ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecz Milan - Fiorentina
Autor Wiadomość
Legia1916 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 25, 2008 15:42   Bilety na mecz Milan - Fiorentina

Długo planowałem już wyjazd na AC Milan, żeby zobaczyc włoski styl kibicowania, i dlatego wydaje mi się, że mecz tych obu ekip, będzie wielkim wydarzeniem.

Chciałbym się dowiedziec, na jaką pójśc trybunę, aby usiąść wśród prawdziwych kibiców, żeby poczuć ten klimat meczu, pośpiewać, porobić zdjęcia itd. Drugie pytanie - jak kupić bilet ? Jezeli poprzez internet to na jakiej stronie ?

Nie chcę czytac FAQ-ów, naprawdę sie zbyt źle czuję, żeby szukac po stronie czy były podobne tematy, wiec prosze o nieusuwanie go i pomoc, będę naprawdę mocno wdzięczny, jezeli ktoś mi pomoze w organizowani tego wyjazdu.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 25, 2008 21:06   

Legia1916 napisał/a:
Nie chcę czytac FAQ-ów, naprawdę sie zbyt źle czuję, żeby szukac po stronie czy były podobne tematy, wiec prosze o nieusuwanie go i pomoc, będę naprawdę mocno wdzięczny, jezeli ktoś mi pomoze w organizowani tego wyjazdu.

Heheheh... dora pompa... wykuruj sie.... przetraw sledzika czy karpika, a potem pewnie znajdziesz czas, zeby poszukac... masz czas do polowy stycznia... chyba sie wyrobisz... :king:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 26, 2008 09:59   

Legia1916 napisał/a:
Chciałbym się dowiedziec, na jaką pójśc trybunę, aby usiąść wśród prawdziwych kibiców, żeby poczuć ten klimat meczu, pośpiewać, porobić zdjęcia itd. Drugie pytanie - jak kupić bilet ? Jezeli poprzez internet to na jakiej stronie ?

jeśli chodzi o trybunę na której poczujesz klimat, pośpiewasz to oczywiście Curva Sud, drugi krąg. ciężko będzie Ci chyba kupić tam bilet, ale na każdy droższy bilet na inne sektory przy dobrych wiatrach uda Ci się tam wbić ;)
bilet powinieneś kupić bez problemu w Milan Point, choćby w tym który znajduję się na Duomo, stamtąd śmigasz metrem na stację Lotto Fiera skąd masz pare kilosów prostej drogi na stadion;)
zresztą na ten mecz wybierają się milaniści z MCP, prawdopodobnie 40 osób, może ich spotkasz to Ci pomogą ;)
pozdro
LEGIA TO MY!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 09:37   

krzysiekACM napisał/a:
LEGIA TO MY!

Oj Kysiu, Kysiu.
Niereformowalny jesteś :) .

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2008 22:42   

Oj Michałku, Michałku, zupełnie nie wiem o czym prawisz :P
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Odpowiedz do tematu