ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery: Największy niewypał Milanu

Który transfer okazał się totalną klapą?
Rivaldo
51%
 51%  [ 136 ]
Redondo
12%
 12%  [ 33 ]
Pablo Garcia
18%
 18%  [ 48 ]
Javi Moreno
18%
 18%  [ 48 ]
Głosowań: 181
Wszystkich Głosów: 265

Autor Wiadomość
Soja 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 09:02   

konrad_acm, przyznaję Ci rację.
Mówiło się, że Torres przestał się rozwijać w Atletico, że bramki strzela głównie z karnych, że to nie jest napastnik takiego formatu jakiego się spodziewano. Ale jak widać Premiership i Liverpool mu służą. Może Serie A i Mediolan by mu tak nie pasowały, ale prawda jest taka, że Torres robi obecnie prawdziwą furorę. Ta jego wczorajsza bramka to była ozdoba wspaniałego ćwierćfinału LM.
Na dzień dzisiejszy to jest napastnik kompletny: wciąż młody a jednocześnie już dość ograny; zarówno pewny egzekutor, jak i zawodnik zdolny do cofania się po piłkę i atakowania z głębi pola. W Milanie byłby jak znalazł.
U nas tymczasem każdy napastnik ma jakieś alibi żeby tylko czegoś szczególnego nie pokazać: Pato młody i niedoświadczony, Inzaghi wiecznie połamany, o Ronaldo nie ma co wspominać, natomiast Gila jest po prostu...nie będę używał wulgaryzmów :rotfl2:
W Liverpoolu rządzi Torres a u nas najlepsze wrażenie sprawia ostatnimi czasy 18-letni Paloschi, trochę z przymusu wyciągnięty z Primavery.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Grey07 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 14:36   

To prawda Torres to objawienie sezonu dla nie. W Athletico byl glowna twarza i nie mysleli nawet o przeprowadzce do innej ligi... Głownie to dzieki grze Gerrard-Torres-Kuyt Live odnosi zwyciestwa+jeszcze dobrzy obroncy.... U nas jest tak samo ale Jestem prwie pewien ze Paloschi i Glownie Pato wyrosna na znakomitych pilkarzy...
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 20:42   

musze przyznac ze Torres pokazuje klase, umie strzelic mocno i dokladnie w okienko ;) znajac zycie w Milanie skonczylby jak Gila a w Anglii przynajmniej mu idzie, niech tam gra i zdobywa sukcesy, nigdy nie wiadomo czy w Milanie by cos ugral czy nie ;) dlatego niewypalem bym tego nie nazwal ;)

Grey07 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 16:53   

Hiszpanie maja jak na innych wspaniala technike i wizje gry... Tak bylo z Alonso i Luisem Garcia ktorzy wszystkim imponowali w Sezonie 2004/2005. Tak jest teraz i z Torre4sem i wiadomo czy odejdzie czy nie ale w Milanie grac chyba nie bedzie
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pią Paź 24, 2008 12:00   

Ostatnio na sportmediaset.it czytelnicy strony wybierali największe niewypały we włoskiej piłce. Dziś pojawiły się wyniki. Zwycięzcą został Vampeta z Interu, który w finale pokonał innego Interistę - Gresko. Z Milanu pojawiły się dwa nazwiska: Roque Junior i Kluivert.

Tu cała drabinka: http://www.sportmediaset....colo17228.shtml

LysyACAB 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 00:25   

Kluivert pasowałby tu do sondy zamiast Redondo.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 01:14   

A ja tak sobie myślę, że Szewczenko pasowałby idealnie jako kandydat zarówno do kategorii "Najlepszy transfer Milanu" i "Największy niewypał Milanu" :brew: .

LysyACAB 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 01:37   

zle myslisz ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 10:08   

STARY TIROWIEC, trafne spostrzezenie, pierwszy jego transfer do nas byl jednym z lepszych w historii natomiast drugi byl zupelnie niepotrzebny i nie da nam nic, niech tylko szybciej skonczy mu sie kontrakt, moze go jeszcze wezma do Dynama Kijow ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 17:33   

LysyACAB napisał/a:
zle myslisz

A możesz rozwinąć myśl? :)

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 18:01   

pewnie ma na mysli ze Sheva nigdy nie byl dobry (bzdura) albo fakt ze teraz jest dobry bo strzelil jakies 2 bramki (co oczywiscie rowniez jest nieprawda bo Sheva grac juz nie umie ;) )

LysyACAB 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 20:54   

Oczywiscie ze moge uwazam Szewczenke za dobrego piłkarza i dobry transer. Fakt ze napastnika rozlicza sie ze strzelonych bramek, ale widac ze on sie stara i walczy. Dla mnie nie wypałem moze byc np Senderos ktory sie ciagle leczy. Skoro twierdzisz ze Szewa jest złym napastnikiem to pokaz mi w naszej druzynie lepszego? Duzo lepszego a nie minimalnie.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 22:56   

Nie twierdzę, że jest złym napastnikiem. Tylko jak na razie, jego transfer i nadzieje, które osobiście z nim wiązałem, a widząc co pokazuje, to nadaje się na zaliczenie do grona gorszych transferów.

LysyACAB 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 08:45   

Grzał ławe w Chelsea wiec dziwisz sie ze nie ma formy? Dajmy mu przepracowac troche okres przygotowawczy i zobaczysz ze wroci do dawnej formy. Za szybko go troche skresliłes ;)
Ostatnio zmieniony przez LysyACAB Sob Gru 20, 2008 13:42, w całości zmieniany 1 raz  

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 09:18   

LysyACAB, ciężko nam, kibicom Milanu, usprawiedliwać słabego Szewczenke tym, że ''grzał ławe w Chelsea'' bo za to, że tam był zdążyliśmy go znienawidzić (nie wszyscy) a teraz jeszcze zamiast odkupić swoje winy Boski Andrzej ( ;) ) raczej przeszkadza niż pomaga. Może i kedyś wróci do formy, niestety nam gole potrzebne są TERRAZ, a on ich nie strzela :grrr:
Jeśli patrzeć na to od strony tego, że jego transfer zablokował przyjście innego napadziora to na dzień dzisiejszy Ukrainiec walczy z Senderosem o niewypał transferowy tego sezonu, choć pewnie Szwajcar wygra ;)
Jedyny plus tych panów to to, że ich nie kupiliśmy, Łysol (Galliani) zna się na rzeczy :rotfl:

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 12:00   

LysyACAB napisał/a:
Oczywiscie ze moge uwazam Szewczenke za dobrego piłkarza i dobry transer. Fakt ze napastnika rozlicza sie ze strzelonych bramek, ale widac ze on sie stara i walczy. Dla mnie nie wypałem moze byc np Senderos ktory sie ciagle leczy. Skoro twierdzisz ze Szewa jest złym napastnikiem to pokaz mi w naszej druzynie lepszego?
Inzaghi Pato Ronaldinho, oni wszyscy sa lepsi, duzo lepsi niz Sheva ;) a Senderos nie moze byc niewypalem bo zeby kogos ocenic musi grac a nie da sie ocenic zawodnika ciagle sie leczacego ;) takze jak zacznie grac bedzie mozna stwierdzic czy jest niewypalem, Sheva gra od czasu do czasu i pokazuje padaczke ;) dlatego jest niewypalem :) a tak samo niewypalem mozna uznac Borriello, w koncu omn tez bez przerwy sie leczy, czemu o nim nikt nie mowi tylko o biednym Szwajcarze ktory praktycznie nawet szansy nie mial pokazac czy sie nadaje ;)
LysyACAB napisał/a:
Grzał ławe w Chelsea wiec dziwisz sie ze nie ma formy?
nie grzal lawy, gral w pierwszym skladzie.. rezerw ;) wiec ograny byl tylko na nieco nizszym poziomie niz zwykle ;)
konrad_acm napisał/a:
Jedyny plus tych panów to to, że ich nie kupiliśmy
wydaje mi sie jednak ze Sheva przeszedl do nas na zasadzie definitywnego transferu, nie wypozyczenia ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 12:32   

bajer napisał/a:
a Senderos nie moze byc niewypalem bo zeby kogos ocenic musi grac a nie da sie ocenic zawodnika ciagle sie leczacego
Zawodnika ocenić się nie da, ale jeśli nie gra tylko się leczy i pobiera pensje JEST transferowym niewypałem.

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 13:20   

konrad_acm napisał/a:
jeśli nie gra tylko się leczy i pobiera pensje JEST transferowym niewypałem
to powtorze mopje pytanie, dlaczego nikt nie nazywa takim niewypalem Marco Borriello z ktorym sytuacja jest identyczna? ;)

LysyACAB 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 13:50   

Senderos pokazał sie w ostatnim meczu przez 9 min wiec jak go nazwac tu nie wypałem. Zawodnik poprostu jest zbyt kontuzjogenny. Co do Marco to mamy innych napastnikow wiec nikt do tego ze leczy kontuzje nie przywiazuje az tak wielkiej uwagi.

Skoro gole sa nam potrzebne teraz i twierdzi ktos ze Pato, Ronnie i Super Pippo sa duzo lepsi od Szewy to dlaczego oni ich nie strzelaja lub rzadko to robia?

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 14:47   

LysyACAB napisał/a:
twierdzi ktos ze Pato, Ronnie i Super Pippo sa duzo lepsi od Szewy to dlaczego oni ich nie strzelaja lub rzadko to robia?
Ronnie strzelil juz 10 bramek w tym sezonie, to chyba nie jest malo ;) Pippo malo strzela bo jest na specjalne okazje ale jak gra to czesto strzeli a jakbys nie wiedzial Pato ostatnio strzela duzo czesciej niz Ukrainiec ;) dlatego nie zmienie zdania ze sa lepsi od niego

LysyACAB 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 15:20   

Fakt kazdy z nich strzelił po kilka goli, ale czy ktorys z nich jest snajperem z prawdziwego zdarzenia. Chyba tylko Filippo ale jego najlepszy okres juz minoł. Wiek robi swoje. Wstrzymajamy sie z ocena Szewy teraz bedzie okres przygotowawczy i zobaczymy czy odzyska forme.

Porek 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2008 21:32   

Ziarnko do ziarnka i zbierze sie pol garnka... Dla mnie zaden z naszych napastnikow nie musi byc konkurencja do korony krola strzelcow, wystarczy ze beda strzelac raz jeden raz drugi a raz trzeci i piaty ;) to mi wystarcza bo licza sie tylko punkty. Co do Shevy od przyjscia do nas bylem bardzo pozytywnie nastawiony do jego wielkiego come back'u ale poprostu ogladajac mecz w jego wykonaniu cos sie we mnie gotowalo. Strzela duzo ale prawie nie podaje, bramek malo i skutecznosc i celnosc no tragiczna. Dlatego stawia to go w moim mniemaniu najnizej w klasyfikacji naszych napastnikow.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 09:22   

Jeśli chodzi o obecną formę Andrzeja, to jest rzeczywiście w mojej klasyfikacji również na ostatnim miejscu. Natomiast jest również dla mnie napastnikiem, który na obecną chwilę ma największy potencjał piłkarski w naszej drużynie i życzyłbym sobie, aby jak najwcześniej wrócił do dobrej formy. Pippo wiadomo raz strzela raz nie, Pato trochę za młody jeszcze aby na nim wszystko spoczywało, Marco wielka niewiadomo w gruncie rzeczy. Zagrał parę meczy dobrze, poza tym większość czasu się leczy, więc nie wiadomo czy zostanie u nas wielkim napadziorem czy Gilą-Bis.
LysyACAB napisał/a:
Za szybko go troche skresliłes

Nie skreśliłem go. Już parę razy pisałem, że pod nieobecność Marco powinien dostawać jak najwięcej minut gry. W końcu jak ma odzyskać formę, jak nie będzie po prostu grał.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 13:04   

bajer napisał/a:
konrad_acm napisał/a:
jeśli nie gra tylko się leczy i pobiera pensje JEST transferowym niewypałem
to powtorze mopje pytanie, dlaczego nikt nie nazywa takim niewypalem Marco Borriello z ktorym sytuacja jest identyczna? ;)

Ja to powiem: Borriello jest niewypałem. I nawet nie chodzi o jego kontuzje, bo nawet w pełni zdrowy nie przedstawia potencjału, który uprawniałby go do gry w Milanie o jakim marzymy. Jest silny fizycznie i pewny siebie i na tym kończą się jego atuty. Co śmieszniejsze "wymieniliśmy" go za Gilardino (tak jak Szewa przyszedł zamiast bliżej nieokreślonego zawodnika), który w tym momencie ma 12 bramek w lidze na 13 rozegranych meczów, 4 bramki w 6 meczach w LM. Nie ma to jak zamienić siekierkę na kijek.

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 14:12   

Marco7 napisał/a:
Co śmieszniejsze "wymieniliśmy" go za Gilardino (tak jak Szewa przyszedł zamiast bliżej nieokreślonego zawodnika), który w tym momencie ma 12 bramek w lidze na 13 rozegranych meczów, 4 bramki w 6 meczach w LM. Nie ma to jak zamienić siekierkę na kijek.
gdyby Gila gral u nas wciaz siedzialby na lawie albo od czasu do czasu wszedl na boisko zeby zagrac padaczke ;) Milan po prostu mu nie odpowiadal, widac ze w wielkiej firmie z nazwy ten zawodnik sie nie sprawdzil a obecnie gra w druzynie na poziomie sportowym podobnym ale jednak Viola nie robi takiego wrazenia jak Milan ;)

co do niewypalu transferowego tego mercato, zdecydowanie Sheva, Senderosa i Borriello ocenie po sezonie, najpierw niech zagraja cos wtedy bede mogl powiedziec cokolwiek o nich, nie chce po prostu oceniac przez pryzmat leczenia sie ;)

Odpowiedz do tematu