ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: dezali
Czw Lut 28, 2008 10:52
2 marca Wielkie Derby
Autor Wiadomość
MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 17:10   2 marca Wielkie Derby

Jak wiadomo 2 marca na stadionie śląskim w Chorzowie odbędą sie wielkie derby śląska Ruch Chorzów - Górnik Zabrze.

W poniedziałek rusza internetowa sprzedaz biletow na ten mecz (niestety do kosztu biletu ktory kupuje sie przez ten serwis trzeba doliczyc jego wysylke firmą kurierską w wysokosci 30zl).

Po rozmowie z kilkoma osobami z MCP, wyrazily one wstepny akces spotkania przy okazji tego meczu, mysle ze spokojnie mozna by sie wybrac w jakies 10 osob lub tez wiecej (to jest moim zdaniem minimum zeby byl sens sie organizowac w przypadku mniejszej ilosci zainteresowanych temat uwazam za nieaktualny)...

Wiem ze zainteresowanie tym spotkaniem jest ogromne dlatego trzeba sie szybko decydowac, padla propozycja zakupu biletow na jeden z sektorow: 6,7,13,14 - cena 20zl, lub 3,4,5,15,16,17 - cena 15zl.

tutaj rozklad link do sektorow na stadionie slaskim

Osoby zainteresowane prosze o info prv lub przez gg, do jutrzejszego wieczora z podaniem ktory sektor by wam najbardziej odpowiadal, decyzja zostanie podjeta wiekszoscia glosow :)

pozdro

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 19:54   

a comnie gornik czy ruch obchodzi wogule w polska lige niewieze potym jak zaglebie kupilo sobie mistzra polski ja ejstem z gliwic i jestem zza piastem! :gol:

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 20:05   

cieszy mnie strasznie ze nie jedziesz :rotfl2:

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 20:41   

HECTOR napisał/a:
w polska lige niewieze potym jak zaglebie kupilo sobie mistzra polski

a we wloska lige wierzysz, po tym jak Juventus kupil tytul mistrza? ;-) hipokryzja...

co zas tyczy sie meczu, to tego typu spektakle nie wymagaja kibicowania zadnej z druzyn, sa atrakcyjne same w sobie.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 21:08   

ja chetnie sie wybiore, ale preferowalbym sektor neutralny, jestem kibicem lokallnego rywala ;) i nie chcialbym dostac po glowie wracajac do domu :D

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 22:29   

wszyscy chyba wybieramy sie tam neutralnie, dlatego wybralismy takie sektory a nie inne, wiadomo ze na nich beda zasiadac sympatycy Ruchu ale te wydaja sie byc najrozsadniejsze (czyt. najbezpieczniejsze) .

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 11:07   

HECTOR napisał/a:
a comnie gornik czy ruch obchodzi wogule w polska lige niewieze :

vs
HECTOR napisał/a:
i jestem zza piastem! :gol:

Ty naprawde jesteś taki głupi czy tylko udajesz?
Skup się może bardziej na czytaniu forum niż na bzdurach, które tu wypisujesz.

a w temacie...
Bardzo fajna inicjatywa, gratuluję pomysłu, ja niestety mam troche daleko i jednak bardziej interesuje wyjazd do Mediolanu.
Życzę powodzenia w organizacji :diavolo:
FORZA

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 17:08   

HECTOR napisał/a:
potym jak zaglebie kupilo sobie mistzra polski
dowody moj drogi prosze, z tego co wiem kupili sobie tylko awans do pierwszej ligi tylko ze kilka sezonbow temu, to co wywalczyli w zeszlym to byla czysta gra wiec skoncz chlopcze, zazdrosc ze twoj Piast w 2 lidze nie ??? ;) a i tak tez w to jestescie zamieszani, takze czekam az sie z Piastem tez rozlicza ;)

a derby jak derby, klasyk najbardziej utytulowanych polskich klubow ale co te kluby obecnie znacza w Polsce ??? srodek tabeli ze wskazaniem na dolna polowe ;)

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 27, 2008 17:19   

of topic: Piast juz zostal ukarany za korupcje ... wiec nie gadaj glupot...

a po drugie nie po to zakladalem ten temat zebyscie sobie dyskutowali o korupcji w polsce...

Tak jak napisał autor... temat jest założony w konkretnym celu. Dyskusję n/t korupcji proszę prowadzić w odpowiednim temacie.
Moderator

James_ACM
Milanista

Wysłany: Sob Lut 09, 2008 20:29   

Co temat upadl ;) ? Wielkie wydarzenie, na mecz sie wybieram, ale na sektor gosci ;) Co do Gliwic to wiadomo, ze duza jej czesc kibicuje Górnikowi, zatem zamiast z niebieskimi jedzcie z Nami ;)
Derby dla Górnika !

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 00:20   

nie wiem poco te nerwy ! piast gliwice nie jest w nic wmieszany wiec nie wiem co to za bzdury byli rok temu ukarani -10pkt a teraz podejzanie wygrywaja mecz za meczem w co tez nie wieze ze jest to wszystko prawdziwe ja sobie derby obejze w telewizorku. tam napewno nie dostane w glowe! i nie wiem czemu kazdy moj post wywoluje takie afery na forum i wszyscy pomnie jada! :dunno: :dunno: :dunno:

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 17:33   

Hector, ja po Ciebie nie jade.

a temat nie podupadl, James_ACM. jest ogloszenie, sa chetni, bedzie wycieczka :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 17:48   

Jaj mam pytanie: czy sa jeszcze dostepne wejsciowki? i to najlepiej na sektor "gosci"...

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 18:02   

tutaj pytasz?
takie informacje chyba szybciej znajdziesz na stronach Ruchu/Górnika;)
ale z tego co wiem wszystkie bilety dla Żaboli już sprzedane, na sektory Ruchu-na pewno nie ma już sprzedaży w necie, chyba tylko zostały bilety w kasach przy ul. Cichej
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 24, 2008 17:08   

Na Cichej okolo 1000 biletow. A dla zaboli, dospeli i innych zwiazanych z tymi klubami bilety poszly juz dawno.

Brawa dla normalnych w tym temacie.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 23:20   

Nelson de Jesus napisał/a:
dospeli

Dla kolegi proponuję ostrzeżenie. Uważaj co piszesz gościu...

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 25, 2008 11:23   

Na Cichej okolo 1000 biletow. A dla zaboli, dospeli i innych zwiazanych z tymi klubami bilety poszly juz dawno.

Brawa dla normalnych w tym temacie.

No comment...

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 08:28   

pepe napisał/a:
Dla kolegi proponuję ostrzeżenie. Uważaj co piszesz gościu...

Popatrz co sam piszesz to jakies grozby. A co do Derbów i dospeli ujolem to delikatnie bo kibice na Slasku maja inne okreslenia na kibicow malo znanego klubu z Katowic.

A co do ostrzezen polowa z nich tu jest bez sensu i czy je dostane, czy nie malo mnie to obchodzi.

Kolega krzysiek ACM tez napisal Żaboli i co pewnie tez powinien dostac ostrzeżenie.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 09:28   

Dida spokojnie;)
Żabole to nie jest żadne obraźliwe określenie, kibice Górnika sami używają tego określenia.
Natomiast "dospele" to raczej napinkowe określenie Gieksy, z którego fani tej drużyny raczej nie są zadowoleni. Także mimo niechęci do tej drużyny, na forum powinieneś pisać z szacunkiem , normalną nazwę tego klubu z dużej litery. Tak wypada;)

pozdro :forzamilan:
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 13:41   

ciekawe czy Admini i Moderatorzy beda w stanie rozstrzygnac, jaka jest roznica miedzy żabolem a dospelem :)

ale dobrze, ze to nie sa derby Pomorza, bo wtedy dopiero zaczelaby sie jazda: sledzie vs betony :-)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 15:04   

Wracając do tematu.

Bardzo podoba mi się nowa strona internetowa Ruchu. Sama akcja promocyjna Wielkich Derbów (poprawnie odmieniłem?) też na plus. Mam nadzieje, że wygra Ruch :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 16:44   

A co do Derbów i dospeli ujolem to delikatnie bo kibice na Slasku maja inne okreslenia na kibicow malo znanego klubu z Katowic.

Ja tam znam w Katowicach kilka klubów (a nawet kilkanaście) więc jeśli chcesz sobie o jakimś przypomnieć to daj znać, służę pomocą. Na początek przypomnę Ci że Podlesianka Podlesie to też katowicki klub, akurat taki o którym możesz nie pamiętać.
A idąc na Derby uważaj żebyś nie trafił na stadion Wyzwolenia. Wiesz, areny mogą Ci się pomylić.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 18:57   

kapi napisał/a:
sledzie

A mnie akurat sledzie wogole nie obrazaja... kojarzy sie to z pomorzem no i tyle... ;-D

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lut 27, 2008 22:34   

A co do Derbów i dospeli ujolem to delikatnie bo kibice na Slasku maja inne okreslenia na kibicow malo znanego klubu z Katowic.

W sumie smrodzie może i masz rację...

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 22:48   

kapi napisał/a:
ciekawe czy Admini i Moderatorzy beda w stanie rozstrzygnac, jaka jest roznica miedzy żabolem a dospelem :)

moderator napisał/a:

widze, ze uderzylem w stol i nozyce sie odezwaly. ale czemu moderator sie napina to nie wiem :D

Dondamajk napisał/a:
kapi napisał/a:
sledzie

A mnie akurat sledzie wogole nie obrazaja... kojarzy sie to z pomorzem no i tyle... ;-D

otoz to, dlatego sie "glosno" zastanawialem czy administracja bedzie w stanie to rozstrzygnac. i nie dosc, ze nie jest, to jeszcze sie glupio wpisuje :/

Odpowiedz do tematu