ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam koszulkę i spodenki Milanu.
Autor Wiadomość
Kukiss 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 16:45   Sprzedam koszulkę i spodenki Milanu.

Koszulka praktycznie nowa. Może 3 razy założona na mecz, potem już wisiała w szafie. Jedyna wada to nazwisko Bonucci z tyłu, ale na wyjazd na mecz w zimniejsze dni jeszcze da radę. Spodenki używane. Rozmiary obu rzeczy to M. Cena za komplet 130 zł. Wolałbym uniknąć allegro bo 10% prowizji. Zdjęcia: https://twitter.com/da_kuka/status/1034462513197457409

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 04:47   Re: Sprzedam koszulkę i spodenki Milanu.

Kukiss napisał/a:
Jedyna wada to nazwisko Bonucci z tyłu, ale na wyjazd na mecz w zimniejsze dni jeszcze da radę.

Sorry, nie mogłem się powstrzymać, żeby zapytać - jak się ma ta mało istotna wada do wyjazdu na mecz w zimniejsze dni? :help: Że niby rozgrzejesz się jak będzie uciekać z sektora Milanu żeby nie dostać w łeb za nazwisko na koszulce?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 11:11   

Może rozpinana bluza na koszulkę, żeby nie było widać nazwiska na plecach :D

pepe 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 11:48   Re: Sprzedam koszulkę i spodenki Milanu.

Yahoo323 napisał/a:
Sorry, nie mogłem się powstrzymać, żeby zapytać - jak się ma ta mało istotna wada do wyjazdu na mecz w zimniejsze dni? :help: Że niby rozgrzejesz się jak będzie uciekać z sektora Milanu żeby nie dostać w łeb za nazwisko na koszulce?

Hahaha. :) No wstyd przecież zakładać. Zdanie: "Jedyna wada to nazwisko Bonucci z tyłu" śmieszy mnie niezmiennie do teraz :) .

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 15:45   

Mnie też - i doceniam, że kukiss chciał nam przy okazji sprzedać marzenia o zabezpieczeniu na zimniejsze dni... :rotfl2: Coś na zasadzie - sprzedam piękną Corvettę, co prawda bez kół i silnika, ale ...

Nie martw się kukiss, mój syn też ma tę parówę na jednej koszulce, ostatnio go w niej nie widywałem :forzamilan: Dlatego ja kupuję koszulki bez numerów i nazwisk, a jeżeli już, to wybieram bezpieczne opcje - Maldini, Van Basten.

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 20:22   

ja mam kilka z nazwiskami, ale leo nawet mi przez głowę nie przeszedł, jak nasz nowy kapitan pójdzie w ślady starego to pogonię tu dwie "13" :D

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 22:02   Re: Sprzedam koszulkę i spodenki Milanu.

Yahoo323 napisał/a:
Kukiss napisał/a:
Jedyna wada to nazwisko Bonucci z tyłu, ale na wyjazd na mecz w zimniejsze dni jeszcze da radę.

Kurtka, nie martwię się bo nie mam czym.

Nie musicie się tak martwić, nie mam ciśnienia na sprzedaż, ta 100 nie zmieni mojego życia. Najwyżej oprawię ją w ramkę i powieszę na ścianie. Mam sporo koszulek, a koszulkę z poprzedniego sezonu kupiłem już drugą bo niedawno magazyn Adidasa w Niemczech został uzupełniony.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 19:45   

Kukiss, zawsze możesz wprowadzić pewne poprawki.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 20:00   

Widziałem wczoraj wieczorem zdjęcie tej przeróbki i też od razu pomyślałem o rozwiązaniu problemu Kukissa :lol:

Zwróćcie tylko uwagę, że nazwisko Bonucciego jest napisane czcionką z zeszłego sezonu, a numer i wyraz merda już teraźniejszą.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 22:44   

MK92 napisał/a:
Zwróćcie tylko uwagę, że nazwisko Bonucciego jest napisane czcionką z zeszłego sezonu, a numer i wyraz merda już teraźniejszą.

Zaniosła do jakiegoś sklepu Milanu i jej nadrukowali.
Koszulka zawiśnie na ścianie, mam już drugą, spodenki zresztą też, więc bede miał 2 pary.

Odpowiedz do tematu