ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:37
Puchar Polski 2009
Autor Wiadomość
Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 14, 2009 22:27   Puchar Polski 2009

Witam,
Czy ktoś z Milanistów wybiera się na finał PP do Chorzowa?? Pisałem do Nelsona, ale coś moje prywatne wiadomości nie przechodzą, a domyślam się że przynajmniej on jeden powienien tam byc:)
Pozdro

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 12:45   

Ja będę :) Bilet dzisiaj kupiłem.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 13:40   

Gdzie kupiłeś bilet??

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 13:43   

gdyby nie matura ustna z angielskiego to bym byl, 7 dych za podroz i bilet to taniocha, niestety nie tym razem co mnie strasznie smuci ale mam nadzieje ze w tv gdzies bedzie, final mial byc w TVN podobno ale czy bedzie?

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 13:51   

Kargool, na Cichej.

http://www.ruchchorzow.co...icle_category=5

Ja jestem z Nikisza, więc jak będziesz jechał z Mysłowic to możemy się zabrać razem. Chce autem dojechać do centrum Katowic a potem baną na stadion.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 14:01   

No tyle że ja na Cichą raczej nie chcę jechać :D szukam innego źródła ;)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 14:21   

Chyba, że tak :king:

To nie wiem, popytaj na Stadionie Śląskim.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 14:24   

No właśnie na Śląskim nei sprzedają. Może uda mi się jeszzce z OZPN wytargać, mam tam jednego znajomego, który coś może. A jak wygląda sprzedaż: duże kolejki są?? Bo jak jest malo ekipy to może podejdę, gorzej jak trafię na kogoś kto mnie zna :box:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 15, 2009 14:33   

No ja byłem ok. 12 i było pustawo.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 19, 2009 20:21   

Pytanie do kibiców róhu - gwizdanie podczas hymnu Polski to jakaś tradycja na Śląskim, tak ? Ciekawe co na to ich ziomki z fidzefa...

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 20, 2009 14:52   

z tego co czytam w Internecie wszyscy ktorzy kibicuja Ruchowi twierdza ze gwizdow nie bylo, po prostu calej Polsce gwizdze w uszach i musimy sie zglosic do specjalisty ;) mi tylko wstyd za Cracovie ktora rzucila sie podobno na sektor Ruchu po flagi a Lechici podchwycili, no coz, wszedzie sie znajda debile przez ktore potem cierpi wizerunek prawdziwych kibicow

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 20, 2009 15:51   

Ci - jak ich ładnie nazwałeś - debile zapewne regularnie jeżdzą na wyjazdy, prowadzą doping, przygotowują oprawy. Są więc dla klubu sto razy pożyteczniejsi, niż "prawdziwi kibice", którzy na stadion przyjdą od święta zjeść kiełbaskę i podmuchać w trąbke. To własnie na tych debilach oparta jest nasza Ektraklasa, nie na sezonowych sympatykach, którzy o drużynie przypominają sobie dopiero gdy ta zaczyna odnosić sukcesy.

Gwizdy cała Polska słyszała, więc te volksdojcze z róhu mogą sobie mówić co chcą. Zaraz się dowiemy pewnie, że flagi "To my naród śląski" też nie wywiesili.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 20, 2009 16:25   

http://www.youtube.com/watch?v=NmSn7dXq4ME

NIE BYŁO GWIZDÓW? :lol2:

polecam też oprawę w jakości HD http://www.youtube.com/watch?v=SFTEtG3MzK0

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 20, 2009 19:47   

Dhorasso, oni raczej nie prowadzili dopingu bo latali miedzy sektorami a Lech ciagle spiewal ;) a prawdziwi kibice to nie pikniki tylko ci ktorzy spiewaja sa oddani klubowi ale nie robia mowiac wprost rozpierduchy ;)
Dhorasso napisał/a:
To własnie na tych debilach oparta jest nasza Ektraklasa, nie na sezonowych sympatykach, którzy o drużynie przypominają sobie dopiero gdy ta zaczyna odnosić sukcesy.
i tu sie nie moge do konca zgodzic co napisalem juz wczesniej oni nie spiewali, nie wspierali klubu tylko chcieli zarobic flagi Ruchu a reszta, czyli ponad 8 tysiecy prawdziwych kibicow spiewalo dalej ;) takze nie wiem czy na tych debilach opiera sie ruch kibicowski Lecha Poznan, nie wiem jak u innych ale Lecha nie widze takiej zaleznosci, te "debile" z dopingiem nie mialy nic wspolnego ;)

no coz, zachowanie Ruchu zalosne podczas hymnu nic dodac nic ujac

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 00:19   

rangiz napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=NmSn7dXq4ME

NIE BYŁO GWIZDÓW? :lol2:

No gwizdow od cholery... Tania sensacja.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 02:25   

Nie wiem, czy wiesz, ale hymn narodowy jest notorycznie wygwizdywany przez Ruch.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 08:55   

Panie Bubu, NORMALNĄ reakcją podczas odgrywania narodowego hymnu jest jego ŚPIEWANIE, a nie gwizdanie/milczenie/skandowanie "górny ślaśk". Z tymi kretynami trzeba postąpić tak jak Chińczycy z Tybetańczykami, bo widzę że się tym ślunzokom trochę w główkach pop******.

Czemu w ogóle ta piąta woda po niemieckim kisielu gra w rozgrywkach Pucharu POLSKI ? Przecież te niemiaszki by się łzami zalali chyba, jakby mieli potem reprezentować POLSKĄ ligę w pucharze UEFA.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 09:27   

rangiz napisał/a:
Nie wiem, czy wiesz, ale hymn narodowy jest notorycznie wygwizdywany przez Ruch.

Nie wiem czy wiesz ale cos mi sie tam obilo o uszy.

A czy ja napisalem gdzies ze nie jest normalna reakcja spiewanie? Ja tylko odnioslem sie do tego ze jak to niby byl wygwizdany hymn a raptem kilka gwizdow na krzyz i juz sie szuka sensacji.
Piszesz o "kretynach" "debilach" oparta jest ekstraklasa. No wlasnie dlatego mamy takie super frekwencje :)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 09:52   

Dhorasoo, bacz na słowa.

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 09:52   

Dla Ciebie takie zachowanie (i brak reakcji osób trzecich) podczas odgrywania hymnu to tania sensacja, dla mnie to skandal. Dalej bagatelizuj te "raptem kilka gwizdow na krzyz", ja na pewno nie będę udawał, że problemu nie ma. Nigdy nie będzie zgody na profanację narodowych symboli na naszej, ojczystej ziemi. Nie po to ludzie przelewali krew, by teraz taki volksdojcz z brudem pod paznokciami sobie na hymn gwizdał.

To ty bacz na zachowanie swoich kolegów po szalu, moja reakcja jest reakcją naturalną dla każdego Polaka.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 09:54   

Okej, to nie ekstrapoluj zachowania grupy na całość. W moim sektorze nie gwizdał NIKT. Tez jestem volksdojczem?

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:05   

Jak ktoś wcześniej pisał, gwizdanie na hymn jest notorycznym zjawiskiem wśród kibiców ruchu, więc nie odwracaj kota ogonem. O istnieniu takiej flag jak "Oberschlesien" też pewnie nie wiesz ? Zakładasz szalik tego zespołu = jesteś identyfikowany z tą grupą i nie udawaj, że w ogóle nie ogarniasz co się w twoim klubie dzieje.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:25   

Czyli jak zakładam szalik Cracovii staję się nożownikiem? Bo takie jest ogólne przeświadczenie.
Oczywiście, że jest to notoryczne, ale JA się z tym nie identyfikuje. Żeby mówić o ogóle kibiców Ruchu per "volksdojcze" to takich co gwiżdżą powinno być więcej niż tych drugich, nie?

Nie odpowiedziałeś mi. Jestem tym volksdojczem czy nie?

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:58   

przyjmijcie te krytyke na siebie jak kibice Lecha musza przyjac fakt ze pisze sie o nas zle bo np. policja nas bila na wyjezdzie do Gdanska a odwrocili to na atak naszych na nich, czy kilku debili z Cracovii i Lecha rzucilo sie na sektory Ruchu ;) ja nie nazywam wszystkich kibicow Ruchu volksdojczami na przyklad ale uwazam ze tych co gwizdza powinno sie zamykac za profanacje symboli narodowych lub przynajmnije powinni grzywny dostac takie ze nie mieliby za co chleba kupic... a ci ktorzy z Lecha i Cracovii chcieli flagi Ruchu powinni dostac identyczne kary za zaklocanie porzadku na stadionie

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 21, 2009 13:42   

Dhorasso napisał/a:
Nie po to ludzie przelewali krew, by teraz taki volksdojcz z brudem pod paznokciami sobie na hymn gwizdał

A ja jestem i Ślązakiem i Polakiem jednocześnie. Hymn zawsze śpiewam, bród za paznokciami mam bo ciężko pracuję. Jak się komuś nie podoba, że ma takich rodaków, niech wyjedzie z kraju. Nie życzę sobie obrażania mnie i moich braci za to, że ktoś gwizdał na hymn. Nie ja będę się za to smażył w piekle a oni.
I jedna rzecz jeszcze drogi Kolego. Ślązacy krwi za naród wylali dużo, więc ich nie obrażaj. Jak Cię to boli to jest mi przykro z tego powodu, ale nie swoim problemem nie obarczaj wszystkich dookoła.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi