ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ranking opraw polskich kibiców
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 28, 2007 13:37   

Azra fajne "zdjęcie" ;)

BTW - szkoda że nikt nie napisał, że oprawa Arki wisiała ledwie minutę bo ją wiatr zerwał :P Kapi mi świadkiem :P

pablo_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 29, 2007 00:19   

Oj Kuba Wasza sektorowka w Gdansku tez byla rozwinieta okolo minute :brew:
Nie bede mowil dlaczego:P

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 29, 2007 15:03   

oprawa Widzewa na Bulgarskiej na poczatku 2 polowy, to bylo mistrzostwo, zasluzone zwyciestwo ;) drugie miejsce, Lech na Legie sie postaral i zrobil 2 swietne oprawy, druga troche niedoceniona bo poza "10" :P no i ten Orzeł ŁKS-u, tez pozytywne i dobrze zrobione, jednak za oprawy sie nie musimy w Polsce wstydzic, szkoda bedzie jak Widzew ewentualnie zdegraduja za korupcje bo zniknie konkurencja na pierwszoligowych stadionach, chociaz widzialem tez Arke i Stomil Olsztyn nawet wiec z konkursu nie znikna na pewno :)

gratuluje Widzewiakom ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 14, 2008 13:49   

Dawno tu nic nie wrzucałem;)
Czas zareklamować znowu polską scenę kibicowską bo jest najlepsza na świecie:)
Tym razem wklejam najnowyszy ranking, za maj 2008.

Cytat:
Znane są już wyniki na najlepszą kibicowską choreografię utworzoną w maju.

Tym razem złoty medal trafił do ultrasów Legii Warszawa za oprawę utworzoną na stadionie w Bełchatowie, na finale Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Dwuczęściowa prezentacja w pierwszej kolejności ukazała logo koncernu ITI będącego właścicielem klubu oraz postacie dwóch fanów próbujących je rozerwać. Za uzupełnienie posłużyły papierowe banknoty imitujące amerykańskiego dolara z głową Mariusza Waltera. Następnie sektorówka została rozciągnięta do końca i wyłonił się herb Legii trzymany na dłoniach. Całości towarzyszyły transparenty z hasłem "To nasza pasja, która nie ma końca. Siła miłości niszczy siłę pieniądza.". Pokaz ten zdobył aż 785 pkt na 1000 możliwych.

Srebrny medal zdobyli ultrasi Lecha Poznań za mecz z Jagiellonią Białystok. Magia Futbolu - płachta materialu z takim hasłem została podświetlona na krytej trybunie stadionu przy Bułgarskiej. Po jej bokach namalowani zostali dwaj czarodzieje, natomiast nad sektorówką zostało zaprezentowane flagowisko okraszone racami. Choreografia zdobyła ponad 200 puntków mniej niż zwycięska.

Brązowy medal, podobnie jak złoty, przypadł także kibicom Legii Warszawa. Oprawa zaprezentowana na sektorze gości w Białymstoku przedstawiała Statuę Wolności trzymająca w ręku race utworzoną z prawdziwej pirotechniki. Prezentacja zatytułowana "Liberta' Per Gli Ultras" uzbierała ponad 400 punktów.

Ogółem sklasyfikowano 16 opraw. Znalazły się w niej trzy oprawy Legii, dwie Hetmana i Wisły K. oraz po jednej Lecha, Jagiellonii, Korony, Resovii, Śląska, Motoru, ŁKSu Ł., Wisły P. i Lechii.

Tym razem głosowało mniej osób niż ostatnio, ale i tak "pękła" setka - oddano 119 głosów. Ich podział na kluby przedstawia się następująco.
15 głosów - Korona Kielce
13 głosów - Lech Poznań
12 głosów - Widzew Łódź
9 głosów - Legia Warszawa
7 głosów - Jagiellonia Białystok
6 głosów - ŁKS Łódź
5 głosów - Motor Lublin
4 głosy - Odra Opole, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec
3 głosy - Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Polonia Bytom
2 głosy - ŁKS Łomża, Wisłoka Dębica, Górnik Zabrze, Wisła Płock, Ruch Chorzów, Resovia Rzeszów, Hetman Zamość
1 głos - Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, Siarka Tarnobrzeg, GKS Katowice, Szombierki Bytom, Ruch Wysokie Maz., GKS Tychy, GKS Bełchatów, Ruch Radzionków, KSZO Ostrowiec, Hutnik Kraków, Zagłębie Lubin, Olimpia Elbląg

1. Siła Miłości - Legia Warszawa - 785 pkt

2. Magia Futbolu - Lech Poznań - 579 pkt

3. Liberta' Per Gli Ultras - Legia Warszawa - 427 pkt

4. Stańczyk - Jagiellonia Białystok - 207 pkt

5. Twierdza - Hetman Zamość - 200 pkt

6. Sprzedawca Liści - Wisła Kraków - 191 pkt

7. Ultras Korona - Korona Kielce - 115 pkt

8. Piekielna Drużyna - Wisła Kraków - 95 pkt

9. Szarfy - Resovia Rzeszów - 92 pkt

10. U Stóp Cały Świat - Śląsk Wrocław - 64 pkt

11. Sens Życia - Motor Lublin - 61 pkt

12. Football - Hetman Zamość - 56 pkt

13. Pasja - Legia Warszawa (CWKS) - 51 pkt

14. 1908 Decybeli - ŁKS Łódź - 46 pkt

15. Lwy - Wisła Płock - 41 pkt

16. Wielka Lechia - Lechia Gdańsk - 33 pkt

Jak dla mnie, pierwsze dwie oprawy to klasa światowa.
Warto zwrócić uwagę że na miejscu 5-tym oprawa ze stadionu 3 ligowego.
No i miejsce 13-te, czyli oprawa na A-klasie, na meczu CWKSu. Odpowiedzialna jest za nią młoda grupa ULTRA CWKS, takie oprawy w praktycznie najniższej klasie rozgrywkowej to naprawdę coś;)
zachęcam do komentowania;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 14, 2008 14:02   

to moze ja swoja subiektywna opinie dodam.

1. miejsce zasluzone jak najbardziej

nad reszta mozna by juz duskutowac jednym sie bardziej podobaja oprawy z efektami piro innym wklad pracy ultras (czyli bardziej kladziony nacisk na to ile czego i jak jest pokazane)

dlatego nad 2 miejscem mozna by mocno polemizowac ja bym wybral inne oprawy na to miejsce bo wedlug mnie niczym sobie nie zasluzyla ta oprawa na az tak wysokie miejsce, tak samo jak 3 miejsce tez dlamnie jest mocno naciagniete...

najbardziej jednak zastanawia mnie oprawa Resovii, co ja tak mocno wyroznia ze znalazla sie w tym rankingu i to na takim miejscu??? na to pytanie chyba nikt nie jest w stanie odpowiedziec... widzialem kilkanascie conajmniej rownie dobrych ktore smialo moglyby zastapic ta oprawe...

pozdro

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 14, 2008 14:25   

A ja się z Tobą nie zgodzę;)
Wg. mnie zarówno miejsce 2 jak i 3 jak najbardziej zasłużone.
Oprawa Lecha zrobiona perfekcyjnie, ładna sektorówka z magikami, zresztą super efekt widać dopiero na filmiku:
http://au.youtube.com/wat...feature=related
polecam zerknąć;)
Oprawa Legii dla mnie pomysł i wykonanie zajebiste, statua wolności z włoskim hasłem "wolność dla ultras", zresztą oprawa wykonana na wyjeździe i to jeszcze na zakazanym wyjeździe:P
Co do Sovii zgodzę się że nic nowatorskiego tam nie pokazali, pokaz pirotechniczny z flagami i pasami materiału spuszczonymi z dachu. Ale ładnie to wyglądało dla oka, no i nie przypominam sobie tak okazałej oprawy wcześniej w Rzeszowie, więc może to miejsce to tak dla zachęty dla ultrasów z Resovii;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 15, 2008 13:09   

jesli chodzi o mnie to oprawa Lecha ktora jest na 2 miejscu powinna znalzec sie na 1, jakos ta z 1 miejsca nie zachwycila mnie no ale byc moze przemawia przeze mnie subiektywna zbyt ocena jako kibica z Poznania :P ogolnie moim zdaniem niektore oprawy Lecha byly lepsze od tych w podanym wyzej rankingu ale nie wiem czy tu moze byc tylko jedna oprawa na druzyne czy jak ;) raczej nie bo Hetman Wisla Krakow i Legia maja po 2 :) ale teraz zauwazylem ze chodzi tu o majowe oprawy takze chyba rzeczywiscie innej oprawy na Lechu nie bylo w maju :P

ogolnie kazda oprawa ktora sie tu znalazla raczej zasluguje na zwrocenie uwagi :)

penio 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 15, 2008 16:29   

Mi osobiście najbardziej podoba się oprawa Lecha. Świetny efekt i świetny pomysł. I jak tu tolerować zakaz piro? Natomiast bardzo fajny motyw oprawy Legii. Na 2 miejscu razem z Legią dał bym obie prezentacje Wisły. Fajnie wychodzą im te spuszczane płótna z dachu.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 23, 2008 17:42   

wrzucony wyżej ranking, był rankingiem za miesiąc maj.
tymczasem jest już nowy ranking - na najlepszą choreografię rundy wiosennej 2008

Cytat:
Choreo Rundy zdobyli kibice Stomilu Olsztyn. Zwycięska choreografia z meczu z Radomiakiem Radom przedstawiała sektorówkę z Marszałkiem Józefem Piłsudskim oraz hasłem "Każdy może zostać do nas przyjęty, lecz nie każdy może wśród nas pozostać". Towarzyszyły jej dwa transparenty, wykonane w tym samym stylu, z hasłem "Stomil - nic nie zmieni tego, styl życia na Piłsudskiego". Pozycja ta zdobyła 791 pkt na 1000 możliwych.

Jedynie niecałe 60 pkt mniej zdobyła prezentacja ultrasów Legii Warszawa utworzona na stadionie w Bełchatowie, na finale Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Dwuczęściowa prezentacja w pierwszej kolejności ukazała logo koncernu ITI będącego właścicielem klubu oraz postacie dwóch fanów próbujących je rozerwać. Za uzupełnienie posłużyły papierowe banknoty imitujące amerykańskiego dolara z głową Mariusza Waltera. Następnie sektorówka została rozciągnięta do końca i wyłonił się herb Legii trzymany na dłoniach. Całości towarzyszyły transparenty z hasłem "To nasza pasja, która nie ma końca. Siła miłości niszczy siłę pieniądza.".

Trzecie miejsce na podium zajęła oprawa zaprezentowana w II połowie meczu Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków, przez gospodarzy. Pasy materiału przedstawiały datę powstania grupy ultras w Białymstoku oraz jej logo, a także postaci dwóch kibiców Jagi. Towarzyszyły im dwa transparenty z hasłem "Od pięciu lat na każdej płaszczyźnie kibicowskiej sceny. Ultras całym naszym życiem. Byliśmy, jesteśmy, będziemy!". Prezentacja ta zdobyła 654 pkt.

W TOP 30 minionej rundy znazło się siedem opraw Lecha, cztery Jagiellonii i Widzewa, trzy Wisły K., dwie Legii, Korony, Hetmana oraz jedna Stomilu, ŁKSu, Cracovii, GKSu, Śląska i Motoru.

Zagłosowały 102 osoby z 30 klubów. Ich podział wygląda następująco.
16 głosów - Korona Kielce
13 głosów - Widzew Łódź
11 głosów - Legia Warszwa, Lech Poznań
7 głosów - Jagiellonia Białystok
4 głosy - Pogoń Szczecin, Zagłębie Sosnowiec, Odra Opole
3 głosy - Motor Lublin
2 głosy - Wisłoka Dębica, Ruch Radzionków, ŁKS Łódź, Wisła Płock, Polonia Bytom, Olimpia Elbląg, ŁKS Łomża, Wisła Kraków
1 głos - Śląsk Wrocław, Unia Tarnów, KSZO Ostrowiec, Lechia Gdańsk, Hetman Zamość, Ruch Chorzów, Ruch Wysokie Maz., GKS Tychy, Stomil Olsztyn, Siarka Tarnobrzeg, GKS Katowice, Szombierki Bytom, GKS Bełchatów

1. Piłsudski - Stomil Olsztyn - 791 pkt

2. Siła Miłości - Legia Warszawa - 735 pkt

3. 2002 - Jagiellonia Białystok - 654 pkt

4. Banknot - Widzew Łódź - 401 pkt

5. Magia Futbolu - Lech Poznań - 354 pkt

6. Wieki Przed Nami - ŁKS Łódź - 303 pkt

7. Liberta' Per Gli Ultras - Legia Warszawa - 289 pkt

8. Derby Łodzi - Widzew Łódź - 285 pkt

9. Wszyscy Za Jagiellonią - Jagiellonia Białystok - 209 pkt

10. Poznań - Lech Poznań - 176 pkt

11. Stańczyk - Jagiellonia Białystok - 158 pkt

12. Twierdza - Hetman Zamość - 129 pkt

13. Gwiazdy - Jagiellonia Białystok - 125 pkt

14. Sprzedawca Liści - Wisła Kraków - 117 pkt

15. W Czerwieni Zatopieni - Widzew Łódź - 131 pkt

16. Poznańska Inkwizycja - Lech Poznań - 101 pkt

17. Cracovia Wychodzi Z Cienia - Cracovia Kraków - 93 pkt

18. Układanka - Widzew Łódź - 90 pkt

19. Mamy Siłę Ognia - GKS Katowice - 64 pkt

20. Transparenty - Korona Kielce - 63 pkt

21. LPU - Lech Poznań - 52 pkt

22. Lech Poznań - Lech Poznań - 45 pkt

23. U Stóp Cały Świat - Śląsk Wrocław - 44 pkt

24. Ultras Korona - Korona Kielce - 41 pkt

25. Forza Lech - Lech Poznań - 36 pkt

26. Sens Życia - Motor Lublin - 32 pkt

27. Nasza Armia - Wisła Kraków - 31 pkt

28. Orzeł - Lech Poznań - 30 pkt

29. Football - Hetman Zamość - 29 pkt

30. Piekielnia Drużyna - Wisła Kraków - 27 pkt

czado81 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 23, 2008 20:33   

krzysiekACM napisał/a:
14. Sprzedawca Liści - Wisła Kraków - 117 pkt

Wszystko pięknie, ale za tego typu hasła, bez żenady promujące przemoc, powinna być od razu dyskwalifikacja.

Potrafię docenić wkład pracy włożony w choreografie promujące własną drużynę, miasto, itp., nawet anty-ITI Legii jestem jakoś w stanie zrozumieć - ale ta sektorówka Wisły to dla mnie totalny debilizm - potem się mówi o Krakowie, że to miasto nożowników, a wieczorem autentycznie strach się poruszać po niektórych osiedlach :/ Żenada...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 06:39   

.....bo w innych miastach nie ma osiedli, na ktore noca lepiej sie nie zapuszczac :hmm:

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 08:18   

podpisuje sie obiema rekoma pod postem czado. nie dla takich opraw.

bajer 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 15:32   

coz, 7 opraw Lecha w najlepszej 30, to powinno budzic uznanie dla poznanskich ultrasow, naprawde duzo pracy wkladaja w to zeby oprawy byly piekne, co do oprawy Wisly, coz, nie rozumiem i nie akceptuje ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 15:57   

a co tu rozumieć?:)
oprawa była przygotowana na derby Krakowa, przy okazji takich meczy najczęściej oprawy nawiązują do rywalizacji obu ekip, mają na celu ośmieszenie rywala itp.
nie dramatyzujcie;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 16:41   

Pooglądaj oprawy przed derby Mediolanu i zobacz jak można ośmieszyć rywala w cywilizowany a do tego bardzo inteligentny sposób ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 16:44   

Meczy to koza :P
Krzysiu pamietam jak wiele razy pisales ze Ultras to Ultras Hools to Hools i ze pikniki myla to i nie wiedza (bo ci zajmuja sie oprawami a ci zli sie bija po lasach i innych Kijowach) co pisza ect ect.
A co przedstawia oprawa tych grzecznych i wiecznia Bogu ducha winnych Ultrasow?...
A co do rankingu to kazda z miejsc 2-9 bardziej mi sie podoba niz winner :)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 19:34   

podzial na "U" i "H" istnieje i to juz od dlugich lat, tym niemniej w czesci klubow jest on bardzo silny, w innych (czesto mniejszych) bywa, ze obie grupy przenikaja sie, a np. Gornik Zabrze zdecydowanie sie od tego podzialu odcial.

tak czy inaczej ta oprawa to Wisly to wg mnie kompletna porazka, jeszcze brakuje noza i juz mamy festiwal krakowski. ale coz, pewni ludzie w tym miescie sa niestety chorzy.

charakterystyczne jednak jest to, ze wiecej komentarzy pojawilo sie w tym watku od razu po pojawieniu sie "oprawy", ktora nie powinna sie w ogole odbyc, a te wspaniale pozostaja bez echa. bo to, co pozytywne, nie jest ciekawe.

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 19:51   

kapi napisał/a:
to, co pozytywne, nie jest ciekawe
Niekoniecznie. Oprawa Lecha z miejsca 5. zrobiła na mnie ogromne wrażenie (co prawda dopiero po obejrzeniu tego na filmiku, bo zdjęcie nie do końca oddaje klimat). Mam wrażenie, że ultrasi z Poznania chcą za wszelką cenę udowodnić, że można korzystać z pirotechniki w cywilizowany sposób, nie zagrażając niczyjemu bezpieczeństwu - i trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi :ok:

Pozdrawiam!

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 21:23   

czado81 napisał/a:
Mam wrażenie, że ultrasi z Poznania chcą za wszelką cenę udowodnić, że można korzystać z pirotechniki w cywilizowany sposób, nie zagrażając niczyjemu bezpieczeństwu - i trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi :ok:

Rewelacyjnie im to wyszło zwłaszcza podczas niedawnego meczu Wisła-Lech, kiedy na hasło obrzucili setkami zapalonych zimnych ogni sektor obok z krakowskimi fanatykami. Tak, tak-to było zdecydowanie jako głos "pokażmy, że pirotechnika może być bezpieczna". Jeszcze mi napisz, że to był incydent. Poszukaj na youtube filmików z tego żenującego zdarzenia.

Pionka-oczywiście bardzo cywilizowaną oprawą derbową była kartoniada w wykonaniu Milanu z napisem INTER MERDA z sezonu bodaj 99/00 lub 00/01.

Oprawa Wisły tragiczna ze względu na wykonanie-mało estetycznie. Hasło średnio udane, trąci wręcz partactwem. Nic to jednak przy oprawach Craxy z hasłami, iż wszyscy Wiślacy są wytworem policyjnej spermy. Ruszcie sie na polskie stadiony, zobaczycie oprawy i hasła na transparentach dużo bardziej kontrowersyjne, niż to w wykonaniu ABG. Może wtedy bardziej będziecie na takie rewelacje znieczuleni. Ale po co ja się produkuję-lepiej oglądać mecz na Sopcast w wykonaniu Milanu, Menczesteru czy innego Lacjo.
Strzała

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 21:47   

pepe napisał/a:
Rewelacyjnie im to wyszło zwłaszcza podczas niedawnego meczu Wisła-Lech, kiedy na hasło obrzucili setkami zapalonych zimnych ogni sektor obok z krakowskimi fanatykami.

dla scislosci to obrzucili tym sektor 'piknikowy'.....fanatykow tam raczej srednio ;)

a haslo na derbach smieszne bylo i basta ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 23:21   

pepe napisał/a:
Może wtedy bardziej będziecie na takie rewelacje znieczuleni. Ale po co ja się produkuję-lepiej oglądać mecz na Sopcast w wykonaniu Milanu, Menczesteru czy innego Lacjo.
Bo kibic nie będący na stadionie to "zło, szajs i skandal". A ten "najlepszy" to ten co pokazał szaliczek z kontrowersyjnym hasełkiem (rasizm/nacjonalizm jest w końcu el0 i pr0)... a jak rzucił racę albo kamyczek to już naprawdę "miszcz".

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 00:18   

chrissnail napisał/a:
Bo kibic nie będący na stadionie to "zło, szajs i skandal". A ten "najlepszy" to ten co pokazał szaliczek z kontrowersyjnym hasełkiem (rasizm/nacjonalizm jest w końcu el0 i pr0)... a jak rzucił racę albo kamyczek to już naprawdę "miszcz".

"Ciekawy" masz pogląd, a zarazem ograniczony i śmierdzący stekiem bzdur i kłamstw, którymi karmią cię media. Od mojego on "trochę" odbiega. Gardzę typami co orgazmu dostają na mecze w TV jakiegoś przereklamowanego zespołu miliarderów, jak choćby Milan, a na stadionie w Polsce byli 5 razy w życiu z okazji festynu miejskiego i jeszcze psioczą na polską ligę, polskich kibiców itp. Bo tu dzicz, syf i bieda. I dodatkowo posługują się wytartymi sloganami-wymiotować się chce już od tych waszych gadek, że nas podniecają tylko awantury, przemoc itp. Pełne ograniczenie intelektualne-szkoda mi was. Pamiętam, jak Kuba tak samo jechał na polską ligę-w końcu po wielu gadkach poszedł na mecz Lechii i nie żałował, a stadion na Traugutta odwiedzał później dużo częściej. On wyjrzał z dziupli, przeciwnie, niż większość do was telewizyjni malkontenci. Popadasz człowieczku w skrajność, więc się otrząśnij. Ja szanuję każdego, kto idzie na stadion, czy to 15-letni chłopak, czy mąż z żoną i dzieckiem, czy 60-letni dziadek. Nie muszą mieć wymalowanych twarzy, nie muszą nosić szalików z napisem HOOLIGANS, ani krzyczeć "sędzia piiiip". Wspierają swój klub w sposób rzeczywisty, choćby przez kupno biletu. I są z tym klubem na żywo bardzo często. Ty z Milanem jesteś maks raz na pół roku, a resztę jego meczów przeżywasz przed monitorem.
No, ale zaraz pewnie napiszesz, że ty też wspierasz swój Milanek, bo oglądając mecze w TV dajesz im zarobić poprzez prawa do transmisji, nieprawdaż? Żyj dalej w swoim świecie iluzji, że jesteś członkiem jednej wielkiej "czerwono-czarnej" rodziny. Najważniejsze, że wydajesz hajsiwo na gadżety Milanu-cała reszta dla szeroko pojętego klubu z całą rzeszą ogólnoświatowych sympatyków się nie liczy-uwierz mi :) .

PS-Pamato-byłeś tam kiedyś na tym sektorze kiedykolwiek, by stwierdzić, kto tam zasiada? Są tam przecież osoby, których nazwanie piknikiem ma się nijak do rzeczywistości :) . Ale owszem-zgodzę się z tobą, że ta trybuna zarezerwowana jest w większości dla publiczności ze słonecznikiem, coca-colą, popcornem i grubym portfelem. W sumie nie wiem jak interpretować twoją emotikonkę, bo może miałeś to samo na myśli, tylko napisałeś to cynicznie :) .

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 29, 2008 08:30   

cyniczna emotka bylaby (jesli mialoby to byc cyniczne) raczej taka ---> :]

i jasne, ze osoby inne niz szerokorozumiany piknik sie tak zdarzaja, ale tak jak napisales, glownie siedza tam rodziny i spokojniejsi kibice.....napisalem to tylko dlatego, ze gdybym nie wiedzial, to bym pomyslal, ze Lech obrzucil ognikami mlyn ;)

Porek 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 29, 2008 10:03   

Wiesz pepe, mysle ze zdecydowanie przeholowales tym co napisales w swoim poscie... Jesli uwazasz sie lepszym kibicem bo chodzisz na mecze co tydzien i sie tym podniecasz to okej kazdy ma swoje masy... a co do jakosci ligi polskiej to nie ma sie akurat co spierac poprostu jest slaba mozna pojsc na mecz ale nie mzona tez byc slepo zapatrzonym jakie to media zle i jakiego to one stworzyly potwora... Pewnie ze sie podniecamy ogladaniem Milanu bo niby dlaczego nie - mamy w Milanie wirtuozow i dlatego kazdy lubi sobie co tydzien usiasc i zobaczyc ich wyczyny.... A Ty czujesz sie wielkim czlnkiem rodziny swojej ukochanej druzyny?? moim zdaniem sam tez popadles w skrajnosc wytykajac ja innym... a takie spory sa bez sensu bo juz nie raz dyskusje trwaly na tym forum dlugo i beda penwie jeszcze dluzej....

PS. jesli chodzi o ten transparent z lisciem - dla mnie jest bardzo fajny i ciekawy i chyba troszke jest przesadzone z tym ze to zlo i jakies dyskwalifikacje ;) jest fajny i zabawny takie jest moje zdanie :D

Sonar 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 29, 2008 10:37   

Pepe poza tym gdyby kazdy z nas mieszkal we Wloszech to podejrzewam ze nie ogladalby tych meczow w TV (co Tobie tak przeszkadza) tylko co niedziela siedzialby na stadionie.

Ja akurat gardze typami co orgazmu dostaja nie od widowiska jakie niesie pilka, ale od tego czy komus morde obija lub cos zlego narobia. I nie mow mi ze bylem 5 razy na polskim stadionie na jakms festynie, bo bylem wiele razy na Jadze. Zachowania niektorych ludzi byly na prawde rozne, ale nie chodze raczej z tego powodu ze nie ma we mnie tej radosci po golu jaka jest, gdy strzeli Milan. Nie czuje tego samego i przez to wyniki staja mi sie raczej obojetne. Ja akurat do polskiej ligi sie nie przekonalem takze dalej siedze w dziupli. I obym z niej nie wyszedl w takim razie. W Polsce to raczej malo gdzie jest tak zeby na mecz szedl mąż z żoną, albo z malym dzieckiem na ramionach. A jesli idzie jakis 15-latek to z szalikiem zalozonym pod same oczy i udaje wielkiego cwaniaka ze do jakiejs tam grupy przynalezy. Pochodz sobie po paru bialostockich osiedlach to zobaczysz jak cie takie 15 latki w dziesieciu pogonia. A dlaczego u nas na mecze nie chodza rodzinami to juz sam sobie odpowiedz.

My wspieramy nasz ukochany klub tak jak mozemy. Wazne ze wspieramy i ze kazdy sie stara. Wybacz nam prosze, ale nie mieszkamy w Mediolanie i wiekszosc meczy MUSIMY ogladac w telewizji. Ja z mojej strony przepraszam cie za to ze jestem telewizyjnym malkontentem. Moze dla ciebie tą rodzina nie jestesmy, ale my sie nia czujemy. Bez wzgledu na to jakie ty masz o tym zdanie.

Odpowiedz do tematu