ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulka z oficjalnego sklepu
Autor Wiadomość
kazek2105 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 17, 2008 20:59   Koszulka z oficjalnego sklepu

Witam chciałem zakupić kuszulkę Milanu z oficjalnego sklepu http://store.acmilan.com/...01&ric=&sposta=
Czy ktoś z was kupował już na tej stronie taką koszulkę
Jeżeli tak czy mógłbym mi napisać jak wygląda transport itd.

I czy jest różnica jeżeli kupię tą koszulkę http://www.iss.punkt.pl/start/shop,show,2076

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 17, 2008 22:21   

Roznica jest taka, ze od Wlochow mozesz kupic z wybranym numerem i nazwiskiem... a na ISS tylko "czysta"... oraz tym ze na milan store przesylka bedzie kosztowac 25 EUR a z ISS 0-5 PLN... ;-D

kazek2105 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 17, 2008 22:55   

A znacie może polskie sklepy(oprócz allegro) które sprzedają koszulki Mialnu tylko z nazwiskiem i numerem

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 12:41   

kazek2105, różnica jest taka, że koszulka z milan store będzie (prezentacja 21 lipca, chyba) na sezon 2008/2009, a ta z ISS jest z sezonu 2007/2008. Choć pewnie po prezentacji pojawi się nowa również na ISS. Osobiście polecam zakup przez jeden z Twoich linków, nie kupuj szmat za 90 zł na allegro bo są tandetne.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 15:04   

dokladnie konrad_acm ma racje... nigdy nie kupuj koszulki klubowej na allegro... chyba, ze ze sprawdzonego zrodla... ja kupilem sobie koszulke w sklepie soccerowym w stanach (z sezonu 2006/07), a bratu na allegro... nie trzeba sie specjalnie znac na jersey'ach... zeby odrazu zobaczyc, ktora jest orginalna, a ktora to bezczelna podroba...

niby ta sama koszulka, a jakosc materialu i wykonania zupelnie inna... jest wiele detali roznicych je od siebie..

kazek2105 napisał/a:
A znacie może polskie sklepy(oprócz allegro) które sprzedają koszulki Mialnu tylko z nazwiskiem i numerem

oprocz allegro nie ma raczej w Polsce takiego zrodla... przynajmniej ja nie znam...
Ostatnio zmieniony przez Dondamajk Pią Lip 18, 2008 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

kazek2105 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 16:35   

Nigdy mi do głowy nie przyszło żeby na allegro kupować coś oryginalnego. To "oprócz" znaczyło że allegro odpada:D. Tak że muszę poczekać te kilka dni i kupić na iss

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 17:17   

Dondamajk napisał/a:
dokladnie konrad_acm ma racje... nigdy nie kupuj koszulki klubowej na allegro
No chyba, że jesteś ślepy i nie widzisz całkiem ciekawych oryginałów... np. vide koszulki pepe ;) Trzeba być troszkę rozgarniętym aby rozpoznać dobrą koszulkę ;)

Dondamajk napisał/a:
oprocz allegro nie ma raczej w Polsce takiego zrodla

http://www.bomasport.pl/ Nie znam sklepu ale widać, że handel poważny. Nie zmienia to faktu, że ISS Kapiego to konkretna firma. Osobiście miałem przyjemność tam kupić 2 koszulki i bez zbędnej reklamy stwierdzam, że towar klasa.

Z zagranicznych ofert warto zobaczyć na subsidesports.com

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 22:29   

chrissnail napisał/a:
Dondamajk napisał/a:

dokladnie konrad_acm ma racje... nigdy nie kupuj koszulki klubowej na allegro

No chyba, że jesteś ślepy i nie widzisz całkiem ciekawych oryginałów... np. vide koszulki pepe Trzeba być troszkę rozgarniętym aby rozpoznać dobrą koszulkę

Mam tego swiadomosc... i regularnie co kilka dni przeczesuje allegro... a postac pepego nie jest mi obca... jednak tutaj chodzilo raczej o swieze sztuki... 07/08 czy 08/09 a takich orginalnych na allegro raczej nie ma (chyba, ze wystawia je ISS lub jakis dziwny wyjatek)

chrissnail napisał/a:
Dondamajk napisał/a:
oprocz allegro nie ma raczej w Polsce takiego zrodla

http://www.bomasport.pl/ Nie znam sklepu ale widać, że handel poważny. Nie zmienia to faktu, że ISS Kapiego to konkretna firma. Osobiście miałem przyjemność tam kupić 2 koszulki i bez zbędnej reklamy stwierdzam, że towar klasa.

Masz racje jest jednak taka firma, ktora robi nadruki... nie znalem jej wczesniej...

jednak po blizszym przyjrzeniu sie... oferta uboga i nadruki wolajace o pomste do nieba.. reasumujac

1. nie ma koszulki Milanu
2. nadruki sa "nieorginalne" w sensie uzywaja innych fontow... i nie zrobia Ci takiego jak w milan store czy milan point... http://www.bomasport.pl/i...wlasne,70/,238/

Takze zostaje czyscioch z ISSa lub "named" z MS lub MP... :king:

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 23:33 ]
kazek2105 napisał/a:
Nigdy mi do głowy nie przyszło żeby na allegro kupować coś oryginalnego. To "oprócz" znaczyło że allegro odpada:D.

A tutaj nie koniecznie... ja koszulke z sezonu 07/08 kupilem wlasnie na allegro... i to 100% orginal... za ok 100pln taniej... ale to wyjatek, bo akurat gosc ktory wygral ja w lidze typerow na acmilan.pl (sponsor ISS) nie chcial jej i puscil ja na allegro... takze da sie... ale zadko... :gol: :king:

czado81 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 09:38   

chrissnail napisał/a:
http://www.bomasport.pl/ Nie znam sklepu ale widać, że handel poważny.
Sklep ma siedzibę w Krakowie, kupiłem tam koszulkę z sezonu 05/06 z "oryginalnym" nadrukiem - no właśnie, co do tej oryginalności - mam wrażenie, że Bomasport sprzedaje czasem dokładnie takie koszulki, jakie można kupić na allegro - niby oryginalna, niby oryginalny klubowy nadruk, ale jakość jednak nie taka jak być powinna :/

Kazek2105 - temat koszulek z allegro już był wałkowany w innym miejscu i zdania są podzielone - jedni uważają, że to podróbki, inni, że to odrzuty (egzemplarze, które nie przeszły kontroli jakości), jeszcze inni, że Chińczyki robią te koszulki na lewo "po godzinach" - ja za najbardziej prawdopodobną uważam wersję ostatnią, zwłaszcza, że słyszałem o innych tego typu praktykach: firma Reporter zamówiła raz w Chinach partię butów z nowej kolekcji, Chińczycy wykonali zamówienie, a potem wyprodukowali jeszcze kilka partii na tej samej linii produkcyjnej - "podróbki" były na bazarach szybciej niż oryginał w sklepach, więc firma w ogóle nie zdecydowała się na wprowadzenie tego modelu do kolekcji - sprzedawali potem te buty za 10zł, bo musieli się ich jakoś pozbyć.

Kupiłem też raz na allegro koszulkę wyjazdową z sezonu 06/07 w licytacji od złotówki - zapłaciłem 73zł. Porównywałem ją potem z oryginałem z Milan Point i nie zauważyłem żadnych różnic, poza lekko nadprutym kołnierzykiem, więc opcja z kontrolą jakości również jest możliwa.

Ostatnio z kolei żona kupiła mi koszulkę z sezonu 07/08 na wyprzedaży w sklepie sportowym w Anglii. Cena 19 funtów! Jest raczej oryginalna, chociaż cena podobna do tych z allegro budzi pewne wątpliwości.

Zatem jeśli chcesz mieć koszulkę na 100% oryginalną i w najwyższej jakości - zamów ją u źródła :)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 11:12   

czado81 napisał/a:
kupiłem tam koszulkę z sezonu 05/06 z "oryginalnym" nadrukiem - no właśnie, co do tej oryginalności - mam wrażenie, że Bomasport sprzedaje czasem dokładnie takie koszulki, jakie można kupić na allegro - niby oryginalna, niby oryginalny klubowy nadruk, ale jakość jednak nie taka jak być powinna
Więc można na miejscu zobaczyć czy wszyta jest metka z nr katalogowym (ta najmniejsza). Wiadomo, że jak kogoś interesuje "nr i nazwisko" na koszulce to warto zamawiać z Milan Store albo w MilanPoint (przykład - koszulka Ewy z tego sezonu - widzieliście zapewne na zlocie ;) )

czado81 napisał/a:
firma Reporter zamówiła raz w Chinach partię butów z nowej kolekcji, Chińczycy wykonali zamówienie,
Bo firmy typu Reporter/Reserved itp wszystko szyją w Chinach, Malezjach i innych zakamarkach (był gdzieś artykuł o tym).

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 17:21   

czado81 napisał/a:
jedni uważają, że to podróbki, inni, że to odrzuty (egzemplarze, które nie przeszły kontroli jakości), jeszcze inni, że Chińczyki robią te koszulki na lewo "po godzinach"

Twoja teza moze byc prawdopodobna... bo najbardziej wyrazna roznica byla w materiale... oznaczaloby to, ze ktos rzezbi koszulki dla siebie na innym (podobnym) materiale... i to nie koniecznie po godzinach... tak jak to bylo w przypadku reportera.

Wawrza 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2008 20:44   

Mam pytanie:
Pewnie będziecie sie śmiać ale uprzedzam że za dużo kasy nie mam i oryginalna koszulka pozostaje w zasięgu moich marzeń :P

Czy opłaca się kupić koszulkę na sezon 08/09 która teraz pojawiła sie na allegro? podaje link http://allegro.pl/item405..._noi_08_09.html

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 23, 2008 20:56   

A wczoraj pytał się jeden user ;) Foto zerżnięte z oficjalnej - więc gość tej koszulki na oczy nie widział. Radzę się wstrzymać.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2008 22:41   

Wawrza napisał/a:
Mam pytanie:
Pewnie będziecie sie śmiać ale uprzedzam że za dużo kasy nie mam i oryginalna koszulka pozostaje w zasięgu moich marzeń

Czy opłaca się kupić koszulkę na sezon 08/09 która teraz pojawiła sie na allegro? podaje link http://allegro.pl/item405..._noi_08_09.html

Sprawa jest prosta... jesli nie przeszkadza Ci ze na 99,99% na allegro kupisz podrobe... i zapewne to co podrzuciles na tym linku, to jest podroba... to kupuj. Bo orginalnej taniej niz 70EUR nie dostaniesz (no chyba ze za w US/UK lub na koniec nowego sezonu)...

Roznice w samym wygladzie sa nie wielkie... drobne detale, ale napewno duza roznica bedzie w materiale.

czado81 napisał/a:
Ostatnio z kolei żona kupiła mi koszulkę z sezonu 07/08 na wyprzedaży w sklepie sportowym w Anglii. Cena 19 funtów! Jest raczej oryginalna, chociaż cena podobna do tych z allegro budzi pewne wątpliwości.

Tutaj akurat zero obaw... bo ja kupilem koszulke z sezonu 06/07 w stanach za chyba 39$ (jak dolar byl po ok 3pln) w sklepie soccerowym... takze o sklepy zagraniczne i niskie ceny w nich bym sie nie obawial... :king:

Sir AleX 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 23, 2008 22:51   

http://sharebee.com/03ae84fd - prezentacja.

soccerpulse.com

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2008 22:54   

A tak wogole, to ten koles co sprzedaje te koszulki smierdzi mi jakas przewala...

http://allegro.pl/show_us...hp?uid=10839334

Sprzedaje tylko Mki i XLki... bo podobno "innych nie produkuja" (kto nie produkuje? Chinczycy na lewo?) :lol2:

Do tego przesylka 30pln... niewazne czy do Polski czy za granice... bo niby wysylka jest zza granicy..

Ma kupe fotek z roznych stronek posciagane... nie wystawia orginalnych zdjec koszulek... kazde zdjecie jest z innej parafii...

No i argument solenny czemu sprzedaje tak tanio, to ze zbiera pozytywne komentarze... bhuhuu

PRAGNĘ POINFORMOWAĆ PAŃSTWA,
ŻE PROMOCYJNA CENA KOSZULEK BĘDZIE PRZEZ OKRES 14 DNI OD WYSTAWIENIA AUKCJI!!!
NIE MAM KOMENTARZY I CHCE W TEN SPOSÓB ZAPROSIĆ I ZACHĘCIĆ WSZYSTKICH PAŃSTWA
DO ZAKUPIENIA TOWARU U MNIE!!
GWARANTUJE SATYSFAKCJE GDYŻ JESTEM WIELOLETNIM IMPORTEREM
KOSZULEK PIŁKARSKICH NA POLSKĘ I CAŁY ŚWIAT!!!

Reasumujac... wydaje mi sie, ze jakis koles chce tutaj zrobic interes zycia... i albo nic nie wysle albo wysle jakis shit... z chin. Powodzenia kupujcym...

Ps. Ewentualnie moze to z jakiegos tira.. heh - jedyna szansa zeby to orginaly byly :king:

Wawrza 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 00:48   

I co ja biedny mam począć... :D

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 06:57   

temat walkowany na milion mozliwych sposobow.....
czas oczekiwania: 21 dni roboczych,
koszt przesylki: 30zl
sprawa prosta, ze ten koles wysyla 'twoje' zamowienie do 'goscia z azji', ktory to gosc robi ci te koszulke za miske ryzu, a potem bezposrednio wysyla do ciebie (nie do goscia z allegro). koszulki te ciesza sie duza popularnoscia i jakos specjalnie negatywnych komentarzy nie widzialem u tych ludzi (na pare kont zajrzalem swego czasu), a chyba nie jest tak, ze kazdy zamawiajacy to laik bez pojecia jak ma wygladac koszulka ;) czasami widac ewidentne buble, ale w sumie zawsze mozna sprobowac, aptem porownac z taka sklepowa, najwyzej sie starci te 10zl po sprzedazy tego ponownie na allegro ;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 11:35   

Pamato napisał/a:
koszulki te ciesza sie duza popularnoscia i jakos specjalnie negatywnych komentarzy nie widzialem u tych ludzi (na pare kont zajrzalem swego czasu), a chyba nie jest tak, ze kazdy zamawiajacy to laik bez pojecia jak ma wygladac koszulka czasami widac ewidentne buble, ale w sumie zawsze mozna sprobowac, aptem porownac z taka sklepowa, najwyzej sie starci te 10zl po sprzedazy tego ponownie na allegro

No wlasnie widzialem wczoraj, po przejrzeniu komentarzy, ze ludzie to rzeczywiscie kupuja i daja pozytywy... takze musza to byc calkiem niezle podroby... jednak caly czas utrzymuje, ze w porownaniu do orginalu, bedzie wyrazna roznica w materiale... i kilka drobniejszych- na pierwszy rzut oka nie widocznych- w detalach...

Z drugiej strony patrzac zawsze mozna podjac ryzyko i kupic, a potem odsprzedac jak mowi Pomato... ale szansa na to, ze to jest orginal jest bardzo marna... i na zakup zdecydowalbym sie na Twoim miejscu, jesli nie przeszkadza Ci, ze bedziesz mial bardzo dobra podrobke...

Ps. I wtedy nie stawaj w niej obok Paulo albo Genaro... bo wszystko bedzie jasne i Cie zlinczuja, ze popierasz lewizne... :king:

Wawrza 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 12:31   

Haha obok Rino stanąć ? Mimo że jestem od niego wyższy to czułbym sie pewnie jak taki malutki robal xD

Na pewno mi nie będzie przeszkadzać podróbka, bo w tej chwili tylko na taką koszulkę mnie stać, więc nie mam wyboru :P

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 13:03   

ja uważam że wydawanie prawie 300 zł na koszulkę to przegięcie;)
w swojej domowej kolekcji, mam 2 koszulki Milanu, te z allegro po 90-120 zl;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2008 20:47   

krzysiekACM napisał/a:
ja uważam że wydawanie prawie 300 zł na koszulkę to przegięcie;)
w swojej domowej kolekcji, mam 2 koszulki Milanu, te z allegro po 90-120 zl;)

Kwestia podejscia... ja podchodze do tego kolekcjonersko... i od 3 lat co roku kupuje orginalna home'owke... zreszta kiedys to bylo 300zl... teraz jest troche ponad 220zl... bo cena koszulek spadla z 79 do 70 EUR... a EURO kosztuje jakies 3,20pln...

Moze to zabawne... ale w zalozeniu maja one w przyszlosci wystroic moj Milan Pub... :king:

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 03, 2008 17:00   

A moim zdaniem te "allegrowe podróby" są świetne w porównaniu z np. taką:

http://allegro.pl/item411...a_ac_milan.html

Napewno człowiek lepiej czuje się w koszulce za 2 stówy niż taką z allegro, dlatego, że jest lepiej wykonana. Uważam jednak, że jeśli ktoś ma mniej $ to allegrową wersją nie pogardzi. Mam takie dwie i nie narzekam ;) A oryginał kupie kiedyś w Milan Point.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 03, 2008 20:00   

Rozmawialem dzis przez gg z allegrowiczem, ktory prowadzi tego typu sprzedaz (link do tych aukcji podal juz wczesniejDondamajk).

Na moja prosbe o zamieszczenie zdjec koszulek robionych prywatnym aparatem, odpowiedzial, ze nie ma aparatu oraz dodał ze koszulki są identyczne jak na tych zdjeciach, ktore sciagnal. Inny allegrowicz (to juz rozmowa telefoniczna) zobowiązał się zamiescic takowe za 2 tygodnie.

Piszac, ze chcialbym zobaczyc, jak bardzo te koszulki roznia sie od tych z Milan Store, dostalem odpowiedź: Niczym. Są identyczne. Nie mają tylko numeru katalogowego na metce, który potwierdziłby ich oryginalność.

Swoją drogą zastanawia mnie, czemu są produkowane tylko 2 rozmiary.

Jezeli, ktos zakupil allegrową koszulkę, niech pochwali się zdjeciami tej koszulki, robionymi ze swoje aparatu. Przymierzam się do kupna takiej koszulki, ale mam wątpliwości jeszcze. Chciałbym zobaczyć jak bardzo się róznią od tych oryginalnych.

pzdr

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 04, 2008 10:03   

Ja na mailowe zapytanie w dluzszym wywodzie pawatpiewajace "dlaczego ten stuff jest taki tani, jesli mi to Pan wyjasni, to kupie 2-3 koszulki"... nie otrzymalem zadnej odpowiedzi... a prosilem tylko o racjonalne wytlumaczenie... dla mnie sprawa jest prosta... to jest jakis dobrze wygladajacy bubel i ja tego nie kupie... :king:

Odpowiedz do tematu