ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 25)
Autor Wiadomość
Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 15, 2008 11:54   

rafi napisał/a:
2-nie przyjdzie, bo wywalczenie sobie miejsca w I skladzie bedzie niemozliwe, nie tyle ze wzgledu na konkurencje, ale na przywiazanie coacha do niektorych graczy, ktorzy nawet jak nic nie graja, jak spaceruja po boisku sa pewni kolejnego wystepu. po co sie frustrowac?

No co Ty piszesz, Twój ulubieniec, świetnie spisujący się Gourcuff, dostaje coraz częściej szanse, które wykorzustuje w maksymalnym stopniu. Carlo znacząco się poprawił, jeżeli chodzi o nie stawianie na "przywiązanie" i dawanie szansy młodym-kreatywnym.
Nie wiem czy niedługo Francuz nie wygryzie Kaki ze składu. Tylko pytanie, czemu kurczę, chcą go wymienić za Nasriego i jeszcze sporo dopłacić? Masochiści? Pownieneś skontaktować się, rafi, z Łysym i wyperswadować mu sprzedaż naszej największej gwiazdy.

Wracając do tematu - Amauri? Drogba? Wzmocnienie w postaci Shevy? Całkiem nieźle. Zobaczymy ile z tego okaże się prawdą, a ile marzeniami naszego zarządu. Szkoda tylko, że jakoś ucichła sprawa z Benezmą, który wg mnie byłby najlepszym posunięciem, jeżeli chodzi o transfery w linii ataku.

rafi 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 15, 2008 12:22   

hehe, dobre szymon, od razu poprawiles mi humor:)troche sie posmialem.
gourcuff gral, bo reszta byla albo kontuzjowana albo pauzowala za kartki, przeciez wiesz o tym dobrze, wiec po jakiego wypisujesz takie rzeczy?
Szymon_ACM napisał/a:
Pownieneś skontaktować się, rafi, z Łysym i wyperswadować mu sprzedaż naszej największej gwiazdy.

chyba tak zrobie, niech strace te pare groszy na telefon, lepiej zadzwonic i porozmawiac niz pisac, ze sie wie co siedzi w glowie braidy i gallianiego, co nie? :ok:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 19, 2008 23:05   

A po co transfery... skoro Cafu może przedłuży kontrakt :P :help: Boże....... :prayer:

jm 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 14:32   

W Milanie powinna nastąpić prawdziwa rewolucja transferowa. Nie ma co się oszukiwać. Od kilku lat, w czasie gdy konkurencja się poważnie zbroiła, u rossonerich w najlepsze trwała wzajemna adoracja piłkarzy, trenerów i działaczy. W efekcie Milanu może zabraknąć w przyszłorocznej edycji LM, co dla takiego klubu, jak i dla mnie wiernego kibica byłoby katastrofą. Zmiany powinny dotknąć wszystkie formacje. Już teraz dużo się pisze o potencjalnych wzmocnieniach, lecz niestety jak zwykle pozostaną one w sferze pobożnych życzeń kibiców. :diavolo: :diavolo: :diavolo:

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 21, 2008 01:49   

Jeśli Milan sie nie dostanie do LM to wzocnienia bedą - a jesli sie dostanie to może :)
Bramkarza bym zostawił i nie szukał wzmocnień, bo Kalac spisuje sie świetnie.
Jakis dobry napadzior by sie przydał. Wiem, ze to plotki, ale plotka o Berbatovie mi sie podoba :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 21, 2008 08:49   

Po pierwsze - jak nie wejdziemy do LM, nie będzie kasy na transfery jak i chętnych do gry w UEFA. Bayern w zeszłym roku temu zaprzeczył, ale w naszych działaczy aż tak nie wierzę.
Po drugie - nasza "banda rozpieszczonych nierobow" ;) w UEFA zmobilizuje się pewnie na miarę środowego meczu z Sampdorią [']
Reasumując, Liga Mistrzów albo nic.

FORZA MILAN :diavolo:

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 10:19 ]
http://www.calciomercato....hp?c=23&a=75355 małe potwierdzenie moich słów. W LM - Adebayor, w UEFA - Gomez. (oczywiście wiem, że to plotka ;) )

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 21, 2008 13:53   

ozzy69 napisał/a:
Bramkarza bym zostawił i nie szukał wzmocnień, bo Kalac spisuje sie świetnie.
spisywal sie swietnie w meczu z Sampą troche zawiodl moim zdaniem ;) coraz bardziej podoba mi sie pomysl sciagniecia Boruca mimo ze byla przeciwny takiemu rozwiazaniu ;) jesli facet torche schudnie i pokaze sie na EURO z dobrej strony mozna sprobowac po niego siegnac ;) w koncu co to dla Milanu 13 mln euro ;)
konrad_acm napisał/a:
Po pierwsze - jak nie wejdziemy do LM, nie będzie kasy na transfery jak i chętnych do gry w UEFA. Bayern w zeszłym roku temu zaprzeczył, ale w naszych działaczy aż tak nie wierzę.
i wlasnie na tej podstaiwe wierze w to ze Milan rowniez sie wzmocni, nie bedzie chodzilo o to ze ida grac w Pucharze UEFA tylko ida do nowego Milanu ktory chce wrocic na szczyt zdobywajac po drodze PUEFA ;) skoro Bayern mogl to czemu nie Milan ktory finanosow ma chyba lepsze zdolnosci ;)
konrad_acm napisał/a:
Po drugie - nasza "banda rozpieszczonych nierobow" ;) w UEFA zmobilizuje się pewnie na miarę środowego meczu z Sampdorią [']
i dlatego nalezy zrobic zakupy i zaltwic takich pilkarzy ktorym sie bedzie chcialo grac o PUEFA ;) Amauri w pierwszej kolejnosci w takiej sytuacji ;) Kaka nie ma jeszcze PUEFA, Maldini zostanie po to zeby go wygrac i w ten sposob zakonczyc kariere, motywacja zawsze sie znajdzie szczegolnie jesli Silvio obieca jakas porzadna premie za triumf ;)

milan2008 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 21, 2008 14:36   

zauważylem jedno rzecz jak szewa odszedł to my juz nie szczelalismy od 60 bramek w gre tyko od 60 w dul jak teraz nieszczelimy przynajmiej 60 to znaczy ze niemamy napastniów szewa musi wrucic a w tedy carlo powruci do gry kontratak: długa pilka od pirlo do szewy

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 21, 2008 22:52   

Sheva na kontratak już się raczej nie nadaje. No chyba, że jego przyśpieszenie nie spadło znacząco przez 2 lata ;) Pozatym dzisiaj napisano, że Boriello odzyskamy/sprzedamy do Romy. Moim zdaniem jeśli Shevchenko zasługuje na drugą szansę, tymbardziej powinen dostać ją Boriello. Chociaż zwolennikiem włocha nie jestem. Niby sezon mu wychodzi, ale ilu już było takich gwiazdek jednego sezonu? z Bianchim na czele.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 07:45   

:forzamilan:

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 08:23 ]
Elo, elo, 3,2,0. Nie dawno temu zajerestrowalem sie na forum Jestem wielkim fanem AC Mialnu. Jestem z nim na dobre i na zle i jest on moim calym zyciem. Kibicuje mu juz 5lat i chce teraz napisac kto by pasowal do Milanu:

1.Andriy Shevchenko - kiedys jak gral w milanie byl najlepszym napastnikiem w Serie A a i teraz imponuje szybkoscia, zwinnoscia, instynktem strzeleckim i dynamika. Teraz jak gra W Chelsea nie idzie mu za dobrze bo ma kontuzje ale trzeba dac mu szanse zeby sie odrodzil w Milanie.

2.Kalac jest troche za duzy na bramke bo brak mu zwinnosci i szybkosci. Widzialbym raczej Heurelho Gomesa lub Artura Boruca poniewaz sa oni w wysmienitej formie

3.Lucio - jest idealnym obronca pasujacym do Milanu. Razem z Nesta tworzyli by obrone nie do przejscia a i żółtych kartek prawie nigdy nie dostaje i jest ostrozny w obronie.

4.Eric Abidal na MŚ pokazal ze jest wartosciowym pilkarzem . A i w Barcie gra bardzo dobrze nie popelniajac bledow choc zdarzaja sie malutkie.../

5. Florent Malouda - jest pilkarzem podobnym do Seedorfa. Tylez efektowny , co i chimeryczny. Czesto zdarzaja mu sie mecze co mu wszystko wychodzi...

6.Deco - w swojej grze fenomenalnie laczy cechy klasycznego napastnika i ofensywnego pomocnika. Potrafi mocno uderzyc z daleka w swiatlo bramki....

7.Shei Adebayor - maszyna do strzelania goli. Doskonale wychodzi do podan kolegow. On wie na czym polega ta gra...

8.Karim Benzema - gostek potrafi w najwazniejszych momentach strzelic decydujacego gola. Jest szybki i ma instynkt strzelecki...

9.Nani - pochwalam jego umiejetnosc czytania gry, precyzyjne podania i zdecydowanie pod bramka. Mogl by tu grac...

10. Drogba - maszyna do strzelania goli podobnie jak Adebayor i tyle....

11. Baptista - atletycznie zbudowany pilkarz z dobra technika. W swojej grze laczy brazylijska finezje i Europejska technike. W Realu mu narazie nie idzie wiec moze w milanie

12. Borrielo - on moim zdaniem nie pasuje na tak wielki klub jak Milan chociaz w Serie A mu bardzo dobrze idzie ale moze Milan sprobowac dac mu druga szanse...

Oczywiscie Milan nie musi kupywac odrazu wsztstkich wymienionych przezemnie pilkarzy ale jak cos wam nie pasuje to odpisujecie :forzamilan:
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 10:51   

Grey07, w Milanie jest 4 napastników (przynajmniej tylu figuruje na liście płac), a ty byś jeszcze 5 dokupił. To teraz jeszcze musisz zaproponować nazwisko trenera, który by to wszystko potrafił poukładać :wink: .

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 11:16   

Grey wymienił świetnego zawodnika w imieniu Deco. Przydałby się nam do rotacji z Kaką i Seedorfem. Mocne uderzenie, potrafi przetrzymać piłke. Dobry zawodnik, aczkolwiek nie wiem czy zgodziłby się na rotacje. Chociaż, jak się dziś dowiedziałem, że zarząd chce przedłużyć kontrakty z Cafu i Serginho to nic mnie nie zdziwi :wall2:

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 12:57   

Oczywiscie Milan nie musi kupywac odrazu wsztstkich wymienionych przezemnie pilkarzy ale jak cos wam nie pasuje to odpisujecie :forzamilan:
Jak juz napisałem Milan nie musi kupywać odrazu wszystkivh pilkarzy tylko zaproponowałem jacy mogli by grać...moze byc i Drogba a jak nie on to Benzema a jak i nie on to ktos inny...

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 13:01 ]
Faktycznie czytałem ,że Cafu ma przedłużyć kontrakt ale o Serginho nic nie słyszalem!! Ale raczej oni chca zostać w Milanie poto zeby tylko na ławce siedziec a sadze ze Ancellotti ich nie bedzie wystawiał do podstawowej 11

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 16:06 ]
Jest jeszcze mozliwosc sciagniecia Zambrotte ktory swietnie wywiazuje sie z obowiazkow obroncy...pozostaje w obronie a czasem jak trzeba to i wlaczy sie do pomocy...taki pilkarz jest nam potrzebny po odejsciu na emeryture Maldiniego..

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 14:45   

"AC Milan chce wymienić swojego napastnika Alberto Gilardino na piłkarza Fiorentiny Riccardo Montolivo.
Rossoneri planują w nowym sezonie mieć czterech klasowych napastników. Na pewno będą to: Alexandre Pato i Alberto Paloschi. Trzecim ma być jest jeszcze Filippo Inzaghi, jeśli tylko zdecyduje się zostać w klubie. Czwartym może zostać Dimitar Berbatov z Tottenhamu Londyn." <pilka.pl>

No no nie powiem ploteczka odnosnie Montolivo bardzo mi sie podoba. W dodatku pozbylibysmy sie Gilli, ktory poszedlby do zespolu w sam raz dla niego a do tego do trenera, u ktorego ma dobre notowania. My w zamian dostajemy swietnego mlodego Wlocha. Wydaje mi sie ze bedzie trzeba doplacic ale i tak opcja bardzo dobra a jak do tranzakcji wlaczono by jescze Freya i Brochciego byloby cudnie:)

Co do Berbatova ciekawa opcja choc kosztowna i raczej wydaje mi sie ze jesli odejdzie to do ManU.
Cos najwiecej mowi sie o Shevie. Opcja niedrogiego zakupu badz wypozyczenia.Mozliwe ze przyjdzie z Drogba. Jesli sie nie uda bo nie wylozymy odpowieneij kwoty badz pojdzie tam gdzie Mourinhio (Inter?) to cos czuje ze zadowolimy sie Boriello.
Mysle ze mamy juz zaklepany transfer Zambro i najpewniej tego Ferrariego. Powinien jescze zawitac ktos na lewa obrone. W pomocy potrzeba kogos o ofensywnych mozliwosciach. Taki Montolivio bylby super. Choc jesli nie uda sie zajac 4 miejsca to nie ma co o nim myslec:)
pozdrawiam

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 16:19   

co do tego Montolivo za Gileto wydaje mi sie ze skoro ma dobre notowania w Violi Alberto to nie bedzie trzeba doplacac ;) Brocchiego bym zostawil bo jednak wychowanek w skoladzie musi byc a on prezentuje jako taki poziom ;)

a Sheva nam sie nie przyda, bedzie z nim jak z Ba tylko ze Sheva se na lawie czasem usiadzie ;)

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 18:01   

Wątpie w kupno Montolivo. Nie przeczę, że chciałbym go zobaczyć w naszych barwach. Jest kilka powodów dzięki którym tak się nie stanie. Montolivo miałby być zmiennikiem Pirlo, bądź Seedorfa. Wątpie, aby młody ambitny włoch się na to zgodził(śledząc losy kilku wcześniejszych "zmienników" ;) ) Gracz Violi ma słabe warunki fizyczne i kiepsko gra głową - wierna kopia Pirlo ;) Po trzecie: Silvio musiałby trzepnąć kasą, bądź oddać Gilardino(25 wtopionych mln.) Pozatym Fiorentina to klub posiadający ciekawe perspektywy. Tacy gracze, jak właśnie Montolivo, Pazzini, Donadel w niedługim czasie mogą osiągnąć światowy poziom. Czym Milan wygrywa? większe zarobki, liga mistrzów(być może).

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 21:26   

Gdzie indziej piszesz ze Seedorf nie umie sie zmobilizowac bo nie ma konkurenta.Dlaczego nie Montolivo. Jesli Seedorfowi chce sie grac tylko w wielkich meczach nie ma sprawy. To nie jest juz taki mlody i glodny sukcesu zawodnik jak kiedys. Dla mnie on podaza droga Rui Costy. Jesli do konca sezonu nie poprawi znaczaco swojej formy to nie widze powodow aby nie mial od przyszlego sezonu konkretnego konkurenta vel nastepcy. Apropo Rui Costy, kiedys jego moglismy wyciagnac dzis nie mozemy Montolivo? Wiem, ze Fiorentina to perspektywiczna i ciekawa dryzna ale nie czarujmy sie poki co szanse na ogromne sukcesy sa bardziej w Milanie. Musimy tylko zajac to cale 4 miejsce. Co do wartosci Gilli to poki co ciezko bedzie znalezc klub , ktory da polowe tej kasy, za ktora go sprowazdili. Jego wartosc z kazdym sezonem spada. Wlasnie szansa w tym aby nie stracic tak wiele na nim to wymiana z kims komu on z jakis wzgledow moze sie przydac.
Montolivo nie ma az takich tragicznych warunkow fizycznych, 181 centymetor na srodkowego pomocnika nie jest chyba zle. Seedorf zreszta tez nie jest krolem powietrznych pojedynkow.
Zreszta jest jeszcze inna ciekawa opcja. Narazie nic nie slyszalem o nowym kontrakcie dla Manciniego z Romy:).

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 22:00   

Nawet gdybyśmy kupili Montolivo - grałby Seedorf. Nie oszukujmy się, Carlo postawi na kumpla. Przedewszystkim chodzi o to, że Ricardo tani nie będzie, a gwarancja, że będzie ważnym ogniwem - żadna. Ancelotti nie lubi zmian, niechętnie stawia na tych, którzy przyszli wzmocnić ławkę vide Vogel czy Dhorasoo. Musimy, więc rozsądnie używać pieniędzy i wzmocnić najważniejsze pozycje(jak w felietonie Radeo). Mówisz, że Clarence podąża drogą Rui Costy? Niestety, są to dwa różne charaktery. Rui nawet, gdy nie grał często to nie stroił takich fochów, jak Seedorf z boiska schodzący...

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 09:05   

enkidu81 napisał/a:
Musimy tylko zajac to cale 4 miejsce.

to nie jest takie "tylko" jak widac po ostatnich naszych meczach. i wlaśnie tu bym się wstrzymał w ocenianiu szans na nasze mercato. wątpie że pójdziemy drogą Bayernu i w ogóle zaczynam wątpić w cokolwiek odnośnie władz Milanu.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 13:36   

Tu nie chodzi o władze. Przecież Galliani czy Carlo dobrze wiedzą, że Milan potrzebuje wzmocnień. Problem jest z kasą. Jeśli tak dalej będzie, to kibice Milanu we Włoszech zrobią ściepe na snajpera :D i odstrzelą Marine. Nieznamy sytuacji w klubie, możemy się tylko domyślać.

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 16:00   

brzozaw napisał/a:
Nawet gdybyśmy kupili Montolivo - grałby Seedorf. Nie oszukujmy się, Carlo postawi na kumpla.

Z niedawnych Twych postow:
"A na kogo ma Carlo postawić, jak nie na Seedorfa? Ma wpuścić ultraofensywnego Brocchiego? Carlo dostał to co dostał, wycisnął z nich tyle ile się dało."

"Taki Seedorf, po co on ma się starać? zdobył wiele trofeów, a w Milanie nawet gdyby leżał na boisku to by grał.
Serginho też będzie pewno znów grał bo dobry kumpel Berlusconiego. Jeśli w tym mercato nikogo nie kupimy porządnego do pomocy - zarejestrujmy Ibou na Lige Mistrzów, będzie zmiennik."

"Co do Serginho, to ja go już w tym sezonie widziałem na pozycji lewego pomocnika."

To jak to w koncu jest? Montolivo nie daje zadnej gwarnacji ze bedzie waznym zawodnikiem. To kto daje wd Ciebie. Mowisz o braku rywalizacji i tym tlumaczysz biednego Carlo, a z drugiej strony mowisz ze Montolivo sobie nie pogra bo to nie funfel Mistera. No naprawde cuda wianki. Seedorf to zadna swieta krowa. Zreszta nie tylko on. Powili trzeba szukac nastepcow i sukcesywnie ich wprowadzac tak jak kiedys wprowadzil sie Pirlo czy Kaka. Jakie oni przychodzac dawali gwarancje? Jakbys z kupnem kazdego pilkarza dostawal gwarancje ze on stanie sie qwaznym ogniwem teamu to byloby pieknie (oddajmy Gile bo sie popsul:)
Carlo mowi o rotacji a wiemy ze na pozycji ofensywnego pomocnika za Seedorfa badz Kake moze w zasadzie wystawic Gofra. Nie ma do niego przekonania wiec ile tylko moze bezwzgledu na forme a czasami i zdrowie gra zelazna 2(badz 3DM). Tyle sie mowi o alternatywie dla Pirlo. Montolivo moze grac za Seedorfa i za Pirlo wiec okazji mialby duzo. Zwlaszcza ze Seedorf moglby grywac za napastnikami dawajac odpoczac Kace. Wd mnie idealny transfer. On ma 23 lata.Za dwa, trzy lata Seedorfowi wiecej biegacc sie napewno nie bedzie chcialo. Co do jego glupich wypowiedzi to mnie to nie rusza. Od tego jest trener i zarzad aby go uspokojic (jak rowniez koledzy z druzyny). Wazne jest dobro druzyny a nie jednego zawodnika. Zreszta pamietam jak Seedorf krecil nosem i mowil ze najlepiej to mu sie gra za napastnikami. No wiec super. Skoro tam sie lepiej czuje to moze sobie byc zmiennikiem Kaki. Chyba nie bedzie wybrzydzal. Jesli bedziemy grac choinka to tez jest miejsce obok Kaki.
Kwestia pieniezna moze byc wlasnie tak rozwiazana ze czesca zaplaty za niego bylby Gilla. Inna sprawa czy oni beda go chcieli.
Co do 4 miejsca pisze z przekasem. Bo wiem ze nasza cudowna strategia doprowadzila nas do tego ze bedzie o nie trzeba mocno sie nawalczyc. Ale to nie stalo sie znikad. I tym bardziej smieszy mnie to ze wd niektorych z zarzadu gra w pucharze Uefa tez moze byc. Żenuła.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 16:41   

enkidu81 napisał/a:
Co do 4 miejsca pisze z przekasem.

ja tego nie przekąsze...i nawet nie strawie...być może mi się tym odbije, a może i się ze...

Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 17:13   

Montolivo wolno sie klimatyzowal w Fioli...Raz mu nie szlo raz mial wspaniale mecze czasem nie gral a jak juz gra w podsatawowym skaldzie dobrze to zaraz go musimy kupić? Fakt Seedorf jest już stary i jest potrzebny nam jego zmiennik ale nie koniecznie w postaci Montolivo...Wyda sie to moze głupie i bezsensowne ale ja stawial bym na Ronaldinho...Wiem ze ma slaby okres gry w Barcie ale gwiazda w nowym klubie raczej zawsze gra lepiej na swoim najwyzszym poziomie bo wtedy ma motywacje...Tak sie niestety nie stalo z Ronaldo ale on to juz dawno byl przekreslony...Nawet jakby grał u nas Montolivo to by siedzial na lawie bo jak to ktos mówil Carlo to przyjaciel Seedorfa...Choc Gdyby pokazał sie w Milanie bardzo dobrze to myśle ze Carlo postawi na Montolivo.Albo Malouda pasowałby za Seedorfa bo ma wizje gry odczytuje zamiary rywali i walczy do konca. Z Kaka' robili by swietny zespol

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 17:54 ]
Niedobrze że najprwdopodobnie Boriello Przejdzie do Romy?
Gdy o tym uslyszalem i potem przeczytalem to nieuwieżyłem...Tak dobrego pilkarza sprzedac takiemu rywalowi jak Roma? Slyszalem ze Milana i teraz cytuje:
Połowę praw do 25-letniego napastnika posiada także AC Milan, który po zakończeniu tego sezonu zamierza ściągnąć Boriello na San Siro tylko po to, aby... sprzedać go do rzymskiego zespołu.

To tragiczne co napisali...

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 18:28   

Enkidu, chodzi o to, że zmiennik do pomocy wiele kosztować nie może(nie mamy fortuny). Montolivo nie zagra częściej niż taki Sammarco(ma wrócić z wypożyczenia), a zarobi więcej. Musimy wzmocnić się rozsądnie, odchodzi kilku obrońców. Nie rozumiesz, że rezerwowy pomocnik za Gilardino to niezbyt mądre posunięcie? Gile można wymienić choćby na Freya.

"Jeśli w tym mercato nikogo nie kupimy porządnego do pomocy..." - porządny nie oznacza drogi.

Nie powiedziałem, że nie mamy się wzmocnić. Musimy to robić z głową.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 19:13   

Grey07 napisał/a:
Połowę praw do 25-letniego napastnika posiada także AC Milan, który po zakończeniu tego sezonu zamierza ściągnąć Boriello na San Siro tylko po to, aby... sprzedać go do rzymskiego zespołu.

...i być może w zamian ściągnąć z Romy Manciniego. To akurat byłoby dobrym rozwiązaniem. Taki przebojowy ofensywny pomocnik bardzo by nam się przydał.

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 20:16 ]
własnie przeczytałem, że marzeniem Drogby jest gra dla AC MILAN. Ciekawe czy to tylko plotka czy jest coś na rzeczy? W takiej sytuacji sprzedaż Boriello byłaby dobrym rozwiązaniem, ponieważ reprezentant WKS prezentuje znacznie wyższy poziom od Marco. A przy okazji może i Manciniego łatwiej udało by się nam wyciągnąć.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi