ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piłkarz Roku 2007
Autor Wiadomość
tom_n 
Administrator

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 12:33   Piłkarz Roku 2007

W dniach od 25 grudnia do 6 stycznia wybierać będziemy Piłkarza Roku 2007 w Milanie.

REGULAMIN WYBORU PIŁKARZA ROKU

- Uprawnione do oddania głosu są wszystkie osoby zarejestrowane na forum, mające aktywne konto w czasie trwania elekcji, zarejestrowane nie później, niż 24 grudnia 2007 roku.
- Każdy użytkownik forum ma prawo do oddania tylko jednego głosu.
- Głosujemy poprzez wysłanie prywatnej wiadomości na forum do użytkownika tom_n. Wiadomość taką można wysłać poprzez kliknięcie ikony priv przy dowolnej wypowiedzi tego użytkownika lub w jego profilu, bądź też po prostu klikając tutaj.
- Wiadomość powinna mieć temat 'Piłkarz Roku 2007'.
- Głosowanie odbywa się poprzez sklasyfikowanie najlepszej dziesiątki piłkarzy Milanu w formie uszeregowania ich od miejsca 1 do 10. Zawodnik sklasyfikowany na pierwszym miejscu otrzyma 10 punktów, na drugim 9 punktów, na trzecim 8 punktów, aż do jednego punktu w przypadku dziesiątego miejsca.
- Nie trzeba wybierać całej dziesiątki, można zagłosować na mniejszą liczbę zawodników, jednak nie mniej, niż pięciu.
- Wyboru dokonywać można spośród 25 zawodników nominowanych przez Redakcję strony ACMilan.PL.
- Głosowanie rozpoczyna się 25 grudnia, a kończy 6 stycznia o godz. 23:59. Począwszy od 7 stycznia codziennie w aktualnościach odsłaniane będzie jedno miejsce (od 25-go), aż po ogłoszenie zwycięzcy 31 stycznia. W przypadku zajęcia przez dwóch lub więcej piłkarzy tej samej pozycji nazwiska ogłaszane będą dzień po dniu, a o kolejności ogłaszania decydować będzie wsteczna kolejność alfabetu.
- Wszelkie niejasności wyjaśniane będą na forum w tym temacie.

NOMINOWANI PIŁKARZE

- Massimo Ambrosini
- Daniele Bonera
- Cristian Brocchi
- Cafu
- Alessandro Costacurta
- Dida
- Emerson
- Giuseppe Favalli
- Gennaro Gattuso
- Alberto Gilardino
- Yoann Gourcuff
- Filippo Inzaghi
- Marek Jankulovski
- Kaká
- Zeljko Kalac
- Kakhaber Kaladze
- Paolo Maldini
- Alessandro Nesta
- Massimo Oddo
- Ricardo Oliveira
- Andrea Pirlo
- Ronaldo
- Clarence Seedorf
- Serginho
- Dario Simic

LAUREACI Z POPRZEDNICH LAT

2002 - Paolo Maldini
2003 - Paolo Maldini
2004 - Andriy Shevchenko
2005 - Kaká
2006 - Kaká
2007 - Kaká

adassko 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 13:09   

nelson dida! :D
Opeth - The Drapery Falls 4:01 a a a a o

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 21:30   

Dida na pewno jest w pewien sposob bohaterem tego roku ;)

ale tak ogolnie to chyba powtorkqa z zeszlego roku lub ewentualnie Andrea :)

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 21:46   

Gdyby byly nominacje do "czarnej owcy 2007" Dida z pewnoscia nie mialby sobie rownych.

Co do pilkarza roku 2007, nie ma wyjscia, musi wygrac i z pewnoscia wygra z duza przewaga nad reszta Kaka. Nie mialem jakiegos wiekszego problemu z wytypowaniem czolowej "10". Jeden napastnik, pieciu pomocnikow i czterech obroncow to moje optymalne zestawienie ;)

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 22:32   

Rowniez nie wyobrazam sobie innego wyniku niz wygrana Kaki w cuglach. Poza Dida z pewnoscia spory spadek zanotuje 4. w zeszlorocznym zestawieniu Gila :)

U mnie zestawienie bardziej 3-4-1-2 bez bramkarza ;)

polja 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 10:58   

MarcoPoland napisał/a:
U mnie zestawienie bardziej 3-4-1-2 bez bramkarza ;)

Nie dziwię się, że niema tam bramkarza :)
Również myślę tak jak inni, że Kaka zdobędzie tą nagrodę. A może tak pojechać na San Siro i po wygraniu plebiscytu wręczyć nagrodę dla zwycięzcy? ;)

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 11:55   

Gdybym miał skorzystać z prawa, jakie daje mi regulamin konkursu, to poprzestalbym chyba na pieciu nazwiskach. Tylko tyle widzialbym do wyroznienia. Ale postanowilem dobrac do pelnej dziesiatki. W tym momencie mam 9 nazwisk, zastanawiam sie nad ostatnim. I w zaleznosci kto to bedzie, otrzymam albo ustawienie suchego, albo Marco ;) Nie zdziwie sie, jesli nazwiska pokrylyby sie w 100%. btw, w zeszlym roku sklad mojej dziesiatki byl zgodny z tą ostateczna ;) Hmm Gila zanotuje spadek, ale nie dlatego, ze teraz gral jakos tragicznie slabiej, ale dlatego, ze jego fani mogli juz przejrzec na oczy ;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 14:00   

A ja sie nie do konca z Wami zgodze... uwazam, ze Kaka moze wygrac, ale napewno nie w cuglach i bedzie toczyl walke z Pirlo do samego konca... uwazam, ze to sa dwie podsawy naszego zespolu i ktorys z nich zdobedzie laur za 2007 rok (wiadomo, ze Kaka ma pewien handicap zpowodowany roznymi wyroznieniami...) :king:

Pozdrawiam...

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 16:41   

Jeśli wszyscy biorą pod uwagę tylko finały to wygra Pippo ;) :D ale moim zdaniem 10 zawodników których większość wybierze, to będzie prawdopodobnie skład z Aten bez Didy ;) :D

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 17:36   

nie rozumiem tego umniejszania roli didy w sukcesach osiagnietych przez milan w tym roku. fakt, zbyt czesto zdarzaja mu sie bledy, jego pechem jest to, ze w przypadku bramkarzy bledy sa bardziej pamietane i odczuwalne, niz chocby w przypadku napastnikow, czy pomocnikow. na pewno nie pomogl mu tez slaby wystep w spotkaniu derbowym, ktory moze zawazyc na decyzji wielu glosujacych.

biorac pod uwage wklad didy w nasze tegoroczne sukcesy wypadaloby przynajmniej rozwazyc jego umieszczenie w 10, a nie z gory przekreslanie jego osoby.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 18:46   

Nie chodzi o to ,że mu sie zdarzają ,ale jak słusznie zauważyłeś:
dezali napisał/a:
zbyt czesto zdarzaja mu sie bledy

Przez te jego błędy straciliśmy zbyt wiele punktów ,zbyt wiele było wpadek i nerwowości.Jak dla mnie to Dida i Gila (zdało się już ,że wraca do formy strzeleckiej) ,mogliby śmiało rywalizować o tytuł "Niewypał roku".Już bardziej cenię Ronaldo ,który choć zagrał raptem kilka meczy ,wywarł na mnie pozytywniejsze wrażenie niż dwaj wyżej wymienieni.Szkoda ,że kontuzja uniemożliwiła mu rozegranie większej ilości spotkań.

tom_n 
Administrator

Wysłany: Sob Sty 05, 2008 12:02   

Przypominam, że jeszcze tylko do jutra do północy można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku 2007 w Milanie. Listę nominowanych piłkarzy, a także szczegółowe zasady elekcji znaleźć można w pierwszym poście tego tematu. Zachęcam do oddania głosu wszystkich Forumowiczów, którzy jeszcze tego nie zrobili.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2008 23:48   

Hm , przychylam sie do glosów ,ze jednak Ricky zdobędzie naszą nagrodę w cuglach. Osobiście rownież w dziesiatce typowanych dałem jednego napastnika - 5 pomocnikow - 4 obroncow :) pierwszy raz odkad biore w tym udzial nie glosowalem (niestety nie dał mi dotego powodów) na Dide :dunno: obym za rok mógł zagłosowac na bramkarza... nie koniecznie na Nelsona :ok:

MUCHAsaiyan 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 03:59   

wiesz co zino jeśli za rok bramkarz dałby nam powód do zagłosowania na niego i umieszczenia go w pierwszej piątce to mógłby by nim być nawet i Kalac (choć go nie lubię zbytnio :P )

nie mówię żę jest to pewne ale nie sądzę aby pierwsza trójka wyglądała inaczej niż 1.Ricardo (nie Oliveira :P ) 2.Rirlo 3. Rino... uważam że znaczna większość tak wytypowała

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 09:32   

Rino znaczy Gattuso? Zdziwi mnie, jesli bedzie w 5, prawde mowiac. Sezon, jak na swoje mozliwosci, mial moim zdaniem przecietny

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 13:46   

Przeciętny nie przeciętny , nie wykluczone,ze z racji iż cieszy się wielką sympatia kibiców w piątce się Gattuso dzisiejszy jubilat znajdzie :) A co do bramkarza wedle mnie tez Kalac moglby być aczkolwiek... nie sądze :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 16:24   

dla mnie Kaka iPirlo na pierwszych dwoch miejscach to gwarant, o 3 powalcza Pippo Rino Maldini ;)

MUCHAsaiyan 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 20:19   

Marco uważam że Gattuso będzie na 3 miejscu dlatego że jest tak kochany przez wszystkich... proponuję się założyć o symbolicznego browarka :) nagroda do odebrania przy okazji jakiegoś spotkania :P co Ty na to ?

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 20:29   

OK, zaklad stoi :)

bajer, z tym Maldinim to chyba troszke przesada

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 22:54   

Bez przesady z tym Gattuso czy Maldinim w trójce ;) U mnie na przykład Rino jest pod koniec dziesiątki, a Maldiniego nie ma wcale.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 23:10   

dlatego juz sie ciesze na piwo ;) a tak powaznie, to chyba zawsze znajda sie glosy niczym nie uzasadnione, ja az sie boje, kto tam jeszcze ma trafic do tej top trojki

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2008 23:20   

Ja mam nadzieję, że większego skandalu niż zeszłoroczne czwarte miejsce Gili nie będzie :-)

MUCHAsaiyan 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 10, 2008 00:18   

hehe Radeo wszystko jest możliwe... lepiej się już przygotować psychicznie... :P np. jakiś Dida w piątce...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 01:28   

Marco zebys tak sie nie cieszyl to powiem Ci ze u mnie Gattuso jest no 1 :) Jak zawsze :>

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 10, 2008 10:07   

To wtedy trzeba sobie zadać pytanie, czy wszyscy zrozumieli, że to plebiscyt na najlepszego piłkarza roku, a nie najbardziej ulubionego :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi