ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Mar 21, 2008 13:40
Wyjazd na spotkanie Milan - Arsenal
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lut 19, 2008 14:43   Wyjazd na spotkanie Milan - Arsenal

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Milanem a Arsenalem. Mecz rozegrany zostanie we wtorek 4 marca o godz. 20.45 na San Siro. Otrzymaliśmy z AIMC 9 biletów na 1 krąg trybuny zielonej. Zapisy na wyjazd ze względu na krótki okres dzielący nas od meczu potrwają jedynie do piątku 22 lutego włącznie. Ewentualne losowanie uczestników przeprowadzone zostanie za pomocą programu losującego w sobotę 23 lutego. Dokładna godzina i szczegóły losowania w razie zaistnienia takiej konieczności podane zostaną w piątek w godzinach wieczornych.

Koordynatorem wyjazdu będzie Rafał Kiepuszewski.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 600 PLN (słownie: sześćset złotych 00/100) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie 24 1500 1142 1211 4006 6715 0000 MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Arsenal”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 22 lutego, do godz. 16.00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Trwają jeszcze prace nad organizacją wyjazdu od strony logistycznej (potwierdzenie biletów otrzymaliśmy dziś w godzinach porannych). W grę wchodzą dwie opcje transportu: przelot samolotem linii Wizz Air Katowice-Bergamo-Katowice (wylot 3 marca, powrót 5 marca) z dwoma noclegami w jednym z mediolańskich hosteli lub przejazd busem 14+2 (miejsce wyjazdu do zdefiniowania, wyjazd 3 marca w godzinach wieczornych, powrót 5 marca w godzinach popołudniowych). W obu przypadkach całkowity koszt wyjazdu (przelot/przejazd, ubezpieczenie, ewentualne noclegi, bilet na mecz) powinien zamknąć się w kwocie 800 PLN. Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu będą na bieżąco zamieszczane na stronie. Uczestnicy zakwalifikowani na wyjazd drogą mailową otrzymają szczegółowy plan wyjazdu.

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres mailowy dezali@acmilan.pl (nie jest to konieczne w przypadku osób, które brały udział w ostatnim wyjeździe na mecz Milan - Celtic). Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.
Ostatnio zmieniony przez dezali Śro Mar 12, 2008 13:11, w całości zmieniany 1 raz  

Sonar 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 22:29   

ja z pytankiem do zarzadu w sprawie losowania.

jak bedzie sie odbywac te losowanie dokladnie ??

czy jest gotowy program i czy bedzie tak, ze pierwsze 8 osob, ktore dajmy na to "maszyna" lub reka wylosuje, jedzie, czy jakos inaczej biorac pod uwage jeszcze punkty ??

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 10:47   

mamy juz do dyspozycji program losujacy. losowanie odbedzie sie zgodnie z zasadami przyjetymi w regulaminie kwalifikacji na wyjazdy organizowane przez MCP.

wszelkie szczegoly podane zostana prawdopodobnie jeszcze dzis wieczorem lub jutro do poludnia.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 21:11   

dobiegly konca zapisy na wyjazd. chec uczestnictwa zglosilo 16 osob (liczba odnotowanych wplat). jutro podane zostanie miejsce i czas losowania (nie jest wykluczone, iz odbedzie sie jeszcze tego samego dnia)

dez

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 08:50   

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony małą ilością wpłat, nie wiem może cena, może mała ilość miejsc, a może ktoś nie wierzył w szczęście w losowaniu :dunno:
Wolałbym 'odpaść' przy losowaniu z 50 osób niz z 16, ale cóż teoretycznie mam większą szansę. Nic tylko czekać, dezali, im szybciej tym lepiej :)

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 12:19   

Dziś o godzinie 17.00 odbędzie się kwalifikacja na wyjazd na spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów Milan – Arsenal. Kwalifikacja dokonana zostanie w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy organizowane przez MCP. W tym celu stworzony został program losujący, efekty jego pracy będzie można śledzić pod poniższym linkiem. Przebieg kwalifikacji na bieżąco będzie objaśniany na kanale irc #losowanieMCP. Dysponujemy dziewięcioma biletami, podczas, gdy chęć uczestnictwa w wyjeździe zgłosiło 16 osób. 20 % biletów (tj. dwie sztuki, po wcześniejszym odliczeniu biletu dla osoby koordynującej wyjazd) dedykowane będzie osobom po raz pierwszy uczestniczącym w wyjeździe organizowanym przez Milan Club Polonia. Pozostała pula zostanie rozdysponowana zgodnie z regułami określonymi w Regulaminie. Wszystkie osoby zainteresowane przebiegiem losowania zapraszamy o godzinie 17 na kanał irc oraz pod wskazany link.

ps. odpowiadając na ostatniego posta konrada myślę, że ilość zgłoszeń jest bezpośrednią pochodną kosztów wyjazdu. O tym, skąd wynika taki ich poziom napiszę po samym wyjeździe, jak tylko zostanie on rozliczony.

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 18:03   

Zgodnie z zapowiedzią o godz. 17 miała miejsce kwalifikacja uczestników na wyjazd na spotkanie Milan – Arsenal. Do rozdysponowania mieliśmy osiem biletów (dziewiąty został przyznany osobie koordynującej wyjazd). Szczegółowe informacje na temat przebiegu losowania dostępne są na stronie milanclubpolonia.pl.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 23, 2008 23:58   

niestety, jestem ostatni z ostatnich :grrr: piekielna maszyna losująca nie przyniosła mi szczęścia :(
trudno, może następnym razem :diavolo:
powodzenia wyjazdowicze, dajcie czadu ;)
FORZA MCP :ok:

picia9393 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 23:54   

:gol: :gol: :gol: lece poraz pierwszy w zyciu samolotem mimo że na każdym wyjeżdzie byłem najstarszy.super tylko mam nadzieje że te wichury i żadnych rozbić samolotow nie będzie przed poniedziałkiem.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 10:07   

ponoc maja byc wielkie turbulencje i jest planowane ladowanie awaryjne na jakims polu w Austrii :rotfl2:

picia9393 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 17:50   

HA HA HA Mikoz bardzo śmieszne :piwo:

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 20:10   

Moje zdjęcia z wyjazdu: 11,5 MB, 171 plików. Jeżeli chce ktoś zdjęcia w oryginalnej jakości proszę o ich nr na priva.

Arsenal

Pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 23:42   

Niech ktoś z osób biorących udział w tym wyjeździe napisze jakąś obszerną relację tu na forum;)
Może Ty Patryk?:)

ps. pierwsze zdjęcie i od razu Taktyk z browarem:D
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch
Ostatnio zmieniony przez krzysiekACM Czw Mar 06, 2008 00:00, w całości zmieniany 1 raz  

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 23:54   

Fajne fotki:) relacja w stylu: "Jak pojechaliśmy do Mediolanu i od samego początku opijaliśmy odpadnięcie Milanu z Ligi Mistrzów".
Dobre :piwo:

picia9393 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2008 14:36   

Jeszcze nie doszliśmy do siebie po porażce a i odespać też trzeba.Ogólnie pierwsze wrażenia super wyjazd.Mam nadzieje że ten szrot mój komputer dziś udostępni wam moje fotki.Pozdro dla Bakera.Dobrze że się łóżko nie zarwało
PS.Spał nademną nie myślcie o niczym innym

mms 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2008 17:08   

fotki na prawde dobre. Mozna poczuc klimat podrozy ;) Nie tylko ze wzgledu na wszechobecny zapach trunkow. Zwienczeniem powinien byc awans, jednak .....

baker 
Moderator

Wysłany: Czw Mar 06, 2008 17:46   

Moja wyprawa na mecz rozpoczęła się w niedziele ok. 19, gdy ruszyłem z domu na dworzec kolejowy w Poznaniu. Tam przeżyłem pierwsze chwile strachu, gdy okazało się, że w rozkładzie nie ma pociągu do Warszawy, który wcześniej widziałem w internecie. Pani w okienku też nie bardzo wiedziała o co chodzi, ale przypuszczała, że do pociągu noclegowego do Moskwy dołączają jeden wagon jadący do stolicy. I na szczęście rzeczywiście tak było.

Po 3,5-godzinnej podróży dotarłem na Dworzec Centralny. Po chwili dojechali Witek z Kiepurą, a jeszcze za chwile Picia i Bonio. Byliśmy więc w komplecie i samochodem Witka ruszyliśmy do Katowic. Podróż upłynęła bardzo szybko w miłej atmosferze rozmów, przedzielana postojami na stacjach, aby załatwić potrzeby fizjologiczne oraz te związane z jedzeniem i piciem.

Ciemną nocą dojechaliśmy na lotnisko w podkatowickich Pyrzowicach. Znów załatwiliśmy potrzeby (głównie związane z piciem); to głównie dotyczyło Witka, który w związku z rolą kierowcy tych potrzeb wcześniej załatwić nie mógł. Na lotnisku czekali na nas już Mekin i Taktyk, wkrótce po tym dołączyli do nas Piotrek (zwany Młodym) i MikoZ. Odbyliśmy kontrolę graniczną (której Mikoz na pewno miło wspominać nie będzie), zasiedliśmy w samolocie i ok. 6 rano wylecieliśmy do Bergamo. Po 1,5-godzinnym locie bezpiecznie wylądowaliśmy na lotnisku we Włoszech. Stamtąd autobusem podmiejskim ruszyliśmy do Mediolanu. Nasze ulubione włoskie miasto przywitało nas piękną, słoneczną pogodą (dość powiedzieć, że o 9 rano było już 15 stopni). Z dworca autobusowego metrem pojechaliśmy do hostelu YHA Ostello di MILANO, w którym mieliśmy mieszkać. Miejsce to zrobiło na mnie korzystne wrażenie, głównie za sprawą bliskości San Siro (z balkonu naszego pokoju widać było stadion). Pan w recepcji strasznie się guzdrał, ale w końcu udało nam się zakwaterować. Rozpakowaliśmy bagaże i poszliśmy na taras, gdzie korzystając z pięknej aury, posililiśmy się.

Niedługo potem ruszyliśmy na San Siro. Najpierw zwiedziliśmy muzeum tego stadionu, gdzie mieszczą się pamiątki związane z Milanem i Interem (tych drugich oczywiście nie oglądaliśmy). Fajnie jest zobaczyć puchary, koszulki, zdjęcia, proporczyki i inne gadżety związane z historią Milanu. Następnie razem z grupką Anglików i Japończyków udaliśmy się na tour po San Siro. Pani przewodniczka opowiedziała nam wiele o historii tego obiektu, a następnie zabrała nas na zaplecze oraz do szatni dla zawodników. Najpierw zobaczyliśmy szatnię Interu, która delikatnie mówiąc szału nie zrobiła, a później poszliśmy do tej, w której przebywają piłkarze Milanu. Od razu zrobiło się swojsko; na środku podświetlany herb Milanu, a wokół siedzenia w czerwono-czarnych kolorach. Wracając znów wstąpiliśmy do muzeum, gdzie mimo zakazu robienia zdjęć, wykonaliśmy liczne fotki.

Obiad zjedliśmy "u Chińczyków" niedaleko stadionu, później małe piwko w barze z widokiem na San Siro i wreszcie przyszedł czas na pojechanie na Duomo. Od razu udaliśmy się do New Milan Point, gdzie spotkaliśmy panów Borka, Kołtonia i Lepę, którzy właśnie tam robili zakupy. Troszeczkę z nimi porozmawialiśmy (nie tylko o piłce nożnej), zrobiliśmy zdjęcia i rozstaliśmy się w miłej atmosferze.

W markecie zrobiliśmy pewne zapasy na wieczór i wróciliśmy do hostelu. Usiedliśmy w salce na dole, gdzie były piłkarzyki i bilard, które jednak nie działały, więc musieliśmy się "rozerwać" w inny sposób. Tak więc wznosiliśmy liczne toasty za powodzenie Milanu w jutrzejszym meczu. Wkrótce dołączyło do nas trzech Szwedów (2 kibiców Milanu i jeden Arsenalu) i dalej wznosiliśmy te same toasty. Dodatkowo odśpiewaliśmy liczne piosenki piłkarskie oraz po kolei hymn Szwecji oraz Polski. Niestety nasze popisy wokalne nie przypadły do gustu panu z recepcji, który przychodził nas uciszać; najpierw z uśmiechem po angielsku, a później już we wściekłej wersji włoskiego. Oczywiście nie zwróciliśmy na niego większej uwagi. Nasza ekipa przypadła chyba jednak do gustu Japończykom, którzy robili sobie z nami zdjęcia. W końcu godzina nastała późna, trunki do toastów się skończyły, a że myśmy byli zmęczeni po nieprzespanej nocy, udaliśmy się na zasłużony spoczynek (zdaje się, że inni goście hostelu ucieszyli się z tego).

Następnego dnia rano: pobudka, prysznic i skromne śniadanko (z dodatkowymi owocami, za które nie zapłaciliśmy jednak po 3 euro). Przed południem ruszyliśmy do Milan Pointu na większe zakupy. Niestety okazało się, że sklep jest wciąż w remoncie i wybór był jeszcze mniejszy niż na Duomo. Postanowiliśmy więc znów pojechać tam. Na placu zbierali się już kibice angielscy, ale bardzo daleko im do tych ze Szkocji zarówno jeżeli chodzi o liczebność jak i głośność. Po zakupach w New Milan Poincie poszliśmy na obiad do akademickiej jadłodajni. Potem znów zrobiliśmy zapasy na wieczór w markecie i wróciliśmy do hostelu.

Tam ubraliśmy się w barwy Milanu (niektórzy w nowe rzeczy dopiero co kupione) i poszliśmy na stadion. Już w trakcie marszu złapał nas nieprzyjemny deszcz. To oczywiście przypomniało nam o meczu z Manchesterem w poprzednim sezonie i z optymizmem myśleliśmy o nadchodzącym spotkaniu. Nieoczekiwana niespodzianka czekała na nas w punkcie otrzymywania biletów; okazało się bowiem, że AIMC wydrukowała wejściówki z nazwiskami członków MCP, ale z listy z poprzedniego meczu z Celtikiem... Całe szczęście, że był z nami Paolo, który wyjaśnił wszystko pani z okienka i otrzymaliśmy korektę do biletów z właściwymi nazwiskami.

Już wcześniej postanowiliśmy, że spróbujemy wejść na Curva Sud, mimo tego, że bilety mieliśmy na zupełnie inne miejsca. Mieliśmy wiele szczęścia, gdyż "cieć", który tego dnia sprawdzał wejściówki zupełnie nie wiedział o co chodzi i niektórzy z nas weszli na trybunę nie mając nawet przedartego biletu. Curva już była pełna fanów, większość z nas stanęła na środku w pierwszym rzędzie niemal naprzeciwko gościa prowadzącego doping. Od razu wzbudziliśmy pewne podejrzenia i wypytano nas skąd jesteśmy. Gdy okazało się, że nie z policji, Włosi spokojnie dalej palili jointy, a my mogliśmy obejrzeć mecz z naszych miejsc. Widoczność co prawda nie była najlepsza, ale wszelkie niedogodności rekompensowała atmosfera na trybunie. Zdzieraliśmy sobie gardła dopingując Milan przez całe spotkanie, nagradzając brawami każde udane zagranie naszych, a wygwizdując rywali.

Mecz, jak wiadomo, nie skończył się po naszej myśli. Stadion dość szybko opustoszał (poza kibicami angielskimi), my jeszcze zrobiliśmy sobie kilka zdjęć i też ruszyliśmy w kierunku wyjścia. Zjedliśmy hot dogi u naszych znajomych Polaków prowadzących interes pod stadionem, wypiliśmy po piwku i ruszyliśmy do hotelu. Niestety trafiliśmy akurat na eksodus kibiców Arsenalu i chcąc nie chcąc musieliśmy iść razem z nimi eskortowani przez policję. Szybko jednak odłączyliśmy się od nich i wróciliśmy do noclegowni. Nie było czego oblewać więc w miarę szybko poszliśmy spać.

O 4 mieliśmy pobudkę i uszykowaliśmy się do powrotu. Na lotnisko w Bergamo zawiózł nas znajomy Polak, u którego jedliśmy po meczu. Kontrola graniczna przebiegła bardzo szybko i sprawnie, lot potrwał króciutko i ok. 10 rano byliśmy już w Polsce. Tam pożegnaliśmy się ze sobą i każdy ruszył w podróż powrotną do domu. Ja pojechałem do Gliwic razem z MikoZem i jego tatą, a stamtąd pociągiem do Poznania.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
Ostatnio zmieniony przez baker Sob Mar 08, 2008 10:43, w całości zmieniany 1 raz  

picia9393 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2008 21:01   

Wedle mojej obietnicy wstawiam moje fotki bez cenzury :)
http://s001.wyslijto.pl/?...322584571921811

taktyk 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 23:31   

http://s008.wyslijto.pl/i...786427113342218

Przede wszystkim przepraszam, ze tak późno - niestety parę dni mnie nie było i nie miałem jak zgrać.

Przy okazji, wielkie podziękowania dla całej ekipy za naprawdę super wyjazd - mimo niekorzystnego wyniku chyba nikt z nas nie żałuje :piwo:

Do następnego razu!

Edit: z tego co kojarzę, to jeszcze nie wszystkie zdjęcia się tu znalazły, Panowie do roboty :wink:

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 13:11   

na stronie milanclubpolonia.pl dostepna jest juz relacja z wyjazdu. galeria wkrotce.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi