ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Sty 19, 2008 15:44
Wyjazd na spotkanie Milan - Celtic
Autor Wiadomość
skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 08, 2007 17:01   

Witam! Ja również miło wspominam wyjazd (no może z wyjątkiem tego maratonu w autokarze, który był bardzo meczący ale jakos wytrzymałem :P ) i dzieki dla organizatorów za poświęcony czas.

Mam pytanie czy ma ktoś może jeszcze jakies fotki z Duomo a dokładniej tego jak bylismy z Markiem i ze Spidim na tym balkonie?? Bo jak narazie jest tylko 1 i to dość rozmazane....
Jeżeli ktos ma to bardzo prosze o udostępnienie :D
z góry dzieki

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

ajva 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 08, 2007 18:30   

ojjjj... nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze!! no ale niestety juz tak jest jak sie nie mysli o sobie:) przynajmniej przez chwile moglam poczuc ta atosfere pod autokarem (a wiem ze to byl dopiero poczatek!!!) i juz tak niewiele brakowalo a bym wskoczyla do bagaznika:D niestety moja szansa przepadla a nastepna dopiero w czerwcu przy zapisach... na razie musza mi wystarczyc wasze zdjecia :cry2:

spidi 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 09:57   

Ja też dołączam sie do Skopiego i bardzo bym prosił jak ktoś ma to niech wrzuci te zdjęcia z duomo co byliśmy na balkonie!!! pozdrawiam :forzamilan:
"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
PAOLO MALDINI

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 10:07   

krzysiekACM napisał/a:
bardzo dobrze że protestują. zrozum że nie ma skutku bez przyczyny.
przeciwko absurdalnym decyzjom trzeba się sprzeciwiać.

Tylko, że po pierwsze: Co winni temu są piłkarze? Bo to oni na tym tracą najbardziej. I po drugie: Co to zmieni i kto przejmuje się tym protestem? Nic i nikt, no oprócz takich osób jak Konrad, który woli oglądać mecz toczący się w trochę innej atmosferze ;)

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 11:26   

poczuj sie w sytuacji gdy dla takich fanatykow ktorzy oddaja cale zycie dla klubu, zabiera im sie to co jest najwazniejsze w zyciu kibica czyli mozliwosc wyjazdu na mecz , zabranie im tej mozliwosci jest kompletnie nie uzasadnione

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 12:05   

Avia_Świdnik, jasne, że sa pokrzywdzeni zakazem, ale moim zdaniem powinni podwoić siłę i jakość dopingu w domu żeby pokazać, że są PRAWDZIWYMI KIBICAMI i zasługują na odwołanie zakazu. słaba frekwencja i brak dopingu dotyka piłkarzy i kibiców takich jak my, którzy jadą wiele kilometrów i chcą przeżyć prawdziwą piłkarską gorączkę.
sposób protestowania milanistów to jak strzelanie do własnej bramki.

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 15:56   

jest w tym troche racji, ale gdyby prowadzili doping i przerwali protest to tak jakby zaakceptowali ta kare i przyznali sie do winy ,

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 17:38   

Protest jest przeciwko zakazowi wyjazdów przez co nie mogą wspierać i dopingować swojej drużyny, a swoj sprzeciw wyrażają....nie dopingując..
Według mnie efekt z tego taki że to cierpią piłkarze którzy niczemu nie zawinili. Napewno odczuwają jakiś dyskomfort podczas meczu kiedy trybuny własnego stadionu milczą. A w meczu z Celtikiem to szkoci mogli czuć się jak na Celtic Park a ich kibice mogli zaśpiewać "jesteśmy u siebie". Uważam że sympatycy Milanu powinni akurat na mecz pucharowy zawieśić protest (bo zakaz wyjazdów dotyczy i tak tylko Serie A...chyba) i choćby dla samego prestiżu prowadzić normalny doping nie pozwalając na zdominowanie San Siro celtom.
Osobiście liczyłem na jakieś wrażenia odnośnie dopingu kibiców Milanu ale jak większość było to przykre zaskoczenie...

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

maycka 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 20:39   

Ja również bardzo chcaiłem wszystkim obecnym podziękować za wyjazd. Naprawdę niezapomniane wrażenia. SS robiące ogromne wrażenie, Piazza Duomo pełne wesołych i pokojowo nastawionych kibiców Celticu, próba przekrzykiwania się z nimi w metrze - to na pewno niezapomniane wspomnienia. A do tego zwycięstwo Milanu! Jedyny minus to cisza na Curvie, ale na ten temat nie będę się rozpisywał, bo w kilkach postach owyżej już zostało to dokładnie opisane.
Aha, i jeszcze jedno. Sytuacja z autokaru, gdy z luku bagażowego wyleciała "butelczyna", a Przemek z Bytomia chwycił ją niczym światowej klasy bramkarz :ok:

PS. Dzięki wszystkim oczekującym na nocny powrót z Opola!

kazelot 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 10:24   

maycka napisał/a:
Aha, i jeszcze jedno. Sytuacja z autokaru, gdy z luku bagażowego wyleciała "butelczyna", a Przemek z Bytomia chwycił ją niczym światowej klasy bramkarz :ok:

PS. Dzięki wszystkim oczekującym na nocny powrót z Opola!

ja do dzis sie zastanawiam jakim cudem udalo mi sie złapac tą butelke :) szkoda tylko ze łysy tego niewidział moze zatrudnił by mnie jako np 3 bramkarza ?:)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 12:13   

pionka napisał/a:
Co to zmieni i kto przejmuje się tym protestem?

taki protest jest zauważalny. atmosfera na stadionie przy braku dopingu jest beznadziejna, ciężko się ogląda mecz w takiej ciszy. dużo ludzi chodzi na stadiony dla atmosfery, żeby przeżyć widowisko zarówno na boisku ale jak i na trybunach.
brak dopingu powoduje spadek frekwencji, a wtedy taki protest jest na pewno zauważony.
konrad_acm napisał/a:
moim zdaniem powinni podwoić siłę i jakość dopingu w domu żeby pokazać, że są PRAWDZIWYMI KIBICAMI i zasługują na odwołanie zakazu

Konrad, co ty gadasz...
Gdyby nadal dopingowali itd, to pokazaliby że taką decyzję działaczy akceptują. Bo przecież nic by sie nie zmieniło.
A protest jest sprzeciwem wobec nałożonych kar/zakazów/nakazów.
Avia_Świdnik napisał/a:
ale gdyby prowadzili doping i przerwali protest to tak jakby zaakceptowali ta kare i przyznali sie do winy

dokładnie
skopi napisał/a:
Protest jest przeciwko zakazowi wyjazdów przez co nie mogą wspierać i dopingować swojej drużyny

jeśli tylko o to jest protest, to szczerze mówiąc my-na Legii mamy na to lepszy sposób;)
Dogadujemy sie z kibicami innych drużyn i mimo durnego zakazu pojawiamy się na meczach wyjazdowych, i dopingujemy swoją drużynę:)
i zawsze machamy prezesowi Miklasowi "zobacz Miklas, tu jesteśmy!" :D
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 13:42   

krzysiekACM napisał/a:
konrad_acm napisał/a:
moim zdaniem powinni podwoić siłę i jakość dopingu w domu żeby pokazać, że są PRAWDZIWYMI KIBICAMI i zasługują na odwołanie zakazu

Konrad, co ty gadasz...
Gdyby nadal dopingowali itd, to pokazaliby że taką decyzję działaczy akceptują. Bo przecież nic by sie nie zmieniło.
A protest jest sprzeciwem wobec nałożonych kar/zakazów/nakazów.

No ale konrad_acm "mowi" o kibicach dla ktorych w pierwszej kolejnosci liczy sie gra druzyny, jej wynik itp. A nie tak jak jest u Ciebie ze "oczywiście że bardziej mnie rajcuje zabawa na trybunach,oprawy,wyjazdy itd od wydarzeń boiskowych. .
Konrad mowi o innym typie kibica. Nie typie "kibica kibicow" Na protescie najbardziej traci druzyna bo nie ma wsparcia swoich, ktore jak jest wazne pokazala ostatnia LM. A doping podczas meczu z MU sprawil ze "czerwone diably" byly jak dzieci we mgle.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 13:56   

Bubu napisał/a:
Konrad mowi o innym typie kibica. Nie typie "kibica kibicow"

jaki kibic kibiców? co ty piszesz..
to właśnie na curva sud są najwierniejsi, najbardziej fanatyczni kibice Milanu.
Są z zespołem na dobre i na złe, jeżdżą zawsze i wszędzie żeby wspierać Milan.
Inny typ kibica? czyli jaki? ktoś kto śledzi wyniki w internecie czy ogląda mecze w tv?
to jest ten prawdziwy kibic? w jaki sposób on wspiera drużyne? jedząc słonecznik na trybunach popijając colą?
robi się troche nie na temat.....
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 15:47   

krzysiekACM napisał/a:
to właśnie na curva sud są najwierniejsi, najbardziej fanatyczni kibice Milanu.Są z zespołem na dobre i na złe, jeżdżą zawsze i wszędzie żeby wspierać Milan.

niby tak, ale ta ich wierność i to całe ''na dobre i złe'' właśnie szwankuje w imię walki z 'systemem'. a nie powinno! bo są ''najwierniejsi, najbardziej fanatyczni''...
krzysiekACM napisał/a:
Inny typ kibica? czyli jaki? ktoś kto śledzi wyniki w internecie czy ogląda mecze w tv?
to jest ten prawdziwy kibic? w jaki sposób on wspiera drużyne? jedząc słonecznik na trybunach popijając colą? .....

Tak to TEŻ jest prawdziwy kibic! może mam winić ojca, że nie wyemigrował kiedyś do Włoch i nie zrobił mnie gdzieś pod San Siro? ( ;) )
tysiące ludzi oddałoby wiele żeby móc być regularnie na San Siro i jeździć za Milanem po całym świecie, ale to, że nie mogą nie znaczy, że są gorsi.
krzysiekACM napisał/a:
robi się troche nie na temat.....

za co przepraszamy :P

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 16:02   

krzysiekACM napisał/a:
to właśnie na curva sud są najwierniejsi, najbardziej fanatyczni kibice Milanu.

Owszem.

krzysiekACM napisał/a:
w jaki sposób on wspiera drużyne? jedząc słonecznik na trybunach popijając colą?

A czy nie w taki właśnie sposób wspiera teraz drużynę kibic z Curva Sud?
Piszesz, że protest jest zauważalny, bo spada frekwencja itp. I co oprócz tego, że jest zauważalny? I tak nic nie zmieni. Myślisz, że ktoś z FIGC przejmie się tym, że Milanowi spadła frekwencja i szybko cofnie zakaz? Myślisz, że ktoś z FIGC ogląda mecz i mówi: "o kurcze, ale cisza, chyba cofnę zakaz bo dziwnie mi się ogląda mecz".
Cierpi na tym jedynie drużyna, o czym mówił jakiś czas temu Maldini i cały klub, który traci na tym niby spadku frekwencji o którym była mowa.
Są inne formy protestu, można coś krzyknąć, można wywiesić jakiś tekst. Tak żeby było to zauważone a nieodczuwalne dla zawodników.
Taka forma jak teraz jest jakby samoukaraniem się dla kibica takiego jak Ty, który jeździ na mecze głównie po to, żeby poczuć atmosferę. A ci nie dość, że nie mogą robić tego co kochają, czyli jeździć na mecze to idą na mecz u siebie, żeby siedzieć cicho i się męczyć, popełniają kibicowski sado-masochizm. Chyba, że są to średniowieczni asceci ;)

Panowie, temat poświęcony jest wyjazdowi na Celtic, a nie mającym miejsce protestom Curvy Sud. Proszę o kontynuowanie dyskusji w tym zakresie w innym miejscu.

Admin

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 23:00   

Jeszcze ode mnie porcja zdjęć z wyjazdu (177 zdjęć, 14MB): Milan _ Celtic zdjecia.rar
Jeżeli kogoś interesują poszczególne zdjęcia w oryginalnej jakości, proszę o info na priv.
Pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

im@t
Milanista

Wysłany: Pią Gru 21, 2007 00:08   

http://web.mac.com/mateus...40t/Witamy.html

to jest link do mojej stronki tworzonej w bolach ;p
znajduja sie zdjecia z wyjazdu 4.12
posiadam jeszcze filmiki z meczy , ale udostepnienie jak narazie
przerasta moje mozliwosci ;p p pozdrawiam . bede pracowal nad ulepszeniem
dzialania strony i przede wszystkim sposobem podzielenia sie z Wami
zdjeciami i filmikami
pozdrawaim

assa 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 18:47   

a oto \\\"kilka\\\" moich fotek z wyjazdu.pozdrawiam serdecznie i zachecam
do poszukania siebie ;-)
http://s009.wyslijto.pl/i...wn=&gk=pozyczka

Marek 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 23:50   

witam.Nie mialem nawet czasu jeszcze wszystkim podziekowac za kolejny niezapomniany wyjazd. Mi, w szczegolnosci w pamieci pozostanie prezentacja "Zlotej Piłki" przez naszego wirtuoza oraz kolejna, tym razem historyczna bramka Pippo. No i wreszcie niesamowite wrazenie gdy wraz ze Spidim i Skopim bylismy na balkonie sobie pospiewac przy akompaniamencie buczenia i gwizdow szkockich kibicow eheheh.
a oto link do moich zdjec http://rapidshare.com/fil...tic._Marek.html
Forza Milan!
vinci per noi!

maycka 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 13:26   

W relacji z wyjazdu wkradł się mały "chochlik". Legitymacja MCP upoważnia do 15% zniżki ;)
Pozdro

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi