ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Książka o AC Milan
Autor Wiadomość
tabarez 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 12:37   Książka o AC Milan

Za tydzień, we wtorek 18.09, jako dodatek do Gazety Wyborczej ukaże się książka poświęcona AC Milan (z cyklu Słynne kluby). Cena przystępna, 15 zł + gazeta. Nie wiem jaka bedzie zawartość, ale myślę, że warto będzie kupić ją.

:forzamilan:

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 13:25   

A co to, GW kopiuje pomysl PS? Nie wiedzialem nawet, ze taka kolekcja sie ukaze, ale faktycznie; wiecej info tutaj Pierwszy tom, wlasnie tez z Milanem bedzie za 5,99

sawczen 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 15:34   

to będzie chyba pierwsza książka w życiu, którą przeczytam od deski do deski :D
czekamy ;)

Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 15:51   

Znajac zycie to zamiast czegos porzadnego to ksiazka bedzie pelna obrazkow zdjec, plakatow itp. Cos a la BravoSport ;-) Zreszta, za ta cene to nie ma sie co spodziewac :D
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:02   

publikacje promocyjne (pierwsze egzemplarze), które wychodzą w wyborczej w niskiej cenie, wcale nie są takie złe... A cena kusi by kupić egzemplarz i zbierać następne które są już droższe... więc jeżeli chodzi o jakość to wcale nie musi to być najgorsza rzecz...

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:25   

Milan napisał/a:
Znajac zycie to zamiast czegos porzadnego to ksiazka bedzie pelna obrazkow zdjec, plakatow itp. Cos a la BravoSport ;-) Zreszta, za ta cene to nie ma sie co spodziewac :D

Cena pierwszej pozycji w kazdej z serii jest promocyjna, takze tu na pewno nie ma przekladu cena/jakosc w stosunku do pozostalych czesci. Poza tym, nie wydaje mi sie, zeby GW wypuscilo cos na poziomoe bravo! Jak pisal Kuba, to taki chwyt, przyneta.

Poza tym seria Wielkie Kluby Europy ktora wychodzila wiosna w Przegladzie byla naprawde fajna i mysle, ze wyborcza nie bedzie chciala byc gorsza

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 07:48   

Zakupiłem tą książeczkę z Wyborczą. Wydana jest bardzo ładnie - ponad 120 stron (choć format niewielki), mnóstwo kolorowych zdjęć, twarda błyszcząca oprawa.

A teraz najlepsze - autor: Paweł Czado :D Ciekawe czy to jakaś daleka rodzina, o której istnieniu nie wiedziałem ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 08:52   

właśnie też się zastanawiałem czy to nie jakieś powinowactwo... książeczka bardzo fajna, chociaż w sumie nie ma niczego, czego nie znaleźlibyśmy na stronie acmilan.pl (no i jest Luther Blissett\o/) Ale za 5.99 wartomieć w swojej kolekcji.

Warto dodać:
"Milan ma zagorzałych zwolenników także w Polsce. Milan Club Polonia powstał w 2001 r. Jego członkowie spotykają się na zjazdach, jeżdżą także na mecze Milanu, prowadzą także znakomitą stronę internetową www.acmilan.pl. W 2005 r. Milan Club Polonia przyjęty został w poczet oficialnych fan-klubów Milanu. Zarejestrowany jest pod numerem 310103"

:forzamilan:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 09:04   

kuba1899 napisał/a:
chociaż w sumie nie ma niczego, czego nie znaleźlibyśmy na stronie acmilan.pl

Moja żona (która jako pierwsza miała przyjemność zapoznać się z w/w wydawnictwem) doniosła mi, że Robbie Williams jest wymieniony jako słynny milanista - a tego na acmilan.pl nie wyczytałem :p
Generalnie, jak Kuba napisał, za takie pieniądze warto.

pzdr,

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 12:10   

kuba1899 napisał/a:
książeczka bardzo fajna, chociaż w sumie nie ma niczego, czego nie znaleźlibyśmy na stronie acmilan.pl
Obawiałem sie czegoś gorszego... ale wyszło całkiem ciekawie. Szału to może nie robi ale takie małe kompendium wiedzy o Milanie dla żon jak znalazł :>

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 12:30   

Hehe, kolejny kochajacy maz ;) a ja juz sie doczekac nie moge powrotu do domu, jak to napisal droc 'wyjatkowo nie moge sie doczekac' :D

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 12:44   

Jedno jest pewne. Warto kupic. Czasami moze byc przerwa w dostawie neta i dostepie do acmilan.pl :P

sawczen 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 14:04   

jedno mnie zastanawia w tej książeczce, w Histori Milanu od A do Z nie ma litery G, dlaczego? dziwne... ;)
swoją drogą, jak zebrać 256 kart, skoro do każdej książeczki są dodawane dwie, a książeczek wyjdzie 16? będzie jakaś kontynuacja z kartami? wie ktoś coś? :)

PS. po otwarciu książeczki, nazwisko autora też mnie zdziwiło a wręcz rozbawiło, że taki zbieg okoliczności :D

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 14:06   

Karty będą też sprzedawane osobno (chyba po 8 sztuk). Ale są, moim zdaniem, dość tandetne. Ja pozostanę przy dzisiejszej części..
P.S. Mogliby dodać np. karty do gry z wizerunkami piłkarzy (niekoniecznie wyłącznie współczesnych) Milanu (w tej części) i innych zespołów (w kolejnych). Ale to by też kosztowało...

sawczen 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 14:18   

acmilan1899 napisał/a:
Karty będą też sprzedawane osobno (chyba po 8 sztuk). Ale są, moim zdaniem, dość tandetne.

też tak uważam, tak tylko spytałem z ciekawości :D
acmilan1899 napisał/a:
Mogliby dodać np. karty do gry z wizerunkami piłkarzy (niekoniecznie wyłącznie współczesnych) Milanu (w tej części) i innych zespołów (w kolejnych). Ale to by też kosztowało...

fakt, mogliby dodać karty np. z najsławniejszymi zawodnikami, a co do kosztu, to myślę, że każdy z nas i tak by to kupił ;)

fito92 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 14:22   

Ja również uważam że warto taką książeczkę mieć w swojej kolekcji.
Jest dużo ciekawych rzeczy, o których ja na przykład nie wiedziałem.
Szczerze mówiac niedawno przyszedlem ze szkoly i nie mialem za bardzo czasu na dokladne zapoznanie sie z książeczką, ale z tego co widzialem nie zaluje ze ją kupiłem.

Co do kart to jest w tym wydaniu GW do ktorej byl dolaczony wyzej wymieniony dodatek napisane ze karty beda do kupienia po 2,99 zl. (8 sztuk), a zbierac je mozna do albumu ktory kupuje sie osobno i kosztuje 14,99.

pozdrawiam :forzamilan:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 16:25   

Faktem jest że karty są strasznie tandetne... po zdjęciach spodziewałem się czegoś w rodzaju Upper Decka, a tu kawałek tekturki lekko lakierowanej... nie warto...

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 18:24   

A widzieliście to małe zdjęcie stadionu z lotu ptaka w rogu na stronie 19? Mały konkurs: jaki to stadion? Bo na pewno nie jest to San Siro [']

Ludwik 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 11:37   

Ja mam jeszcze inny konkurs: jaki piłkarz jest na zdjęciu jako Altafini ? Bo to chyba nie jest Altafini. Nie znam odpowiedzi ale domyślam się o jaką drużynę może chodzić.
Pozdrawiam.

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 12:13   

Wiedzialem ze nie bedzie rewelacji z tym wydaniem Gazety Wyborczej. Spodziewalem sie czegos wiekszego, grubszego, a gdy pani z kiosku podala mi ta ksiazeczke to bylem przekonany ze dala mi plyte dvd ;) No ale mniejsza o to i o bledy w ksiazce, wiem ze jesli kosztowalaby ona 15 PLN napewno bym jej nie kupil ;-) Wedlug mnie to bardziej cos dla panienek lub nastolatkow, ktorzy nie wiedza jeszcze ktorej druzynie kibicowac :P Plus za wzmianke o MCP :D
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Szatan 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 16:17   

Jedyne co mi się od razu rzuciło w oczy to zdjęcie Ronaldo, no kurde gość gra u nas już pół roku a oni dali jego zdjęcie w koszulce Realu :/ Ale ogólnie to fajna pamiątka

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:11   

a tam Realu.

zawsze moglo byc gorzej.

:)

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:49   

Mnie wkurzyly niektore wzmianki biograficzne - np o Van Bastenie (oczywiscie, ze musialem sie przyczepic ;) - tak wybitny pilkarz, a autor sie koncentruje na jego lataniu i imprezowaniu - fajna ciekawostka, nie zaprzeczam, ale takie info to mozna na kilkudziesicio stronnicowej biografii podawac a nie na jednej miniszpalcie

raiden25 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 11, 2007 14:36   

Poszukuje fotki do kupna z tej ze wlasnie ksiazeczki:

http://futisworld.files.w...-cl-mestari.jpg

ewentualnie inne miniaturki prosze przesylac na email, lecz tylko te o duzych rozmiarach, poniewaz potrzebuje do plakatu ktory zamierzam wydac :P a bedzie on nie mały :p :forzamilan:

[ Dodano: Czw Paź 11, 2007 15:37 ]
Dodam ze ta fotka jest troche ucieta ale kazdy kto ma ksiazeczke wie o ktora chodzi :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 13, 2007 15:34   

czado81 napisał/a:
A widzieliście to małe zdjęcie stadionu z lotu ptaka w rogu na stronie 19? Mały konkurs: jaki to stadion? Bo na pewno nie jest to San Siro [']

Jak dla mnie to Olimpico, tak na pierwszy rzut oka, bo z takiej perspektywy to go nie ogladalem:) a autor tej ksiazeczki jest na co dzien dziennikarzem katowickiej redakcji sportowej Gazety Wyborczej. Bardzo dobry dziennikarz i sympatyczny facet. Mialem okazje go kiedys poznac jak pracowalem w lokalnej gazecie w Myslowicach. Nie wiedzialem jednak ze on tez jest milanista.
A ksiazeczka calkiem sympatyczna:) Mnie najbardziej rozbawiło to, ze moja narzeczona jest kibicem Juve i sie wscieka ze w poczecie "slynnych klubow Europy", nie ma Starej Damy...swoja droga to szkoda...

Odpowiedz do tematu