ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na mecze można bez problemu wnieść kamerę?
Autor Wiadomość
martino1989 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 21:53   Czy na mecze można bez problemu wnieść kamerę?

Witajcie :) W przyszłym roku zamierzam w końcu pojechać do Mediolanu na mecz. Chciałbym może zrelacjonować jakoś mecz, wobec czego mam do Was kilka pytań:

1. Czy bez problemu na stadion można wnieść kamerę/lustrzankę? Czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi opłatami?

2. Czy nagrania z trybun można bez problemu publikować w Internecie (youtube) czy wiąże się to z jakimiś konkretnymi prawami, które tego zabraniają?

3. Czy temat związany z zakupem biletów przypięty w dziale "Mecze" jest nadal aktualny?

pepe 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 22:52   

Zależy od wielkości kamery :) . Generalnie wpuszczają aparaty, ale jakbyś miał z jakimś pokaźnym obiektywem, to zapomnij. Nie wejdziesz - chcesz to sobie wyrób akredytkę dziennikarską. Mój znajomek miał taki numer na San Siro właśnie z aparatem z profesjonalnym obiektywem. Powiedzieli mu, że prasa nie wchodzi na trybuny. Muahuahua.
Pamiętaj, że oni nie wiedzą, co chcesz z tą kamerą robić. Prawa do transmisji meczów są wykupione i to jest ostro pilnowane, co jest w pełni zrozumiałe. Co innego jakieś pitu-pitu z komórki, a co innego kamera profeska :) . Ale myślę, że Ty z taką bazuką nie chcesz wbić, co :) ? Hehehe.

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 26, 2017 10:31   

Ja wchodziłem z obiektywem 70-300 i dość szczegółowo oglądali i aparat i obiektyw ale mnie wypuścili. Przypuszczam że z większą lufą bym nie wszedł...

martino1989 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 27, 2017 18:45   

Dzięki za odpowiedzi :) Nie zamierzam brać jakiegoś wielkiego sprzętu, ot zwykła lustrzanka, a dokładnie Canon EOS 100D z obiektywem 18-55 mm. Z tego co mówicie, to nie powinno być problemu :) Chciałbym ponagrywać trochę meczu, a raczej całej otoczki z nim związanej, a przede wszystkim atmosfery na trybunach. Nie zamierzam nagrywać całego meczu, żeby go później w Internecie zamieszczać :D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 30, 2017 08:14   

Wtrącę 3 grosze ;) ... Jakiś czas temu mieliśmy problem w Monachium podczas Audi Cup nie z samą lustrzanką, a z dodatkowym obiektywem w torbie... wg ochroniarzy mogliśmy nim w kogoś rzucić, no a tym zamontowanym to już chyba nie :D
Także różnie może być, zależy na jakiego służbistę się trafi.

Odpowiedz do tematu