ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FORUMOWICZ ROKU - 2008

Wskaż swojego faworyta do tytułu Forumowicz Roku 2008
Pamato
11%
 11%  [ 7 ]
Soja
5%
 5%  [ 3 ]
Stary Tirowiec
25%
 25%  [ 15 ]
Suchy
33%
 33%  [ 20 ]
Venomik
23%
 23%  [ 14 ]
Głosowań: 59
Wszystkich Głosów: 59

Autor Wiadomość
STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 16:42   FORUMOWICZ ROKU - 2008

Dzisiaj po napisaniu kilku postów m.in.przezemnie padły zarzuty w loży krzykaczy o tym jakoby pod koniec roku wszyscy zaczynaja zwiększać częstotliwość swojego pisania w celu zdobycia tytułu FORUMOWICZA ROKU. Powstrzymało mnie to od napisania, a właściwie od pociągnięcia dyskusji z Pamato dalej. Odpuściłem sobie nie chcąc być znowu posądzony o celowe nabijanie.
Generalnie jednak jakoś nie potrafię sobie odmówić tej codziennej przyjemności wejścia na forum, przeczytania nowych postów i podyskutowania z innymi. A z drugiej strony nie chcę przed napisaniem postu zastanawiać się czy będzie dobrze jak go napiszę, czy może ktoś odbierze to jako kampania na forumowicza roku.
Dlatego zwracam się z prośbą do osób, które będą organizowały ten konkurs po raz kolejny:
Mamy 3207 zarejestrowanych użytkowników, a więc i jest teoretycznie 3207 kandydatów do zdobycia tego tytułu. Ja zwracam się z próśbą o wykreślenie mnie z tej listy i nie branie mnie w ŻADNYM WYPADKU pod uwagę przy wyborze na Forumowicza Roku. Przyjemność z dyskusji z innymi forumowiczami jest dla mnie nieporównywalnie ważniejsza od tytułu i od zastanawiania/powstrzymywania się przed napisaniem postu.
Z góry dziękuję za spełnienie mojej prośby!!!

[ Dodano: Sob Paź 25, 2008 18:48 ]
P.S. Jak można to również proszę o ukryci przedemną i przed innymi jakichkolwiek moich statystyk!!!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 17:00   

Akurat nie Ciebie mialem na mysli piszac tamto zdanie. Ale domyslic sie chyba mogles bo piszesz regularnie a nie "od swieta"...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 17:01   

Pewnych wypowiedzi nie powinno się brać na poważnie, nawet jeśli nie są "oznaczone" jako te z przymrużeniem oka.
Twoją reakcję uważam za mocno przesadzoną.

PS. Poza tym, jeszcze za wcześnie, ja dopiero zamierzam zacząć pisać ;) <--- Uwaga, żart!

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 17:18   

Uznałem to jako złośliwość pod m.in. swoim adresem. Widocznie źle zrozumiałem. Pewnie moja reakcja jest przesadzona. Mimo wszystko jednak nie chcę być brany pod uwagę przy wyborze na ten tytuł :nono: .
I sory za moją zbyt nerwową reakcje.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 19:49   

To teraz czas zabrac zabawki i schowac sie w szafie.

A czym Ty sie czlowieku przejmujesz? Kazdy mierzy swoja miara. Sie Tirowiec nie wyglupiaj, przeciez i tak Cie nikt nie nominuje ;)

Normalnie na jakies zarzuty puszczane w eter nie odpowiadam, nie jestem tez typem internetowego napinacza czy osoby poszukujacej szansy do klotni o byle co, ale tym razem zareagowalem. A to dlatego (i tu sie powtorze), ze jestem fanem zarowno witryny acmilan.pl, jak i tego forum. I forum wlasnie, jak to czesto bywa, ma swoje wzloty i upadki, ludzie sie starzeja, dojrzewaja, jedni zaczynaja prace, inni zakladaja rodzine itp Co skutkuje tym, ze osoby, ktore mialy cos do powiedzenia albo pisza rzadziej, albo tez nie postuja wcale. Jest tez inna sytuacja - gdy ktos sie obrazi, poczuje urazonym, pokloci sie z X czy Y.

Dlatego tez powinnismy sie cieszyc z tego, ze postow jest coraz wiecej, niewazne czy to z powodu FR, czy moze wygranej Milanu, czy tez wreszcie gwiazd a'la R80. Byle tylko poziom utrzymac.

Na koniec chcialbym zauwazyc, ze bywaly czasy, gdy wybierany byl takze admin/mod roku :)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 21:51   

No proszę, uderz w stół a nożyce się odezwą :ok:

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 25, 2008 22:10   

do konca roku jeszcze sporo czasu, forumowicza roku najlepiej wybrac jak juz bedzie po grudniu, wtedy bedziemy w stanie ocenic prace kazdego w przeciagu calego roku ;)

a ja zwiekszylem czestotliwosc pisania bo chce wyprzedzic kogos tam w ilosci postow, nie zeby zostac forumowiczem roku (zart ;) ), zreszta kto by mnie wybral, jest wielu duzo bardziej udzielajacych sie i piszacych mniej od rzeczy niz ja ;) ogolnie zwiekszenie postowania zapewne spowodwoane jest tym ze Gila i Gourcuff radza sobie dobrze poza Milanem z czym nielatwo sie pogodzic ale to juz zostawiam na tamte tematy zeby nie zrobic z forum monotematycznego tworu ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 01, 2008 19:58   

Po raz kolejny zapraszam do cyklicznego plebiscytu na Forumowicza Roku.

Zasady pozostają niezmienne:

Głosować ma prawo każdy z forumowiczów (no chyba, że akurat ma bana ;) ). Kryteria pozostają niezmienne, każdy decyduje sam pod jakim względem wyróżniła się osoba, na którą głosujemy.

Najpierw odbędzie się I tura, mająca na celu wyłonienie finalistów.
W pierwszej turze, forumowicze zgłaszają swoje propozycje droga prywatnej wiadomości. Wybieramy trzech użytkowników, których chcemy zgłosić do konkursu. Należy wysłać Prywatna Wiadomość do mnie (czyli użytkownika chrissnail) z co najwyżej trzema różnymi nickami. Wiadomość należy zatytułować "Forumowicz Roku 2008"

Kolejność wpisanych nickow nie będzie miała znaczenia, każda ze zgłoszonych przez was osób, dostanie w eliminacjach jeden punkt. Spośród wszystkich zgłoszonych forumowiczów, pięciu o najwyższej ilości punktów zostanie automatycznie skierowanych do finałowej sondy czyli II tury, w której każdy z finalistów będzie miał równy start.

Podczas wysyłania swoich propozycji należy pamiętać aby nie wpisać nicka żadnego z moderatorów/adminow ani swojego ;) .

W privach do mnie nie należy argumentować swojego wyboru. Jeśli będziecie mieli taka ochotę, zrobicie to w tym temacie.

Glosy zliczać będę do 15 grudnia. Następnie 16 grudnia powstanie sonda w której oddawać będziemy glosy już tylko na jednego finalistę. Wyniki sondy będą ukryte do chwili rozstrzygnięcia konkursu - czyli do 29 grudnia.

Przypominam, iż zwycięzca konkursu będzie mógł przez rok legitymować się zaszczytnym mianem Forumowicza Roku.

Zachęcam do glosowania

2003 - 2004 - biedronka
2004 - 2005 - baker
2005 - 2006 - Cartman
2006 - 2007 - Pamato
2007 - 2008 ???????????

Anathem 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:39   

A "uśmiechu Prezesa" w nagrodę nie dostanie??? ;) "uzbrojonego po zęby" ;)

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:52   

a ja mam inne pytanie - dlaczego nie mozna glosowac na admina/moda? przeciez to tez ludzie i forumowicze ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 11:24   

Admini i modowie to nie ludzie - to wilki!
:)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 06, 2008 21:04   

Żeby uniknąc lizustwa :P
A swoja droga to admini i moderatorzy mieli kiedys swoj wlasny plebiscyt. Niestety w ubieglym roku forumowicze uznali ze niczym sobie nie zasluzyli na wyroznienie. Przykre ale mam nadzieje ze w tym roku bedzie inaczej ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 16:02   

Do finałowej rozgrywki głosami userów zakwalifikowali się (kolejność alfabetyczna): Pamato, Soja, Stary Tirowiec, suchy, Venomik.

Któryś z adminów powinien w miarę szybko uruchomić sondę.

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 16:07   

Sonda podpięta. Zapraszam do głosowania.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 16:22   

I teraz co gorsze. Inter mistrz czy Venomik FR?
:)

p.s nawiazujac do tego co napisal ST i Anathem to moich 2 kandydatow sie znalazlo :)
Ostatnio zmieniony przez Bubu Wto Gru 16, 2008 16:29, w całości zmieniany 2 razy  

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 16:24   

Pozostali forumowicze bardzo ułatwili mi głosowanie w finale. Z trzech moim kandydatów w preeliminacjach tylko jeden dostał się do finału, więc obecnie z wyborem kandydata nie mam problemów.
P.S. Dzięki za głosy oddane na mnie.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 16:27   

Hmm, ja mam trudniej, bo o ile pamiętam (starość nie radość) to trójka moich faworytów jest w finale ;) dwoje na pewno :) Czyżby tak mało głosów wpłynęło??? ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 16:32   

W finale nie ma przypadkowych osób. Różne charaktery i różne style pisania. I obyś suchy wygrał. :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 19:57   

czyli mozna wywnioskowac, ze kazdy wygral w 'swojej konkurencji' ;) dobra, glos oddany, mam nadzieje, ze na nastepce :]

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 20:12   

glos rowniez oddany, zmienilem swoj wybor z moich kandydatow zostal wprawdzie 1 ale zdecydowalem sie wybrac kogos innego, zobaczymy czy osiagnie zwycioestwo, powodzenia wszystkim :)

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 13:11   

Hahahaha, jaki żal, internetowy nonkonformista się znalazł.Tobie i całej reszcie na pełnej wczuwce, przypominam - TO TYLKO INTERNET (wydrukować sobie to i powiesić na ścianie).Beka ze spinających się o jakichś śmieszny tytuł nołlajfów.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 17:51   

Dhorasso, moglbys wyjasnic co masz na mysli? ;) taka "zabawa" odbywa sie chyba co roku i nie widze w niej nic zlego

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 19:05   

Nie zrozumiałeś bajer.Sama zabawa spoko,taka tam bzdurka.Kpię z tej całej otoczki wokół niej.Jakieś zarzuty skierowane w stronę Tirowca,sam zainteresowany piszący esej na pół strony, w którym się tłumaczy.Mało tego - przedstawia się w roli ostatniego sprawiedliwego prosząc o nie branie go pod uwagę w forumowym głosowaniu (że on to dla siebie, nie pod publikę i w ogóle).Zakrawa na śmieszność to wszystko, biorąc pod uwagę, że całe zamieszanie powstało wokół jakiejś głupiej sygnaturki na forum internetowym.Nie sądzisz ?

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 19:18   

rzeczywiscie moze to wygladac jak nietypowa kampania wyborcza, zarzuty jakies tam sie pojawily ze nagle ludzie zaczynaja pisac w danym okresie, jak na moje moze niektorym zalezy na tytule forumowicza roku, mi zalezy na tym zeby przedstawic swoja opinie, tyle ;) a zwyciezca moze byc z siebie dumny ze jego opinie najbardziej sie wybijaly i byly zauwazalne a o to kazdy moze walczyc jesli chce :) a moim zdaniem jak ktos zarzuca cos mi to rowniez sie bede tlumaczyc i nie widze w tym nic dziwnego zachowanie Tirowca bylo dosc naturalne, choc powod tamtych "sporow" rzeczywiscie "zakrawal na smiesznosc"

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 18:03   

Masz racje Dhorasso, niezłego głupka z siebie wtedy zrobiłem :wall2: (bez ironiii teraz).
Czasami potrafisz coś mądrego napisać, bez obsrania się itp. Widać postęp, tak trzymaj.

Odpowiedz do tematu