ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy organizowane przez Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 17:58   Wyjazdy organizowane przez Milan Club Polonia

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do podjęcia dyskusji nt. planów wyjazdowych Milanu. W szczególności zachęcam do wypowiedzenia się na temat:

- zasadności zorganizowania wyjazdu z noclegiem oraz zwiedzaniem San Siro
- organizacji wyjazdów z transportem lotniczym (wyższy koszt samego przelotu w stosunku do przejazdu autokarem, nocleg)
- waszych propozycji wyjazdowych

Podstawę do dyskusji niech stanowi dzisiejsza informacja Zarządu MCP:

--------------------------------
W trakcie wrześniowego spotkania członków Milan Club Polonia ogłoszone zostały plany wyjazdowe na ostatnie miesiące bieżącego roku: miała zostać podjęta próba zorganizowania wyjazdu połączonego ze zwiedzaniem ośrodka treningowego Milanello, stadionu San Siro oraz – jeśli to możliwe – spotkaniem z wybranym piłkarzem Milanu. Drugim celem wyjazdowym miało być grudniowy mecz z Juventusem. Najwyższa pora, by poinformować Was o efektach starań nad zorganizowaniem wspomnianych wyjazdów. Informacje niestety nie należą do pozytywnych.

Wejście dużej, zorganizowanej grupy do Milanello możliwe jest tylko wówczas, gdy w ośrodku nie przebywa zespół – obecność dużej grupy postronnych obserwatorów mogłaby zakłócić zajęcia zespołu. Jedyną możliwością zwiedzenia Milanello dużą grupą jest więc wejście w dniu, w którym nie zaplanowano zajęć pierwszego zespołu. Niestety, chcąc połączyć zwiedzanie ośrodka wraz ze spotkaniem Milanu dzień przed/po wizycie, należy mieć na uwadze fakt, iż normę stanowią przedmeczowe zgrupowania zespołu w Milanello, a także pomeczowe zajęcia dzień później. Na dodatek plan zajęć pierwszego zespołu jest dynamiczny, może w ostatniej chwili ulec zmianie (pierwotnie planowany dzień wolny od zajęć, bądź też wyjazd zespołu poza centrum treningowe może zostać zmieniony na zajęcia w Milanello). Mając na uwadze fakt, iż wyjazdy MCP organizowane są z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a taki wyjazd wymagałby zorganizowania noclegu dla grupy, organizator nie tylko nie mógłby w żaden sposób zagwarantować zwiedzania ośrodka Milanello, co wręcz miałby świadomość dużego znaku zapytania stojącego przy tym punkcie wyjazdu.

Associazione Italiana Milan Clubs nie organizuje ponadto spotkań fan klubów z piłkarzami zespołu. Taka opcja nie wchodzi w związku z powyższym w grę. Jedyną z rozpatrywanych propozycji, która jest możliwa do zrealizowania bez większych przeszkód, jest zwiedzania zaplecza stadionu San Siro w dniu, w którym nie jest na nim rozgrywane żadne spotkanie. W świetle przedstawionych faktów chciałbym poddać pod publiczną dyskusję zasadność organizacji tego typu wyjazdu. W tym celu zapraszam na forum.

Drugą rozpatrywaną opcją był wyjazd na szlagierowe spotkanie Milan – Juventus. Niestety, wobec spodziewanego bardzo dużego zainteresowania tym meczem, już na wstępie otrzymaliśmy z AIMC informację, iż nie możemy liczyć na pulę biletów, która umożliwiłaby organizację pełnoautokarowego wyjazdu, a jedynie na kilka wejściówek. Wobec powyższego, mając na uwadze ustalenia z ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków, iż wyjazdy na atrakcyjne mecze z małą pulą biletów organizowane będą jedynie w przypadku fazy play off Ligi Mistrzów, Zarząd Milan Club Polonia odstąpił od organizacji wyjazdu na mecz z Juve.

Chcąc wypełnić chociaż deklarację o zorganizowania trzech wyjazdów w trakcie sezonu, dokonaliśmy przeglądu kalendarza spotkań Milanu w ostatnich tygodniach roku (zakładając organizację kolejnych dwóch wyjazdów już w nowym roku). Ze względu na planowany występ Milanu w Klubowych Mistrzostwach Świata w Japonii, pole manewru było mocno ograniczone. Nasz wybór padł na spotkanie kończące fazę grupową Ligi Mistrzów Milan – Celtic, zarazem ostatnie przed wylotem zespołu do Azji. Zdajemy sobie sprawę, iż przy wysoce zawieszonej ostatnimi wyjazdami poprzeczce propozycja (kolejnego) wyjazdu na Celtic może wydawać się części z Was mało atrakcyjna, jesteśmy przekonani, iż nie zabraknie osób, chcących na żywo obejrzeć poczynania rossonerich.

Zapisy na wyjazd na mecz Milan – Celtic ogłoszone zostaną w najbliższych godzinach. W informacji zamieszczonej w sekcji Aktualności strony, jak i na forum, przekazane zostaną wszelkie szczegóły wyjazdu. Zapraszam do uczestnictwa.

adamus1977 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 18:36   

Choć jestem młodym członkiem MCP, podzielam wybór meczu. Choć interesującym, wydaje sie, meczem tego roku bedzie mecz Inter - Milan, 23 grudnia. Jednak jest to w przeddzień swiat, więc chyba odpada. Czekam na dalsze aktualności dotyczące wyjazdu. Pozdrawiam. FORZA MILAN!!!!

Edisonek 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 19:05   

Witam!!!

Uważam, że to dobry pomysł, by pojechać na mecz AC Milan - Celtic Glasgow. Wiem, że już niektórzy z Was byli w poprzedniej edycji LM na meczu tych drużyn, ale skoro nie można pojechać na takie szlagiery jak z Juventusem i zapewne z Interem to ten mecz wydaje sie najlepszą propozycją. Obawiam się, że doping na meczu ligowym ze średnią drużyną nie będzie taki jak na LM.
Poza tym, myślę że samolotem było by może i nie co drożej, ale za to mniej męcząco i nie trzeba było by brać urlopu na cały tydzień, zważywszy na to, iż mecz rozgrywany jest w środku tygodnia.

Pozdrawiam

Edisonek
:forzamilan:

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 19:10   Re: Wyjazdy organizowane przez Milan Club Polonia

dezali napisał/a:
Chcąc wypełnić chociaż deklarację o zorganizowania trzech wyjazdów w trakcie sezonu .

A moim zdaniem organizowanie na siłę wyjazdu jeszcze w tym roku i to na mecz z Celtikiem, (czyli na taki sam jak poprzedni wyjazd) głównie po to żeby zrealizować obietnice jest rozwiązaniem mocno naciąganym. Przecież można poczekać do nowego roku i wybrać jakiś mecz ligowy napewno bedzie to rozsądniejsze niż dublowanie Celtiku po to tylko zeby były 3 wyjazdy.
Przecież chyba każdy widział i zrozumie ze były podejmowane próby wyjazdu na np Juve a że nie dało rady to spokojnie można odczekać miesiąc i zorganizowac wyjazd.
Jak nie będzie 3 wyjazdów to będą 2 przecież nikt nie będzie miał pretensji do zarządu (przynajmniej tak nakazuje zdrowy rozsądek) że nie dorzymali obietnicy bo 2 atrakcyjne wyjazdy po nowym roku napewno usatysfakcjonują każdego chętnego...

Takie jest moje skromne zdanie. I naprawde proponuję wstrzymanie się z tym wyjazdem bo jaki by nie był nastepny termin to napewno sie zapisze na listę chętnych a wyjazd 2 raz z rzędu na Celtic jest niezbyt atrakcyjną perspektywą...

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

mAkaron 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 20:18   

Witam,
Osobiście bardzo ucieszyłem się z informacji odnośnie podjęcia decyzji na mecz właśnie przeciwko Celtic Glasgow :P . Wierzę, iż mecz będzie nie zwykle interesujący a doping znakomity ;) . Myśle że organizatorzy mieli też na uwadze to, iż ponowny wyjazd na Celtic pozwoli wziąść udział osobom które jeszcze nie zaznały przyjemności jaką jest możliwość uczestniczenia na żywo w meczu Milanu.

I jeszcze kilka słów odnośnie transportu lotniczego ;) . Uważam że nie jest to dobry pomysł, fakt iż droga autokarem jest dość długa ale ten czas napewno można przyjemnie spędzić a na samolot nie każdego będzie stać.
Pozdrowienia mAkaron :forzamilan:

picia9393 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 20:44   

Witam.Jestem za tym wyjazdem i cieszy mnie to że w końcu może zobacze MILAN na żywo.Wielu z nas napewno będzie chciało go zobaczyć.Czekałem na tą wiadomość zniecierpliwością.Co do organizacji wyjazdu samolotowego też jestem za.Jest wielu ludzi któży w ten sposób spełnili by swoje marzenia a taka propozycja otwiera do tego droge.Koszta napewno będą większe ale co dziś nie kosztuje?Jestem też za braniem i wyjazdem z małą pulą biletów ponieważ daje to szanse na obejżenie ciekawego widowiska.Pozdrawiam i jestem ciekawy innych opini jakie się tu ukażą.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 20:53   

skopi napisał/a:
dezali napisał/a:
Chcąc wypełnić chociaż deklarację o zorganizowania trzech wyjazdów w trakcie sezonu .

A moim zdaniem organizowanie na siłę wyjazdu jeszcze w tym roku i to na mecz z Celtikiem, (czyli na taki sam jak poprzedni wyjazd) głównie po to żeby zrealizować obietnice jest rozwiązaniem mocno naciąganym.(...)
Przecież chyba każdy widział i zrozumie ze były podejmowane próby wyjazdu na np Juve a że nie dało rady to spokojnie można odczekać miesiąc i zorganizowac wyjazd.
Jak nie będzie 3 wyjazdów to będą 2 przecież nikt nie będzie miał pretensji do zarządu (przynajmniej tak nakazuje zdrowy rozsądek) że nie dorzymali obietnicy bo 2 atrakcyjne wyjazdy po nowym roku napewno usatysfakcjonują każdego chętnego...

ale gdzie problem? dlaczego uwazasz, ze wyjazd jest robiony za sile? jakbys mial przymus wyjazdu to moglbys tak mowic, ale skoro i tak nie jedziesz to nie rozumiem.
piszesz, zeby nie robic tego wyjazdu bo beda jeszcze 2 inne. a ja pisze, aby robic ten wyjazd bo beda 3,a nie dwa.

ciesze sie, ze zadbano o zorganizowanie wyjazdu. chetni powinni sie znalezc, a jesli nie to przeciez nic sie nie stanie. ten wyjazd to nastepna okazja na wyjazd dla tych, ktorzy jeszcze nie widzieli Milanu na zywo. ja widzialem, ale mimo wszystko prawdopodobnie pojade.
organizowania wyjazdow na mecze Milanu nigdy za malo \o/

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 22:33   

Z czego wnioskujeszże i tak nie jadę?

Cytat:
jaki by nie był nastepny termin to napewno sie zapisze.

Zacytowałeś prawie cały mój post a to ci umknelo. Następny termin czyli ten najbliższy jak juz nieszczęśliwie wypadło z Celtikiem (będzie to mój drugi wyjazd z MCP i drugi na Celtic), to trudno pomimo to jestem chętny.
A nie mam problemu tylko wyraziłem swoją opinię, którą nadal podtrzymuję ze nie sam wyjazd ale konkretnie taki termin został wybrany z powodu praktycznie zerowego pola manewru bo na Juve sie nie załapiemy a inne mecze poodpadały z różnych przyczyn.

A przede wszystkim to nie chodziło mi o krytykę ideii organizowania wyjazdów i wiem że każdy kolejny jest wyjątkowym wydarzeniem i okazją dla nowych i starych członków MCP do obejrzenia Milanu na żywo i wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym podejmowanym przez zarząd aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednak Dez w informacji o wyjezdzie zachęcał do dyskusji na forum więc się wypowiedziałem :)

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 01:12   

skopi napisał/a:
Z czego wnioskujeszże i tak nie jadę?

Cytat:
jaki by nie był nastepny termin to napewno sie zapisze.

fakt, fakt. moj blad, chyba podswiadonie zalozylem, ze nie jedziesz i zle przeczytalem :>

rozumiem o co Ci chodzi, ale poprostu zakladajac dwie opcje:
1. nie ma wyjazdu;
2. jest wyjazd
ja wybieram opcje nr. 2. rezygnacja z tego wyjazdu nie spowoduje, ze w jego miejsce bedzie inny (przy zalozeniu, ze beda 3 wyjazdy to ten poprostu przepadnie, a nie zablokuje mozliwosc wyprawy na cos ciekawszego). nie widze potrzeby rezygnacji z wyjazdu na ten mecz tylko dlatego, ze na celtic byl organizowany rok temu (nie wszyscy mogli pewno wtedy jechac).
chyba wszystko jasne :)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 09:34   

Ja też nie narzekam, że to ponownie Celtic... może nie zgadzam sie że doping będzie jakiś super rewelacyjny (zakładam, że wygrywamy z Benficą następny mecz i spotkanie z Celticiem będzie ważniejsze dla Celtów niż rossonerich), ale okazja by zobaczyć kibiców gości - niesamowite doznanie.
Ja najprawdopodobniej na to spotkanie się nie udam - niestety kilka spraw rodzinnych jest wciąż nierozwiązanych, ale życzę wszystkim super wyjazdu.
Co do kwestii transportu - jestem za tym by odbył się np. dwa wyjazdy autokarem (panuje w nim świetna atmorfera - taka jak na pełnej plaży!! hehe) ale jeden także samolotem. Noclegi można zorganizować za 20 euro, a bilet lotniczy kosztuje koło 350-400 zł w obie strony a można i taniej. Wyjazd zamknie się więc w ok 600 zł ze zwiedzaniem muzeum na San Siro dzień wcześniej. Lepiej siedzieć noc w Mediolanie niż w autokarze ;) Szczególnie że spanie na podłodze jest niemile widziane ;P Oczywiście rozumiem, że koszty grają ogromną rolę, dlatego właśnie proporcje 2/1 ale myślę że jest to opcja warta rozważenia.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 10:55   

Zgadzam się praktycznie w całości z Kubą ;-) Zdaje sobie sprawę, że w dużej mierze liczą się koszty dlatego też nadal najtańszym wyjazdem będzie wyjazd autokarowy. Natomiast pojawia się też trochę głosów osób zainteresowanych mniej wyczerpującą formą wyjazdu (samolot). Ja sam preferuję wyjazd samolotem. Świetnie z argumentem trafił Kuba, że warto spędzić noc w Mediolanie i zwiedzić San Siro, zamiast w autobusie :-)

Trochę szkoda, że idea którą dez przedstawiał na zlocie (wyjazd z noclegiem + zwiedzanie Milanello) upada, bo to był w moim mniemaniu pomysł świetny. No ale jak się nie ma co się lubi to należy się cieszyć z opcji nocleg + zwiedzanie San Siro. Dla mnie to też jest fajny pomysł.

Co do samego wyjazdu na Celtic, to nie zgodzę się z osobami, które krytykują Zarząd za podjęcie takiej decyzji. Celem statutowym organizacji jest m.in. organizowanie i pomoc w wyjazdach na mecze Milanu. Zatem, przy założeniu odpowiedniej liczby chętnych MCP powinno starać się o wyjazd na każdy mecz w SerieA. Oczywiście, to na dziś nie wchodzi w grę, bo chętnych tylu się nie zbierze :wink: . Natomiast, dziwi mnie mówienie fana, że na Celtic nie pojedzie bo już był. Rodzi się pytanie, czy jedziemy na Milan czy jedziemy na przeciwnika? Pamiętacie dyskusję o regulaminie kwalifikacji na mecze i argumenty o ludziach niezainteresowanych Mialanem a przeciwnikiem? Na przykład Barceloną? Trochę to przypomina tą sytuację.
Reasumując, ja gdybym miał możliwość, to chętnie pojechałbym ponownie na mecz z tym samym nawet przeciwnikiem, dla samej przyjemności oglądania na żywo Milanu.

pzdr,

maycka 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 12:32   

Pod względem sportowym na wiele w tym meczu bym nie liczył. ACM już będzie miał awans w kieszeni, a Celtic przy dobrym układzie może jeszcze będzie o coś walczył. Mam nadzieję, że jednak kibicowsko będzie ciekawie. Na pewno Celtowie stawią się licznie na San Siro. Chociaż dla mnie to i tak będzie mój pierwszy mecz Milanu, więc jakby nie było i tak będzie lux.

Co do wyjazdów, interesująca jest opcja o której pisał Kuba (2autokar + 1 samolot). Myślę, że przy odpowiednio wczesnej rezerwacji hotelu i przelotu koszt zamknąłby się w kwocie 500-550 PLN.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 18:33   

Na meczu z Celticiem było coś około 50 osób z MCP czyli wszyscy pozostali (nie wiem ale pewnie ze 300 osób)mogą potraktować kolejny wyjazd na Celtów jako bardzo ciekawą opcję. Dlatego decyzję zarządu oceniam jak najbardziej pozytywnie.
Ja niestety nie dam rady, ale polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli przyjemności odwiedzić SS. tak jak wspomniał kuba1899 - kibice ze Szkocji są niesamowici :diavolo:

Bardzo podoba mi się 'opcja samolotowa'. Nocleg w Mediolanie może przebić klimat autobusu :piwo: , a do tego bez wątpienia będzie wygodniej.
Koleś ''był'' wczoraj na Inter-Lazio i mówi, że koszt z przelotem i jego wydatkami zmieścił się w 200 Euro, oczywiście bez biletu :P

FORZA MCP!!!

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 19:52   

moim zdaniem wyjazd na Celtic to pomysl niezly ;) oczywiscie mecze z Juve czy Interem bylyby ciekawsze ale problemy z organizacja zrozumiale a LM to LM ;) i tak nie pojade na mecz bo nie mam zaplavonej skladki czyli jakby nie naleze do fanclubu :P ale moze kiedys... ;)

spidi 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 19:56   

Witam!! Ja właśnie wybieram sie na ten mecz tylko będzie to moja pierwsza wizyta w Świątyni włoskiego futbolu i już nie mogę sie doczekać kiedy zaśpiewam po raz pierwszy :forzamilan: !!!!! na tak cudownym stadionie. Jednak z racji ze to będzie mój pierwszy wyjazd to prosiłbym Formowiczów którzy już byli na wyjazdach o jakieś info. Chodzi mi dokładnie co trzeba ze sobą wziąć i jak to ogólnie wygląda. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.
"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
PAOLO MALDINI

assa 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 14, 2007 08:43   

witam
czy jest ktos z okolic lodzi,moze warszawy-ogolnie ten region(ja jestem z opoczna) kto wybiera sie na ten mecz LM z celticem i jedzie do opola w jakikolwiek sposob???otoz chcialbym sie zabrac ,moze ktos ma wolne miejsce lub potrzebuje wspoltowarzysza podrozy
kontakt do mnie: assa-666@tlen.pl lub nr gg 7398678 z gory dzieki za odpowiedz

pippo3 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 14, 2007 22:28   

Jesli sie uda to tez pojade pierwszy raz na taki wyjazd.Niewazne z kim niewazne w jakim skladzie... w sumie ktos stwierdzil ze beda rezerwy czy cos takiego ale jakie rezerwy przeciez ktos ze znanych nawet musi grac bo chyb Milan nie pozwoli sobie na gre jakimis juniorami itp Do tego dojdzie jeszcze chec rewanzu za przegrana na Celtiku.

Od siebie podbijam prosbe przedmowcow czy moglby ktos opisac jak ostatnio to wygladalo czy byl np czas na zwiedzanie sklepu czytalem ze kiedys byl... moze ktos wie jakie sa plany teraz... etc wszystkie mozliwe wskazówki dla tych co pierwszy raz jada

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 15, 2007 01:13   

mysle, ze wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj:
http://acmilan.pl/mcp/wyjazdy.php

czas do zwiedzania/wizyty w mp jest gl. zalezny od godziny przyjazdu. wyjazd planowany jest na pozny wieczor w poniedzialek, wiec czasu spokojnie powinno wystarczyc (chyba, ze bedzie tragiczna droga - snieg). warto wiec wziasc jakie euro jesli chce sie cos kupic.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 15, 2007 10:22   

Na 3 razy jak byłem na wyjezdzie, za kazdym razem był czas (chociaż nie zawsze chęci) by iść do MP. Teraz jest dodatkowo ułatwione zadanie, ponieważ kolejny sklep jest zaraz za Duomo - a tam na pewno się pojawicie ;)

assa 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 19, 2007 18:47   

ponawiam apel do ludzi ze wschodniej Polski wybierajacy sie na mecz z celticem.czy jest ktos kto bedzie podrozowal z tych terenow do opola i z powrotem??? prosze o info na assa-666@tlen.pl lub gg 7398678 .moze ktos szuka wspoltowarzysza podrozy.jestem z Opoczna okolo 70 km od Lodzi Radomia Kielc

Jest osobny temat poświęcony wyjazdowi, proszę umieszczać tego typu posty w tym miejscu.

admin

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 21, 2007 16:44   

Chciałbym zauważyć, że ilość wpłat odnotowanych na wyjazd Milan-Celtic (post Ewy w oddzielnym temacie) pokazuje, że jednak rację miał dezali i Zarząd decydując się na organizację tego wyjazdu ;-) Na chwilę obecną obsadzone jest już 33 z 50-ciu miejsc \o/

To moim zdaniem potwierdza tezę, że w rozsądnych odstępach czasowych warto organizować wyjazdy nawet, jeżeli przeciwnik nie jest super atrakcyjny.

pzdr,

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2007 13:21   

Szkoda że nie udało się zorganizować wyjazdu na szlagierowe spotkanie Milan - Juventus.
Propozycja AIMC, czyli możliwość przekazania nam kilku wejściówek na to spotkanie jest niepoważna. Zawiodłem się ogromnie bo liczyłem na wyjazd na ten mecz.
No ale oczywiście pretensje możemy mieć jedynie do AIMC, nikt z MCP nie jest winny tej sytuacji.
Wydaję mi się że AIMC nie traktuje nas jednak zbyt poważnie, skoro stowarzyszeniu liczącemu kilkaset osób proponuję kilka wejściówek. Rozumiem że mecz jest prestiżowy i jest z pewnością ogromne zapotrzebowanie, no ale mogliby na nas patrzeć nieco przychylniej;)

Co do organizacji wyjazdu z opcją transportu lotniczego jestem zdecydowanie przeciw, ponieważ podróż autokarem jest znacznie ciekawsza. Można podziwiać widoki z okien autobusu, zatrzymywać się na postoje, w autokarze jest dużo czasu na rozmowy, zabawy, śpiewy itd;) Zupełnie inny klimat, jak dla mnie o wiele ciekawsza wyprawa niż pozbawiony jakiegokolwiek klimatu lot samolotem.
Oczywiście komfort podróży jest w przypadku lotu samolotem znacznie większy niż w przypadku autobusu, ale dla klimatu "wesołego autobusu" warto się przemęczyć;)

ps. dziękuje moderatorom za usunięcie bezpodstawnie nałożonego ostrzeżenia;)

Gwoli ścisłości: ostrzeżenie nie zostało usunięte, a po prostu wygasł termin jego obowiązywania.

Admin
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2007 13:56   

odnośnie latania proponuje zeby sie wypowiedzialy osoby ktore mialy okazje podrozowac i autokarem i samolotem, bo jak mozna porownywac do czegos czego sie nie sprawdzilo ;>
Kiepura moze napisze jakie sa zalety hostelu w mediolanie i czy mozna wypicpiwko i pospiewac :rotfl2:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2007 15:24   

MikoZ napisał/a:
Kiepura moze napisze jakie sa zalety hostelu w mediolanie i czy mozna wypicpiwko i pospiewac

zalety hostelu? a co ma hostel do lotu samolotem?
można równie dobrze jechać autokarem, po meczu też przenocować w hostelu i wypić piwko i pośpiewać;)
MikoZ napisał/a:
odnośnie latania proponuje zeby sie wypowiedzialy osoby ktore mialy okazje podrozowac i autokarem i samolotem, bo jak mozna porownywac do czegos czego sie nie sprawdzilo ;>

nie leciałem samolotem, ale chyba nie wmówisz mi że w samolocie można pić alkohol, śpiewać przyśpiewki stadionowe czy skakać w czasie lotu "chi non salta nerazzuro e e " :D
Poza tym ciężko by było zarezerwować 50 biletów na lot do Mediolanu po przystępnych cenach, także z pewnością opcja samolotowa jest o wiele droższa, bo dochodzi jeszzce koszt noclegu.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2007 20:23   

Przede wszystkim Krzysiek lot samolotem trwa 1,5 godziny... po tym strasznie długim locie, gdzie faktycznie nie mogę się powstrzymać przed wychyleniem browara, wysiadam w Mediolanie i mogę śmiało sobie skakać, śpiewać etc... poza tym ta cała zabawa trwa w autokarze 2-3 godziny a potem całą noc musisz coś ze swoim cielskiem zrobić a jak nie daj boze położysz się na podłodze... owszem klimat wyjazdu autokarem jest ciekawy, ale nie mów że nie można sobie skakać i bawić się poza autokarem... zlot jest tego najlepszym przykładem... tam nie miałeś autokaru...

Odpowiedz do tematu