ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Sie 25, 2009 17:31
Puchar UEFA 2008/09
Autor Wiadomość
Lamatico 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 11, 2008 10:44   Puchar UEFA 2008/09

7 października w Nyonie odbyło się losowanie fazy grupowej Pucharu UEFA.
AC Milan, w fazie grupowej rozgrywek zmierzy się z SC Heerenveen, Sportingiem Braga, Portsmouth i VfL Wolfsburg :prayer:

Kalendarz rozgrywek:
23. października: Heerenveen - Milan
6. listopada: Milan - Braga
27. listopada: Portsmouth - Milan
17. grudnia: Milan-Wolfsburg

Najgroźniejszym rywalem według mnie Heerenveen

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 11, 2008 11:21   

zmienilbym nazwe tematu na Puchar UEFA 2008/09, wtedy bedzie dluzej aktualny, nie tylko przez faze grupowa :)

co do rywali Milanu w fazie grupowej, kazdy jest slabszy niz Rossoneri, moim zdanime jednak najciezej bedzie z Portsmouth, chocby dlatego ze to druzyna angielska ktora prezentuje sie calkiem niezle w swojej lidze w tym roku, Wolfsburg ma zawodnikow Palermo z poprzedniego sezonu w swoim skladzie i Jacka Krzynowka (wprawdzie zwiedza trybuny ale taki fakt), Braga w Portugalii dosc slabo sie prezentuje a Heerenven mimo ze zajmuje 4 miejsce w Holandii bedzie moim zdaniem przeciwnikiem nieco latwiejszym niz Anglicy, mimo to licze na przynajmniej 10 punktow w grupie :)

acmichal 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 14:02   

a wiec Werder ...

zbyt korzystne to losowanie nie bylo , zobaczymy czy poradzimy sobie z Niemcami lepiej niz Inter . OBY do czasu dwumeczu wrocili kontuzjowani ( Gattuso na 100% nie bedzie , akurat on by sie bardzo przydal na takiego rywala ) :(

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 16:23   

Co do losowania to dla Milanu nawet i dobrze że trafiliśmy na takiego przeciwnika ponieważ taki on wymagający nie jest jak np: Bordeux. Tak więc zawsze Milan miał na Niemców jakiegoś haka to na Bayern(gorzej z Wolsburgiem ale nie wiem czy nasi piłkarze dawali z siebie 100%). Tak więc taki klub jak Milan nie powinien mieć problemów z przeciętniakiem z Niemiec. Nie cieszy mnie drużyna na którą trafił Lech Poznań. Udinese to dość solidny klub jak na ligę włoską. Mają wielu dobrych graczy: Di Natale,Quagliarella.

Losowanie dla Milanu dosyć udane ale gorzej wpadł nasz polski klub.

penio 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 17:09   

Bahyr napisał/a:
Tak więc taki klub jak Milan nie powinien mieć problemów z przeciętniakiem z Niemiec.

Werder to nie przeciętniak z Niemiec tylko jedna z ich głównych sił. Co nie zmienia faktu że Milan powinien se z nimi spokojnie poradzić, gorzej bęzie ze zrealizowaniem...

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 19:28   

Bahyr napisał/a:
Losowanie dla Milanu dosyć udane ale gorzej wpadł nasz polski klub.
ja mam zupelnie odmienne zdanie, moim zdaniem Milan trafil najgorzej jak mogl, silniejszego przeciwnika w tamtym gronie nie bylo i obawiam sie o to czy poradza sobie z Niemcami, natomiast o Lecha jestem dziwnie spokojny, skoro Lecha porownuje sie do Wisly Kasperczaka to znaczy ze skoro tamta Wisla wygrala z Parma 4:1 to tez Lech moze wygrac w takim samym stosunku, szczegolnie porownujac solidnosc obu klubow w czasie konfrontacji z naszymi klubowymi zespolami ;) Lech wzmacnia sklad, 5 nowych zawodnikow, z czego 4 ponizej 23 roku, to mnie napawa optymizmem szczegolnie patrzac na dobrze dzialajacy skauting Lecha, z byle kim Lech kontraktuje nie podpisuje, buduje w Poznaniu balkanska sile i mam nadzieje ze nasi poznanscy "Jugoslowianie" rozprawia sie z Udine, po ciezkim boju, w to nie watpie ale szanse na awans o wiele wieksze niz w przypadku trafienia na HSV o ktoirym marzylem :) zreszta za 2 dni zobaczymy tę solidnosc Udsinese w meczu z Milanem, jesli Milan wygra to Lech rowniez :P

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 20:57   

Werder - Milan
Hmm szczerze to była jedna z drużyn , których ( o zgrozo!) obawiałem się najbardziej, chociażby ze względu na fakt iż zdobyli 4pkt na Interze, a dwa że graja bardzo ofensywna piłke, może i traca sporo bramek ale lekko być z nimi nie powinno. Jednak Jeśli coś ciekawego zdarzy się u nas w zimie,wróci jako taka forma, coś drgnie w psychice , trzęsienie ziemi lub cokolwiek innego - powinniśmy sobie z nimi poradzić bez kłopotów. Gdyby mecz odbywał się w najbliższych dniach , widziałbym to czarno. Ale , bądzmy optymistami i poczekamy do lutego
Lech - Udinese
Chyba gorzej trafić Kolejorz nie mógł ( Man. City? ewent.)
cyt. trenera ze strony Udinese "Non conosco bene il Lech..." - i oby po tym dwumeczu kojarzył Lecha z odpadnięciem swojej drużyny z PUEFA:)
Franz Smuda do 3 razy sztuka jeśli chodzi o jego ekipy z Udine.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 23:01   

Jak chcemy wygrać puchar, to trzeba pokonywać każdego, kto stanie na drodze. Dobrze, że mecz dopiero za ponad dwa miesiące, do tego czasu wiele w naszej drużynie może się zmienić (oby!). Pewnie paru zawodników wróci, inni mogą wrócić do formy, bo jak napisali poprzednicy, gdyby mecz odbywał się za tydzień, ciężko bym to widział.

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 11:53   

zino napisał/a:
"Non conosco bene il Lech..."
a mozna po polsku bo wloskiego nie umiem? :P

co do Milanu, nasza nadzieja jest wyleczenie kontuzji, moze wtedy damy rade ;) poza tym w bramce jest Wiese a my mamy Emersona ;) moze powtorzymy to: http://pl.youtube.com/watch?v=DDzEc0IGuck ;)
zino napisał/a:
Lech - Udinese
Chyba gorzej trafić Kolejorz nie mógł ( Man. City? ewent.)
wlasnie jak na moje gorsze byloby trafienie na Metalist lub St. Etienne bo z nimi Lech moglby sobie nie poradzic ze wzgledu na nieobliczalnosc tamtych zespolow, po Udine wiemy czego sie spodziewac dlatego powinno pojsc, poprawic skutecznosc w czasie zimy, gdyby byla lepsza to nawet CSKA by z Lechem poleglo ;)

Krystian22 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 16:44   

Moim zdaniem Milan nie ma trudnego zadania bo Werder nie jest takim dobrym klubem.

Pietro#11 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 20:27   

Powinni sobie poradzić choć oczekuje ciężkiej przeprawy

Autor: Carlo Ancelotti

NIE SPRZEDAWAĆ KAKI!

Piotros 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 25, 2009 23:57   

Witam

Sorka ale wie ktos moze gdzie transmituja mecz Milanu z Warder Brema??bo ten poprzedni byl na ZDF

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 26, 2009 22:38   

dla mnie zainteresowanie Pucharem UEFA spada do zera az do finalu, wtedy sobie zobacze mecz i to tyle, a w finale chcialbym zobaczyc Werder i Udinese

Totnik 
Romanista

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 11:05   

Czarne chmury nad Calcio, Wlosi standardowo dali ciala w UEFA, przeszlo tylko mierne Udine bo gralo za jakims Lechem

klapa Milanu, jak w LM w 1/8 Wlosi poodpadaja to bedzie chyba najwiekszy kryzys Calcio od lat :/

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 12:22   

Totnik napisał/a:
Czarne chmury nad Calcio, Wlosi standardowo dali ciala w UEFA, przeszlo tylko mierne Udine bo gralo za jakims Lechem
troche szacunku dla Lecha bo i tak zaszedl dalej niz powinien, osiagnal wiecej niz bylo ich stac wiec powinnismy byc szczesliwi ;) a Udine przeszlo bo podobno Pepe strzelil gola reka ;) zabraklo doswiadczenia

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 12:57   

Lech gdyby mial troche wiecej zimnej krwi, lub nie 'przestraszyl sie' ewentualnego sukcesu to w tym pierwszym przypadku juz w pierwsej polowie wygonilby wszystkich kibicow Udine do domow, a w tym drugim nie dal sobie odebrac zwyciestwa po przerwie.....

a moze ta polowa pierwsza to byl szczyt szczytow tej ekipy? nie wiem, ale wkurza mnie ten sam schemat polskich druzyn w europejskich pucharach od lat...jak juz sie komus cos uda wiecej/dluzej zdzialac, lub ma optymistyczne perspektywy to przegra w jakims frajerskim stylu bedac o krok od nastepnej rundy :/

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 14:39   

Tych przypadków to ostatnio chyba za wiele nie ma co?? :) Tylko Wisełka i Lech mi do głowy przychodzą. Reszta raczej:
Pamato napisał/a:
wiecej/dluzej

nie działa.
Lech i tak wyszedł nieco na wyrost z grupy, choć momentami grał naprawdę dobrze. W Udine fajnie grali ze 20 minut, trochę za mało, choć mogli więcej strzelić w tym czasie.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 15:20   

w te 20min to mogli nastrzelac pare ladnych bramek, bo Udine nie wiedzialo co sie dzieje....a nawet jesli by wyszli z grupy mega fartem to co z tego? we wczorajszym meczu dali ciala w drugiej polowie i tyle, mogli spokojnie wygrac, bo widac, ze mieli duzo do powiedzenia w tym meczu, ale wyszla mentalnosc zasciankowa polskich ekip i tyle :]

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 16:15   

Jakby mogli, to by strzelili, ale widać nie mogli :) skoro nie strzelili :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 17:29   

mozesz kupic piwo, bo masz 18lat, lbo bo masz 3zl w kieszeni....nie draznij ludzi :]

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 20:56   

Lech mogl strzelic ale wyszedl brak doswiadczenia, Rengifo 25 lat ale pierwszy sezon w pucharach a Lewy i Stilic po 20-21 ;) niby Pato ma mniej ale i tak doswiadczenie juz ma wieksze i umiejetnosci mimo wszystko ;) Lech osiagnal 150% normy i chwala mu za to, jak zdobedzie mistrza i wejdzie do grupy Ligi Mistrzow w przyszlym sezonie (latwiejsze eliminacje wiec moze sie uda, slepawiara kibica :D ) wtedy mozna bedzie powiedziec ze mamy klub na niezlym poziomie, warunek: sprzedac tylko Stilicia za 5 milionow euro ktory i tak marzy o lawce na zachodzie i zastapic go jakims rownie dobrym ale madrzejszym pilkarzem z Balkanow za 500 tysiecy ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi