ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 25)
Autor Wiadomość
Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:27   

Nie sądze zeby Spalletti chcial sprzedac Manciniego. To ich jeden z kluczowych zawodników ...A że Drogba chce bardzo grać w Milanie to juz wiedomo bo nigdzie indziej nie pasuje jak w Mediolanie...Gra świetnie jak np. w meczu z Arsenalem strzela gole jak na zawołanie i z mocnymi przeciwnikami. Z Tego gościa bedzie pozytek...Chociaż bedzie mail kto grać za grubasa
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:33   

Ja równikeż nie sądze, żeby Spaletti chciał sprzedać Manciniego. Podobnie jak Carlo nie chciał się pozbywać Szewy. Tylko problem z Mancinim jest taki, że nie chce na razie przedłużyć kontraktu i targa się podobno o wyższy kontrakt. Także na odejście Manciniego trener może nie mieć wogóle wpływu.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:36   

Ruch z Mancinim jest bardzo dobry ale czy nasze władze zdołaja go sciagnac a moze zabierze go ktos inny...Nic nie wiadomo...Milan musi sie postarac...

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:41   

brzozaw napisał/a:
Enkidu, chodzi o to, że zmiennik do pomocy wiele kosztować nie może(nie mamy fortuny). Montolivo nie zagra częściej niż taki Sammarco(ma wrócić z wypożyczenia), a zarobi więcej. Musimy wzmocnić się rozsądnie, odchodzi kilku obrońców. Nie rozumiesz, że rezerwowy pomocnik za Gilardino to niezbyt mądre posunięcie? Gile można wymienić choćby na Freya.

"Jeśli w tym mercato nikogo nie kupimy porządnego do pomocy..." - porządny nie oznacza drogi.

Nie powiedziałem, że nie mamy się wzmocnić. Musimy to robić z głową.

Mowie caly czas o tym ze do tranzkacji jest wlaczony Gilla. I absolutnie nie uwazam aby to bylo nie madre. Za rezerwowego napastnika bez formy, nie potrafiacego sobie u nas poradzic mialby przyjsc byc moze przyszly Pirlo a poki co zawodnik, ktory skutecznie walczylby z Seedorfem. Zreszta to zawodnik na dwie pozycje wiec to tez jakas oszczednosc. Jak to jest nie madre to popatrz na swoja argumentacje odnosnie formy Seedorfa wlasnie i braku rywalizajci. Jak wd Ciebie dalej mamy sie wzmiacniac przecietniakami pokroju Brocchiego to nie pisz pozniej ze biedny Carlo nie ma kogo wystawic za Seedorfa czy Pirlo. Kontrakt Montolivo niebylby wyzszy niz Gilli tego jestem pewien:) Pozatym Silvio mowil o uszczupleniu kadry na rzecz jakosci. Sammarco? bez zartow.
Z obroncow przyjdzie Ferrari i Zambrotta. Wartosc Transakcji 10mln. Do tego jescze jeden na lewa wiec jeszcze kolo 10mln (choc na lewej moze tez grywac Zambro w razie czego)
Narazie Kalac moze bronic nie musimy miec odrazu Freya. Mozna sciagnac kogos pokroju Llorisa badz Akinfijewa. Napewno wyjdzie taniej.

Co do Boriello
Hmm mysle ze to nie musi sie wiazac. Manciniemu chyba konczy sie kontrakt wiec jesli Milan wyjdzie z dobra oferta to akcja z Boriello nie ma tu nic do rzezczy. Inna kwestia ze Mancini bardziej bedzie chcial miejsca w pierwszym skladzie niz Montolivo. ale moze da sie go przekonac. Co do Boriello zadna to tragedia, odbijemy sobie na nim starty za Gille:)
Silvio mowil cos o tym ze ma przyjsc potezny napastnik. Sheva to nie taki typ. Wiec Drogba coraz bardziej realny. Jesli wziazc pod uwage to ze mowa jest o 5 napastnikach na przyszly sezon to do pewnych Pato, Paloschiego, Pippo(jak zechce dalej grac), ten potezny lowca goli plus Sheva(wiem wiem) i jest gitara.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:46   

No. A swoją drogą fajnie byłoby ściągnąć do Milanu zarówno Szewe jak i Drobge. Potrzebujemy min. 4 napastników. Mamy pewnego Pato, przyszliby Andrij i Didier, poza tym z trójki Ronaldo, Inzaghi, Paloschi szłoby chyba "zrobić" półtora czy dwóch brakujących napastników. Bo w takiej sytuacji jedno co by Gili zostało to katapultować się gdzie indziej.

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 20:54 ]
enkidu81 napisał/a:
Inna kwestia ze Mancini bardziej bedzie chcial miejsca w pierwszym skladzie niz Montolivo

Ja nie rozumiem takiego argumentowania:zawodnik chce miejsca w pierwszym składzie. Jak ktoś chce miejsce w pierwszym składzie to go musi sobie wywalczyć, a jak nie potrafi go wywalczyć (z powodu tego, że jest za słaby, czy trener go nie lubi, czy ma innych ulubieńców), a mimo wszystko chce grać w podstawowym składzie to niech zmyka gdzie indziej. Mamy obecnie w składzie zawodników, którzy niejako miejsce maja "z urzędu" (mniejsza o to czy są faworytami trenera, czy nie mają godnych rywali do walki o pierwszy skład) i troche nam się to odbija czkawką, takie pewne miejsce w składzie.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:55   

enkidu81 napisał/a:
Z obroncow przyjdzie Ferrari i Zambrotta. Wartosc Transakcji 10mln. Do tego jescze jeden na lewa wiec jeszcze kolo 10mln (choc na lewej moze tez grywac Zambro w razie czego)
Narazie Kalac moze bronic nie musimy miec odrazu Freya. Mozna sciagnac kogos pokroju Llorisa badz Akinfijewa. Napewno wyjdzie taniej.

To jeszcze nie przesadzone ze oni akurat na pewno maja grac w Milanie i za taka kwote...(chyba ze jestes jasnowidzem). Jak chcemy wygrać lige mistrzow to jak ty chcesz sciagnac takich przecietniakow i za niska cene?? Kupmy drozszego dobrego i na parę lat a nie znieniac ich co chwila...Z Kalacem daleko nie zajdziemy bo on nie jest doswiadczony mimo swojego wieku no i za czesto tez nie gra...

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 19:59 ]
Zgadzam sie z starym tirowcem....on ma rację...
A sciagniecie szewy i drogby do jednego klubu to by bylo super bo oni gdy grali razem w Chelsea na ataku tworzyli dobry duet

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 20:04   

Hola hola Chlopaku. Zambro przecietniakiem? Mowisz o mistrzu Europy i kolesiu, ktory w SerieA pokazal przez wiele sezonow swoja klase. Co do Ferrariego ja wiem ze to nie jest 18 talenciak ale jest za free i jako zapchaj za takiego Simica czy Favalliego moze byc. Zreszta jest jescze Lino. Nie nie jestem jasnowidzem. Te nazwiska czesto przewijaja sie w spekulacjach prasowych. Co do Zamrbo nawet nasz zarzad nie kryje ze bedzie sie go staral sprowazdzic i kwota o jakiej sie mowi w jego przypadku nie przekroczy zapewne 10mln.
Gartulje za to pomyslowosci z Dinhio badz Malouda na pozycji Seedorfa:)

Co do bramkarza moge sie zgodzic ze Kalac to nie super klasa jak kiedys Dida no ale narazie sie prezentuje lepiej niz on. Majac solidnego bylo nie bylo olbrzyma z Austarlii mozna pokusic sie o ryzyko sprowadzenia bramkarza mlodego utalentowanego ale bardziej niepewnego niz Frey (analogicznie kiedys Abiatti>Didda).

Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 20:05   

Nie chodzi mi o tych bramkarzy co wymieniles...Do Zambrotty mam wielki szacun a Ferrari yo zobaczymy

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 20:10 ]
A co do Ronaldinho i Maloudy to oni godnie zastapili by Seedorfa ale nie mowie ze zaraz po tym sezonie...Zobaczymy co Pokaze Seedorf w nastepnym sezonie...

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 20:10   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Ja nie rozumiem takiego argumentowania:zawodnik chce miejsca w pierwszym składzie. Jak ktoś chce miejsce w pierwszym składzie to go musi sobie wywalczyć, a jak nie potrafi go wywalczyć (z powodu tego, że jest za słaby, czy trener go nie lubi, czy ma innych ulubieńców), a mimo wszystko chce grać w podstawowym składzie to niech zmyka gdzie indziej. Mamy obecnie w składzie zawodników, którzy niejako miejsce maja "z urzędu" (mniejsza o to czy są faworytami trenera, czy nie mają godnych rywali do walki o pierwszy skład) i troche nam się to odbija czkawką, takie pewne miejsce w składzie.

Inaczej. Mancini to doswiadczony w SerieA zawodnik. Ma wyrobiona marke. Jest filarem Romy, ktora dalej gra w LM i moze powalczyc o majstra. Mialby przyjsc walczyc o miejsce z funflem Mistera. Do zespolu, ktory moze nie zagrac w LM a i w SerieA sledziuje? Fakt zarobki mialby lepsze i wiecej rodakow. Wiesz ja podzielam Twoje zdanie i tez sadze ze lepszy powinien miec plac na boisku. Na tym polega zdrowa rywalizacja.
Viola jesli ja wyprzedzimy nie bedzie miala az tylu argumentow co Roma a sam Montolivo to mlody zawodnik ma czas na zaistnienie w wielkiej pilce.

ps.Dinhio walczacy o miejsce w skladzie z Seedorfem, to by go dopiero zmobilizowalo hehe :devil:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 20:15   

enkidu81 napisał/a:
Zambro przecietniakiem? Mowisz o mistrzu Europy i kolesiu, ktory w SerieA pokazal przez wiele sezonow swoja klase.
A co ma "mistrz Europy i cholera wie czego" do padaki jaką gra teraz? Gość, który gra "raz na trzy meczyki wrzucę" ma być wymiataczem? Czasem nazwisko (mimo, iż zawsze uważałem ów jegomościa za konkretnego zawodnika) myli kibiców. Dziś to niestety jeden z wielu grajków na tej pozycji. Niestety oczekujemy po jego transferze niewiadomo jakich "piruetów".

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 20:19   

Cytat:
A co ma "mistrz Europy i cholera wie czego" do padaki jaką gra teraz? Gość, który gra "raz na trzy meczyki wrzucę" ma być wymiataczem? Czasem nazwisko (mimo, iż zawsze uważałem ów jegomościa za konkretnego zawodnika) myli kibiców. Dziś to niestety jeden z wielu grajków na tej pozycji. Niestety oczekujemy po jego transferze niewiadomo jakich "piruetów".

Hmm jasne ze pewnosci nie ma.Jednak jesli patrzec na to co bylo przed odejsciem do La Liga to chyba chcialbys go u Nas zamiast Oddo. Tak jak u Nas nie powiodlo sie Olivierze tak jemu nie powidolo sie w Barcy. Nie upatruje w nim cholera wie kogo. Uwazam go jednak za zawodnika lepszego od Oddo a do tego bardziej uniwersalnego. Nie bede tez kryl ze zawsze chcialem zobaczyc go w skaldzie z Rino. Wiesz pozatym cena jest atrakcyjna chyba:)

Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 20:55   

Ale tez nie znaczy ze jak Zambrotta grał w Juventusie i w Barcie to zaraz jest uniwersalny....W Juve grał bardzo dobrze a o Barcie nie mozemy tego powiedziec choc poczatki byly obiecujace

kn0xville 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 21:45   

Ehehe ... ;D no chyba nie na tym ta jego uniwersalność miała polegać z zalożenia :lol2: A tak już poważnie mówiąc , to tak czytam , czytam ... i jedyne w czym chyba wszyscy jesteśmy zgodni to fakt że transfery są konieczne , i to by było na tyle , bo w kwestii ich realizacji to już praktycznie ile ludzi , tyle zdań - oczywiscie nie twierdze że to zle , tylko no siłą rzeczy niektóre pomysły , idee wydaja sie bardziej trafne , inne mniej a jeszcze inne to już czasem pod abstrakcje jakąś podchodzą. Sytuacja wygląda tak , każdy chce jakichś ruchów , no ale jak już ktoś poda ewentualne , podkreślam ewentualne nazwisko to albo za mlody , albo za stary , albo niedoswiadczony , albo ... kontuzjogenny , nie uniwersalny , a może się nie wkomponuje , a koniec konców wogóle po co? przeciez nie zagra bo Carlo stawia na przyjaciół itd. No i od tego ostatniego zaczynając , panowie ... nie przesadzajmy - Carlo nie trzesie calym Milanem jak mu sie spodoba , a już napewno nie zależy to od tego czy Seedorf zaprosił go na niedzielny obiad i teraz są lepszymi przyjaciólmi czy nie , bo idąc tym tropem to możnaby powiedzieć że Kalac broni , ponieważ kobiecie Nelsona znudziło się gotowanie. Prosze was , każdy człowiek ma jakieś indywidualnie sympatie , antypatie itp. ale nie przesadzajmy , już nawet pomijając fakt profesjonalizmu , bez jakiego na poziomie o którym rozmawiamy - nikt nie zaistnieje. Druga sprawa , każde nazwisko - tym razem podkreśle słowo "każde" , niesie za sobą jakieś ryzko , zgodze się że być może da sie je ograniczyć , ale napewno nie wyeliminować. I tak jeśli Grey07 piszesz że Montolivo może sie nie zaaklimatyzować , że jakiś czas temu w Florencji różnie bywało , nie specjalnie na niego stawiano , itd. To nie wiem ? spytam czy na Pirlo w Interze stawiano ? Idąc znowu dalej ... czy jeśli Gilardino błyszczał w Parmie , to u nas również bedzie ? czas pokazał że nie koniecznie x-x . Może nawet w tych wszystkich swoich obawach , macie racje ! Może Milan straci czas , pieniadze , a my stracimy nerwy , tylko cholera jasna - nie podejmując ryzyka , inwestycji - bedziemy tak biadolić kolejne pare lat , aż wkońcu jakiś desperat skoczy z okna , a forum zamkną bo stwierdzą że szkodliwe społecznie jest.

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 22:11   

Ot madrego to i milo posluchac:)

Podobniez Barzagli po sezonie bedzie oficjalnie wystawiony na sprzedaz:)
Cos czuje ze powedruje do Juve.
pozdrawiam

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 10:11   

chrissnail napisał/a:
Niestety oczekujemy po jego transferze niewiadomo jakich "piruetów".

no na pewno oczekiwania beda wieksze, niz przy transferze oddo... a czemu wieksze?? bo wieksze" nazwisko ;)

edit: wlasnie przeczytalem :) na stronie, ze niejaki MENEZ, nie menDez, jak napisal baker ;) laczony jest z nasza druzyna!!
cieszy mnie to niezmiernie (mimo, iz jest to liga francuska :/ ), zwlaszcza, ze o nim glosno jest we francji juz od 2-3 sezonow, a dokladajac to tego jeszcze opinie rafala debinskiego (ktory obok bialasa i smokowskiego jest chyba najlepszym ekspertem od w/w ligi w naszym kraju), ktory rowniez od dosc dawna wymienial jego nazwisko jako wschodzacej gwiazdy, tuz obok benzemy, ben arfy, bodmera, nasriego, gourcuffa, kallstroma... a to, ze facet zna sie na rzeczy, niech swiadczy fakt (przynajmniej dla mnie), ze o pilkarzach takich jak: drogba, malouda, rothen, guly, juninho, czy nawet pauleta uslyszalem wlasnie od niego, a to gdzie sa teraz ci zawodnicy, kazdy wie!

niestety zdaje sobie sprawe, ze nadal jest to liga francuska (:/), choc nie zawsze francuscy pilkarze (:)) tak, czy inaczej wg. mnie predzej menez/bodmer za gurkiego niz ulomny" nasri :P

Grey07 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 26, 2008 15:39   

kn0xville rozumiem cie bardzo dobrze ale podałeś tylko wyjatk pilkarz ktorzy gral dobrze w klubie a potem w innym klubie cienko...Tacy pilkarze jak Beckham(MU-Real), Zidane(Juve-Real), Ronaldinho(PSG-Barca),Figo(Barca-Real),Sheva(Dynamo Kiyev-Milan) itp.grali bardzo dobrze i gdy wszyscy odzeszli do wymienionych klubów nadal grali swietnie na swoim najwyzszym poziomie jakie już wczesniejszych klubach reprezentowali...Byli oni wtedy wielkimi gwiazdami i w klubach świetnie grali...Niewiem czy bedzie tak z Montolivo

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 26, 2008 20:19   

STARY TIROWIEC napisał/a:

własnie przeczytałem, że marzeniem Drogby jest gra dla AC MILAN. Ciekawe czy to tylko plotka czy jest coś na rzeczy? W takiej sytuacji sprzedaż Boriello byłaby dobrym rozwiązaniem, ponieważ reprezentant WKS prezentuje znacznie wyższy poziom od Marco. A przy okazji może i Manciniego łatwiej udało by się nam wyciągnąć.
kiedys tez czytalem ze marzeniem Drogby jest zagrac w Barcelonie u boku Henry'ego, to bylo jakies 2 miesiace temu mniej wiecej ;) takze ja w takie rzeczy na razie bym nie wierzyl chociaz zagral dobrze z Arsenalem wiec moze wraca do formy i warto go sciagnac :) tylko cena, sa rownie dobrzy a tansi na rynku ;)
Grey07 napisał/a:
A co do Ronaldinho i Maloudy to oni godnie zastapili by Seedorfa ale nie mowie ze zaraz po tym sezonie...
Malouda byc moze ale Ronaldinho to juz w tej chwili zaden pilkarz, imprezowicz katalonski tyle ;) i ta "wieczna kontuzja" ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 26, 2008 20:36   

Barcelona ma wystarczającą ilość napastników (Henry, Eto, Messi) i to takich z najwyższej półki, więc myślę, że bez Didiera się obejdą. A Milan na gwałt potrzebuje takiej klasy zawodnika. Skoro Drogba przebąkuje tylko o Barcie lub Milanie, to biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na napadziorów w Milanie a Barcie, grzechem byłoby nie ściągnąć go do nas.
Poza tym z Boriello byłbym ostrożny. Może i wziąłbym go z powrotem do Milanu, ale powiedzmy jako tego trzeciego czy czwartego napastnika. Nie wiadomo czy aby nie jest to wyskok jednosezonowy typu Gila. Drogba jest chyba większym gwarantem, że spełni oczekiwania jakie od tego "obiecanego wzmocnienia w ataku" oczekujemy. Boriello jak na razie pokazał się tylko w średniaku serie a. A Drogba odgrywa znacząca rolę, zarówno w czołowej druzynie Premiership, swojej reprezentaji, jak i nie obca mu rywalizacja na najwyższym szczeblu eropejskich pucharów. I chyba obecna słabsza dyspozycja jest poniekąd następstwem odejścial Mourinho z Chelsea.

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 09:20   

ciekawy jestem, jak teraz wyglada ten trzeci bramkarz swiata (buehehehe) na tle wczorajszych 3 baboli... i co na to jego wszyscy zwolennicy??
oczywisice, zgodze sie, ze taki fatalny wystep moze zdarzyc sie kazdemu, ba! nawet dida (wtedy podium swiatowe (prwadziwe)) mial kiedys slabsze wystepy, a gdzie skonczyl?? gdzies pod lawka w jakiejs sienie ;)

dlatego prosze coniektorych, by juz zaprzestali przymierzania tego zawodnika do naszego klubu... zostawcie to pseudodziennikarzom!
jesli juz stanie sie taka tragedia i transfer ten dojdzie do skutku, to obawiam sie, ze bedziemy mieli drugiego gile... tyle, ze na bramce
czego nikomu z kibicow Milanu nie zycze

kn0xville 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:45   

Temat bumerang ;) . Pewnie że każdemu sie może zdarzyć , i zdarzało sie wiele razy , i to nie tylko takim "asom" jak Boruc. Mnie osobiście on nie przekonuje i jego ewentualny transfer przyjąłbym jako jakiś tam zawód. Fakt jest faktem - bramkarzem nie jest złym , ba! mozna powiedziec nawet że jest niezłym bramkarzem ! Ale czy nas satysfakcjonującym ? czy wystarczającym ? Takie mam wrażenie że żyjemy w takiej iluzji polegającej na tym że Boruc , jak i jego umiejetności są kreowane przez media , nasze polskie oczywiście ... wynika to głównie z braku alternatywy , o czymś pisać trzeba , kogoś promować , kogoś zniszczyć i tak to działa. A że charakter ma taki dość tej promocji "sprzyjający" to juz inna sprawa , dla mnie jest taka Dodą polskiego futbolu ;p niby wszystko jest na miejscu , umiejetnosci jakieś są , media są , kariera się kręci ... no ale tak jak Dorotce daleko do Whitney Houston , tak chyba Arturowi tez daleko do naprawde klasowego bramkarza , nie wiem ... takie mam odczucie.

A już tak na marginesie to osobiście bardzo czekam na Schalke - Barcelona , bardzo interesuje mnie jak w takim pojedynku zaprezentuje sie Manuel Neuer , i nie koniecznie mówie o tym na tle jakiegoś transferu do nas , ale po prostu wydaje mi sie że to naprawde perspektywiczny bramkarz , pierwszy raz widzialem go w zeszlym sezonie bodaj w meczu z Hamburgiem czy Leverkusen , nie pamietam - w kazdym razie zrobil na mnie dobre wrażenie , ostatnio przypomniał o sobie zatrzymujac Porto. Gdzieś czytałem że Barca o niego pytała , jak i Tottenham , sam zainteresowany jednak stwierdził że chce zostać w S04. Osobiście mam nadzieje że chlopak zrobi kariere. No i może jeśli ktoś jest bliżej Bundesligi odemnie , to może powiedziałby coś wiecej o nim? , bo ja przyznaje że wiekszości meczów Schalke nie śledze ; )

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 12:49   

dokladnie o to mnie chodzilo... jedynie sposob w jaki to ujales nieco ;) przejrzystrzy
zgadzam sie w 100%

kn0xville napisał/a:
dla mnie jest taka Dodą polskiego futbolu

no i to chyba jest sedno tematu, nic dodac, nic ujac

Grey07 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 15:28   

Czytalem że Javierem Saviolą jesteśmy zainteresowani jego pozyskaniem....Ale nie wiem po co ten transfer jak on w ogóle nie gra w Realu chyba i też za dobry nie jest...Podobna sytuacja co do naszego Ronaldo...Czy jest on dobrym pilkarzem dla nas? Watpie...Nie wiem co o tym
I jeszcze sprawa z Gilberto.Piłkarz Arsenalu na 90% odchodzi z tego klubu i może do nas trafić..A nie wiem za bardzo jak on gra i czy by do nas pasow wiec podzielcie sie swoimi opiniami

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 18:04   

Grey07 napisał/a:
za dobry nie jest...

Raczej niespełniony... Bo talent na pewno ma wciąż może się rozwinąć (ma 26 lat, tyle samo miał Seedorf kiedy do nas przyszedł jako piłkarz na którym postawiono krzyżyk). Na chwilę obecną dałby nam wiecej niż Pippo, który cały czas łapie urazy, a nawet jak gra to nawet na specjalne okazje się nie nadaje... Podobno chcą za niego 10 baniek (podobnie jak za Baptistę). Rzucić 20 za obu i wreszcie to my zrobimy porządny interes na nich , a nie oni na nas (Ronaldo, Redondo, Emerson) Dodatkowo Baptista może grać w pomocy, gdzie brakuje nam trochę ofensywnych graczy... Dokupiłbym tego Freya czy Boruca (którego łatwiej wyciągnąć) + do obrony Zaccardo ( moje marzenie, solidny obrońca mogący grać na prawej i w środku), powrót Marzorattiego i Grimiego, który podobno nieźle radzi sobie w Portugalli (jako zmiennik dla Jankula w sam raz). Cafu to może dostać kontrakt, ale jako przewodnik po Milanello, Serginho powinien odejść juz 2 lata temu (jak Cafu), Favalli chyba też juz nie zostanie... Szkoda solidnego Simicia... Zapchajdziura, ale podczas plagii kontuzji był niezbedny...

Boruc-Zaccardo,Nesta,Kaładze,Jankulovski-Gattuso,Pirlo,Seedorf,Kaka-Pato,Baptista

w rezerwie Saviola,Maldini (który mam nadzieję nie opuści nas jeszcze),Inzaghi i Gilardino (pewnie znów dostanie szansę), Bonera, Marzoratti,Grimi, Gofer (podobnie jak Gila)

Sweet...

Ja jestem jeszcze ciekawy jak potoczy się sprawa z Oliveirą. no i oczywiście R99-czy powróci i w jakim stylu???

Nie mogę się doczekać lata... Chociaż znając Berlusconiego i Łysego możemy sie rozczarować ;/

Grey07 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 27, 2008 18:54   

Ej a nie lepiej wstawic Bonerę za kogoś innego przecież powinien grac co mecz w pierwszeje jedenastce a raczej tak nie jest..

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 19:56   

Paolo#3 napisał/a:
Rzucić 20 za obu i wreszcie to my zrobimy porządny interes na nich
a skad ta pewnosc?

Paolo#3 napisał/a:
a nie oni na nas (Ronaldo, Redondo, Emerson)
a moze wlasnie oni na nas, skad ta pewnosc??
co wieciej, w/w byli za pol/darmo, co w razie niepowodzenia nie czyni duzej straty...
ps. prosze nie wrzucac tu emersona... oni jeszcze zyje ;)

co do zaccardo.... nie wypada sie nie zgodzic :) ale wydaje mi sie, ze w palermo predzej na wylocie jest barzagli (choc przy nowym trenerze nigdy nic nie wiadomo)

Paolo#3 napisał/a:
w rezerwie Saviola,Maldini (który mam nadzieję nie opuści nas jeszcze),Inzaghi i Gilardino (pewnie znów dostanie szansę), Bonera, Marzoratti,Grimi, Gofer (podobnie jak Gila)
pomijajac mozliwosc gry bestii w pomocy... gdzie sa u ciebie POMOCNICY :dunno:

Paolo#3 napisał/a:
Chociaż znając Berlusconiego i Łysego możemy sie rozczarować ;/
trzeba bylo tak zaczac posta... zaoszczedzil bys czasu na pisaniu ;>

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi