ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beckham w Milanie
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 14:47   

czado81 napisał/a:
Doprawdy dziwnie brzmią te słowa w ustach człowieka, który regularnie reklamuje się na tym forum sprzedając gadżety klubowe. Właśnie pepe nazwałeś wszystkich swoich klientów kasztanami - ciekawe czy ktoś jeszcze coś od Ciebie kupi...

No aleś czado81 czadowo pojechał. Paszkwile, typu koszulki z numerkiem Beckahama, będą kupowały kasztany. Poważnie inaczej interpretowałeś moją wypowiedź?
Moje koszulki, które sprzedaję, są z dawnych lat-często forumowicze tutejsi tylu lat nawet nie mają ile mają te koszulki :) .
Swoją drogą czado81-chyba nie myślisz, że będę zwracał uwagę na to, żeby nie wyrazić swoich myśli kosztem tego, ze jakaś obrażona panienka z tego powodu nie kupi jakiejś tam mojej koszulki :) . Nie zostało mi ich wiele, więc nie stresuj się :) . Jak nie tu, to ebay ;) .

czado81 napisał/a:
Marketingowo na pewno na nim zyskamy.Pozdrawiam!

Tak, tak. Zyskacie, zyskacie :) . Grajcie jak najlepiej, kupujcie najlepszych graczy i zarabiajcie mnóstwo kasy :rotfl: .
Powodzenia.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Sty 09, 2009 19:24   

pepe napisał/a:
Słabo w życiu ci się wiedzie, że musisz podpinać się pod sukcesy i transfery rzędu milionów dolarów? Kibicuj sobie Milanowi, jeździj na mecze, ale podpinanie się, że Becham przychodzi "do nas" i że "wy zarobicie" zakrawa na kpinę.
Powodzenia.

pepe napisał/a:

Tak, tak. Zyskacie, zyskacie :) . Grajcie jak najlepiej, kupujcie najlepszych graczy i zarabiajcie mnóstwo kasy :rotfl: .
Powodzenia.

Hmm... ciekawy pogląd. Nie wiem na ile Twój geniusz psychologii (zgaduję, że samorodny) ma racje, ale sugerowanie kompleksów* na podstawie konstrukcji gramatycznej (zarobi - zarobimy) na pewno zrobi furorę w światku czcicieli Freuda.
A tak całkiem serio mówiąc - dla mnie mówienie/pisanie w ten sposób to najnormalniejsze utożsamianie się z klubem. I nie jest to podpinanie się pod sukcesy, bo tak jak kibice Milanu pisali swego czasu 'gramy fatalnie', tak i ja pisałem 'zostaliśmy zdegradowani', a leczenie kompleksów czy podpinanie się pod sukcesy ciężko uargumentować w przypadku porażek.
Nie chcę bronić takiej pisowni powołując się na (tak podkreślane w piłkarskim świecie) frazesy, że kibice to jeden z najważniejszych elementów klubu. Nie chcę dzielić kibiców na prawdziwych (bo dopingują na meczach) i ogórków (bo mecze oglądają w pubie/necie). Może dlatego, że nie lubię występować z pozycji ogórka :]
Dla mnie 'wygramy' i 'Juve wygra' w ustach Juventino niesie ze sobą identyczną treść. I żadna psychologiczna próba dotarcia do genezy tej różnicy niczego nie zmienia. Po prostu zwyczajowy sposób wypowiadania się. U mnie w rodzinnych stronach nikt tak nie powie (nawet o lokalnej drużynie) w Poznaniu to norma, niezależnie czy o Lechu czy o innej drużynie, której się sympatyzuje. A nie sądzę, by poznaniacy mieli większe kompleksy/większą potrzebę podpinania się pod sukcesy innych.

* argument o kompleksach jest wałkowany w każdym możliwym miejscu w necie (mocno mi się przejadł), choć ze względu na gramatykę - jesteś prekursorem.

/zdaję sobie sprawę, że odbiegłem mocno od tematu (co gorsza - w pełni świadomie). Kartkę przyjmę z pokorą :oops:

Totnik 
Romanista

Wysłany: Sob Sty 10, 2009 10:11   

Dlaczego on musi zadebiutowac na Naszym stadionie ? :/ .. co za wstyd

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 10, 2009 17:08   

a jeszcze wiekszy wstyd by byl jakby strzelil gola ;) nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej :king:

Totnik 
Romanista

Wysłany: Nie Sty 11, 2009 10:45   

Racja ale na to szanse sa male bo chyba ma zaczac mecz z lawki :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 11, 2009 13:25   

pewnie wejdzie w 2 polowie, w zaleznosci od wyniku, Carlo raczej nie odpusci sobie takiej mozliwosci zeby wpuscic na boisko Davida choc na 20 minut :)

No.7 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 17, 2009 21:42   

Dobrze że Beckham przyszedł - kolejny zawodnik do pokrycia:)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 17, 2009 22:29   

sorry czy jest jeszcze ktos na tym forum kto dalej jest zwolennikiem transferu Becksa? :O gral 2 mecze po prawie 90 minut na totalnie żenującym poziomie.
Pamato, sorry ale troche mi się smiac chce jak czytam Twoje posty sprzed tygodnia ;)
"dosrodkowania beda siac postrach pod bramka rywali" :D

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 23:48   

No tak bo po 2 spotkaniach jestesmy wstanie stwierdzic ze nastepne ponad 2 miesiace na 100% bedzie gral jak teraz (co by nie mowic gra jak wiekszosc druzyny).
A czy kazdy zawodnik rozgrywajac kilka slabszych spotkan juz pozniej nie zasluguje na "postawienie" na niego?
Myslac jak Ty nie starczyloby kasy na transfery nie majac jakiegos Szejka za wlasciciela...

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 18, 2009 00:21   

heh, ok moze oceniam go zbyt szybko :) ale jestem w prawie 100% przekonany, ze wiele lepiej to on grac nie bedzie. Juz nie chodzi o to, zeby nie dawac mu szans, ale wszyscy (prawie) mowiliscie, ze na pewno Carlo nie bedzie mu dawal grac za samo nazwisko, ze nie ma watpliwosci, ze na tym transferze nie stracimy pod wzgledem sportowym itp. itd. A narazie wyglada to troche inaczej :)
Gra jak reszta druzyny? hmm ok caly Milan nie zachwyca, ale wg mnie Becks (oprocz seedorfa) gra najslabiej. No coz... miejmy nadzieje, ze to sie szybko zmieni, bo jakos nie widzi mi sie zeby Carlo z niego zrezygnowal -.-

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 18, 2009 09:11   

PacheL, nie stresuj się tak aktualną sytuacją z Becksem ;) sprzedamy Kakę i za 100 baniek odkupimy Davida z Galaxy to wtedy będziesz miał powody do narzekań :rotfl:

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 18, 2009 13:24   

hehe dokladnie :) modlmy sie zeby to trwalo tylko do marca :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 18, 2009 15:13   

PacheL napisał/a:
jest jeszcze ktos na tym forum kto dalej jest zwolennikiem transferu Becksa? :O gral 2 mecze po prawie 90 minut na totalnie żenującym poziomie.
ja ciagle jestem zwolennikiem pod warunkiem ze poijdzie siedziec na trybuny ;) wtedy Milan wysoko wygrywa ;) Becks gra slabo ale moze w ostatnim spotkaniu w koncu uda mu sie dosrodkowac dobrze ;) bo jak wychodza mu dosrodkowania to nie ma nikogo kto moglby je wykorzystac a jak sie ktos znajdzie to niestety ale Becks przerzuca pilke na aut

trzeba liczyc na to ze w nastepnym spotkaniu to Ambro zagra a nie Becks a za Seedorfa Flamini

Emil_Bulls 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2009 16:00   

Jakości gry drużyny to on nie poprawi ale przynajmniej na WP teraz często piszą o Milanie. Dzięki temu można zdobyć wiele cennych informacji. Np. ostatnio wyczytałem, właśnie na WP, że Becks miał problem z oddaniem moczu przed meczem...

FORZA MILAN

Totnik 
Romanista

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 20:06   

Ehh jescze gi kupice na stale :/

ktulu85 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 03:28   

pierwsze dwa mecze to drewno w jego wykonaniu ale z bolonia juz gral lepiej, i nie patrze przez pryzmat strzelonej bramki, najgorsze jest to że jak zacznie dobrze grac i wkomponuje sie w zespół to będzie musial wracać do LA

Totnik 
Romanista

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 15:43   

http://www.weszlo.com/news/2193

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 18:06   

no tak, Seedorf jak zawsze w swojej roli :king: ale mysle ze fajnie ze sie facet spisuje, przynajmniej pomoze Milanowi i Milan pomoze jemu :D a taka wymiana jest zalozeniem tego wypozyczenia :D

Totnik 
Romanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 15:06   

Mam nadzieje ze pomoc jego Milanowi nie bedzie polegala rowniez na pewnych podejrzanych czynnosciach w klubowej szatni z kolegami...

Soja 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 18:23   

Totnik, powiedz lepiej dlaczego Ty akurat tak bardzo nie lubisz Becksa?

Ja też nigdy jego fanem nie byłem i często nabijałem się z jego karnych strzelanych z poślizgiem w kosmos itd., ale szczerzę muszę przyznać, że on Milanowi wcale sportowo nie szkodzi grając w pierwszym składzie a z każdym meczem coraz więcej pomaga. Na pewno lepszy Becks mający pojęcie o ofensywie i z każdą minutą lepiej rozumiejący się z zespołem niż typowo destrukcyjny Flamini, który od początku sezonu prezentuje się bardzo przeciętnie.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 22:25   

Ja też fanem Becksa nigdy nie byłem, jego przyjście traktowałem z lekkim przymróżeniem oka i z ciekawością. W meczach z Romą i Violą zrobił na mnie dobre wrażenie, a z Bologną już bardzo dobre. Okazało się, że nie jest on koszulką za 80 euro tylko pełnowartościowym piłkarzem. Na pewno Milan jako marka zyskał sporo rozgłosu i księgowi też pewnie nie mają powodów do narzekań.
Mamy też akcent na forum gdzie jeden kolega romanista przypomniał sobie hasło i zaczął regularnie odwiedzać acmilan.pl ;)
Denerwujące jednak staje się czytanie newsów i wywiadów, z których większość nawiązuje do pytania czy Anglik zostanie czy odejdzie itd. wiem że winni temu są dziennikarze, ale moim zdaniem nasi też robią zbyt wielkie halo. To dopiero 3mecze (+sparingi), za trzy miesiące wróci Gattuso (?) jest też Flamini więc może trzeba wziąć lekko na wstrzymanie i trochę dyskretniej rozważać 'za' i 'przeciw' Beckhama.
Ciekawe czy zgłosimy go do uefa i czy zabierze w ten sposób miejsce komuś innemu?

PacheL 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2009 23:33   

Ja nadal jestem bardzo sceptyczny co do tego transferu.
Kondrad_ACM- Becks wywarł na Tobie dobre wrażenie w pierwszych 2ch meczach?! oglądałem te spotkania bardzo uważnie, zwracając szczególną uwagę na grę Angilka i nie zauważyłem żadnych pozytywów, wg mnie nie wniósł nic dobrego do drużyny, a mam nadzieję, że nie szukamy zawodników, którzy tylko ' nie przeszkadzaja'..
Najgorsze jest to, że od kiedy w 1 składzie gra Becks, do środka pomocy nie cofany jest Seedof - Ancelotti wie, że wystawienie pomocy Seedorf Pirlo Bekcs byłoby samobójstwem, dlatego przesunął Seedorfa do przodu, a kosztem R80 do składu wskoczył defensywny pomocnik- Ambro. W tym wg mnie przeszkadza trochę Becks- zabrał miejsce w składzie R80, który wg mnie byłby bardziej pożyteczny. (warto przypomnieć sobie mecz z Udinese, kiedy ostatni raz graliśmy własnie w takim ustawieniu i easy win 5-0, po bardzo efektownej grze )

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 08:35   

PacheL, tak wywarł na mnie dobre wrażenie. Widać w jego grze lata doświadczeń i wielki talent, który przez lata marketingowego życia Becksa nie rozmył się. Wiem, że nie były to porywające mecze Anglika, ale on poprostu robił różnicę. Flamini nigdy nie dawał takiej jakości i spokoju w grze, co strasznie mnie wkurza bo to on jest przyszłością Milanu i z jednej strony wolałbym żeby to Francuz zdobywał doświadczenie i rozkręcał się w barwach rossonerich, a z drugiej liczy się dziń dzisiejszy i punkty, które z Beckhamem w składzie zdobywamy.
Dlatego (chyba) wolę żeby Galaxy zabrało Anglika zgodnie z umową i problem sam się rozwiąże ;)

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 09:49   

Flamini powinien grać na środku przed obrońcami, tyle, że nie w roli Pirlo, a jako typowy przecinak. A ciężar rozgrywania akcji powinien być wówczas przeniesiony na inne pozycje. Moim zdaniem w przyszłości powinniśmy grać dwoma def w środku: Flamini, Gattuso a za akcje ofensywne było by odpowiedzialnych 4 piłkarzy z przodu i dwóch bardzo ofensywnych bocznych obrońców. Jak zapewne pamiętacie Rino świetnie się spisywał na pozycji Pirlo, moim zdaniem podobnie grałby Flamini. Mniej świeczek za plecy by pewnie było, ale z tego to ostatnio i tak bramki nie padają. Takim ustawieniem pomocy gra chyba Real jak się nie mylę. W moim odczuciu ciężko było by nam bramkę strzelić gdybyśmy mieli dwóch takich wojowników w środku i solidnych 2 stoperów. Tyle, że Carlo raczej taktyki nie zmieni bo w końcu jest nasz Pirlo :dunno:

PacheL 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 12:45   

Konrad_acm - ja mam wrażenie, że 'dzięki niemu' to tylko Zambrotta ma 2x więcej roboty i rzadziej zapędza się do przodu, i to jest jedyna różnica jaką robi Bekcs ;) a tego spokoju to u nas i tak jest za dużo ;p
no i przez niego nie gra Ronnie!! grr

Odpowiedz do tematu