ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery: Największy niewypał Milanu

Który transfer okazał się totalną klapą?
Rivaldo
51%
 51%  [ 136 ]
Redondo
12%
 12%  [ 33 ]
Pablo Garcia
18%
 18%  [ 48 ]
Javi Moreno
18%
 18%  [ 48 ]
Głosowań: 181
Wszystkich Głosów: 265

Autor Wiadomość
Rossonera 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 11:31   

enkidu81 napisał/a:
Proponuje wyznaczyc kto mialby zostac na przyszly sezon.

napewno: Kaka,Rino,Ambro,Nesta,Kaha,Pato,Pirlo,Jankul,Kalac,Oddo,Seedorf,Bonera
4 ostatnich zawodnikow przewidzialbym na lawke

Oddo na ławkę???!!!!!!!!!!! A kogo widzisz na jego miejscu???!!!!!

enkidu81 napisał/a:
zakladam ze niemal pewne jest przyjscie Zambro oraz Ferrariego.

Mimo wszystko wolałabym Andreę Barzagliego, a nie Zambrottę

enkidu81 napisał/a:
Co do Emersona,Brocciego,Simicia,Favalliego sa mi totalnie obojetni ci figuranci.

Gofer koniecznie na wyporzyczenie.

Gille,Oliviere,Boriello, Dide nalezy opchnac.

I tu się zgodzę, mają tak mierny wpływ na naszą grę....wyłączając z tego utytułowanego składy Emersona i Brocchiego

Co do trenera, to Carlo mimo wszystko powinien jednak zostać, nie widzę Lippiego w AC Milan, a tym bardziej Murinho, o którym także była mowa

enkidu81 napisał/a:
to tyle i wiem ze posypia sie na mnie gromy:)

nie było tak źle :piwo:

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 11:42   

Rossonera napisał/a:
Oddo na ławkę???!!!!!!!!!!! A kogo widzisz na jego miejscu???!!!!!

No nie tylko ja widze ale nawt zarzad:) Mowa oczywiscie o Zambro.

Rossonera napisał/a:
Mimo wszystko wolałabym Andreę Barzagliego, a nie Zambrottę

Gracz Palermo to srodkowy Zambro boczny:) Jesli wierzyc w te info odnosnie Ferrariego(a przyszedlby za free wiec jak najbardziej prawdopodobne). To srodek to Nesta,Kaha,Bonera,Ferrari w zupelnosci wystarcza.Tymczasem na bokach po odejsciu Serhio,Cafu,Maldiniego bedzie problem i to spory.

Rossonera napisał/a:
Co do trenera, to Carlo mimo wszystko powinien jednak zostać, nie widzę Lippiego w AC Milan, a tym bardziej Murinho, o którym także była mowa

Hmm obaj maja renoma nie mniejsza niz Carlo,oboje se obecnie wolnymi trenreami do tego swietni fachowcy klasy swiatowej. Z calym szacunkiem dla Carlo ale od 2lat mu sie nazbieralo. Kazda era kiedys sie konczy. Wd mnie era Carlo zakonczyla sie wczoraj:). Z calym szacunkiem ale powodzenia ze reprezentacja Wloch(z Donadonim jako asystentem:).

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 11:46   

enkidu81 napisał/a:
Gracz Palermo to srodkowy Zambro boczny:) Jesli wierzyc w te info odnosnie Ferrariego(a przyszedlby za free wiec jak najbardziej prawdopodobne). To srodek to Nesta,Kaha,Bonera,Ferrari w zupelnosci wystarcza.Tymczasem na bokach po odejsciu Serhio,Cafu,Maldiniego bedzie problem i to spory.

Zaszło drobniutkie nieporozumienie...chodziło mi o Andreę B., jako obrońcę chciałabym go w AC Milan...A Ferrari jak najbardziej. Takżde Rossi mógłby spróbować sił w naszym klubie, bo była niegdyś o nim mowa...

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 12:59   

enkidu81 napisał/a:
Rossonera napisał/a:

Hmm obaj maja renoma nie mniejsza niz Carlo,oboje se obecnie wolnymi trenreami do tego swietni fachowcy klasy swiatowej. Z calym szacunkiem dla Carlo ale od 2lat mu sie nazbieralo. Kazda era kiedys sie konczy. Wd mnie era Carlo zakonczyla sie wczoraj:). Z calym szacunkiem ale powodzenia ze reprezentacja Wloch

Najlepszym kandydatem byłby dla mnie bez watpienia Mourinho. Raz, że swietny fachowiec, dwa: skoro wiekszość dryżyny Chelsea stanęła w jego obronie, gdy wylatywał z pracy o czymś świadczy, wreszcie po trzecie nasz potencjalny nowy nabytek (?) Drogba wacha się pomiędzy Milanem a Barceloną. Myslę, że przejście Special One do nas bardzo ułatwiło by Didierowi podjęcie właściwej decyzji :wink: .

Milan pod wodzą Ancelottiego grał futbol raczej brzydki, nieciekawy dla oka. Mimo to na arenie międzynarodowej odnosił sukcesy o jakich inni trenerzy mogą tylko pomarzyć. Dla przykładu Sir Alex w swojej kilkunastoletniej pracy z MU tylko raz zdobył LM. Ciekawi mnie bardzo, w przypadku zakończenia pracy przez Carlo w Milanie, jak poradziłby sobie w innym klubie lub z reprezentacją? Czy potrafiłby również w innym miejscu odnieść podobne sukcesy? Czy sukcesy zawdzięcza temu, iż jest takim świetnym trenerem, czy może dlatego, że akurat miał okazję być trenerem specyficznej grupy płkarzy, w takim klubie jak Milan?

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 14:27   

STARY TIROWIEC napisał/a:

Milan pod wodzą Ancelottiego grał futbol raczej brzydki, nieciekawy dla oka.

Nie no sorry ale jeśli za ery Carlo graliśmy brzydki football to kiedy graliśmy ładny? To stwierdzenie to jakieś totalne nieporozumienie. W latach 2003-2006 można było się tą grą szczycić a i w następnych dwóch sezonach, można było znaleźć wiele pięknych występów. Mecz z Man Utd był brzydki dla oka? To może nasza gra w Stambule z Liverpoolem również?

Luthien 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 15:30   

??!!?? Może ostatnio nam się zdarzało, ale to akurat wina Carlo nie jest. Może jest zbyt uległy wobec zarządu i nie potrafi doprosić się transferów, ale z tych zawodników co ma robi co może, a nawet więcej (mecz z ManU). Mając do dyspozycji szerszą i bardziej wyrównaną kadrę potrafił złoży6ć wspaniały zespół, nie bez powodu mówiło się o dominacji "Meravigliosich" w Europie i nie bez powodu zachwycano się ich grą.

Mając do dyspozycji specyficzną, ale jednak nie doskonałą grupę zawodników, potrafił wygrać LM. Duża była w tym zasługa poszczególnych piłkarzy, ale trenera również. Tego mu odebrać nie można.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 16:24   

Nie, tego co zrobił (zdobył kilka znaczących pucharów), tego mu nie odbieram. Pewnie znacie pojęcie "zmęczenie mateiału". Chyba w Milanie jest obecnie coś takiego, zarówno w przypadku niektórych zawodników, jak i trenera.
Korsi masz rację z tym nieciekawym fubolem. Był rzeczywiście okres, w którym gralismy ładnie. Niestety ten czas juz dawno minął, obecnie nasza gra jak i wyniki nie daja powodu do dumy. Porównując np. Capello z Ancellottim to: za Capello wynik był łatwiejszy do wytypowania (przeważnie skromne, ale pewne 1:0, 2:0), ale gra była trudniejsza do rozszyfrowania dla przeciwników. Za Carlo trafić wynik jest niezłą sztuka, natomiast naszą grę juz dawno wszyscy rozszyfrowali.
Powiedzcie, czy was nie wkurza, że Ancellotti ostatnimi czasy, prowadzi zespół cały czas w pewien jednakowy sposób? Cały czas prawie jedne i te same nazwiska. Cały czas gra bardzo podobna. Inni trenerzy nie boją sie postawić na nieznaną młodzież, nasz nawet jak ktoś ma wejście smoka (Paloschi), to w nagrodę na następny mecz wraca do Primavery. Trener ma do wyboru, postawić na gracza, który niewiele daje, który zawodzi go regularnie, któremu nie chce się grać, albo na zawodnika młodego który nie wiadomo co pokaże. Może zagrac podobnie jak w/w piłkarz, może zagrać gorzej, może zagrać lepiej. I co robi nasz trener wystawia "pewniaka", po którym wie, że może spodziewać okreslonego poziomu (niestety słabego), niż zaryzykować i dać szansę innym. Po ostatnim remisie ligowym, bardziej od zdobytego punktu (a może straty 2?), cieszył mnie fakt, że drużyna zgrała bardzo odmłodzonym składem. W perspektywie dłuższego okresu stawianie GŁÓWNIE TYLKO na doświadczenie odbija nam się niezłą czkawką w serie a.

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 05, 2008 17:08   

Zapomniałęś o naszym najlepszym meczu w historii z MU z zeszłego roku, poza tym bez przesady Milan pokochałam za grę, więc tak tragicznie nie było :diavolo:

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 10:38   

Ja wybralem Rivaldo poniewaz sadzono ze jego umiejetnosci i bajeczna technika bedzie przydatna dla Milanu a on zaledwie pare goli strzelił w lidze i za czesto tez nie gral....Wymagano od niego duzo wiecej bo kiedy grał w Barcie kazdy klub o niego walczyl i Milan wygrał...ale byl to niewypal.... :ok: :forzamilan:

Capioni D'Italia
AC Milan 1899...
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

ACMF 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 10:55   

Najwiekszy niewypał to Ronaldo.Jak ja tego typa nienawidze ,najpierw grał w zepole ktorego nie cierpie czyli Fc Barcelona ,potem przeszedl do Interu nastepnie do Realu odwiecznego rywala Barcy ,przed tem jeszcze zdazyl strzelic 2 bramki w finale mistrzostw swiata w 2002 roku przeciwko reprezentacji ktorej kibicuje od dziecka<Deutschland> :) .Na koniec przechodzi do Milanu ,2 zdrady w swojej karierze.No nawet bylbym sklonny mu wybaczyc jakby gral i strzelal dla nas bramki a nie co chwile leczy kontuzje ,i zadnego z niego pozytku nie ma ,Niech odejdzie w letnim okresie bo mam go serdecznie dosc .Teraz pewnie pojada mi wszyscy fani "EL FENOMENO " pozdro :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 11:04   

Ja akurat po ciebie nie pojadę...ale :P . Choć sam nigdy nie zaliczałem się do sympatyków Ronaldo jako człowieka, jednak trzeba przyznać, że jest to jeden z najlepszych piłkarzy ostatniego 15-lecia. A to, że nie spełnia pokładanych w nim nadziei, to nie jest raczej jego winą. Na kontuzje nikt nie ma wpływu, poza tym kosztował nas stosunkowo mało. A taki Rivaldo nie dośc, że kosztował znacznie więcej, to nie spełniał nadziei przez to, że źle prezentował się na boisku. Jak dla mnie to Ronaldo więcej dał Milanowi pomimo swoich kontuzji, niż Rivaldo nie mający w Milanie żadnych kontuzji.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 11:30   

ACMF, idąc Twoim tokiem myślenia - Redondo też był niewypałem. A zapewne nie robił z nogą kamikadze. Ja za Ronaldo nigdy nie przepadałem(choć wielkim piłkarzem był), ale gdy przyszedł do Milanu stanął na równi z innymi napadziorami. Myślę, że zarząd kupując go zapomniał o jego kontuzjogenności. Dla mnie największymi niewypałami są - Reizigery, Davids'y, Vieiry i Lehmanny, Ayale i Kluiverty. Głównie z powodu tego, że po odejściu z Milanu wyrośli na świetnych zawodników. Wszak możliwe, że niedługo do nich dołączy Gourcuff.

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 13:06   

dla mnie bezapelacyjnie najwiekszym niewypalem byl Rivaldo, ja zupelnie nie wiem co on robil w takim zespole, jest kolejny przykladem pilkarza ktory przechodzac z ligi hiszpanskiej do wloskiej spalil sie zupelnie ;) moze i rokowal dobrze w momencie kupowania go ale zawiodl calkowicie ;)

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 13:10   

Zgadzam sie z wami ze Ronaldo to niewypal...Głownie Ancellottiemu chodzilo o to zeby miec zmiennika na napastnika i tyle...choc w derbach Mediolanu strzelił chyba 2gole to i tak juz po paru spotkaniach juz osłabł... a Davids, Reiziger, Kluivert, Lehman, Ayala, Chamot, oni tylko byli dla ozdoby Milanu i tyle choc Chamot i Ayala nawet dobrze sobie radzili... :forzamilan:

Campioni D'Italia
AC Milan 1899

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 14:23   

Grey07 napisał/a:
oni tylko byli dla ozdoby Milanu

Mógłbyś wyjaśnić co to ozdabianie miało niby oznaczać? Intrygująca wypowiedź :]

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 14:52   

W tym okresie co oni grali w Milanie byli gwiazdami ale w nie szlo im w tym klubie coś...Dlatego byli tylko ozdobami bo siedzieli na ławie. Grały tylko ich nazwiska a nie oni... :forzamilan:

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 18:18   

Oni tych nazwisk jeszcze nie mieli. Może Kluivert, który strzelił decydującą bramkę w finale 95. Dobrymi piłkarzami, rozpoznawalnymi stali się na pewno nie w Milanie.

milan2008 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 22:51   

reddondo ciota

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 23:39   

Grey07 napisał/a:
W tym okresie co oni grali w Milanie byli gwiazdami ale w nie szlo im w tym klubie coś

Eee... to chyba właśnie esencja nietrafionego transferu :]

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 23:49   

Grey bez przesady. Vieira podczas swojego pobytu był zawodnikiem na świecie "nieco" nieznanym. Ayala tak samo. Gdyby nie to, że zrobili świetne kariery - wielu z nas mogłoby o nich nigdy nie usłyszeć. Mogliby być anonimami niczym Esajas.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 23, 2008 10:08   

Może, ale Ayala był wtedy sławny i grał bardzo dobrze dlatego pojechał na MŚ...A o Vieira'rze nic nie mówiłem..

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 23, 2008 23:35   

Co nie zmienia faktu, że wymieniłeś kilka innych postaci ;) Szkoda, że w Milanie nie rozwineli swego talentu. Bądź co bądź, były/są to bardzo wpływowe postacie dla piłki.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 11:35   

Redondo to on grał tylko dobrze w Realu a w Milanie się zmarnował i tyle...Z gwiazdy zostało wtedy prawie nic....

Porek 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 24, 2008 13:10   

Redondo to przede wszystkim gdy tylko przyszedl zlapal kontuzje ktora uniemozliwila mu jakiekolwiek granie niestety wiec nie mozna mowic ze to nie wypal... bo kontuzja ktora byla bardzo ciezka i dluga i nie pozwolila mu wrocic do grania miala wplyw na jego kariere a raczej brak pozniejszy...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 09, 2008 07:28   

jak tak dalej pójdzie to największym niewypałem bedzie transfer Fernando Torresa. :hmm:

uprzedzając - nie obchodzi mnie to, że gra w Anglii i jest Hiszpanem, obchodzą mnie jego bramki :)

Odpowiedz do tematu