ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beckham w Milanie
Autor Wiadomość
penio 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 13:35   

korsi napisał/a:
moim odczuciu ciężko było by nam bramkę strzelić gdybyśmy mieli dwóch takich wojowników w środku i solidnych 2 stoperów.

A skąd weźmiesz 2 solidnych stoperów? Z tego co się orientuje takowych na dzien dzisiejszy nie mamy.

PacheL napisał/a:
ja mam wrażenie, że 'dzięki niemu' to tylko Zambrotta ma 2x więcej roboty i rzadziej zapędza się do przodu, i to jest jedyna różnia jaką robi Bekcs ;)

Też tak uważam ;) Tyle że Zambrotta moim zdaniem więcej dobrego czynił z przodu, szczególnie jeśli chodzi o wrzutki, bo jak narazie Beckham'owi one nie wychodzą, a jest (był) to przecież jego znak firmowy. No zobaczymy z Bologną było już znacznie lepiej, może z meczu na mecz będzie poprawa.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 28, 2009 14:20   

Oglądałem dość uważnie nasz mecz z Fiorenitną i jak dla mnie Becks wypadł solidnie. Asekurował Zambro przy jego wyjściach do przodu a i sam pare razy się ładnie podłączył do akcji. Wypadł o niebo lepiej niż Clarence, który grał większość meczu beznadziejnie słabo a i równie pozytywnego występu Flaminiego podczas pobytu u nas nie mogę sobie przypomnieć...
Ja cały czas jestem zadowolony z tego, że mamy go u siebie i mam cichą nadzieję na więcej..
Pzdr

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 14:35   

PacheL napisał/a:
Najgorsze jest to, że od kiedy w 1 składzie gra Becks, do środka pomocy nie cofany jest Seedof - Ancelotti wie, że wystawienie pomocy Seedorf Pirlo Bekcs byłoby samobójstwem, dlatego przesunął Seedorfa do przodu, a kosztem R80 do składu wskoczył defensywny pomocnik- Ambro. W tym wg mnie przeszkadza trochę Becks- zabrał miejsce w składzie R80, który wg mnie byłby bardziej pożyteczny. (warto przypomnieć sobie mecz z Udinese, kiedy ostatni raz graliśmy własnie w takim ustawieniu i easy win 5-0, po bardzo efektownej grze )

to w koncu kosztem Ronaldinho w skladzie gra Ambro czy Beckham.... :dunno:
i jakim cudem raz piszesz, ze stricte ofensywna pomoc to smierc (na dluzsza mete oczywiscie, i Carlo to wie, podobnie jak ja), a zaraz potem, ze nalezy popatrzec na mecz z Udine, gdzie wlasnie tak gralismy i wygralismy easy, ze hej.... :dunno:
cos krecisz, ze az smiac mi sie chce :lol2:

ps: jesli juz ktos zabral zembatemu miejsce to raczej Seedorf, ktory nie liczac ostatniego meczu gra wrecz FATALNIE....nie slabo, normanie, bez przeblyskow (tak gra Becks w sumie), ale wprost TRAGICZNE te jego przedostatnie mecze byly....a w przeciwienstwie do Anglika jest naturalnym rywalem dla Ronaldinho.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 16:52   

penio napisał/a:
szczególnie jeśli chodzi o wrzutki, bo jak narazie Beckham'owi one nie wychodzą, a jest (był) to przecież jego znak firmowy.
Z jednej strony trzeba się zgodzić - wrzutki Beckhama nie powalają jak kiedyś, ale z drugiej strony to na kogo on ma wrzucać? Pato, Kaka czy Seedorf to nie są typowi snajperzy pokroju Inzaghiego czy Boriello ( ['] ), którzy potrafią powalczyć w polu karnym, wyprzedzić obrońcę i uderzyć z glówki. Anglik wykonuje też rzuty rożne i niby nie są one źle bite, ale jakoś nie znajdują właściwych adresatów, może to kwestia zgrania, zobaczymy jak będzie dzisiaj.

FORZA MILAN!

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 18:21   

penio napisał/a:
korsi napisał/a:
moim odczuciu ciężko było by nam bramkę strzelić gdybyśmy mieli dwóch takich wojowników w środku i solidnych 2 stoperów.

A skąd weźmiesz 2 solidnych stoperów? Z tego co się orientuje takowych na dzien dzisiejszy nie mamy.

Jeśli takowych nie mamy, to nawet bardziej gra z dwoma dm w środku była by wskazana. Zresztą wyleczy się Nesta dojdzie do niego Silva i mam nadzieję, że będzie lepiej niż solidnie. Kto wie czy nie przybędzie ktoś nowy na stopera na nowy sezon.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 22:24   

Pamato napisał/a:
to w koncu kosztem Ronaldinho w skladzie gra Ambro czy Beckham.... :dunno:
i jakim cudem raz piszesz, ze stricte ofensywna pomoc to smierc (na dluzsza mete oczywiscie, i Carlo to wie, podobnie jak ja), a zaraz potem, ze nalezy popatrzec na mecz z Udine, gdzie wlasnie tak gralismy i wygralismy easy, ze hej.... :dunno:
cos krecisz, ze az smiac mi sie chce :lol2:

Pamato, widzę, że jesteś bardzo ograniczony, albo nie znasz kompletnie systemów w jakich gra Milan. Może wyjaśnię to trochę wolniej, specjalnie dla Ciebie. W pomocy/ataku gramy 6-ścioma zawodnikami. Wśrod nich dla naszego coucha jest 4 pewniaków- Pirlo, Kaka, Seedorf i Pato w obecnej formie. Oprócz nich musi grać jeden typowy def. pomocnik- albo Ambro albo Flamini. zostaje jedno miejsce- niestety trener wystawia Becksa co pośrednio zabiera miejsce w składzie R80, bo gdy gra Bekcs, Seedorf przesuwany jest bardziej do przodu, gdzie mogłoby być teoretycznie miejsce dla konia. Jeśli nie grałby Becks moglibyśmy grac takim ustawieniem (wcale nie ultraofensywnym) jak z Udinese- tylko tam zamiast def. pomocnika grał Jankul. Mam nadzieję, że już wszytsko zrozumiałeś. Jeśli nadal mi nie wierzysz, lub nadal myślisz, że 'coś kręcę' to podam Ci tylko 1 dowód- od kiedy Bekcs gra w 1 składzie, nie ma w tym składzie konia. Nie gra on na jego pozycji, ale pośrednio to on zabrał mu miejsce w skłądzie.
pozdro

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 28, 2009 22:26   

o Becksie powiem tak, poczatkowo byl slaby, widac ze potrzebowal czasu na wejscie do druzyny ale w tej chwili gra juz na swoim dobrym poziomie, drugi mecz z rzedu gol, z wolnego pokazal ze nie zapomnial tej sztuki, gdyby byl mlodszy bylbym szczesliwy gdyby zostal choc 33 czy 34 lata to jeszcze nie jest zle, to gracz przyszlosciowy, 5 lat w koncu jeszcze moglby grac ;)

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:31   

Jak wszystkie "Pierniki" odnajduja w Milanie spokoj tak odnalazł go davidek becks...hehe ;] W milanie na nowo sie odrodził bo nasz klub to jak red bull albo sciezka w nos heheh...;pp

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 08:00   

PacheL daruj sobie, twoja watpliwa wiedze o pilce weryfikuje np ostatnie mecz Becksa domorosly trenerze i znawco od siedmiu bolesci.... nabijalem sie z twojego postu jak ty kiedys z mojego, ale chyba nie dotarlo....

Totnik 
Romanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 10:23   

wielkie nieba, aktor holywood jest ostanio wyruzniajacym sie graczem w Milanie, to chyba zle swiadczy o grze :/

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 10:30   

wielkie nieba jakiś romanista ''wyruznia'' sie kompleksem Davida Beckhama :rotfl2:

Totnik 
Romanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 11:32   

kolego w Milanie jest naprawde wiele zawodnikow ktorych mozna zazdroscic ale uwierz mi jednym z nich nie jest Beckham :rotfl2:

Ja po prostu typa nie trawie od zawsze :)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 11:47   

No ja tez Beckhama nie trawię, ale podobnie było z Ronaldo, czy teraz z C Ronaldo :) Klasy piłkarskiej jednak nie sposób im odmówić :)
Osobiście wolałbym żeby Anglik pograł tylko do końca wypożyczenia. Zobaczymy jak będzie, a póki co ciesze się że się nam przydaje na boisku :)
Roni gra mało bo ma jakieś kłopoty. Podejrzewam że gdyby nie to, to Seedorf siedziałby na ławce. Ale widać kłopoty Dinho są większe niż te Seedorfa.

zadi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 13:37   takiego beckhama to ja lubie

w Milanie biega, walczy, gryzie trawa, widac błysk w jego oku, udziela sie w defensywie. To jest TO!

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 16:28   

szczerze mowiac wole tak grajacego Becksa w Milanie niz jakiegos mlodego zawodnika ktory gralby duzo slabiej a bylby po prostu mlody ;) liczy sie to jak gra a nie ile ma lat i kontraktow reklamowych, a ostatnio gra dobrze ;)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 18:22   

Pamato napisał/a:
PacheL daruj sobie, twoja watpliwa wiedze o pilce weryfikuje np ostatnie mecz Becksa domorosly trenerze i znawco od siedmiu bolesci.... nabijalem sie z twojego postu jak ty kiedys z mojego, ale chyba nie dotarlo....

huhu ok już sobie daruje. Po prostu wyjaśniłem Ci o co mi chodziło. Jeśli wg Ciebie gdzieś się pomyliłem, to mi to powiedz.. z treści Twojego postu wynika , że chyba jednak nie.. a takie posty zachowaj dla siebie ;/

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2009 00:17   

Jestem zaskoczony (in plus) postawą Anglika w Milanie. Na razie powiem tylko tyle by nie zapeszac. Liczę na kolejne trafienia Becksa.

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2009 10:31   

Na początku nie wierzyłem że może coś wnieść do tego zespołu ale zaskoczył mnie pozytywnie. Gra bardzo dobrze, strzela bramki. Razem z Pirlo tworzą solidną pomoc. Ale niestety jest tylko na wypożyczeniu do 9 marca i po tym terminie chyba się z nim pożegnamy(jak czegoś łysy nie wymyśli).

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 01, 2009 21:37   

Bahyr napisał/a:
Ale niestety jest tylko na wypożyczeniu do 9 marca i po tym terminie chyba się z nim pożegnamy(jak czegoś łysy nie wymyśli).
Beckhama stac na to zeby sie wykupil z Galaxy, pytanie czy to sie uda i czy wtedy Milan sobie nie narobi wrogow w USA, przynajmniej w zarzadzie LAG :P

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 02, 2009 00:03   

David Beckham zdobył dwa gole w Serie A dla AC Milan, ale nie skuteczność strzelecka jest głównym powodem, dla którego reprezentant Anglii chce zostać w Mediolanie na dłużej. Sunday Mirror podaje, że Beckham na pierwszym miejscu stawia właśnie karierę w kadrze Anglii i zamierza poprzez występy w AC Milan załapać się do kadry na mundial w 2010 roku.

Sunday Mirror donosi, że była wokalistka Spice Girls Victoria Adams dała Davidowi błogosławieństwo na dalszą grę w AC Milan. Victoria zostanie wraz z trójką synów w Stanach Zjednoczonych, ale będą często odwiedzać Beckhama w Mediolanie. Jednym z warunków wydania zgody Victorii na dalszą grę Davida we Włoszech była możliwość przeniesienia jej studia mody z Londynu do Mediolanu. Victoria Beckham otrzymała zapewnienie, że studio będzie można przenieść.

Zostannnnie mowie wam! :brew: :brew: ..eehhe...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 02, 2009 09:37   

no i co znawcy pilki noznej rodem z pudelka i as.com? dalej uwazacie, ze Beckham to tylko modnis, ktory ma $ w krwioobiegu?
no nc, pewnie dalej bedziecie wszedzie zgrywac opanowanych i rzetelnych recenzentow, szczegolnie jak trzeba bedzie na kims wieszac psy :]

vuco 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 14:58   

tez jestem zdania ze sprowadzenie becksa do milanu bylo slusznym wyborem, zaluje tylko ze stalo sie to tak pozno. mysle ze zostanie chociaz sprawa transferu donovana do bayernu moze skomplikowac troche sprawe :gol:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 18:41   

A mnie bardzo cieszy,że kolejny znakomity i ważny w światowej piłce zawodnik, chce grać w Milanie, pomimo tego, iż tutaj będzie zarabiać mniej. Dobrze to świadczy o naszym klubie.
Chętnie widziałbym go w Milanie po 9 marca, ale wszystko zależy od sumy jaką będziemy musieli na niego wydać. Szkoda, że w wieku 33 lat wybrał piłkarską emeryturę w USA. Jak widać poszedł na nią nieco za wcześnie.

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 20:30   

w wieku 31 lat...

vuco 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2009 23:42   

gdyby becks gral w milanie za czasow rui costy... plus pirlo i rhino... pomoc wszechczasow...

Odpowiedz do tematu