ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beckham w Milanie
Autor Wiadomość
chmielowy 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 17, 2008 13:36   Beckham w Milanie

http://sport.wp.pl/kat,32...,wiadomosc.html

co o tym myślicie? :D

Ja mysle, ze powinienes czym predzej zapoznac sie z regulaminem forum.
Admin

neo 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 30, 2008 19:22   

Na oficjalnej jest potwierdzenie. Becks jest nasz na wypozyczeniu od 7go stycznia.

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 30, 2008 22:04   

marketingowo dobra decyzja, sportowa rowniez korzystna dla Beckhama, takze obie strony beda czerpac korzysci z tej zagrywki :)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 30, 2008 22:33   

pogra sobie w PW czy w UEFA a jak bedzie w dobrej formie to pewnie w lidze jak nie to ogony bedzie gral :)

jest to pilkarz ktory moze jeszcze wycisnac siodme poty i wrocic na przyzwoity poziom w europie :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 30, 2008 22:46   

Biorąc pod uwagę konkurencję w środku pola to David nie będzie miał lekko i może się okazać, że za dużo nie pogra. Chyba, że jest dalej wybitnym grajkiem, ale to zweryfikuje twarda murawa serie A.
Z marketingowego punktu widzenia będzie/jest to psunięcie bardzo dobre, klubowa kasa zyska sporo grosza, pewnie zyskamy 'kilku' fanów na wyspach i w reszcie świata, część z nich odejdzie, część zostanie i czerwono czarna machina będzie toczyć się dalej :king:
FORZA!

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 12:01   

Beckham przy "końcu swoich dni" na europejskich boiskach, prezentował fenomenalną formę. Dlatego byłem trochę zaskoczony, słysząc o jego decyzji w sprawie przeniesienia się do USA.

Myślę, że Carlo mając go do dyspozycji, może zdecydować się na dość ciekawe rozwiązania, zważywszy że Becks zawsze kojarzył mi się (jeżeli chodzi o umiejętności) z wypośrodkowaną hybrydą Pirlo i Seedorfa.

No i wspomniane wielokrotnie kwestie ekonomiczne - imho zatrudnienie Beckhama pod tym względem było genialnym posunięciem taktycznym zarządku, co może zaowocować ciekawym transferem w zimowym mercatto (może Fabregas?).

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 12:17   

Dobrze że na tak krótko go mogli wziąć. Kto będzie chciał mieć koszulkę Milanu z jego nazwiskiem, musi się spieszyć ;) Kasa więc szybko przybędzie ;)
A tak poważnie to zobaczymy jak będzie. Swoją drogą jak zacznie u nas trenować dopiero tego 7 stycznia to pożytek z niego na boisku możemy mieć dopiero na początku lutego. Wszak od końca listopada będzie na wakacjach ;)
Zobaczymy jak to się potoczy, ale nadzieję na kilka celnych dośrodkowań czy ładnie bitych wolnych możemy mieć. Ale nie ma się co oszukiwać, do tytułu to nie on będzie nas prowadził (chyba że Łysego do tytułu marketingowca roku) ;)

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 13:09   

Anathem napisał/a:
Swoją drogą jak zacznie u nas trenować dopiero tego 7 stycznia to pożytek z niego na boisku możemy mieć dopiero na początku lutego.

7 stycznia to on zostanie zgłoszony w Lega Calcio, bo wtedy oficjalnie otwierają się listy. Trenował z Milanem będzie wcześniej, 29 grudnia razem z zespołem leci do Dubaju na obóz przygotowawczy. Oficjalna prezentacja Beckhama ma się odbyć 21 grudnia na San Siro przed meczem Milan - Udinese. Dzień wcześniej zawodnik przejdzie badania medyczne.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 13:21   

Dzięki za wyjaśnienie :) To faktycznie już w styczniu będzie pewnie przydatny (chyba). Ciekawe czy Carlo zdecyduje się czasem zagrać nim i Dinho jako skrzydłowymi, dając np odpocząć Kace ;) Jakoś w środku boiska David wydaje mi się mniej pożyteczny. No zobaczymy ;)

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 19:48   

Mnie się wydaje, że tak jak pisze Anathem, Becks powędruje na prawe skrzydło jako przeciwwaga dla Dinho.
Wiadomo wszem i wobec, że dla Milanu Beckham to przede wszystkim chwyt marketingowy. Ja jednak mam nadzieję, że zdąży zaprezentować na boisku swoje nieprzeciętne umiejętności. Może gdy pogra z powodzeniem na skrzydle, to Carlo zmieni swoje podejście do skrzydłowych? :brew:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 10:31   

bounty_fire napisał/a:
pogra sobie w PW czy w UEFA a jak bedzie w dobrej formie to pewnie w lidze jak nie to ogony bedzie gral :)
w UEFA raczej nie zagra, nie oplaci sie zgloszenie go na 2-3 mecze, w polowie marca ma wracac do USA ;) takze bedzie przydatny wylacznie na krajowych boiskach i to tylko dla rotacji ;) a jak juz wspomnialem i nie tylko ja, przychodzi do nas po to zeby wypromowac sie do reprezentacji i zebysmy zarobili nieco na jego przybyciu, bo podobno placic mu wcale nie bedziemy, przychodzi do nas jako "wolontariusz" :)

Milanistka_21 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 07, 2008 18:58   

Czyli długo sobie na SS nie pogra...A szkoda.

xoxo.

penio 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 08, 2008 10:39   

Czy szkoda to zobaczymy ;)

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 14:59   

Beckham był dobrym graczem lecz jego chęć posiadania pieniędzy go zagubiła. Moim zdaniem to nie jest juz ten sam Beckham , który strzelał piękne bramki z rzutów wolnych. Obym się mylił ale sądzę że do drużyny wiele nie wniesie. Ale "Łysy" wie jak kasę klubu powiększać :D . Ciekawi mnie tylko czy będzie występował w Pucharze UEFA?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 15:51   

Ja bym się skłaniał ku zdaniu, że raczej pociąga go lub/i jego żonę cała ta Hoolywodzka otoczka. A przy okazji pogrywa jeszcze sobie w Los Angeles. Gadają coś o jego ambitnych planach gry w reprezentacji i pobicia rekordu. Dla mnie jakby miał rzeczywiście prawdziwe ambicje to w wieku 32 lat nie wyjeżdżałby na piłkarską emeryturę, ale dalej grał w Europie.
Jednak Milan może jak najbardziej na nim skorzystać. Jest szansa zarobku a i od strony sportowej nie wyrządzi nam przecież szkody. A i przebąkiwano coś, że może zostać u nas na dłużej.

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 19:07   

Bahyr napisał/a:
Ciekawi mnie tylko czy będzie występował w Pucharze UEFA?
jestem na 99% pewny ze nie bedzie, nie oplaci sie zglaszac zawodnika do ksladu na europejskie puchary skoro odchodzi od nas w polwie marca, na 2 mecze zglaszac zawodnika? nierozsadne ;)

neo 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 09:41   

bajer napisał/a:
jestem na 99% pewny ze nie bedzie, nie oplaci sie zglaszac zawodnika do ksladu na europejskie puchary skoro odchodzi od nas w polwie marca, na 2 mecze zglaszac zawodnika? nierozsadne ;)

A mi sie wydaje, ze Fester i spolka zalatwia mu dluzszy pobyt w Milanie niz 2.5m-ca, ergo zostanie zgloszony do UEFA. Jesli nie, to prawdopodobnie pogra w CI i ogony w SerieA.
"Domani sogneremo altri traguardi, inventeremo altre sfide, cercheremo altre vittorie. Che valgano a realizzare ciò che di buono, di forte, di vero c'è in noi, in tutti noi che abbiamo avuto questa avventura di intrecciare la nostra vita a un sogno che si chiama Milan"

Złoty 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 09:44   

na allegro juz pojawiły sie koszulki Milanu z nazwiskiem Beckhama i nr 75

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 19:10   

neo napisał/a:
A mi sie wydaje, ze Fester i spolka zalatwia mu dluzszy pobyt w Milanie niz 2.5m-ca, ergo zostanie zgloszony do UEFA. Jesli nie, to prawdopodobnie pogra w CI i ogony w SerieA.
jesli wywalcza zeby mogl zostac do konca sezonu wtedy zostanie zgloszony jesli sie nie uda to nie ma nawet takiej opcji, bylaby to tylko strata miejsca ;)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 22:25   

to Beckham załata dziurę po Gattuso przez 2 miesiące :D :D

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 20:16   

jakos nie wyobrazam sobie Beckhama grajac jak Gattuso ;) no chyba ze w Stanach nauczyl; sie jakiegos nowego stylu, jakos nigdy z walczakiem mi sie nie kojarzyl, bardziej sie przyda do promocji klubu niz sportowo ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 20:23   

Ja sobie pożartowałem trochę z tego transferu, ale tak naprawdę trudno doszukiwać się czegokolwiek złego dla Milanu z tej sposobności - wprawdzie to ledwie 3 miesiące, ale sam wierze, że trochę korzyści wciąż jest w stanie dać Milanowi (zakładając, że przeżyje starcie z walczakami w meczu czy nawet na treningu).
Inna sprawa, że klasyczny skrzydłowy akurat najgorzej pasuje mi do drużyny grającej zdecydowanie piłką do nogi - bez rosłego napastnika z przodu. Zobaczymy co się zmieni po powrocie Borriello.

A na koniec dodam, że gdyby Beckham nie trafił do drużyny dziadków ale do klubu z Hiszpanii czy Anglii - by tam przetrenować sobie przerwę, to większych komentarzy by nie było.
A tak Beckham i Milan wywołują nadmiar drwiących uśmiechów na ustach kibiców.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 16, 2008 20:27   

czy ja wiem czy tak do nogi gramy? moze do 40metra, ale potem juz jakies dziwne dosrodkowania uskuteczniamy ;) kto wie, moze Pirlo sie w koncu nawroci i jak zobaczy jak posylac dlugie gorne CELNE pilki to mu nerw godnosci zapulsuje ;)

Soja 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2008 19:18   

No właśnie my często nie gramy "do nogi". Większość akcji sprowadza się do zagrania do boku i wrzutki w pole karne w wykonaniu Seedorfa/Jankula/R80/Zambro. Mało jest gry kombinacyjnej środkiem, co może dziwić przy takich "technikach" jakich mamy w drużynie.

Beckham wg mnie nie zaszkodzi, ale nie żartujmy sobie: to żadne rozwiązanie problemów ACM.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Totnik 
Romanista

Wysłany: Czw Gru 25, 2008 11:41   

Zawsze szanowalem a nawet mialem lekka sympatie do Milanu. Ale po tym co zrobili zawiesza to az ten blazen a nie pilkarz, gwiazdorek holywood a nie zawodnik zniknie z Serie A. Zal mi kibicow Milanu... Zal mi Pirlo i innych zawodnikow co musza na to patrzec..

Mial wejscie na SS jak piosenkarz, zenada.. a koszulke Milanu wzial i wymachiwal jak jakis recznik.. ja na Waszym miejscu bym sie wkrzurzyl :)

Odpowiedz do tematu