ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia komórkowa
Autor Wiadomość
wasyl 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 11:28   

rangiz napisał/a:
W obecnych czasach życie w przekonaniu, że telefon wzięty na abonament wyjdzie taniej, niż kupno osobno + prepaid, bardzo często jest błędem.
Przynajmniej jak chodzi o Polskę.

Zgadzam sie z Toba bo jest jak mowisz. Tylko tak jak napisalem wzialem na abonament bo szkoda mi bylo wywalic tyle kasy za jednym razem. Po obliczeniu oczywiscie bede troche na minus ale nie jakies wielkie pieniadze w skali 2 lat. Podsumowujac lepiej kupowac telefon i brac karte.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 11:31   

Przecież abonament to tylko inna wersja zakupu na raty :P
Jestem przerażony, jak ktoś z zadowoleniem przepłaca za telefon u operatora, po czym jego argumentem jest to, że "za 2 lata dostanę nowy za złotówkę, a Ty nie" ;)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 11:41   

A gdzie ja napisalem taki argument?? :-) ja wzialem na abonament bo wyjdzie troche drozej niz jakbym kupil telefon i wzial na karte. Sa to male kwoty w skali 2 lat wiec nie ma dramatu. A na raty by mi nie dali wiec innej opcji nie mialem

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 12:27   

Nigdzie, ale mnóstwo januszy nawet nie postraszy operatora przejściem do konkurencji i biorą szrot jak leci. Odzywa się we mnie poznańskie skąpstwo i tyle ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 12:30   

rangiz napisał/a:
Nigdzie, ale mnóstwo januszy nawet nie postraszy operatora przejściem do konkurencji i biorą szrot jak leci.

I to jest błędne.
Zwykłe biuro obsługi klienta jest w stanie dać praktycznie to samo nowym jak obecnym klientom. To co trzeba zrobić to postraszyć odejściem i poczekać aż się dodzwonią panowie od utrzymania klienta. Tam potrafią obniżyć abonament o 1/4, dorzucając przy tym lepsze ceny na telefony i sporo innych gratisów.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 12:36   

I później mają zamiast muła z 1GB RAM na pokładzie, kolejnego muła, o prawie identycznej specyfikacji i oczywiście też od Samsunga. Też na słabych czterech rdzeniach i z równie małą ilością pamięci jak przy umowie 2 lata wstecz. No, ale dostali "nowość" z 2016 w nazwie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Sie 27, 2016 12:38   

Jak ktos się nie zna na telefonach/nie chce mu się wgrywać lepszego roma to kwestia abonament/karta nic tutaj nie zmieni ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 24, 2017 17:56   

Może jest tu jakiś spec od telefonów i potwierdzi mi rzetelnymi argumentami że warto wziąć LG G5 niż Honora 8 czy Huawei'a P9? patrząc na papierze różnica pomiędzy nimi jest znikoma jeśli chodzi o bebechy natomiast co mnie kupiło w LG to szerokokątny obiektyw który naprawdę trzaska takie zdjęcia że kopara opada :D no i LG używam od kilku lat więc jestem przyzwyczajony do interfejsu który uważam za bardzo wygodny i przejrzysty.
#10 Rui Costa per sempre!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wczoraj 12:47   

Czy ktoś z Was używa jakiejś "aplikacji milanowej" w ktorej znajde terminarz, wyniki, kontuzjowanych graczy itd?
Na IOS.
Z góry dzięki.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 15:09   

SofaScore
Możesz śledzić Milan a nawet konkretnych zawodników

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Dzisiaj 0:08