomimo teoretycznie płynnego przekazu.
Znacznie lepiej działa ich aplikacja na andka, pod warunkiem posiadania telefonu średniej klasy. Sygnał leci 720p, od trzech sezonów w zasadzie bez zacięć :P
2GB RAM/Snapdragon 800 są zupełnie wystarczające, nawet jak lata coś w tle.

Z tym od Ekstraklasy @Dailymotion można nawet zejść trochę niżej, jak ktoś siedzi na archaicznym necie i sprzęcie.

Skąd to bierzesz? :wow:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2017 00:06   

Hornet napisał/a:
Eleveny :)

Eleven 720p -
Kod:
http://r.dcs.redcdn.pl/hls/o2/tvnplayer/nlive/11sports/live.livx/playlist.m3u8?stream=3&bandwidth=60000&privData=eyJwbGF0Zm9ybSI6Ik1vYmlsZSIsInRlcm1pbmFsIjoiQW5kcm9pZCIsImlkIjoiMjAiLCJwcm90ZWN0ZWQiOjB9

Eleven Sports 720p -
Kod:
http://r.dcs.redcdn.pl/hls/o2/tvnplayer/nlive/11sports-2/live.livx/playlist.m3u8?stream=3&bandwidth=600000&privData=eyJwbGF0Zm9ybSI6Ik1vYmlsZSIsInRlcm1pbmFsIjoiQW5kcm9pZCIsImlkIjoiMjAiLCJwcm90ZWN0ZWQiOjB9

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 08:26   

Czym to najlepiej odtwarzac?

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2017 09:09   

Te poprzednie w wyższej rozdzielczości śmigały mi na androidzie i w vlc na kompie. Na Windowsphone i Ps4 niestety nie potrafię tego odpalić.

Odpowiedz do tematu