ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ronaldinho
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 22:41   Ronaldinho

Jestem dumny z tego że mogę otworzyć ten wątek :) 15. lipca, późne godziny wieczorne - Ronaldinho oficjalnie zostaje piłkarzem AC Milan. Teraz jest czas na odbudowę formy, jest czas by pokazać że jest się dalej wielkim piłkarzem. Wierzę w to że nie będzie to drugi Rivaldo, wierzę w to że zostaną z Kaką najlepszymi ofensywnymi zawodnikami Calcio a co za tym idzie - Europy, itd. itd.!

Do boju R10!!!!

rad3k 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 23:08   

Juz nie bedzie R10 bo watpie, w swietle ostatnich wypowiedzi, zeby Seedorf oddal mu swoj numer :P

Tak czy inaczej, od chwili jak zobaczylem jego slynny zwod na skrzydle w barwach PSG to jestem jego fanem, uwzam ze ma/miał technike jak nikt na swiecie i mialem nadzieje ze kiedys ten zaowdnik trafi na San Siro. Dzisiaj sie to stalo, i chociaz nie przychodzi w glorii chwaly a jako niechciany uwazany za wypalonego ( i odpowiednio tanszy ;) ) zawodnik to licze ze sie odrodzi, schudnie i bedzie nas czarowal jak w pierwszych latach swojej gry w Barcelonie.
Too great to comprehend

Where I come from
There's no higher authority but me
Being my own god
Is all I was meant to be

Antichristus Spiritualis!

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 23:28   

Jako realista myślę, że R10 nie powtórzy już tego wspaniałego okresu z Barcelony. To zdarza się raz w życiu. Jako kibic mam nadzieję, że jakimś wspaniałym trafem brazylijczyk wróci do wielkiej formy. Wypada mu życzyć tylko jednej rzeczy - zdrowia.
Bo jeśli złapie jakąś kontuzję to potem może być ciężko. Obym nie wykrakał ;) Forza R99,5

lor 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 06:46   

Powaznych kontuzji to on grajac w Barcy nie mial. Do tej pory go omijaly. Ciekawe jak Konio poradzi sobie we Włoszech. Wlasciciele mniej i bardziej popularnych nocnych klubow i miejscowe bitches juz pewnie zacieraja rece

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 07:22   

Ronaldinho \o/
jestem zajebiscie zadowolony z zakupu Brazylijczyka, zarząd spisał sie na '6'.
Moim zdaniem R10(?) udowodnił, ze ma ambicje grać jeszcze na wielkim poziomie. Mając do wyboru emeryturkę w Anglii wolał przejść do Milanu obniżając swoje zarobki, o dziwo nie przejął się także grą w UEFA. respekt ;)

Ciekawe z jakim numerem zagra i co z olimpiadą. Kaka nie moze jechać więc i Ronnie nie powinien, oby nie wynikły z tego jakieś konflikty. zobaczymy co bedzie :)

FORZA RONALDINHO :diavolo:

mms 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 07:43   

No to zapowiada sie ciekawy sezon. Nareszcie ...

Mam nadzieje, ze determinacja, ambicja i chec odbudowania wizerunku pozwoli R10 na szybki powrot do formy.

Czekam na wywiad z Seedorfem :rotfl2:

Gio1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 07:52   

Coś mi się wydaje po tym transferze że bedą próbowali bardziej z Kaki zrobić napastnika

Luk 
Interista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 08:05   

Ciesze sie z tego transferu, ze wzgledu na image ligi wloskiej, ktory na pewno skoczy do gory, bo wszyscy beda ciekawi co Dinho pokaze w Milanie, i czy wroci chocby czesciowo do dawnej formy.

Ja swoje zdanie mam, ktore pewnie wielu pamieta, wiec nie ma co go walkowac ponownie. Powiem tylko, ze wedlug mnie Adebayor(lub inny tego typu napastnik), by wam dal znacznie wiecej niz Dinho. Spodziewam sie teraz, ze bedziecie grac Dinho - Kaka, Pato z przodu. To mi bardzo przypomina Barce, lub Rome, i ich system bez typowej 9'tki. (Eto'o to swietny napastnik, ale klinicznym jak RVN, Crespo(z najlpeszych lat) itd. to bym go nie nazwal).

Mimo wszystko gratulacje. Teraz pora na Inter, zeby zaprezetnowal swoje asy w rekawie :]

Sir AleX 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 10:38   

Transfer cieszy. Znudziło mi się Barcelowanie wśród polskich nastolatków. Teraz będzie po przejściu Ronniego taki klub we Włoszech jak w tej La Lidze - Milan. Uważam tak, ponieważ "zębol" wróci do swojej optymalnej dyspozycji i pokaże w meczach (oby nie z Juve) klasę. A gdy dojdzie do meczu Rossonerich z Juventusen, i Bianco znów wygrają z czego będę się podwójnie cieszył niż teraz. To tak jakby wygrać teraz z Realem radość jest mniejsza niż po zwycięstwie z Barcą, oczywiście każdy ma inne odczucia, a takie są moje i za pewne większości polaków.

Teraz ciekawi mnie tylko jak Ronni będzie grał, myślę, że jak wróci do tej swojej formy będzieci mieli na forum 3x więcej pracy z usuwaniem postów nastolatków.

Pozdrawiam serdecznie z północy!

Adi MILAN 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 11:28   

ja dodam tylko... oby to nie był koniec mercato :forzamilan: narazie zakupy ssą dobre, ale należy wreszcie zrobić porządek z naszą obroną :cry2:

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 13:17   

:shock: :shock: :shock: ja większego zaskoczenia niż to nigdy dotąd nie doznałam...dlaczego dopiero teraz się tego dowiaduję :cry2: Accogliamo in Milan!!! :piwo:

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 13:26   

no z tymi nastolatkami to moze byc problem ale ja tez jestem nastolatkiem a moich postow nikt nie usuwa wiec lepiej mowmy tu o postach 11-letnich dzieci ktore nagle pokochaja Milan bo "najdrozszy kon swiata", jak nazwal go moj brat (Juventini przy okazji ;P ), zagra w naszych barwach :) ale przynajmniej Milan na tym zarobi jak juz napisalem w temacie o transferach, w Azji na pewno ;) co do jakosci transferu, R__ (<- tu wpisz nowy numer) bedzie dla nas raczej wzmocnieniem, umiejetnosci nie stracil, miejmy nadzieje ze troche ograniczy jedzenie Lay'sow a Rino rzeczywiscie wezmie go na odludzie zeby pomieszkal dsobie z dala od pokus :) wtedy mozemy miec z niego pozytek nawet dorbych pare lat a przynajmniej pierwsze 2 dopoki bedzie mial motywacje do gry w nowym otoczeniu :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 13:27   

ciekawe co na to Nike.....a moze to wlasnie Adidas 'sfinansowal' ten transfer? ;)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 15:24   

Oczywiscie rowniez jak wiekszosc bardzo sie ciesze ze wrescie potwierdzilismy ten transfer. Z nadzieja i optymizmem patrze w przyszlosc a szczegolnie slowa wypowiedziane przez Ronaldinho bardzo mi sie podobaja szczegolnie te dwa ostnie slowa :)

"Mogę powiedzieć, iż obiecuję Milanowi nie tylko moją technikę, ale i wielkie zaangażowanie."

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 17:28   

W końcu doczekaliśmy się tego transferu.Nareszcie sprowadziliśmy wielką gwiazdę i wspaniałego piłkarza. martwi mnie tylko jedna sprawa czy Ronnie złapie swoją formę i zacznie grać tak jak nas do tego przyzwyczaił.

Ma ktoś linki czy zdjęcia prezentacji Ronaldinho???

Proszę pisać na PW

Sir AleX 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 20:43   

Dajcie tutaj. Też byłbym chętnym a tak w ogóle to była ta prezentacja?

Voen 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 20:59   

Wszyscy bysmy to chetnie obejrzeli ^^

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2008 23:48   

Cytat:
Trochę o odcinku

Odcinek przedstawia człowieka który dla FC Barcelona był kimś wielkim, to on był jednym z autorów sukcesów które Barcelona odnosiła w ostatnich latach. To on pozwolił się podnieść Barcelonie z kryzysu. Dla mnie osobiście jest, był i będzie to człowiek który pokazał całemu światu jak można cieszyć się grą w piłkę nożną. Był najlepszym piłkarzem na świecie.

Przeszedł do drużyny AC Milan 16 lipca 2008 roku...

O Filmie:

Wielkość pliku: 92MB
Długość: 00:14:05.320
Rozdzielczość: 720 x 576 pix
Format: .avi

http://rapidshare.com/fil...fcbvideo_pl.rar

Gio1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 17, 2008 16:51   

Jak pisza na gazeta.pl Ronaldinho przyniósł ze sobą 5 tyś. karnetów w środę ;) niezły wynik

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 17, 2008 23:22   

Gorsze przyjęcie mu zgotowano. Jestem pełen optymizmu. Tak nie wygląda wypalony piłkarz ani po ciężkich kontuzjach. Można powiedzieć, że wielki sukces już mamy - wniósł olbrzymi optymizm do drużyny, ja widziałem w jego oczach to co chciałem widzieć - determinację,
podziw dla milanistów i wolę pokazania się. Jeśli nie odpali w Milanie, to już nigdzie nie odpali.

Trafił w końcu do najlepszego klubu świata, prawda?

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 17, 2008 23:39   

A ja powiem tak:

Nie dość, że chce nr. 10 to jeszcze mu fryz kradnie :D
Na miejscu Clarence'a zacząłbym się realnie bać o miejsce w składzie ;)
Fajna była prezentacja. No i masa kibiców. Oby wkońcu wypalił nam brazylijczyk na R :D
Do trzech razy sztuka.

rad3k 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 08:53   

Pryjecie bylo z pelna pompa, swoja droga zdziwilem sie ze normalnie skapy zarzad stac na takie fanabaerie jak darmowy wstep, czerwony dywan czy pokaz sztucznych ogni. Pewnie chcieli mu pokazac jak bardzo na niego licza
Rowniez jestem pelen optymizmu, chociaz Ronnie sprawial wrazenie zagubionego, troche przyciezkiego i pilka mu uciekala przy zonglerce, to mam nadzieje ze odnajdzie wielka forme jak z najlepszych lat.

PS. Wie ktos kiedy w koncu oglosza numery na nowy sezon? Bo czytalem ze Seedorf wykazal sie kolezenstwem i jednak jest szansa na R10
Too great to comprehend

Where I come from
There's no higher authority but me
Being my own god
Is all I was meant to be

Antichristus Spiritualis!

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 11:44   

Mam pytanie odnośnie tej prezentacji na stadionie. Czy pamięta ktoś prezentację jakiegokolwiek nowego zawodnika w jakimkolwiek klubie, która byłaby bardziej huczna?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 11:53   

rad3k napisał/a:
Bo czytalem ze Seedorf wykazal sie kolezenstwem i jednak jest szansa na R10

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=94032 Przeczytaj. Oby Seedorf ze swoją niewyparzoną buzią nie popsuł atmosfery w drużynie :]

Swoją drogą... Juve?? ;)

Voen 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 11:56   

Szczerze, to nigdy nie lubilem C. Seedorfa

Odpowiedz do tematu