ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy organizowane przez Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 01:31   

niestety. szanse wynosza dokladnie ZERO, ale...
jesli chodzi Tobie o jeden bilet, to (dam reke sobie uciac) bez najmniejszego problemu kupisz sobie bilet na miescu!! i to nie u konika... bank, kasa, milan point, wystarczy ID

inna sprawa to dojazd ;)

powodzenia i do zobaczenia

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 07:51   

red dragon napisał/a:
to (dam reke sobie uciac) bez najmniejszego problemu kupisz sobie bilet na miescu!! i to nie u konika... bank, kasa, milan point, wystarczy ID

ja bym na Twoim miejscu tak latwo nie dal sobie reki ucinac :) , z tego co wiem to bilety na to spotkanie rozchodza sie jak swierze bulki, ja osobiscie spodziewam sie kompletu na tym meczu i wedlug mnie szanse na kupienie biletu dzien przed meczem lub w dniu meczu to jakies max 20%.

pozdro

diavola 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 10, 2008 15:47   

red dragon i MikoZ - proponuję żebyście wyciągnęli rączki to utnę po jednej od razu;) Wasz optymizm (nawet umiarkowany MikoZ'a) słabo koresponduje z rzeczywistością, przewiduję, że w oficjalnych punktach dystrybucji biletów nie uświadczysz już pod koniec nadchodzącego tygodnia.

dlatego szukam alternatywnych wobec krwiożerczych koników rozwiązań. 4 lata temu przyszło mi wyłożyć ponad 150euro za 2 anello blu na derby, przez trzy dni lewitowałam niczym Madonnina o sucharach i wodzie:) dziś jestem już mniej skłonna zasilać draniom budżety.

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 17:10   

dziwne
nigdy nie mialem problemu z kupnem biletu, trzeba sie tylko nachodzic i poszukac
koniki to najgorsza opcja i wcale nieostateczna ;)

wiec spokojnie nadstawiam druga reke :)

ps. pamietaj(my), ze mowimy o jednym bilecie

pozdrawiam

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Lut 14, 2008 16:49   

Pokrótce chciałbym przedstawić przebieg rozmów mających na celu uzyskanie biletów na mecz Milan - Arsenal:

1. starania (o minimum 50 biletów) rozpoczęły się bezpośrednio po odmowie biletów na spotkanie w Londynie
2. 30 stycznia otrzymałem informację, iż AIMC poinformuje nas o możliwości otrzymania biletów po zakończeniu okresu sprzedaży dla posiadaczy karnetów
3. 11 lutego zostałem poinformowany, iż bank, z którym AIMC współpracuje w zakresie biletów nie dysponuje już kartami wstępu, co stanowi efekt ogromnego zainteresowania meczem. Tego samego dnia wystąpiłem z prośbą o pisemne uzasadnienie dlaczego nie została dla nas z góry zarezerwowana pula biletów (choćby bezpośrednio po zamknięciu sprzedaży dla posiadaczy karnetów) i w związku z tym na jakich zasadach dystrybuowane / rozdzielane były bilety na ten mecz
4. w dniu dzisiejszym otrzymałem informację zwrotną z AIMC, iż jeszcze raz podejmą próbę zorganizowania dla nas biletów w banku

Tak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy na godzinę 16.00. Wszystko wskazuje na to, iż jeśli nawet wyjazd dojdzie do skutku liczba uzyskanych biletów będzie ograniczona i nie pozwoli na zaspokojenie naszych potrzeb.

Tyle z mojej strony tytułem informacji. Jak tylko otrzymam ostateczne potwierdzenie z Włoch przekażę Wam kolejną informację.

ps. Należy mieć na uwadze, iż spotkanie z Arsenalem rzeczywiście cieszy się ogromnym zainteresowanie, a zdobycie biletów na tego typu spotkania zawsze stanowiło ogromną trudność. To z czym mamy do czynienia obecnie nie stanowi więc żadnego novum.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 13:04   

no to sobie pojechaliśmy :(
Sprzedano ponad 70 tysięcy wejściówek, czyli zostało coś dla gości i jakieś tam strefy bezpieczeństwa.
szkoda, może w następnej rundzie ;)
:diavolo:

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 14:23   

mysle ze postepowanie AIMC jest skandaliczne. Oficjalnie zarejestrowane fan cluby powinny miec i jestem pewien ze maja z gory zarezerwowane bilety na dany mecz. Patrzac na to co oni robia naprawde mozna odniesc wrazenie ze nas po prostu olewaja bo jestesmy jakims tam malutkim fan klubikiem z Polski.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 15:38   

Przydałby się jakiś członek MCP mieszkający w Mediolanie, wpłacamy wcześniej kase za same bilety, przesyłamy dane, każdy dodaje 5-10 zł. dla kolegi za fatyge i kto wie może w zwykłej kolejce do kasy łatwiej będzie o wejściówki niż walcząc z mediolańskimi wiatrakami z dalekiej Polandii :hmm:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 15:51   

konrad_acm napisał/a:
szkoda, może w następnej rundzie ;)

Ty uważaj, żebyśmy w następnej rundzie nie zagrali z Wisłą Kraków ;) Chociaż wtedy o bilety będzie łatwiej.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 16:21   

To ja bym juz wolal Lecha Poznan ;) nie trzeba by do hattricka chodzic :D

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 23:22   

konrad_acm napisał/a:
szkoda, może w następnej rundzie

ciągle tylko liga mistrzów, a może by tak na mecz ligowy pojechać? niedziela 15:00 słoneczko świeci:) do tej pory bywałem tylko na meczach wieczornych.
konrad_acm napisał/a:
Przydałby się jakiś członek MCP mieszkający w Mediolanie, wpłacamy wcześniej kase za same bilety

taki członek jest. ale czy byłby w stanie takie coś ogarnąć niech sam sie wypowie. z pewnością wymagałoby to od niego poświęcenia, nie każdy ma czas, ochote itd. nie wiadomo jak wygląda kwestia kupowania wejściówek, może są jakieś limity na 1 osobę? w każdym razie pomysł ciekawy.
podobnie jak Sonar uważam że AIMC nie traktuje nas poważnie, ale w sumie nie ma się co dziwić jak na meczach bywamy 2 razy w roku. pewnie zapominają o naszym istnieniu w między czasie. ale tak czy inaczej warto się zastanowić nad inną formą załatwiania biletów niż przez AIMC.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 09:21   

krzysiekACM napisał/a:
może by tak na mecz ligowy pojechać? niedziela 15:00 słoneczko świeci:)
pewnie tak będzie, pojedziemy na ligę, mam nadzieję, że termin bedzie mi pasował, bo na rewanż z Arsenalem był idealny, no i mam nadzieję, że będzie to mecz o 20.30 :P bez słoneczka ;)

krzysiekACM napisał/a:
z pewnością wymagałoby to od niego poświęcenia, nie każdy ma czas, ochote itd. nie wiadomo jak wygląda kwestia kupowania wejściówek.
Dlatego zasugerowałem prowizję dla naszego dobroczyńcy ;)

Nie wiem czy jest to fizycznie wykonalne, ale zawsze jakiś pomysł do rozważenia.

FORZA MCP

majlech
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 10:42   

Jedna osoba moze kupic maksymalnie 4 bilety za jednym razem. Co oznacza, ze przy 50 biletach trzebaby odwiedzic 13 punktow sprzedazy.

paolo78 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 17:47   

witam!widzac ze jestem wzywany do tablicy wyjasnie jak to wyglada,zeby bylo jasne.
jesli chodzi o bilety na mecze to rzeczywiscie mozna kupic max 4 bilety.czasami moze sie udac kupic wiecej pod warunkiem ze nie wezma twoich dokumentow.kupowalem juz bilety dla innych i mimo ze bilet nie byl dla mnie musialem dac w banku do skserowania moj dowod osobisty.wyglada to tak ze osoba kupujaca odpowiada w pewnym sensie za zachowanie samego zainteresowanego bo dokumenty sa spinane razem wiec pozniej juz wiecej kupic nie mozna.jest jeszcze inna kwestia bardziej skomplikowana.chodzi oto ze choc na stronie acmilan.com podaja np:ze wolna sprzedaz zaczyna sie od poniedzialku i bilety sa dostepne w banku a w rzeczywistosci tych biletow nie ma lub poprostu nie idzie ich kupic.mialem przyklad na mecz MILAN-Manchaste UTD w zeszlym sezonie.Bylem pierwszy w banku,gdzie mam pewne znajomosci,gosciu wpisuje moje dane wybiera miejsce i........... nie da sie zatwierdzic bo jest takie przeciazenie w sieci.i tak przez 20 min i nic !!!!!bilety znikaja a ty odchodzisz bez.Wiec ciezko jest.
i nie chodzi tu o kwestie poswiecenia.jesli sie da to bardzo chetnie ale nie chce nikogo zapewniac bo sam mialem problemy z biletami.

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 22:23   

krzysiekACM napisał/a:
podobnie jak Sonar uważam że AIMC nie traktuje nas poważnie, ale w sumie nie ma się co dziwić jak na meczach bywamy 2 razy w roku. pewnie zapominają o naszym istnieniu w między czasie. ale tak czy inaczej warto się zastanowić nad inną formą załatwiania biletów niż przez AIMC.

eh, ale czy uwazasz ze mamy jakas inna alternatywe??
poza tym, wciaz dokonca nie jestem pewny, czy nasza czestotliwosc wyjazdow ma jakiekolwiek znaczenie... niestety

paolo78 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 04:57   

ja uwazam ze jest wyjscie i to dosc dobre.jednorazowy wydatek pewnie nie dla kazdego bylby latwy ale moim skromnym zdaniem wyjscie jest dosc dobre.otoz idzie sie zoorganizowac i wykupic sobie pewna ilosc abonamentow.koszt abonamentu na CURVE to 180 euro.biorac pod uwage ze zwykle daja nam bilety po ok 40 euro sa to w sumie 4,5 mecze!!!!
ZALATEY:
1)pewnosc ze na najwazniejsze mecze (inter,roma,juve,itd) wejscie jest pewne.
2)jesli MILANIK dojdzie daleko w lidze mistrzow macie miejsce pewne.
3)nawet jesli ktos nie bedzie mogl zaplanowac sobie wyjazdu z takim wyprzedzeniem nie ma zadnego problemu zeby komus nie odstapic wejsciowki.z doswiadczenia wiem ze kontrole nie sa tak skrupulatne jak mowia a jak juz ktos sie chce miec pewnosc zawsze mozna nawet na jeden mecz zmienic wejsciowke.
4)nie trzeba sie nikogo prosic ile bedzie biletow.planujecie sobie wyjady duzo spokojniej (samolot wychodzi wtedy duzo taniej )
5)poza tym kto chce jezdzic prywatnie moze sobie zoorganizowac prywatne grupy i jezdzic kiedy sie podoba i jest sie wtedy niezaleznym od aimc.
pozostaje tylko problem wykupienia sameg karnetu bo nie wiem czy jesli ktos nie mieszka we wloszech mozne sobie kupic.zawsze jednak mozna sie dogadac w jakas grupa ALTERNATIVA,BRN lub inna i bez problemow wam wszystko zalatwia.kiepura witek mani sa tego swiadkami.tak robi pewna grupa bulgarow ktora ez nie mieszka we wloszech a na najwazniejsze mecze sobie przylatuje i nie ma zadnych problemow.jest troche zalatwiania w lipcu ale potem juz tylko przyjemnosci.pomyslcie nad tym rozwiazaniem.pozdrawiam

picia9393 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 10:05   

Propozycja paolo78 jest interesująca i warta przemyślenia

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 16:35   

jesli chodzi o propozycje paolo78 to jest ona dobra, ale raczej dla osob chcacych indywidualnie regularnie wybierac sie na mecze milanu. patrzac z punktu widzenia mcp zakup kilku karnetow nie rozwiazuje problemu - naszym celem nie jest wszak organizacja wyjazdow 5-6 osobowych, lecz umozliwienie wyjazdow jak najwiekszej liczbie osob. wyjazdy na derby mediolanu, czy tez mecz z bayernem pokazuje, ze nawet na szlagierowe mecze mozna z aimc uzyskac sensowna pule biletow. tyle, ze niestety nie na kazdy i nie za kazdym razem, gdy sie zglaszamy po bilety. prawda jest tez taka, iz w poczatkowym okresie naszego czlonkowstwa w aimc rowniez wielokrotnie napotykalismy na odmowe przyznania biletow. tyle, ze tego typu proby nie byly w ogole naglasniane. z czasem, na zyczenie czlonkow, kazda jedna proba organizacji wyjazdu byla oglaszana i moze rowniez z tego wzgledu powszechna frustracja (jesli to dobre okreslenie w tym przypadku) z powodu postawy aimc staje sie coraz wieksza. tak naprawde od samego poczatku zmagamy sie z mniejszymy lub wiekszymi trudnosciami i kazdorazowo usimy rozbijac mniejszy lub wiekszy mur. troche prawdy jest tez w tym, co zauwazyl krzysiekacm - a mianowicie zawsze w pewien sposob uprzywilejowany bedzie FC organizujacy wyjazdy na kazdy lub prawie kazdy mecz milanu, niz taki jak my, na 2-4 mecze w sezonie.

na pewno ten temat warto poddac dyskusji w trakcie najblizszego zlotu (przy calym szacunku dla naszego forum nie stanowi ono reprezentacji calej naszej spolecznosci) i podjac decyzje co do kierunku w ktorym powinnismy podazac.

jestem jeszcze winien czado81 (i reszcie zainteresowanych) informacje zwrotna odnosnie mozliwosci zmiany regulaminu w kierunku umozliwienia 'zapisow z gory', by dysponowac lista osob wyjezdzajacych na wypadek koniecznosci przedstawienia jej aimc 'od reki'. otoz konsultowalem cala sytuacje z dwoma radcami prawnymi. na pewno nie mozemy zrobic niczego wbrew uchwalonemu regulaminowi kwalifikacji na wyjazdy organizowane przez mcp. takze jedyna mozliwosc to zmiana samego regulaminu - i tu rowniez, jako, iz byl on zatwierdzany przez wzc, wszelkie zmiany wymagaja nie tylko uchwalenia (po uprzednim przygotowaniu stosownego projektu) przez zarzad, ale i zatwierdzenie przez wzc. co prawda w trakcie poprzedniego wzc zarzad zostal zobligowany do rozbudowy regulaminu w zakresie organizacji wyjazdow na mecze fazy play off, gdzie do dyspozycji jest mniejsza pula biletow, jednak z prawnego punktu widzenia stanowi to jedynie wydanie swego rodzaju dyspozycji zarzadowi przez wzc i nie wiaze sie z wejsciem zmodyfikowanego regulaminu w zycie z chwila uchwalenia przez zarzad. podobnie jak pierwotna wersja regulaminu musi on zostac zatwierdzony przez wzc.

zarzad na najblizszym zjezdzie mcp przedstawi stosowna propozycje zmian, ktore beda stanowic przedmiot dyskusji.

paolo78 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 17:56   

a kto tu mowi o organizacji wyjazdow 5-6 osobowych???????mozna kupic 1000 karnetow tylko trzeba chciec!!!!!!!!!!!kto ma w planie wiecej niz 3 -4 wyjazdy w roku propozycja jest idealna .jesli ktos chce jezdzic czesciej to jeszcze lepiej jesli nie to i tak jest korzystniej.napewno sposrod wszystkich czlonkow mcp grupa 25 lub 50 ludzi wzielaby taka mozliwosc pod uwage bo jest ona korzystna i to nie tylko ze wzgledow finansowych ale przedewszystkim z pewnosci ze sie wybrany mecz obejrzy na 100% !!!wybor nalezy do was.mozecie liczyc na laskawosc wlochow ale z doswiadczenia wiem ze nie jest dobrze.przyklad .dostaliscie bilety na derby ok.gdzie was posadzili ?????????? pod curva nord!!! nie wiem czy to najlepsze miejsca biorac pod uwage latajace race,plucie z gory itd. kupujac karnecik jestes tam gdzie chcesz np: curva sud i tam to sie zyje derbami a nie pod trybuna mongolow ktorzy was obrazaja i rzucaja czym popadnie.powtarzam wasza sprawa.chcieliscie alternatywe to wam dalem a wybor jest wasz.

czado81 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 19:23   

dezali napisał/a:
w trakcie poprzedniego wzc zarzad zostal zobligowany do rozbudowy regulaminu w zakresie organizacji wyjazdow na mecze fazy play off, gdzie do dyspozycji jest mniejsza pula biletow, jednak z prawnego punktu widzenia stanowi to jedynie wydanie swego rodzaju dyspozycji zarzadowi przez wzc i nie wiaze sie z wejsciem zmodyfikowanego regulaminu w zycie z chwila uchwalenia przez zarzad. podobnie jak pierwotna wersja regulaminu musi on zostac zatwierdzony przez wzc.

Z powyższego wynika, że niestety przespaliśmy sprawę. Postudiowałem trochę Statut MCP i doszedłem do wniosku, że w tym roku możnaby zdążyć ze zmianą Regulaminu najwcześniej na półfinały LM, a to dlatego, że:
Cytat:
§13
3. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków może zostać zwołane w każdym
czasie z inicjatywy Zarządu Stowarzyszenia lub na wniosek 1/2 członków
Stowarzyszenia w terminie sześciu tygodni od daty zgłoszenia wniosku lub podjęcia uchwały.

Szansa na poprawienie Regulaminu jeszcze przed Zlotem oczywiście są realne, gdyż:
Cytat:
§14
2. W razie nieobecności co najmniej połowy uprawnionych do głosowania Zarząd
wyznacza drugi termin Walnego Zgromadzenia, w którym uchwały są ważne bez
względu na liczbę obecnych. Przyjęcie uchwały następuje przy zwykłej większości
głosów.

Czyli w praktyce można się spotkać nawet w kilkanaście osób i to przegłosować. Problemem jest tylko te sześć tygodni, które sprawiają, że całe przedsięwzięcie może się już okazać niepotrzebne, bo biletów na półfinały, czy finał pewnie i tak byśmy nie dostali.

Pozdrawiam!

tabarez 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 08:59   

Przy okazji dyskusji o wyjazdach, ponawiam propozycję zorganizowania wyjazdu na mecz Milan - Udinese. Będzie to prawdopodbnie ostatni oficjalny mecz Maldiniego na San Siro. Potem może być tylko finał LM (w co bardzo wierzę). Fajnie byłoby podziękować Il Capitano za 23 lata gry. Warto by już teraz rozpocząć starania o bilety (jeśli zdecydujemy się jechać), bo może być z nimi ciężko. Wiem, że będzie jeszcze oficjalne pożegnanie, ale pojechałbym na ten majowy mecz. Zachęcam do dyskusji na ten temat.

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 09:07   

napewno byloby super wziac udzal ;) w takim historycznym meczu, ale czy masz pewnosc, ze Paolo wystapi w tym meczu majac w perspektywie za 3 dni mecz w moskwie?? ;)
poza tym z tego co pamietam, starania o bilety na dany mecz trzeba czynic w odpowiednim momencie... watpie, czy moliwe by to bylo juz teraz! tak czy inaczej pomysl warty rozwazenia, zwlaszcza w obecnej :/ sytuacji

pzdr,

diavola 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 15:34   

mam pytanie do Milanistów, którzy mieli przyjemność kupowania biletu na Ligę Mistrzów na chwilę (1-2dni) przed arcyważnym meczem: znalazłam możliwość zdobycia biletu na Arsenal (3 krąg) za 75euro- jak Wam się wydaje, czy jest to godziwa cena? czy będąc już w Mediolanie napotkam realną szansę, by w ostatniej chwili dostać coś w podobnej cenie? a może brać z pocałowaniem ręki? hm? będę wdzięczna za każdą refleksję.

Mati78
Milanista

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 17:12   

MarcoPoland napisał/a:
To ja bym juz wolal Lecha Poznan ;) nie trzeba by do hattricka chodzic :D

haha widze ze kolega do "mojego" pubu chodzi :) Bede w srode na LM jakby co :)
Przy okazji, mam do sprzedania podwójną wejściówkę na loże dla VIP-ów na mecz AC Milan- Lazio Rzym!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=315494083
Z Krakowa można dolecic tanio i chyba cena atrakcyjna? Nie moge sam leciec z powodu pracy :(

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 18, 2008 18:15   

diavola napisał/a:
mam pytanie do Milanistów, którzy mieli przyjemność kupowania biletu na Ligę Mistrzów na chwilę (1-2dni) przed arcyważnym meczem: znalazłam możliwość zdobycia biletu na Arsenal (3 krąg) za 75euro- jak Wam się wydaje, czy jest to godziwa cena? czy będąc już w Mediolanie napotkam realną szansę, by w ostatniej chwili dostać coś w podobnej cenie? a może brać z pocałowaniem ręki? hm? będę wdzięczna za każdą refleksję.

nie mialem okazji kupowac biletu na 1-2 dni przed meczem, ale wydaje mi sie ze 75 euro za 3 krag to bardzo drogo... no ale cos to moje subiektywne odczucie...

Mati za 1000 zlotych to mozna ze 2 wioski w afryce nakarmic, a nie pojechac na mecz:P

Odpowiedz do tematu