ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulka z oficjalnego sklepu
Autor Wiadomość
chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 15:40   

Wielokrotnie pisałem... sklep warty uwagi. Ostatni zakup: Solo Per Te Dzięki uprzejmości TomkaW (Joł ziom) ;)
Kilka razy z nimi korespondowałem... oryginały rzecz jasna. Polecam. :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 16:09   

Wielkie dzięki, widziałem oczywiście, że pisałeś o tym sklepie, ale nie wiedziałem, czy coś w nim kupiłeś i czy oferowany towar jest najwyższej jakości :) Właśnie zamierzam sobie tam kupić czarną i białą koszulkę, więc potrzebowałem potwierdzenia.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 19:51   

Witam . Od dawna chciałem sobie kupić oryginalna koszulke naszej druzyny. Zawsze jakos brakowalo pieniedzy a teraz jestem zdeterminowany do zakupu. Bardziej zainteresowany jestem koszulka wyjazdową i na ISS widze koszt 270 zl :) Ostatnie posty jednak wskazuja na strone subsidesports i kolega wyzej stwierdzil iż koszulki zamawiane są tam w pelni oryginalne. Znalazlem tam koszulke wyjazdową http://www.subsidesports....away-shirt.html w cenie 20 funtów co daje raptem 100 zl. Jakos trudno mi uwierzyć w to , że to oryginał w tak niskiej cenie. Moze cena podana tam nie jest cena koszulki czy cos bo przyznam sie z angielskim u mnie średnio :) Z gory dziekuje za pomocna odpowiedz . Pozdrawiam

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 20:11   

Spójrz jaka cena była wcześniej...
Ja na Subside Sports kupiłem raz koszulkę i nie żałowałem. Dla zbieraczy (a bawiłem się w to kiedyś) warto poczekać właśnie jakiś czas, potem ceny koszulek drastycznie spadają :) . Najgorzej to kupić koszulkę wraz z początkiem sezonu - cena = kosmos.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 22:39   

Wiem , że cena wynosila okolo 50 funtów dlatego tymbardziej mnie dziwi taki skok cenowy. Skoro mam dac na ISS 270 zl to wole dac w tym drugim sklepie niecale 20 funciakow ( niecale 100 zl ! ). Jesli ktos by mi powiedział , ze kupie za niecale 100 zl oryginalna koszulke Milanu pewno bym nie uwierzył... i dalej nie chce mi sie wierzyc...

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 23:16   

Ja zamówiłem, więc jak dostane w swoje ręce to powiem coś więcej. Co ciekawe, jak się porówna zdjęcia z ISS czarnej koszuli i zdjęcia tej samej koszulki z Subside Sports to można zobaczyć, że nie wygląda to tak samo. Ale nie wiem czy to tylko zdjęcia czy co...

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 23:23   

To daj znać jak dostaniesz ! A jak z czasem realizacji zamowienia i z kosztami przesyłki ?

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 23:55   

Tego, nie wiem. Poza tym nie zamawiam do Polski lecz przez kolege do Irlandii, który mi to przywiezie. A koszt to z tego co widziałem 9.19 euro.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 11:21   

za tyle to nawet biala warto brac.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 13:48   

korsi dostales juz ta biala koszulke w swoje rece ? Mozesz sie na temat jej wypowiedziec ?

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 14:40   

Hej. W końcu dostałem koszulkę, a mówiąc konkretniej trzy. Kupiłem białą koszulkę, czarną i reprezentacji włoch, która była przeceniona na 15 euro. Dostałem je dopiero przed weekendem, bo zamawiał mój kolega z Irlandii(z tego co mówił dostawa jakieś 6 dni roboczych ). Porobiłem zdjęcia tych koszulek i miałem wrzucić gdzieś i dać linki, ale niestety dwa dni temu nawalił mi zasilacz i mam dostęp do kompa tylko w pracy. Ale może jakoś uda mi się jakoś to zrobić(jakaś propozycja strony ze zdjęciami?). Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolony z wykonania, nie mam porównania z koszulkami z jakiś innych sklepów, ale nie wydaje mi się by te odbiegały jakością. Żałuję tylko, iż nie zamówiłem sobie rozmiaru M bo L-ki przy moim wzroście 176cm według mnie są trochę za długie, ale tutaj zdania są podzielone, więc pewnie kwestia osobistych preferencji :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 15:19   

Dawaj na tinypic.com ;)

Lepiej wziąć rozmiar większą, zawsze jest limit, żeby się rozrosnąć. :ok:

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 14:08   

Ile wyniosłaby mnie wysyłka do Polski z Milan Store? Bo ta koszulka jest kusząca.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 12:50   

Halo, halo, tutaj Londyn! Ona czarna, a on blondyn! Pytanie w poście wyżej dalej aktualne.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 13:44   

Za wysyłkę do Polski doliczają 20 euro.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 19:33   

Czy ktoś z was ma koszulkę w rozmiarze XXL? Ile ona ma w klatce? Bo wszędzie podają jakiś dziwny rozmiar w ramionach.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 19:50   

dostawa jest w 1-2 dni robocze kurierem UPS i koszt na całą Europe jest ten sam 13 euro

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 22:58   

Ani nie 13 euro, ani nie 1-2 dni :) tak jak Tomek napisał, przesyłka do Polski kosztuje tam aktualnie 20 euro. A wysyłka UPS-em powinna dojść w jakieś 5 dni.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 29, 2010 13:21   

koszulke zamówiłem w niedziele wieczorem,kurier był u mnie w domu o godz 15 we torek płaciłem 13 euro pisze jak było w moim przypadku

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 11:10   

Opisujesz jak jest przy wysyłce na Wyspy dodając, że tak jest w całej Europie. Niestety, nie jest. Czas dostawy do Polski jest nieco dłuższy, a cena nieco wyższa.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:20   

racja,niby mały sczegół a jednak bardzo ważny.to prawda koszulka była dostarczona do Irlandii ale wciąż wydaje mi się że podczas zamawiania wyskakuje info o kosztach 13 euro na Europe,no wiecie lepiej jeśli zamawialaiście do PL
oddaje honor :wink:

sirio 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2010 10:01   

hmm w sklepie internetowym jest większy wybór produktów niż w sklepie na San Siro :/ Miałem okazję być tam w weekend i "lekko" się rozczarowałem :/ Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem zdecydowanie polecam online niż odkładanie sprawy do ewentualnej wizyty na SS :>

pozdr,
s.

Odpowiedz do tematu