ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: dezali
Czw Lut 28, 2008 10:52
2 marca Wielkie Derby
Autor Wiadomość
Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 10:28   

pepe napisał/a:

W sumie smrodzie może i masz rację...

typowe powiedzenie dospelowskiego partyzanta ktory jest mocny w gebie.

* Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora! Staraj się zachować granicę pomiędzy krytyką a obrażaniem.

Proszę o sprowadzenie dyskusji na poziom rywalizacji sportowej, a nie wzajemnych animozji pomiędzy kibicami śląskich klubów. Kolejne personalne ataki na innych użytkowników forum karane będą ostrzeżeniami.

Admin

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 11:33 ]
Do Admina dobrze przeczytaj cytat jakiego uzylem a dopiero potem zwracaj komus uwage.

Bo mi uwage zwrociles natomiast pod postem pepe cisza

Uwaga tyczy się całej toczonej w tym miejscu w ostatnim czasie dyskusji, nie konkretnego posta.

Admin

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 12:48   

quote="kapi"]
kapi napisał/a:
ciekawe czy Admini i Moderatorzy beda w stanie rozstrzygnac, jaka jest roznica miedzy żabolem a dospelem :)

moderator napisał/a:

widze, ze uderzylem w stol i nozyce sie odezwaly. ale czemu moderator sie napina to nie wiem :D

Dondamajk napisał/a:
kapi napisał/a:
sledzie

A mnie akurat sledzie wogole nie obrazaja... kojarzy sie to z pomorzem no i tyle... ;-D

otoz to, dlatego sie "glosno" zastanawialem czy administracja bedzie w stanie to rozstrzygnac. i nie dosc, ze nie jest, to jeszcze sie glupio wpisuje :/ [/quote]

W sensie, ze nie jestem sledziem? Jak nie jestem to moj blad... shame on me... polska liga to nie moje klimaty...

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 14:15   

Dondamajk, jestes ze Szczecina a dla kibicow Lecha tych z kotla sledzie to Pogon ;P za to dla kibicow takiego Slaska np. sledzie to Arka a dla mnie sledzie to ryby i na tym poprzestanmy :P

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 19:27   

Już po meczu, czas skończyć napinke i napisać coś o tym meczu;)
Zajeliśmy miejsca w sektorze 16g, i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na rozpoczęcie meczu. Przed meczem odbył się na stadionie koncert Dody, wokalistka zaimponowała przede wszytskim swoim strojem- występ w krótkim rękawku na takim zimnie,no no no;) Sam koncert jednak mało chyba kogo interesował, wszyscy oczekiwali raczej na rozpoczęcie meczu;)
Kibice Górnika stawili się w imponującej liczbie na tym meczu, zapełnili w pełni swój sektor. Z racji tego że nasz sektor był umiejscowiony dosyć blisko ich sektora, ich doping był doskonale słyszalny na naszej trybunie. Trzeba przyznać że jak kilka razy fani Górnika ryknęli, to naprawdę ciarki przechodziły po plecach;) Szczególnie fajnie fanom Górnika wychodziło skakanie ze śpiewem "zagraj, zagraj jak za dawnych lat!". Choć wszystkie bilety na ten mecz zostały sprzedane, na stadionie na sektorach gospodarzy było widać troche wolnych miejsc. W sektorze Górnika widoczna była grupa fanów Wisłoki Dębica. Żóltych czapeczek nie było widać;) Na sektorach gospodarzy obecni na pewno fani Elany Toruń oraz w dużej liczbie łódzkiego Widzewa. Na początku fani obu drużyn zaprezentowali oprawy: fani Górnika zaprezentowali dużą sektorówke z herbem swojej drużyny w otoczeniu sreberek. Fani Ruchu zaprezentowali 4 sektorówki. Podczas gdy na boisku piłkarze walczyli o 3 pkt, na trybunach trwała walka na doping. Na meczu nie brakowało oczywiście sporej ilości bluzgów, widać było że fani Górnika i Ruchu nie przepadają za sobą;) Na boisku pierwszy bramke zdobył Ruch, co wywołało dużą radość na stadionie-oczywiście poza sektorem gości;) Pogoda na meczu była fatalna, chyba gorszej nie można było sobie wyobrazić. Było naprawdę chłodno, wiał porywisty wiatr i przez większą część meczu padał mocno deszcz. Oglądanie meczu w takich warunkach atmosferycznych nie należało do najprzyjemniejszych rzeczy, hehe;) Ale mimo niesprzyjających warunków, oglądaliśmy to widowisko. Na boisku Górnik wyrównał i w sektorze gości fani z Zabrza szaleli. Później jednak Ruch strzelił 2 gole i wyszedł na prowadzenie 3:1. Pod koniec meczu Górnik zmniejszył rozmiary porażki strzelając gola na 3:2, ale do remisu nie udało im się już doprowadzić. Jeśli chodzi o trybuny, fani Ruchu podczas meczu zrobili ładne flagowisko z flag na kijach. Pod koniec meczu fani Ruchu wykpili jeszcze układ między fanami Górnika i GKSu Katowice, demonstrując ciekawy transparent i jeszcze ciekawszą sektorówke:) Fani Górnika w 2 połowie zrobili kapitalne racowisko, odpalili spora ilość rac świetlnych, przez chwilę chyba wzrok wszystkich kibiców obecnych na stadionie skierowany był w stronę sektora Górnika. Mecz skończył sie zwycięstwem Ruchu 3:2 co niezmiernie ucieszyło fanów z Chorzowa. Po meczu wszyscy byli zmoknięci, zmarznięci, ale chyba nie żałowali że pojawili sie w tym dniu na stadionie śląskim.
Ja szczerze mówiąc spodziewałem sie nieco więcej jeśli chodzi o oprawy. Doping też mógłby być lepszy, ale ja mam bzika na punkcie opraw i dopingu, także ciężko mnie zadowolić;)
Ogólnie brawa dla Mikoza który zarzucił tutaj pomysł wspólnego obejrzenia tego meczu wśród milanistów. Podziękowania dla Mikoza za załatwienie biletów. Ja również dziękuje Rute za załatwienie dodatkowego biletu;)
MILAN CLUB POLONIA \o/
poniżej kilka moich fotek z wczorajszego meczu:

"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 04, 2008 23:26   

alez piekne derby niesamowita atmosfera choby final LM amatorow! hhihihihi

Odpowiedz do tematu