ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie do amatorskiej Ligi Mistrzów we Wrocławiu !!!
Autor Wiadomość
Grant 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 13:35   Zaproszenie do amatorskiej Ligi Mistrzów we Wrocławiu !!!

Witam wszystkich

Zwracam się do Was kibiców z Wrocławia z propozycją realizacji pionierskiego pomysłu utworzenia amatorskiej Ligi Mistrzów, która odbywała by się na boiskach osiedlowych we Wrocławiu, zazwyczaj musi być 5 zawodników + bramkarz
Wiem, że oraganizowane są mecze pomiędzy kibicami różnych europejskich klubów. Sam ostatnio zorganizowałem dwa mecze pomiędzy Realem Madryt, którego jestem kibicem, a Barceloną. Wiem, że podobne mecze organizują kibice Milanu i Juventusu oraz Liverpoolu i Man Utd. Może warto pójść z tym pomysłem trochę dalej i zrobić ligę.
Jestem na etapie szukania chętnych kibiców różnych europejskich klubów. Jeśli uda wam się zorganizować i zebrać przynajmniej 6 graczy, chcących zagrać w barwach ukochanego klubu to świetnie.

Plan tego przedsięwzięcia wygląda tak:
1. zbieramy drużyny (mam nadzieje, że uda się zebrać chociaż 8-10)
2. losujemy grupy
3. gramy każdy z każdym dwa razy (każda drużyna musi wytypować jedno wrocławskie boisko jako swoje "domowe")
4. potem faza pucharowa i dalej do finału
5. to jest turniej dla zapaleńców, kochających swój klub, więc jest to walka o prestiż (chociaż jeżeli nabierze to rozmachu to kto wie, może znajdzie się sponsor i nagrody :) )

Tak więc piszcie w tym temacie czy jesteście zainteresowani taką inicjatywą i czy uda wam się zebrać skład.

Odpowiedz do tematu