ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót Shevy do Milanu
Autor Wiadomość
bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 17:58   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Co byśmy my zrobili na miejscu Szewy i jak chcielibyśmy aby nas potraktowali inni po takim naszym wyczynie? Za trudne, a może zbyt niewygodne :hmm: ?
co ja bym zrobil na miejscu Shevy? jesli mialbym wybor zona i rodzina a klub to wybralbym rodzine nie zwazajac na kibicow ;) jednak kibice sa tylko bnliscy a rodzina najblizsza i najwazniejsza ;) a gdyby mial wrocic to chcialbym zeby l;udzie potrafili mnie zrozumiec, zreszta tylko jak sie ma gdzies rodzine mozna by jej kosztem zostac ;)

Soja napisał/a:
A on tymczasem do samego niemal końca powtarzał jak mantrę że nigdzie się nie wybiera tylko chce zostać w Milanie do końca kariery.
bo byc moze chcial tylko zona nie pozostawila mu wyboru ;) bo moze mysli na ten temat jak ja (czytaj wyzej ;) )

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 18:06   

Bajer :piwo: . Choć jeden potrafił to przyznać.
To co panowie zabieramy się teraz za temat emigracji :P ?

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 18:25   

bajer, czy on chciał czy nie, tego się nigdy raczej nie dowiemy. Nie dowiemy się czy jego łzy były prawdziwe itp. Ale jak można coś obiecywać wiedząc, że z powodu ważnego czynnika(żona) można tej obietnicy nie dotrzymać? Czy takie zachowanie przystoi dorosłemu facetowi? Ja nie mówię że powinien walczyć z żoną(jeżeli to naprawdę ona była sprawczynią wszystkiego) ale że powinien nie powtarzać tych fałszywych deklaracji skoro mógł przypuszczać że nie będzie ich w stanie spełnić.

Powtórzę jeszcze raz: ja osobiście cieszę się z przyjścia Shevy, ale rozumiem także tych, którzy mają zadrę w sercu i dla nich ten piłkarz nigdy nie będzie już ulubieńcem.
Jednak wszyscy jesteśmy kibicami Milanu i chyba życzymy sobie, żeby Milan strzelał bramki i wygrywał, a do strzelania bramek Sheva jest stworzony :ok:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 19:51   

Ten użytkownik na literę A to jakaś menora. Nie mogłem się powstrzymać. Proszę wybaczyć niemerytoryczną wypowiedź.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 23:07   

acmilan1899 napisał/a:
Ten użytkownik na literę A to jakaś menora

Sorry za post nie zwiazany z tematem... ale co to jest "MENORA"?? :hmm:

Luthien 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 23:26   

wg slownika jezyka polskiego:
menora «siedmioramienny świecznik żydowski»
xD

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 13:40   

Luthien napisał/a:
wg slownika jezyka polskiego:
menora «siedmioramienny świecznik żydowski»
xD

Dzieki Luthtien... w slowniku nawet nie sprawdzalem, bo mi sie wydaje, ze to jakis sloang... kolega acmilan1899 uzyl tego slowa, ale w intecji mial innego jego znaczenie... ;-D

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 20:08   

To co panowie zabieramy się teraz za temat emigracji :P ?
mysle ze teraz lepiej porozmawiac o wielu znaczeniach slowa menora i sprobowac przypasowac ktores do Shevy :P bo to slowo bardziej mi sie podoba niz zdrajca :P

Soja napisał/a:
bajer, czy on chciał czy nie, tego się nigdy raczej nie dowiemy. Nie dowiemy się czy jego łzy były prawdziwe itp. Ale jak można coś obiecywać wiedząc, że z powodu ważnego czynnika(żona) można tej obietnicy nie dotrzymać? Czy takie zachowanie przystoi dorosłemu facetowi? Ja nie mówię że powinien walczyć z żoną(jeżeli to naprawdę ona była sprawczynią wszystkiego) ale że powinien nie powtarzać tych fałszywych deklaracji skoro mógł przypuszczać że nie będzie ich w stanie spełnić.
racja, nie powinien tego robic, nie powinien obiecywac, jednak wydaje mi sie ze robil to dlatego ze myslal ze jak publicznie sie odezwie to zona czy inny czynnik pozwoli mu zostac w Mediolanie, czy chcial zostac czy zostal zmuszony do opuszczenia Mediolanu, tego sie nie dowiemy nigdy, chyba tylko zadajac mu pytania na ten temat na wariografie ;)
Soja napisał/a:
Powtórzę jeszcze raz: ja osobiście cieszę się z przyjścia Shevy, ale rozumiem także tych, którzy mają zadrę w sercu i dla nich ten piłkarz nigdy nie będzie już ulubieńcem.
dla mnie Sheva tez nigdy juz nie bedzie ulubiencem mimo ze kiedys byl zawodnikiem ktorego lubilem najbardziej i podziwialem ;) jednak mam caly czas dla niego szacunek i licze ze mimo postepujacego powoli wieku i braku formy ostatnimi czasy jeszcze bedzie z niego choc 50% tyle pozytku co kiedys, to i tak by duzo wnioslo do gry Milanu ;) karnego juz strzelil w reprezentacji, moze to oznacza przelamanie? :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 20:16   

bajer napisał/a:
To co panowie zabieramy się teraz za temat emigracji ?
mysle ze teraz lepiej porozmawiac o wielu znaczeniach slowa menora i sprobowac przypasowac ktores do Shevy bo to slowo bardziej mi sie podoba niz zdrajca

Niech bedzie i "menora".Przynajmniej bedzie sie cos dzialo. Bo zaczyna sie tu nudno robic :wink: .

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 07:37   

bajer napisał/a:
tego sie nie dowiemy nigdy
dowiemy się za kilka lat jak Szewczence braknie europetrofuntów i napisze swoją biografię ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 10, 2008 18:57   

nie wiadomo tylko czy w tej biografii napisze cala prawde czy odwroci sprawe tak zeby wszystko bylo po jego mysli ;)

mmati7 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 10:11   

Ja się bardzo cieszę że sheva powrócił :gol:

Milanistka_21 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 19:15   

Ja za Shevą nie przepadam. Jednak szanuję go bardzo, bo był i jest symbolem mego ukochanego klubu.

xoxo.

czado81 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 03, 2008 13:52   

Myślę, że po pierwszej bramce Shevchenki po powrocie do czerwono-czarnych barw, można ten temat odświeżyć ;)

Ja osobiście cieszyłem się bardzo z tej bramki :) Odruchowo podskoczyłem z krzesła unosząc ręce w geście triumfu i było to na prawdę super uczucie - żadnych mieszanych uczuć, żadnych wątpliwości - po prostu radość, że Milan strzela gola.

Dopiero jak trochę ochłonąłem, przyglądałem się radości Andrija na powtórkach - żadnego szaleństwa, chyba nawet Dinho bardziej cieszył się z tej akcji niż sam Sheva. Facet wie, że jeszcze dużo goli będzie musiał nawbijać, żeby kibice znów mu zaufali. Mam nadzieję, że właśnie rozpoczął długą serię udanych występów.

Pozdrawiam!

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 03, 2008 15:32   

Ja wprost przeciwnie, zadnego wrazenia na mnie ten gol nie zrobil. Wiedzialem, ze predzej czy pozniej dojdzie do tego, w koncu cos jeszcze pozostalo z tego napastnika, ktorego pamietamy, gol musial w koncu przyjsc. I przyszedl, z tym ze radosci nie bylo. Jak dla mnie wszystko przeminelo bezpowrotnie.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 03, 2008 17:39   

Już kilka znakomitych okazji miał w tym sezonie, tylko jakoś zawsze drogi do bramki nie znajdywał. Gdy strzelił jedno co pomyślałem to "wreszcie". Wreszcie się przełamał i dalej powinno mu już być łatwiej.
Co do radości, to wydaje mi się po prostu, że gdyby była to bramka na 1:0 w meczu z Interem to zobaczylibyśmy nie mniej szaloną radość niz tą, którą zafundował nam R80 po swoim golu.
Tak czy inaczej bramka Szewy choć "mniej ważna" niż ta R80 ucieszyła mnie w taki sam szczególny sposób.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 03, 2008 18:33   

choc nie widzialem bramki, meczu zreszta tez nie (wizyta na Bulgarskiej i dlugi powrot do domu ;) ) to ciesze sie ze w koncu Ukrainiec sie przelamal, oby teraz strzelal tak jak kiedys, a to ze sie nie cieszyl to akurat nic takiego, awans byl praktycznie pewny wiec nie bylo czego swietowac ;)

pablo_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2008 14:29   

Ja cieszylem sie z tej bramki z tego wzgledu ze na tablicy pokazalo sie 0-1...ale pomyslalem sobie jeszcze jedno...szkoda ze strzelona przez pana z pejsami do kolan...nigdy nie bedzie juz tak samo

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2008 17:19   

pablo_ACM napisał/a:
nigdy nie bedzie juz tak samo

To świetnie!...skoro nie może być tak samo to jest szansa na to, że może być lepiej :) .

Pietro#11 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 03, 2009 11:40   

Ja się bardzo ucieszyłem kiedy się dowiedziałem że Sheva wraca na San Siro bo jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy grających w Milanie niestety teraz nie dostaje tak dużo szans od Carlo i musi grzać ławkę.

Autor: Carlo Ancelotti

NIE SPRZEDAWAĆ KAKI!

Szewa0007 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 19:44   

Ja czekam na drugą połowę sezonu a, szczególnie na najbliższy mecz z Romą. Na ostatniej konferencji Ancelotti mówił że Sheva jest w świetniej dyspozycji. Też znalazł się w składzie na Hamburg SV więc, w tej sprawie jestem olbrzymim optymistą.
Poczekajmy do końca sezonu i potem wyciągnijmy wnioski z jego gry bo teraz większość już mówi że, Shevchenko jest skończony. Ja myślę że te osoby racji nie mają. Sam jestem fanem Shevy co nie zmienia faktu żeby zabierać mu jego drugą szansę.

Krystian22 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 15:57   

Ja się cieszyłem jak Sheva trafił znowu do Milanu, ale szczerze mowiac wiedzialem ze się zjebie w Chelsea.

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 16:42   

Krystian22 napisał/a:
szczerze mowiac wiedzialem ze się zjebie w Chelsea
przeczytaj regulamin zanim zaczniesz pisac ;) masz w tym zdaniu sporo racji ale tu sie pisze kulturalniej ;)

Odpowiedz do tematu