ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Sty 19, 2008 15:44
Wyjazd na spotkanie Milan - Celtic
Autor Wiadomość
Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 14:38   

ja rowniez chcialem podziekowac wszystkim ktorzy pojechali, klimat byl przedni, fotek nie robilem wiec licze na dobroc osob ktore robily, pozdro dla calej ekipy jeszcze raz, i w miare mozliwosci odzywac sie na pw czy gg :piwo:

picia9393 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 15:08   

Witam.Pozdrawiam wszystkich którzy byli na wyjeżdzie.Było super a pamiątki z Milan Point zasilą mój narazie skromny zbiór.My ze stolicy to chyba byliśmy najdłużej na tym wyjeżdzie bo dopiero 00.49 wyjechaliśmy z Opola.Ale i tak na popsuł to maszych dobrych humorów.Postaram się też jak najszybcie wrzucić fotki i już czekam na następny wyjazd.Jeszcze raz pozdro dla wszystkich.PIPPO :gol:

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:00   

witam serdecznie :) wrzucam swoje foty, rozkoszujcie sie hehe ;) dzieki wielkie wszystkim za udzial w wyjezdzie, pozdrawiam i do nastepnego razu :)

foty celtic

pippo3 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 17:20   

dzieki wielkie za wyjazd wszystko bylo o.k jak dla mnie tylko ta akcja kaki :diavolo:
Wielu fajnych ludzi sie poznalo mam nadzieje ze bedzie okazja jeszcze nie raz sie spotkac.
Nawet nie wiedzialem ze na wyjezdzie Milanu mozna spotkac tych ktorych niedawno sie dopingowalo na trybunach pozdro Marek :cheer:

p.s moze poddane zostanie pod dyskusje temat poruszany na wyjezdzie czyli zmiana miejsca wyjazdu z Opola na Katowice mysle ze duzo spraw by to ulatwilo.Zwlaszcza powroty..

pozdro dla chlopakow z Warszawy heh jednak przed 1 jechaliscie

p.s ta piosenke o Kace co spiewali kibice jak dostal zlota pilke i na koniec po tej akcji ktos kojaryz zna slowa? ewentualnie filmik audio?? bardzo bym prosil

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 18:00   

Siam venuti fin qua, siam venuti fin qua per vedere segnare Kaka

:ok:

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 18:54   

kolejny swietny wyjazd z MCP.
tym razem szczegolny, gdyz Kake prezentujacego zlota pilke oraz Pippo bijacego rekord Mullera mozna zobaczyc tylko raz w zyciu \o/
chocby dla tych 2 rzeczy warto bylo telepac sie 37h w obie strony w autokarze.

bardzo dziekuje wszystkim obecnym na tym wyjezdzie i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia! Forza MCP :>

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Azra 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 20:27   

Wrzucam swoje zdjęcia milan - celtic 04.12.2007.zip - 23.16MB
Dzięki Chriss za pomoc ;-)

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo. To na pewno nie był mój ostatni wyjazd, chyba się uzależniłam :-)
Pozdrawiam!!

P.S. Pozdrowienia od mamy, parasol zrobił furorę ;-) Obiecała też że zapisze się do MCP :-)

rumek 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 20:34   

Dziękuje wszystkim za wyjazd!!! Zobaczyć San Siro to było na prawdę wielkie przeżycie którego nie da sie wybić z pamięci:) Ale również cieszę się z poznania wielu zajebistych ludzi :) Oby więcej takich wypadów i takich emocji:) Powrót do domu był długi bo poza tym ze jechaliśmy pociągiem 5h to jeszcze na niego czekaliśmy drugie tyle :P ale było na prawdę zabawnie i dobrze spędziliśmy ten czas:) I tak na magrinesie to też jestem za tym aby na przyszłośc zastanowić sie nad organizacja wyjazdu z jakiegoś wiekszego miasta aby lepiej było potem z powrotem do domu.
Dzięki za pozdrowienia i do zobaczenia! FORZA MILAN!!!

sawczen 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 21:56   

niby mecz o pietruszke ale jednak byl to mecz w pewnym sensie wyjątkowy, jak już wspomniał Mości - rekord Pippo, Kaka ze Złotą Piłką, ale zapomniał o wystepie numer 100. w Lidze Mistrzów Seedorfa :P

dzieki wszystkim za super wyjazd i atmosfere w autobusie, dzieki za to, ze moglem poznac nowe osoby jak i znowu spotkac sie z ludzmi poznanymi na zlocie ;) Chłopakom z pociągu należy się też szczególne podziękowanie bo w końcu dodatkowe 20 godzin razem spędziliśmy :D

Mimo, że w podróży byłem prawie 60 godzin, a w Mediolanie 8, to na prawde dla takich chwil warto bylo urodzic sie z czerwono-czarnym sercem ;)

W domu byłem dziś o 8 rano :D był ktoś później? :P

moje fotki szału nie robią i nie jest ich dużo, ale prosze: Milan - Celtic

FORZA MCP i ...

do nastepnego razu ;)

EDIT: pamiętajcie... Gennarino Gattuso, Gennarino Gattuso, Gennarino Gattuso ALE !

to była dobra bitwa słowna, ale nie mieliśmy zbyt dużo do powiedzenia niestety :P

szmalec 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 22:49   

pippo3 napisał/a:
p.s ta piosenke o Kace co spiewali kibice jak dostal zlota pilke i na koniec po tej akcji ktos kojaryz zna slowa? ewentualnie filmik audio?? bardzo bym prosil
Prego:-D pippo3 http://www.youtube.com/wa...feature=related

baker 
Moderator

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 00:21   

Wyjazd Milan - Celtic moimi oczami:
Poznań ruszył do Opola w pięcioosobowym składzie: Agata, Aśka, siemol, kosta i ja. Wyjechaliśmy o ok. 14.30 (z półgodzinnym opóźnieniem, które ja spowodowałem...). Trasa minęła nam stosunkowo szybko i bez większych problemów. Mimo to dojechaliśmy na miejsce zbiórki bodajże jako ostatni, tak więc tylko przesiedliśmy się z samochodu do autobusu i w drogę. Podróż do Mediolanu upłynęła nam głównie na "długich Polaków rozmowach" delikatnie zapijanych.
Włochy przywitały nas piękną pogodą. Tradycyjna wysiadka przy stacji metra, kupno kart komunikacji miejskiej i podróż na Duomo. Tam pierwsze spotkanie z kibicami Celtiku, którzy opanowali główny plac. Poznańscy milaniści w towarzystwie Bolka wyruszyli na spacer w poszukiwani miejsca, gdzie można coś przekąsić. Znaleźliśmy bar uniwersytecki, tam pożywiliśmy się nieco i poszliśmy do New Milan Point, gdzie zrobiliśmy małe zakupy. Wcześniej spotkaliśmy ekipę fanklubu Milanu z Węgier (ok. 10 panów, średnia wieku pewnie z 50 lat, wąsy, kapelusze; jedynym słowem - fanatycy). Na Duomo, już w większej ekipie MCP, próbowaliśmy przekrzyczeć Celtów, co czasem nam się nawet udawało. W ogóle wśród Szkotów wzbudzaliśmy spore zainteresowanie, bo byliśmy jednymi z niewielu fanów Milanu w barwach klubowych na placu. To zainteresowanie jeszcze rosło, gdy mówiliśmy, że jesteśmy z Polski... W międzyczasie udzieliliśmy nawet jakiegoś wywiadu włoskiej telewizji, ale niestety nie wiem co to była za stacja.
Na San Siro dojechałem w towarzystwie Miśka ze Świdnika, któremu udało się uszkodzić automat do kontroli biletów w mediolańskim metrze, co zatrzymało nas na jakiś czas i reszta ekipy MCP już pojechała.
Przed meczem udaliśmy się jeszcze na małą kolację do Chińczyków, gdzie do pizzy kupiłem najdroższą fantę w moim życiu. Pod autokarem odebraliśmy bilety i bez problemów weszliśmy na stadion. Od razu rozwiesiliśmy flagę MCP i uwieczniliśmy ją na fotkach. Kazano ją nam jednak zdjąć, bo zasłaniała widok innym fanom, więc przenieśliśmy ją w inne miejsce i tam już zostaliśmy, żeby obejrzeć mecz.
Spod San Siro wyjechaliśmy bez żadnych problemów i ruszyliśmy w podróż powrotną, która stała pod znakiem gry w tysiąca i wygranych mościego.
Ciekawie też było w knajpie w Czechach, gdzie tradycyjnie stanęliśmy na obiad. We trójkę usiedliśmy z kierowcami na dole i byliśmy dzięki temu świadkami scen niczym z dobrej komedii. Najpierw nasz ulubiony kelner wyrżnął się wychodząc z kuchni i rozbił talerze z potrawami, które niósł dla klientów. Później pani ze szmatką, idąc posprzątać bałagan wylądowała na pupie pośliznąwszy się na owym bałaganie, co skwitowała siarczystą wiązanką. W końcu jednak zajęła się tym, co zwykle robi się szmatką przy okazji przytrzymując ciałem obrotowe drzwi. Na chwilkę przerwała swą pracę, gdy nasz ulubiony kelner stanął nad nią i o coś zapytał. To kosztowało go bolesny cios drzwiami w twarz, bo pani ze szmatką obracając się ku niemu przestała się o nie opierać. Tej ostatniej sytuacji nie widziałem, ale musiała być dość śmieszna, bo parsknęła cała sala, a Bolek musiał uspokoić swój śmiech wychodząc na zewnątrz.
Dalsza podróż upłynęła bez niespodzianek. Do Opola dojechaliśmy ok. 19 i stamtąd w poznańskim składzie ruszyliśmy autem do naszego miasta. W domu byłem jakoś po 23, zmęczony i niewyspany, ale też szczęśliwy, że znów miałem przyjemność brać udział w wyjeździe MCP.
Dzięki wszystkim za wspólną podróż, pobyt w Mediolanie i emocje na stadionie. Mam nadzieję, że nie było osób zawiedzionych wyjazdem. Jako koordynator dziękuję za współpracę, dzięki której zostaliśmy pochwaleni przez kierowców, jako dobrze zorganizowana grupa ;>. Dzięki także dla Ewy, która doskonale wywiązała się ze swojej roli.
Pzdr.
PS. Swoje zdjęcia wrzucę na forum w niedzielę.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

spidi 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 00:22   

Ja tez chciałem wszystkim podziękować za wyjazd bo było zjabiaszczo hehe :-D poza tym to był mój pierwszy wyjazd i myślę ze na każdym będę mógł być w końcu od czego jest L4.

Dla mnie każdy wyjazd o Italii nie ważne gdzie to tak jakbym jechał do swojej Ojczyzny.Ten kraj jest święty a do tego jeszcze Mediolan i San Siro to już wogole bajka.

Wchodząc na stadion to mi tak serce waliło ze myślałem ze chyba nici z meczu bo do szpitala mnie odwiozą a tu jeszcze te schody koszmar!!! W końcu stanąłem na trybunach rozejrzałem sie i tylko mowie nie płacz spidi będzie dobrze bo w końcu nadszedł czas na który czekałem od kiedy wyskoczyłem z łona matki!!!

Pamiątki super trochę szkoda mi koszulki bo chciałem w niej pochodzić ale jest tak fajna ze ja powieszę na ścianie!!!

Zapomniałem dodać widzieć jak Super Pippo strzela bramkę myślałem ze to jakiś sen ale nie PIPPO :gol: i ta jego radość nie ważne jak bramka zawsze tak samo jak ja to kocham!!!!

Ps.dzięki wszystkim za wyjazd, jeszcze raz tym wszystkim którzy wrzucają zdjęcia bo sam za dużo nie porobiłem ale to z tych emocji!!! pozdrowionka :forzamilan:
"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
PAOLO MALDINI

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 10:22   

A ja mam małe pytanko do osób, które były juz wcześniej na SS - na podstawie relacji telewizyjnej wydaje mi się, że doping Milanistów prawie nie istnieje, czy w porównaniu np. z poprzednim wyjazdem na Celtów jest duża różnica?
Słychać było tylko chwilowe przebłyski, a tak to cisza, żadnych bębnów itd.
W środe podczas meczu Interu na C+ San Siro brzmiało zupełnie inaczej :(

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 10:36   

bo na curvie sud od dłuższego czasu jest protest, brak dopingu , opraw, bębnów, flag ...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 11:47   

wiem coś o tym słyszałem. Chociaż miałem nadzieję, że po prośbach piłkarzy tifosi wrócą do wspaniałych opraw i dopingu non stop.
Chodzi mi bardziej o to jak jest to odczuwalne w porównaniu z atmosferą na poprzednich meczach.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 12:41   

konrad_acm napisał/a:
Chociaż miałem nadzieję, że po prośbach piłkarzy tifosi wrócą do wspaniałych opraw i dopingu non stop.

Powrocili. Przez kilka meczow normalnie kibicowali, ale wznowili protest po wprowadzeniu zakazow wyjazdowych.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 12:46   

łysy schował bębny i flagi do piwnicy i nie chce oddac :D dlatego nie ma dopingu

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 13:29   

TomekW napisał/a:
Przez kilka meczow normalnie kibicowali, ale wznowili protest po wprowadzeniu zakazow wyjazdowych

i bardzo dobrze, PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
a swoją drogą, to na Milanie prawie jak na Legii;)
Liberta per gli ultras!!!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 13:39   

krzysiekACM, bardzo dobrze, że nie ma dopingu? bez przesady.
chciałbyś pojechac na SanSiro i przysłuchiwać się dopingowi gości?
ryk z Curvy powoduje ciarki na plecach i nie mogę pojąć jak sami kibice, którzy wcześniej to robili teraz potrafią milczeć.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 13:56   

konrad_acm napisał/a:
krzysiekACM, bardzo dobrze, że nie ma dopingu? bez przesady.

bardzo dobrze że protestują. zrozum że nie ma skutku bez przyczyny.
przeciwko absurdalnym decyzjom trzeba się sprzeciwiać.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

assa 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 14:51   

prawie stanowi wielka roznice :diavolo:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 15:38   

krzysiekACM napisał/a:
a swoją drogą, to na Milanie prawie jak na Legii;)

Tylko po co obrazac Milan odrazu? :) Protest protestem ale 38k ludzi na meczu LM to troszku mało...

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 15:44   

Bubu napisał/a:
Tylko po co obrazac Milan odrazu?

jakoś nie zrozumiałem żartu.
Bubu napisał/a:
Protest protestem ale 38k ludzi na meczu LM to troszku mało...

no mało mało, ale do tego chyba już zdążyłeś sie przyzwyczaić, że na meczach o pietruszke na San Siro nigdy nie ma tłumów. Nawet jak był doping to tyle ludzi przychodziło. Stadion się wypełnia tylko podczas ważnych prestiżowych meczów- taka prawda...

kazelot 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 07, 2007 17:02   

chcialem podziekowac calemu MCP za mozliwosc wyjazdu i spełnienia mojego mazenia , oraz wszystkim ktorzy jechali za swietna atmosfere :)
wyjazd byl swietny , zobaczyc kibicow Celticu super przezycie , a San Siro to juz wogule bajka
wiec jeszcze raz dzieki wielkie i czekam na nastepny wyjazd :)
aha i dzieki za fotki :)

cichy 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 08, 2007 16:58   

Wielkie dzięki wszystkim z mile spędzony czas :-)!!! Był to mój pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony. Poznałem świetnych ludzi no i oczywiście zobaczyłem mój kochany MILAN.
Atmosfera była super i myślę że przy okazji następnego wyjazdu też się wybiorę.

A tu kilka moich fotek i filmiki
Milan.rar

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi