ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep MCP!!!
Autor Wiadomość
adamus1977 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 25, 2008 18:38   Sklep MCP!!!

Mam pewne pytanko dotyczące sklepu MCP. Kiedy bedzie otwary i czy wogóle zamerza byc otwarty. Do czego dążę. W moim małym miasteczku, jest bardzo duzo kibiców Jagiellonii "Jagi". Ich fan klub działa na pełnych obrotach, vlepki, czapki, bluzy, szaliki i inne gadzety. Smutno mi jest ze ja, jako członek MCP, nawet nie posiadam szalika naszego fanklubu. Przeszukałem setki stron, i nie znalazłem ani jednego gadzetu naszego fc!! Kupuje szaliki milanu, ale jednak nie nosze ich gdyz są ultrasów milanu jak chocby FDL czy BR! Chciałbym nosić dumnie szal MCP!! Pomóżcie!!

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 25, 2008 19:10   

myślę że nie tylko Ty czekasz na ponowne otwarcie sklepiku. ja również chciałbym widzieć prężnie działający sklepik ze sporym asortymentem gadżetów z logiem MCP.
czapki, bluzy, koszulki, szaliki itp.
mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości doczekamy sie takowego sklepiku.

http://sklep.legialive.pl/ - marze o takim sklepiku MCP, z taką ilością produktów;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 21:47   

jeszcze troche cierpliwosci Panowie... naturalnie zadna Jaga i zadna Legia, ale MCP bedzie.

Odpowiedz do tematu