ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kryzys Milanu, coś co musiało się stać...

Przyczyny kryzysu w ACM?
stara kadra
25%
 25%  [ 49 ]
zły trener
8%
 8%  [ 17 ]
niefortunne transfery
27%
 27%  [ 53 ]
spadek formy
22%
 22%  [ 44 ]
zwyżka formy rywali ACM
3%
 3%  [ 7 ]
inne
11%
 11%  [ 23 ]
Głosowań: 116
Wszystkich Głosów: 193

Autor Wiadomość
Luk 
Interista

Wysłany: Śro Cze 04, 2008 08:33   

Kibice oczekują wygrania Ligi Mistrzów.
"Każdy klub chce zdobyć to trofeum. Jeżeli dobrze pomyślę to mogę powiedzieć, że jest 11 klubów chcących wygrać ten tytuł - trzy włoskie, cztery angielskie, niemiecka i trzy hiszpańskie. W Hiszpanii trzecim według mnie jest Atletico. Ligę Mistrzów nazywam rozgrywkami szczegółów, bo to one o wszystkim decydują. Gdy byłem w Porto wygraliśmy z Manchesterem w 90 minucie. W Chelsea przegrałem dwa półfinały - pierwszy po golu którego nie było, drugi po karnych. To absolutnie rozgrywki opierające się o detale. W ostatnich czterech sezonach wygrałem je raz, dwa razy dochodziłem do półfinału, a wcześniej wygrałem Puchar UEFA. Myślę, że mam umiejętności do zajścia wysoko w rozgrywkach europejskich. Mam odpowiednie doświadczenie, znam kulturę piłkarską w różnych krajach, pracowałem w Hiszpanii, Portugalii i Anglii. Myślę, że przyda mi się to we Włoszech. Liga Mistrzów to rozgrywki różnych kultur piłkarskich. Jednego dnia grasz z drużyną brytyjską, następnego z portugalską, a to są zupełnie inne style gry. Mogę bez strachu powiedzieć, że Inter jest jedną z 11 drużyn, które chcą wygrać Ligę Mistrzów."

Pozostanie na szczycie wszystkich rozgrywek. Czy to wyzwanie ?
"Tak, to jest wyzwanie. Mysle, ze we wspolczesnej pilce, to prawie niemozliwe, wygrac wszystko."

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 20:32   

coz, moim zdaniem to ze przyszedl Mourinho nie za wiele zmieni w osiagnieciach Interu w LM, moze awansuja do cwiercfinalu i tam znowu pechowo ktos okaze sie lepszy :) chociaz prawda ze Jose moze w koncu znalezc dla nerroazzurrich taktyke na Europe, jest do tego zdolny, mam nadzieje ze do tego jednak nie dojdzie :P

poza tym co ma Mourinho w Interze do kryzysu Milanu? ;)

Sir AleX 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 13, 2008 21:05   

Właśnie. Chodzi o to, że inter jeszcze bardziej pogrąży Milan. :rotfl2:

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Lip 14, 2008 13:29   

Sir AleX napisał/a:
Właśnie. Chodzi o to, że inter jeszcze bardziej pogrąży Milan. :rotfl2:

Jesli tak bedzie z Milanem, to myslisz, ze na Juve to tez podobnie nie wplynie ?

Sir AleX 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 07:48   

tak, korzystnie ;) Mamy aktora, Amauriego ;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 20, 2008 11:38   

Tak sie zastnawialem.. gdzie to moje krotkie i przynzam, ze dosc malo merytoruczne przemyslenie.. wrzucic... ale chyba temat z tytulem KRYZYS jest do tego odpowiedni... bo tutaj znajduje sie najwiecej narzekan i biadolenia...

Wszedlem sobie dzisiaj w statysytki forum i tylko sie usmiechnalem... z emotow ktore uzywamy... ponad polowa uzytych to... cry2... druga jest chmura... ja wiem, ze czasy ostatnio ciezkie... ale co z nas za kibice jak tylko potrafimy sie smucic i wkurzac... emotki jak sama nazwa wskazuje odzwierciedlaja nasze emocje... dlatego proponuje mniej narzekan... a wiecej dumy :king: i sportowej zlosci... :diavolo: ;-DDD :gol:

1 238 :cry2: 51%
2 63 :chmura: 13%

Mamy nowe Ka-Pa-Ro... jest Flamini, jest Zambro i ten mlody na A... ;-P Damy rade... w tym roku zaczniemy zegnac kryzyz, ktory jeszcze dobrze sie u nas nie zadomowil... FORZA!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 12:44   

Dondamajk, też kiedys zwróciłem na to uwagę, ale z tymi statystykami jest coś nie tak bo nie przypominam sobie żeby ktoś używał tych emotek. Może gdzieś czasem sporadycznie, ale na pewno nie tak często jak tych - ;) :) :-)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 15:04   

Powiem szczerze, ze tez mi troche nie pasowalo... ze nie ma zadnej emotki z tych zaprezentowanych pod ramka do odpowiedzi... ale jako ekonometryk... wierze liczbom... ;-P

Najprowdopodobniej masz racje, ze te staty to mozna o kan tylka rozbic... :king: (moj najczesciej uzywany emot)

czado81 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 18:37   

Podejrzewam, że statystyka uwzględnia tylko emotki wybrane z okienka "Wszystkie emotikony", a stamtąd przecież nikt nie wybiera tych, które są dostępne bezpośrednio, albo tych, których skróty zna na pamięć ;)

Tak to właśnie jest ze statystykami...

Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu