ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 01, 2008 13:46
Puchar UEFA 2007/2008
Autor Wiadomość
Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2008 19:41   Puchar UEFA 2007/2008

Tematu nie było, mimo, że rozgrywki były niezwykle interesujące. Zwłaszcza dwumecz ćwierćfinałowi pomiędzy Getafe z Bayernem Monachium.

Dzisiaj o 20.45 w Manchesterze zostanie rozegrany finał Zenit Sankt Petersburg - Glasgow Rangers.

Całym sercem jestem za ekipą z Rosji.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 14:09   

Zwyciestwo Zenitowi sie nalezalo jak Milanowi 4 miejsce w lidze :)
Rangersi w ogole nie powinni awansowac do finalu. Zarowno połfinal jak i wczorajszy mecz to 0 z przodu i murowanie bramki. Nie wiem jakim cudem ten klub cos w ogole strzela (chyba ta liga szkocka musi byc naprawde mizerna).
Zenit mimo oslabienia w polfinale i wczoraj gral bardzo fajna pilke. Moze cos namieszac w tym roku w Lidze Mistrzow!

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 14:57   

Cieszę się ze zwycięstwa Zenitu.
Ale do LM chyba nie awansuje, bo gdzieś czytałem, że jest kilka miejsc nad strefą spadkową.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 15:48   

W Rosji gra się systemem wiosna - jesień. Zenit jest Mistrzem Rosji sezonu 2007 i ma zapewnione miejsce w LM. Zresztą, za ostatnie 5 sezonów Rosja zajmuje szóste miejsce w rankingu UEFA i w europejskich pucharach wystawia taki sam zestaw drużyn jak Francja czy Niemcy.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 16:40   

A to przepraszam za niedokładnie informacje i dzięki za sprostowanie.

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 18:26   

no rozgrywki byly wyjatkowo ciekawe, o puchar nie graly przecietne zespoly tylko mistrzowie swoich krajow w tym sezonie byli w polfinale (oprocz Violi ;) ) :) jednak zaluje ze to Getafe nie wygralo tego trofeum, grali bardzo ladna pilke i za szybko poczuli sie pewni swego w dogrywce z Bayernem ;) ich potyczka z Zenitem moim zdaniem nie skonczylaby sie 4:0 tylko bardziej wyrownanym wynikiem ;) a wczorajsze zwyciestwo Zenitu jak najbardziej zasluzone, Rangersi nie prezentowali nic ;)

Luthien 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 16, 2008 09:02   

Rangersi zaprezentowali bardzo ładny przykład futbolu przypisywanego Włochom... Defensywa, defensywa, defensywa, i liczenie na szczęście w 1-2 dobrych kontrach... Też zastanawiałam się jak oni strzelają jakiekolwiek bramki? Co prawda mieli dwie bardzo dobre okazje, ale w porównaniu do ciągłych ataków Rosjan to nic... Jakby trafili to byłoby bardzo niesprawiedliwe, jak ich wygrana w półfinale :/ Antyfutbol w finale PUEFA :/ Szkoci fajnie się bronią, własnym ciałem zasłaniając bramke. Viola cały czas trafiała w rywali, Zenit też miał kłopoty z przebiciem się przez ten żywy mur xD Komicznie to wyglądało chwilami :D

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 16, 2008 17:39   

Święte słowa Luthien. Mnie też bardzo by zadziałało na nerwy gdyby Rangersi ze swoim antyfutbolem wygrali kolejny mecz, w którym przez niemalże większość czasu nie mieli pomysłu nawet jak rozegrać akcję ofensywną. W ataku totalne dno.
P.S. Po tym co pokazali Rangersi w meczach z Fiorą i Zenitem, nie dziwi mnie fakt, że Milan miał/ma tez wielu przeciwników i wielu ma satysfakcję niejednokrotnie jak dostajemy baty. Niejednokrotnie ostatnimi czasy nasza gra wyglądała niestety podobnie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi