ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiecej calcio w tv?
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 22:41   

Mnie te smutki dziwią od paru lat... Każdy mecz Milanu (poza lipcowymi sparingami z druzynami serie C) można zobaczyć w necie w HD...
No panowie!

MN 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 11:58   

Bubu napisał/a:
Każdy mecz Milanu (poza lipcowymi sparingami z druzynami serie C) można zobaczyć w necie w HD...

na dodatek bez tego denerwującego marudzenia komentatorów silących się na domiar złego na kwieciste porównania rodem z transmisji radiowych. Cała czwórka, której miałem nieprzyjemność słuchać w E11 w weekend skutecznie zabija przyjemność z oglądania czegokolwiek...
Seria A nie ma w Polsce szczęścia do komentatorów, bo najpierw przez lata męczył bułę w C+ Milewski, a teraz te "nołnejmy" z Eleven, więc narzekanie na brak transmisji meczu przez tę stację jest wręcz nie na miejscu, bo dzięki temu będzie więcej źródeł obcojęzycznych. Osobiście mam jutro nadzieję trafić na BeIN lub CT z angielskim komentarzem, choć ruscy też mogą być.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 12:33   

Ten trzeci kanał niech sobie wsadzą, skoro dostępny jest tylko na NC+ na razie. Ja mam pakiet na player.pl, płacę i tego kanału nie mam.

Osobiście sto razy bardziej wolę oglądać oficjalną, pewną transmisję, niż szukać streamów. Raz trafię super płynny w HD, innym razem będzie się ciąć co parę sekund, albo jakość mimo HD będzie kiepska. Poza tym mam dość słabe łącze i o ile te oficjalne płatne działają bardzo fajnie, to streamy z wyższym bitrate już nie zawsze. Więc dla mnie transmisja w Eleven jest poważnym plusem.

A co do komentarza - nie wiem, może jestem wyjątkiem, ale w życiu mi żaden komentator nie przeszkadzał. Jedyne co mi przeszkadza, to brak jakiegokolwiek komentarza, czyli cisza. A poza tym nie mam problemów. Nie muszę ich słuchać, wystarczy że gadają. Dlatego tak samo dobrze mi się ogląda mecz z komentarzem polskim czy angielskim, które rozumiem, jak i z włoskim czy hiszpańskim, albo chińskim, bułgarskim, francuskim, które rozumiem szczątkowo lub wcale. Tak że jeśli Szpaki czy inny Milewski gadają głupoty, to w ogóle mnie to nie rusza. To też jakiś koloryt.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 13:04   

rafal996, nic na tym kanale nie ma chyba oprócz powtórek i skrótów. Nawet ustalonego programu tam nie ma. Meczu na żywo na pewno nie będzie tak czy siak.

I zgadzam się z tobą w kwestii oglądania. Nie mam nic przeciwko dobremu sopcastowi, ale oglądanie streamów ma zawsze w sobie ryzyko. W tamtym sezonie się wkurzałem niemiłosiernie, bo meczu z Juve czy Interem nie mogłem obejrzeć spokojnie. Zawsze coś wywali lub trzeba odświeżać co 20 minut, niezależnie od tego jak dobry masz internet. Im człowiek starszy tym bardziej sobie ceni też wygodę oglądania meczu z pilotem w ręku lub pewnym źródłem w necie. Szukanie nowych linków w 78 minucie meczu jest ogromnie frustrujące.
Poza tym jak już się ma wykupiony pakiet Eleven, to można właśnie narzekać.

I w sumie tyle, bo to nie o tym temat. Eleven złapało u mnie minusa. Jestem niemal pewny, że na 100 losowych fanów piłki nożnej w Polsce większość wolałaby obejrzeć Milan-Lazio niż jakieś PSG z Dijon.
Podejrzewam, że to tylko początek i w trakcie sezonu czeka nas wiele absurdalnych decyzji programowych. W końcu tylu Polaków gra.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 14:16   

Ja nie wiem, skąd wy bierzecie te linki, że wam coś pada. Przecież te rosyjskie / hiszpańskie AceStreamy banglają bez żadnych problemów.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 14:36   

Może masz dobre łącze. Ja muszę polegać na LTE z T-mobile, które zazwyczaj działa dobrze, ale wzorem stabilności nie jest.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 15:11   

Prawie zawsze oglądam hiszpańskie streamy z arenavision przez sopcasta i zwykle nie ma żadnych problemów. Łącza nie mam jakiegoś super bo w praktyce 6-7Mb/s.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 15:52   

Chyba Milko nie Milewski.

MN 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 15:58   

bogiel napisał/a:
Chyba Milko nie Milewski.

Tak, tak! Nie wiem skąd mi się wziął Milewski w C+...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 20:06   

Wrócę do tematu, bo jak dla mnie Eleven się zbłaźniło wczorajszym wyborem meczu PSG - Dijon. Tak jak przeczuwałem, Krychowiak dla którego puścili mecz nie zagrał ani minuty.

No i teraz ciekawe co zrobią przy okazji meczu Milan - Juve i Milan - Inter. Przy pierwszej okazji gra równolegle Nantes (Stępiński) - Rennes (Grosicki), a przy drugiej PSG - Nantes. Akurat te pierwsze spotkania można puścić równocześnie na dwóch kanałach, bo nic ciekawego w La Liga, ale z drugimi jest problem, bo jeszcze są derby Madrytu.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 20:52   

Dali ten 3 program, może tam?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 22:41   

Wczorajszy wybór PSG również mnie zaskoczył. Rozumiem, ze są fani PSG obecni w PL ale sorry... Choć z drugiej strony na razie mieliśmy wszystkie mecze Milanu w Elevenie, jeden z odtworzenia. Więc nie jest tak źle.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 11:16   

No to nie wszystkie jednak. Dla mnie to też poważny minus.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 18:51   

E tam, szukanie problemów na siłę :P
Porównajcie z tym, co było w C+ gdzie traktowali całą ligę, jak piąte koło u wozu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 20:55   

Dlatego szmaciarzom nie płaciłem :P A Eleven płacę i wymagam ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 20:59   

Poza tym, nie trzeba mieć C+ żeby ogarnąć sobie w dekoderze Eleveny za znacznie mniejszą kwotę, albo dosłownie za jakieś drobniaki w pakiecie. To duża różnica, bo oferta, ta z segmentu rzekomego premium, w samych Canalach mocno się uszczupliła i raczej bym nie płacił tyle, ile śpiewają za tą uboższą ramówkę.
Nie ma co narzekać, pisałem to ja, z pełną świadomością :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 21:02   

Co masz na myśli z ogarnięciem Eleven? Są jakieś metody poza płaceniem całego abonamentu C+?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 21:53   

Nie pisałem o ofertach od nc+ tylko tych od konkurencji, np. w kablu. Często kanały Eleven są w cenie pakietu sportowego, bez dodatkowych dopłat, albo za kilkanaście złotych.
Podobna paczka z samym C+ to koszt 50-70 zł zależnie od miasta i firmy jaka sprzedaje usługę. I to tylko za same Canale, niezależne od jedenastek.

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 06:45   

Eleveny wczoraj pokazały klase, pokazując na żywo ten sam mecz ( valencja - alaves ) na swoich dwóch głownych kanałach....miszczowie :ok:

ACMartino 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 11:14   

rafal996 napisał/a:
Co masz na myśli z ogarnięciem Eleven? Są jakieś metody poza płaceniem całego abonamentu C+?

Oczywiście. Wchodzisz na http://www.elevensports.pl/channel/eleven logujesz się, wybierasz pakiet, formę płatności i możesz oglądać mecze na kompie, oraz na telefonie ( przez aplikacje eleven ) Bez ograniczeń Eleven i Eleven Sports :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 11:40   

No pisałem gdzieś wyżej, że właśnie tak oglądam od samego początku ;) Chodziło mi o ewentualne możliwości załatwienia sobie tego bez netu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 11:45   

Z Sassuolo tylko na trzecim Eleven - extra.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 12:43   

Niech ich piekło pochłonie :P Albo niech uruchomią stream tego trzeciego kanału.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 13:00   

Nie jesteś sam - większość kablówek milczy na temat Eleven numer trzy.
Kiedyś też był taki cyrk z którymś z Canal Plusów, chyba to był C+sport2, którego przez wiele miesięcy brakowało, co nie przeszkadzało wołać dostawcom pełnej kwoty za wykastrowany pakiet.

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 15, 2017 12:06   

Siemanko.
Poważnie rozważam zakup pakietu online Eleven za 159zł/rok. Pytanie do użytkujących - czy trzeba miec jakieś bardzo dobre/super łącze żeby płynnie smigało? Zależy mi przede wszystkim na płynności, oczywiście jak będzie HD to spoko, ale cudów nie wymagam. Póki co korzystam z neta w postaci pakietu Orange Free (coś takiego np http://allegro.pl/interne...6714391777.html ) i udostępniam sobie z telefonu na kompa. Streamy śmigają tak różnie, jak to stereamy, szału nie ma, ale da się ogladać. Dzięki z góry za pomoc.

Odpowiedz do tematu