ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Sie 09, 2008 11:25
Liga polska 2007/08
Autor Wiadomość
krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 13, 2007 16:44   

chrissnail napisał/a:
Natomiast kulturalni profesjonalni kibice L

jak najbardziej
chrissnail napisał/a:
stojąc pod stadionem - bo zapewne protestują

stoimy na trybunach, nie pod stadionem;)
a kolędy nawet teraz w sobote śpiewaliśmy
na melodie "pada śnieg" - było "walter precz, walter precz, walter walter precz" :D
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 13, 2007 19:25   

chrissnail napisał/a:
chcieć a pisać w stylu "Legia musi być za Lechem" to dwie odmienne rzeczy
napisalem to tak w formie pol-zartem pol-serio ;) po prostu wyrazilem sowje marzenie o drugim miejscu Lecha a w tym celu trzeba byc przed Legia :P

krzysiekACM napisał/a:
oczywiście.
ale to jednak nie jest normalne:
Obrazek

Obrazek

:D
tych na zdjeciach nie nazwalbym kibicami ;) to zwykli ograniczeni umyslowo "kibole" ktorzy nic nie znacza w spoleczenstwie dlatego musza sie wyroznic ;)

krzysiekACM napisał/a:
chodzi mi o to że podczas meczów z Legią w Poznaniu 2 przytoczone przeze mnie piosenki są śpiewane tak często, że wiele razy zastanawiałem się czy któraś z nich nie jest Waszym nieoficjalnym hymnem :D
co pokazal poprzedni mecz ;) kiedy ultrasi troszke poobijali twarze tym ktorzy tak spiewali ;) to tez jest skrajnosc, a co kociol spiewal ??? "(...) przyjaciol pozdrawiamy" ;) tak nawet nie krzycza na mecz z Cracovia i Lubinem z ktorymi Lech trzyma sztame ;)

i ja tam wiem ze Warszawa nigdy nie lubila Poznania a Poznan Warszawy, jest tak od dawna i ciezko to zmienic (chociaz zeby podac powody to moze tylko tyle ze Poznan jest troche hamowany w rozwoju przez brak funduszy z budzetu ktore inne miasta polskie dostaja proporcjonalnie wiecej, innych powodow nie znam, moze niektorzy maja kompleksy ale ich nie rozumiem bo ku temu nie m,a powodow ;) ) ;) szczegolnie pokazuja to "kibice" Legii ktorzy po zdobyciu przez Lecha Pucharu Polski na Łazienkowskiej pobili i okradli z medali naszych pilkarzy ;) to nie jest fair, zawsze kiedy Lech wyciagal reke Legionisci odwdzieczali sie tak jak wtedy ;) teraz kociol spiewal przyjaciol pozdrawiamy, ciekaw jestem czy teraz bedzie inaczej i blizej do chociaz neutralnych stosunkow na linii prawdziwych kibicow ;) czy znowu pseudo- pokaza co potrafia ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 08:24   

bajer napisał/a:
co pokazal poprzedni mecz

tu akurat były wyjątkowe okoliczności, legioniści siedzieli na sektorze gospodarzy dlatego nie było żadnych bluzgów.
bajer napisał/a:
teraz kociol spiewal przyjaciol pozdrawiamy, ciekaw jestem czy teraz bedzie inaczej i blizej do chociaz neutralnych stosunkow na linii prawdziwych kibicow czy znowu pseudo- pokaza co potrafia

myślę że śpiewali przyjaciół w sensie Arke, Craxe , Lubin a nie że Legie;)
raczej nigdy nie będzie neutralnych stosunków, kosa to kosa.
w normalnych warunkach gdy następnym razem Legia przyjedzie do Poznania i zasiądzie w sektorze gości to znowu będą bluzgi, to się raczej nigdy nie zmieni
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 16:38   

krzysiekACM napisał/a:
myślę że śpiewali przyjaciół w sensie Arke, Craxe , Lubin a nie że Legie;)
tu akurat na pewno dotyczylo Legii, wszystkie podniesione dlonie byly kierowane w strone sektoru przeznaczonego dla Legionistow ;) takze to mimo wszystko przeginka ;) moim zdfaniem jak sie ma z kims na pienku to nalezy glosniej kibicowac sowim a nie bluzgac na przeciwnika, z mojej strony mozesz miec pewnosc ze zamilkne jesli takie cos bedzie mialo znowu miejsce, zycze sobie zeby nie :) Legii nie lubie ale mimo wszystko jako kibic stawiam na czysty doping ;) mam nadzieje ze "najlepsi kibice w Polsce" dostosuja sie do tego tytulu, w tym sezonie tylko Zaglebie Sosnowiec i Ruch Chorzow zostaly zle potraktowane ze wzgledu na specyficzne wejscie i niecenzuralne przyspiewki :P poza tym poziom kibicowania w Poznaniu oceniam wysoko, gdyby nie ta akcja z "ultrasami" na Legii obijajacymi swoich to byloby swietnie, jednak zeby bic swoich to przeginka ale bylo minelo, ogolnie poziom ligi polskiej idzie do gory, mam nadzieje ze wraz ze wzrostem pojemnosci stadionow wzrosnie poziom i te wszystkie 30-tysieczniki przynajmniej beda sie wypelniac po brzegi :)

Azra 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 17:00   

Ja nie rozumiem dlaczego tłumaczycie się tutaj przed Legionistą, że w Poznaniu bluzgają na Legię. Ja nie toleruję bluzgów itd. ale i w Warszawie bluzgają na Lecha. Tak było, jest i pewnie będzie.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 18:49   

ja tylko tlumacze ze jestem przeciwny a skoro "legionista" twierdzi ze jedna z przyspiewek o Legii jest hymnem Lecha to trzeba bylo wytlumaczyc ze nie kazdy bluzga na Legie podczas meczu z nia ;) jak bylem dzieckiem to moze i tak robilem bo nie wiedzialem o co chodzi ale teraz na meczu ide zawsze kibicowac sowim i to samo radzilbym wszystkim polskim kibicom ;)

poza tym ten Legionista jest tez Milanista dlatego trzeba bylo sobie co nieco wyjasnic ;) chociaz nie wiem jaki skutek to przynioslo dla ogolu sytuacji na polskich stadionach to nie zmieni, zawsze beda upite warchlaki spiewajace pewne rzeczy na PZPN (w zasadzie przeciw temu nic nie mam, czesc racji w tym jest) i na kluby z ktorymi ma sie wrogie stosunki ;) tak jest nie tylko w Polsce, tak jest wszedzie w mniejszym lub wiekszym stopniu, i tak mozemy sie cieszyc ze poziomem kibicowania porownujac do sukcesow klubow proporcjonalnie dorownujemy Zachodowi ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 19:25   

bajer napisał/a:
mam nadzieje ze "najlepsi kibice w Polsce" dostosuja sie do tego tytulu

dostosujemy się:)
Azra napisał/a:
Ja nie toleruję bluzgów itd. ale i w Warszawie bluzgają na Lecha.

jasne, ale chodzi o częstotliwość tych bluzgów i ogólną napinkę na Legie w Poznaniu.
W Warszawie oczywiście że Lech nie jest lubiany i też lecą bluzgi ale w Poznaniu jest chyba większa nienawiść;)
bajer napisał/a:
chociaz nie wiem jaki skutek to przynioslo dla ogolu sytuacji na polskich stadionach to nie zmieni, zawsze beda upite warchlaki spiewajace pewne rzeczy na PZPN (w zasadzie przeciw temu nic nie mam, czesc racji w tym jest) i na kluby z ktorymi ma sie wrogie stosunki ;)

wypraszam sobie, wcale nie jestem upitym warchlakiem a zawsze śpiewam piosenke na PZPN;) bluzgi są naturalną rzeczą , obecną na stadionach całego świata, chodzi tylko o to żeby nie przeginać, żeby nie było więcej bluzgów na rywala niż dopingu dla swojej drużyny;)

pozdrawiam

złodzieje i pijacy są, kibice z Warszawy! złodziejsko-przemytniczy klub, to Legia Warszawa!!

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 19:51   

milo by bylo gdyby jeszcze kibice z Poznania na wyjazdach nie rzucali ogniami sztucznymi w sektory 'rodzinne'.... bo to tak srednio wpasowuje sie w haslo 'najlepsi kibice w Polsce'.

Azra 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 20:19   

Pamato, to o czym piszesz to był pierwszy wybryk kibiców Lecha od dłuższego już czasu. Zreszta patrząc na kibiców innych drużyn i ich "zachowanie" to co zrobili kibice Lecha w Krakowie było jak dyskusja podniesionym głosem w stosunku do solidnej bójki w podrzędnej melinie.
Co do naszego niby "hymnu" to pewnie kibice większości drużyn mają coś podobnego w repertuarze. Jestem jeszcze w stanie tolerować taką przyśpiewkę na meczu przeciwko Legii, wiadomo że nie darzymy ich sympatią. Faktem jest, że w ostatnich latach była ona mocno nadużywana ale widać coraz bardziej, że nasi kibice dojrzewają bo zdecydowanie rzadziej pojawia się ona na Bułgarskiej. Zresztą co ja się będę tłumaczyć! Sama śpiewałam ją nie raz, tylko że każdy kto mnie zna wie że robię to raczej ironicznie ;-)
Teraz uciekam na prawdziwą poznańską imprezę, pewnie zaśpiewamy sobie o "naszej ulubionej drużynie" z kilka razy :-)
Pozdrawiam Legionistów!

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 20:54   

trzeba bylo rzucac w druga strone, nie mam nic przeciwko, a nie w matki z dziecmi i dziadkow....to zalosne bylo i tyle ;) reszta mnie nie obchodzi i nie rozstrzasam, a zabawe w 'najlepszych kibicow' omijam, bo kazde liczace sie miasto glosuje na swoich :]

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 15, 2007 14:42   

krzysiekACM napisał/a:
dostosujemy się:)
wy zajeliscie drugie miejsce w tym konkursie, najlepsi oficjalnie jestesmy my :P a wy wtym roku slabo kibicujecie przez ten protest wiec nie wiem jak to bedzie :P
krzysiekACM napisał/a:
wypraszam sobie, wcale nie jestem upitym warchlakiem a zawsze śpiewam piosenke na PZPN;) bluzgi są naturalną rzeczą , obecną na stadionach całego świata, chodzi tylko o to żeby nie przeginać, żeby nie było więcej bluzgów na rywala niż dopingu dla swojej drużyny;)
na PZPN popieram te bluzgi ale na inne kluby nie, a na druzyne przeciwna tylko te "warchlaki" juz obecnie spiewaja w Poznaniu, nikogo trzewego nie widuje kto tak spiewa, przynajmniej u nas ;)

i mam nadzieje ze juz niedlugo nie bedzie czegos takiego jak najlepsi kibice w Polsce tylko wszystkie druzyny beda mialy kibcow najlepszych na swiecie ;)
Pamato napisał/a:
reszta mnie nie obchodzi i nie rozstrzasam, a zabawe w 'najlepszych kibicow' omijam, bo kazde liczace sie miasto glosuje na swoich :]
nie wiem czy w tym konkursie glosowali ludzie, mi sie wydaje ze o tym dziennikarze decydowali ;) cale szczescie ze w tym roku tej glupoty nie bedzie ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 15, 2007 14:57   

nawet nie wiedzialem, ze byla jakas taka glupota pn. 'najlepsi kibice w Polsce'.....napisalem o tym glosowaniu tak ogolnie, ze kazdy jest za swoimi etc. ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 15, 2007 15:02   

krzysiekACM napisał/a:
chrissnail napisał/a:
Natomiast kulturalni profesjonalni kibice L
jak najbardziej

Wszyscy? ;) Modernizacja stadionu w Wilnie - pełna "profeska i kulturka".
krzysiekACM napisał/a:
ale chodzi o częstotliwość tych bluzgów i ogólną napinkę na Legie w Poznaniu.
Wiesz... Poznaniakiem jestem z urodzenia ale ze względu na to, iż mieszkałem wiele lat w Gorzowie Wlkp nie odczuwam lokalnej nienawiści do Legii. Ostatnimi czasy nawet pytam w pubie co poniektórych milanistów lub ich kolegów "co takiego jest w tej nienawiści?". Najbardziej znana odpowiedź to: "bo tak było zawsze". Czyli tak naprawdę brak wytłumaczenia. Na niechęć do siebie zapracowały przez lata oba kluby... co przejawia się właśnie "okrzykami". Niestety albo na szczęście zmartwię Cię... ów znana przyśpiewka śpiewana jest coraz rzadziej... szeroko pojęta "moda na Lecha" ma jeden dobry skutek: od dłuższego czasu pierwsza piosenką jest właśnie hymn, którego słowa podałem wcześniej.
Pamato napisał/a:
trzeba bylo rzucac w druga strone, nie mam nic przeciwko, a nie w matki z dziecmi i dziadkow
Pamato...sam czyn haniebny... ale na sektorze w tym meczu nie siedzieli tylko dziadki z dziećmi a część bojóweczki Wisły ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 15, 2007 15:10   

Cytat:
nawet nie wiedzialem, ze byla jakas taka glupota pn. 'najlepsi kibice w Polsce'.....napisalem o tym glosowaniu tak ogolnie, ze kazdy jest za swoimi etc. ;)
bylo bylo, tam spolka Orange Ekstraklasa czy ktos to zorganizowal :P kolejnosc:
1. Lech Poznań
2. Legia Warszawa
3. Górnik Zabrze ;)

w tym roku takie glosowanie sie nie szykuje bo wiekszosc klubow w ramach protestu przeciw zakazowi uzywania rac sie wycofala po prostu :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Gru 15, 2007 21:04   

sport.pl zamieszcza statystyki dotyczace frekwencji podczas tej jesieni: http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4757699.html

jak widac z roku na rok rosnie i chyba trafne sa uwagi, ze ma to miejsce szczegolnie w duzych osrodkach, gdzie modernizowane sa obiekty (poznan, krakow). mam nadzieje, ze po modernizacji obiektu na lazienkowskiej rowniez i tam frekwencja skoczy do gory, gdyz srednia 8 tys. w 2 mln miescie dumy nie przynosi. milo byloby, jakby z ligowych relacji zniknely mecze, w ktorych obok pozycji 'widzow' widnieje liczba 2-3 tys. wraz ze wzrostem standardow polskich obiektow pilkarskich frekwencja powinna dalej rosnac.

co do wydluzania sezonow - podgrzewana murawa to jedno, a temperatura na zewnatrz to drugie. tej jesieni aura sprzyjala, nie bylo wiekszych atakow zimy, a mimo tego w grudniowej kolejce ci, ktorzy zapomnieli zalozyc ekstra pare skarpet mogli nabawic sie odmrozenia stop.
generalnie mysle, ze przy ocieplajacym sie klimacie taka zaprawa 2-3 razy do roku mozna przezyc.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 15, 2007 22:35   

bajer napisał/a:
bylo bylo, tam spolka Orange Ekstraklasa czy ktos to zorganizowal :P kolejnosc:
1. Lech Poznań
2. Legia Warszawa
3. Górnik Zabrze ;)

hę? o czym my w ogóle rozmawiamy, myślałem że rozmawiam z poważnym kibicem Kolejorza, a ty mi z jakimś konkursem OE wyskakujesz?;>
sorry ale na te śmieszne rankingi nikt nie patrzy;)
najbardziej wiarygodne rankingi to te robione przez kibiców.
zresztą ciężko jest wybrać najlepszą ekipę, każdy ma inne zdanie. ekipy raz są na fali, czasem przeżywają kryzys. różnie to bywa. ale ogólnie kibicowsko dla mnie zawsze najlepsza była trójka Legia, Lech, Widzew

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 23:04   

A powazny kibic to taki jak Ty? Dla ktorego wynik, gra druzyny to sprawa drugorzedna?
Tu chyba nastepuje niezrozumienie definicji słowa "kibic"...

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 16, 2007 15:44   

krzysiekACM napisał/a:
hę? o czym my w ogóle rozmawiamy, myślałem że rozmawiam z poważnym kibicem Kolejorza, a ty mi z jakimś konkursem OE wyskakujesz?;>
podalem przyklad jedynego rankingu ktory znam :P a Widzew potwierdzam, jak przyjechali do Poznania to byli slyszalni a to latwe nie jest :P a powaznym kibicem chyba moge sie nazwac, w tym sezonie meczu w Poznaniu nie opuscilem jeszcze i na kazdym jest swietna atmosfera :)

gdyby miano patrzec na frekwencje to Lech bylby na 1 miejscu bezapelacyjnie ale trzeba tez wziac pod uwage ze mamy najwiekszy stadion w lidze w tej chwili ;) no ale pierwsze mecze sezonu kiedy srednia byla grubo ponad 20k mowia same za siebie :P

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 20:04   

A dlamnie polska Liga to jedny wielki burdel i nielad! bawimy sie w jakies kosy w kupowanie meczow w sensacyjne derby ! kto komu lepeij dojedzie kto kogo lepeij skopie kto lepiej natrzaska policji ktory klub bedzie uczestniczyl w aferach ! korupcja brzydota i smrood to jest polska liga nie ma na co patrzec!

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 18:43   

Najwyższa pora aby odświeżyć temat- już jesteśmy po wiosennej inauguracji najlepszej ligi świata:)
W 1 kolejce rundy wiosennej (a właściwie trzeciej, bo 1 i 2 rozegrano jeszcze w 2007 awansem) zawiedli obaj kandydaci do tytułu mistrza Polski czyli Legia i Wisła.
Wisła mimo słabej gry zremisowała na trudnym terenie w Kielcach, beznadziejnie zagrał Matusiak, który wrócił do ligi polskiej bo nieudanej przygodzie na zachodzie. Drugi nowy nabytek Wisły, czyli Łobodziński też niczym się nie wyróżnił.
W Grodzisku Wlkp. skompromitowała sie Legia przegrywając z Dyskobolią 1:0. Legia zagrała naprawdę słabo, praktycznie nie stwarzając zagrożenia pod bramką Przyrowskiego. Dyskobolia miała jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, także można powiedzieć że 1:0 to najniższy wymiar kary. Nas-kibiców Legii w Grodzisku ponad 700 osób na zakazie. Z dobrym dopingiem, oraz ze sporą ilością bluzgów na ITI
W Łodzi na Al. Unii po słabym meczu Łks remisuje z Jagą 0:0. Na Piłsudskiego natomiast ciekawe widowisko, Widzew pokonał Odre Wodzisław 4:3!
W Lubinie mistrz Polski Zagłębie pokonało wicemistrza Gks Bełchatów 1:0. W Krakowie na ul. Kałuży Cracovia zaledwie zremisowała z Polonią Bytom 1:1. W Sosnowcu w meczu Zagłębie-Ruch także spotkanie zakończyło sie podziałem punktów, ale kibice zgromadzeni na stadionie nie obejrzeli żadnych goli.
W spotakniu którę kończyło 1 wiosenną kolejke Górnik Zabrze uległ na własnym boisku Lechowi Poznań 0:1 po bramce z kontrowersyjnego karnego Quinterosa. Na trybunach komplet widzów, w sektorze gości pojawiło sie prawie 1500 fanów z Wielkopolski, którzy zaprezentowali oprawe z pirotechniką.
Już dzisiaj pierwsze mecze 2 wiosennej kolejki. Ale zdecydowanie spotkaniem kolejki będzie pojedynek w Chorzowie na stadionie śląskim, między Ruchem a Górnikiem Zabrze. Spotkanie obejrzy komplet widzów, zapowiada sie naprawdę fascynujące widowisko!

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 19:59   

krzysiekACM napisał/a:
Spotkanie obejrzy komplet widzów, zapowiada sie naprawdę fascynujące widowisko!
I to zadaje kłam teorii, że tylko najwięksi (najbogatsi) potrafią stworzyć widowisko. Cieszy właśnie to, że kluby mające ugruntowaną markę w piłkarskiej Polsce (a nie będące na szczycie ligowej tabeli) potrafiły tak zareklamować mecz, że dojdzie do rekordu frekwencji. Pomijając krytykę "Śląskiego" mam nadzieję, że oba zespoły stworzą dobre widowisko. Taki mecz (zapominając o animozjach klubowych) powinni zobaczyć kibice polskiej szmacianki.

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:54   

akurat Derby Slaska to dla miejscowych to samo co dla poznaniakow mecz Z legia, niewazne po ile bilety zawsze bedzie komplet :P a ze na Slasku maja Stadion Slaski to mozna sie spodziewac rekordowej kolejki pod wzgledem frekwencji ;)

co do wczorajszych meczow, bylem na Lech-Zaglebie Lubin, mecz przyjazni atmosfera na trybunach swietna jak zawsze w Poznaniu :) jednak pilkarze nie dorownali kibicom, 0:0 po marnej grze, co jakas okazja to brak wykonczenia, ogolnie mecz na poziomie nizszej klasy rozgrywkowej ;) poza tym Polonia Bytom pokonala Zaglebie Sosnowiec 1:0 w innym spotkaniu rejonu slasko-zaglebiowego ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 03, 2008 20:22   

Za nami 19 kolejka Orange Ekstraklasy. Kolejka ta była wyjątkowa z jednego powodu- łącznie na wszystkich pierwszoligowych stadionach w tej kolejce zasiadło 99 tysięcy kibiców!! Oczywiście najwięcej, bo 41 tysięcy z tego, zasiadło na trybunach w Chorzowie.
W piątkowych meczach: Polonia Bytom na własnym boisku pokonała Zagłębie Sosnowiec. Mecz został wreszcie rozegrany na boisku w Bytomiu, i spotkanie to oglądało 8 tysięcy widzów. W Poznaniu w meczu przyjaźni na trybunach Lech zremisował z Zagłębiem Lubin 0:0. Znakomicie zaprezentowali sie fani z Lubina, którzy przyjechali do Poznania w liczbie 2 tysięcy osób.
Sobota: Na Łazienkowskiej Legia podejmowała Łódzki KS. Po słabym meczu Legia wygrała 2:1 po dwóch golach Takesura Chinyamy. ŁKS przez większą częśc spotkania grał w osłabieniu, po czerwonej kartce jednego ze swoich zawodników. Na trybunach nadal protest legionistów, fanów z Łodzi 900.
W Białymstoku niespodziankę sprawiła Cracovia pokonując gospodarzy 2:0. Kibice Jagielloni zaprezentowali na tym meczu bardzo ładną oprawę. W Bełchatowie również można mówić o niespodziance, miejscowy GKS przegrał z Dyskobolią na własnym boisku aż 0:4!! Wynik można uznać za sporą sensacje, głównie rozmiary porażki bełchatowian.
W Wodzisławiu Odra pokonała Korone Kielce 1:0. Odra udowodniła ze jest nieobliczalną drużyną która jest w stanie pokonać każdą drużyne na własnym boisku.
W Krakowie na Reymonta Wisła Kraków skromnie pokonała Widzew 1:0. Wszyscy fani Wisły z pewnością oczekiwali wysokiego zwycięstwa swojej drużyny, ale Wisła znowu nie zachwyciła i zwyciężyła Widzew tylko jedną bramką. Jednak wydarzenia boiskowe zeszły w cień tego co działo się na trybunach. Na sektor gości nie wpuszczono fanów Widzewa, którzy przyjechali do Krakowa w liczbie ponad 700 osób. Fani z Łodzi mimo że mieli ważne bilety nie zostali wpuszczeni na swój sektor. Ochroniarze nie chcieli wpuścić kibiców, ponieważ nie mieli pełnej listy wyjazdowej. Skandaliczne jest to, że działacze Wisły nie dostarczyli tej listy ochroniarzom, bo sami ją gdzieś zagubili... Fani Widzewa już zapowiedzieli że będą wnioskować o ukaranie Wisły, mówi się nawet że sprawa ma trafić do sądu. Warto jeszcze dodać że fani Wisły po tym jak nie wpuszczono Widzewa, zaprzestali dopingu, i opuścili swój "młyn".
W niedzielnym spotkaniu kończącym 19 kolejke, Ruch Chorzów pokonał Górnik Zabrze 3:2 po niezłym meczu, który odbył się na stadionie śląskim. Spotkanie oglądało 41 tysięcy widzów, sam mecz opisałem szerzej w dziale "kibice", w temacie o derbach śląska;)

mms 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 14:19   

No i zwyciestwo Zaglebia Sosnowiec nad Legia. Cieszy kibicow, gdyz moze pilkarze sie zmobilizuja i powalcza o utrzymanie, a co za tym idzie 2, a nie 3 lige.

bajer 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 10, 2008 16:45   

mms napisał/a:
No i zwyciestwo Zaglebia Sosnowiec nad Legia
szczerze gratuluje, zycze wam w Sosnowcu jak najlepiej, wyjdzcie chociaz na to 14 miejsce zeby nie leciec do Nowej 2 Ligi :P w tej chwili widac jedno, Legiai PGE Belchatow bez formy a Dyskobolia z Grodziska bije wszystkich po kolei, widac ze ten zespol w calosci przejdzie do nowego Slaska ;) zal tych przenosin, zabiora ukochany klub mojej babci z ekstraklasy :P ale interes to interes, Drzymale juz sie chyba znudzilo zabawa w inwestycje chce w koncu zaczac zarabiac, niby go rozumiem ale zal Dyskobolii zal, male miasta tez zasluguja na wielka pilke (jak na polskie warunki ;) ) ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi