ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecz z Fiorentiną.
Autor Wiadomość
Husky 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 10:14   Bilety na mecz z Fiorentiną.

Witam wszystkich.
Chciałbym się wybrać na mecz z Fiorentiną 3 września i nie wiem gdzie i jak kupić bilety. Będę niedaleko Mediolanu już dzień wcześniej więc mam możliwość kupić bilet już 2 września. Jak myślicie czy będzie możliwość kupić bilet w kasie (w jakich godzinach są czynne), czy może lepiej byłoby kupić lub zarezerwować przez internet (jeżeli tak to na jakiej stronie). A może u konika? Dużo tych pytań ale to wyjazd życia i nie chciałbym zostać z ręką w nocniku. Pozdrawiam.
:forzamilan:

A i jeszcze jedno. w jakim sektorze najlepiej byłoby usiąść żeby nie wydać fortuny ale żeby było dobrze wszystko widać??

czado81 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 16:54   

Według ostatnich informacji San Siro ma już dostępnych ponad 80000 miejsc, a karnetów sprzedano ok. 40000 więc drugie tyle biletów powinno być w sprzedaży. Z drugiej strony to drugi mecz w sezonie i to z solidnym rywalem, więc zainteresowanie pewnie będzie spore.

Sądzę jednak (ale to tylko moje zdanie), że w przeddzień meczu nie powinno być jeszcze kłopotów z biletami. Można je chyba nadal kupować w oddziałach Banca Intesa. Co do cen, to im dalej boiska tym oczywiście taniej. Jeśli tak jak obiecywał Galliani ceny biletów nie zmieniły się w stosunku do ostatniego roku, to drugi krąg za bramką nie powinien przekraczać 20 euro. Piewszy krąg jakieś drugie tyle. Oczywiście jeśli się uda zdobyć bilet to najlepiej iść na Curva Sud. Widoczność może nie rewelacyjna, ale za to jaka atmosfera ;)

Pozdrawiam!

Bart 
Interista

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 20:17   

A zdarza się w ogóle taka sytuacja, żeby np. na derbach wszystkie bilety były wyprzedane i nie było nic w kasach? Bo ja zawsze mam wrażenie że na 3 rzędzie pozostaje sporo miejsc wolnych.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 21:20   

oczywiscie, ze na te najwazniejsze mecze (inter, juventus, atrakcyjni rywale w fazie pucharowej LM) bilety sa wyprzedawane w mgnieniu oka. puste miejsce na 3 kregu mogly zdarzyc sie w zeszlym sezonie, gdy pojemnosc san siro zostala ograniczona ze wzgledow bezpieczenstwa. w innych przypadkach wolne miejsca na san siro to strefy buforowe. choc np. przy okazji derby mediolanu takowe nie sa potrzebne.

co do wlasciwego pytania w tym temacie wydaje mi sie, ze bilety na fiorentine beda dostepne w kasach bezposrednio przed samym meczem, choc trzeba miec swiadomosc, iz najatrakcyjniejsze miejscowki beda juz w tym czasie wykupione

Edisonek 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 22:16   

Ja myślę że nie powinieneś mieć problemów z kupieniem biletów przed meczem w północnej kasie pod stadionem. Kasa na pewno jest otwarta dwie i półgodziny przed meczem. Chyba nie powinno być problemu z kupieniem na taki mecz biletu więc nie ma sensu rezerwować przez internet bo z tego co pamiętam wychodzi jakieś 10e drożej. W najgorszym wypadku można kupić bilet od koników, których kręci się mnóstwo chodź jest to ostateczność i odradzam takie wspieranie miejscowej ludności :) . Oczywiście Curva Sud jest najatrakcyjniejsza z wiadomych powodów ale polecam 1 Anello Arancio może jest drogo ale warto.

Rosie 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 18, 2007 09:46   

A moim zdaniem, skoro będzie dzień wcześniej w Mediolanie to najwygodniej iść do Milan Point i spokojnie kupić bilet a nie potem tłoczyć się w kolejkach przed samym meczem.

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 18, 2007 09:53   

w MP nie zawsze maja bilety na sprzedaż ..ale spytać zawsze nie zaszkodzi :toast:

Bart 
Interista

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 09:43   

dezali napisał/a:
oczywiscie, ze na te najwazniejsze mecze (inter, juventus, atrakcyjni rywale w fazie pucharowej LM) bilety sa wyprzedawane w mgnieniu oka. puste miejsce na 3 kregu mogly zdarzyc sie w zeszlym sezonie, gdy pojemnosc san siro zostala ograniczona ze wzgledow bezpieczenstwa. w innych przypadkach wolne miejsca na san siro to strefy buforowe. choc np. przy okazji derby mediolanu takowe nie sa potrzebne.

Niby tak, ale nie widziałem jeszcze w statystykach żeby na derbach było więcej niż 78 tysięcy ludzi. A jak wiadomo pojemność Giuseppe Meazza to jakieś 85 tysięcy z hakiem. Aż 8 tysięcy idzie na strefy buforowe?

(Wybaczcie za offtop /o\)

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 10:37   

przy tego typu meczach pojemnosc stadionu ze wzgledow bezpieczenstwa jest dodatkowo ograniczana. pomysl tak na chlopski rozum - niesprzedane bilety na derby mediolanu? mysle, ze gdyby stadion mogl pomiescic 100 tys. widzow, to i wowczas wypelnilby sie do ostatniego miejsca

Bart 
Interista

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 16:50   

Na chłopski rozum niby tak, ale we Włoszech z frekwencją ostatnio bywa krucho, średnio na mecze Interu iMilanu przychodzi 15-20 tysięcy kibiców mniej niż kilka lat temu. O Turynie już nie mówiąc.

majlech
Milanista

Wysłany: Pon Sie 20, 2007 12:26   

Raczej klopotu z biletami nie powinienes miec - warto rzeczywiscie uderzyc od razu do Milan Point albo do ktoregokolwiek z oddzialow Banca Intesa.

Gdy w marcu bylem w Mediolanie - w piatek przed derbami mozna bylo jeszcze spokojnie kupic bilety na mecz Inter - Milan (oczywiscie na sektory Interu). Znajomy poszedl w niedziele pod stadion i po parudziesieciu minutach kupil w kasie bilet.

Wydaje mi sie, ze takze w przypadku zakupow biletow na mecze Wlosi wszystko odkladaja na ostatnia chwile, wiec jesli sie zaplanuje to wczesniej, to nie ma wiekszych klopotow z zakupem biletow na spotkania ligowe.
Oczywiscie lepiej zawsze dmuchac na zimne i nie czekac do dnia meczu.

ted360 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 13:05   

Ja z podobnym pytaniem tyle, że chodzi o mecz Milan-Roma. Mianowicie planujemy z kumplami wbijać autem tak żeby na miejscu być jakieś 6 godzin przed meczem. Jako że rywal jest bardzo atrakcyjny planowaliśmy kupić bilety online, ale na acmilan.com już od kilku tygodni w sekcji purchase tickets jest napisane że nie ma nic na sprzedaż (np. na dzisiejszy mecz z Parmą). Nie wiem co w takim wypadku zrobić bo wyjazd planujemy od dawna, a jechać w ciemno i liczyć na koników nie bardzo mam ochotę...

Odpowiedz do tematu