ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 24)
Autor Wiadomość
STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 22, 2007 19:04   

Panowie jesli chodzi o wasza klotnie odnosnie Seedorfa,czy ma byc i dla kogo zmiennikiem to musze powiedziec ze to jest chyba nasz najbardziej wszechstronny pilkarz z calej kadry.Moze grac zarowno na pozycji ofensywnego pomocnika (Kaka),bocznego pomocnika(czyli szarzujacego na flankach skrzydlowego) jak i srodkowego rozgrywajacego(Pirlo).Zreszta czesto zastepowal Kake jak ten nie gral albo byl zmieniany w trakcie meczu.A to czy ma byc zmiennikiem czy grac w pierwszej jedenastce to niech Carlo zadecyduje,przeciez miejsce w podstawowej jedenastce trzeba sobie wywalczyc a nie dostaje sie go za darmo.

Walker 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 22, 2007 19:59   

Tak na marginesie to czy przyjscie Emersona oznacza lawke, trybuny tudziez Empoli (Siene etc) dla Gourfuffa? Przeciez: "sprowadzenie Emersona (Motty) oznacza, ze moze zabraknac miejsca dla mlodego Francuza". ???

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 20:09   

Oznacza to samo co: "Transferem Pato zakończyliśmy mercato." Czyli nic (oczywiście nie licząc tego że "pumę" kupiliśmy za naprawdę rozsądną cenę która jeszcze niedawno była nie do zaakceptowania dla Królewskich)

STARY TIROWIEC - "kłótnia" nie odnosi się do tego czy Surinam może Kakę zastępować (bo może) tylko czy skoro obaj są podstawowymi zawodnikami (są i nadal nimi będą a każdy kto twierdzi inaczej mówi "oczywistą nieprawdę") można go nazywać jego zmiennikiem

Vilku 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 08:22   

carlos napisał/a:
skoro obaj są podstawowymi zawodnikami (są i nadal nimi będą a każdy kto twierdzi inaczej mówi "oczywistą nieprawdę")

Tego czy w przyszłości będą podstawowymi to akurat nie wiemy. Pewnie tak, ale Holender w formie jaką nie raz pokazywał łatwo może wylądował na ławce.
Nie uważam, że Seedorf JEST, a jedynie że w razie potrzeby MOZE byc zmiennikiem Kaki. I cały czas to podkreślałem. Ok, z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat.
Pozdro

rafi 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 08:44   

chodza pogloski, ze nasi zarzucili sieci na huntelara.guulit rozmawial z janem i namawial go do przeprowadzki do milanu.byloby super:)z drugiej strony, zastanawia mnie czemu tylu graczy chce grac w realu?czyzby nieznali historii wielu innych przed nimi, ktorzy zmarnowali swoje kariery w ostatnim czasie w tym klubie?mlodych jeszcze moge zrozumiec, bo dziala nazwa, ale starszych, bardziej doswiadczonych?

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 09:20   

Przecież w Realu nawet przeciętniakom płaca krocie ;) o dlaczego zawodnicy mają nie chciec tam grać? Skoro mogą zarobić to się palą by tam wylądować ;) Nie dla wszystkich piłkarzy liczą się kibice, klub i puchary :(

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 09:28   

Przede wszystkim jednak Real jest marka numer jeden na swiecie, czy nam sie to podoba czy nie i oprocz pieniedzy kuszace jest reprezentowanie barw takiego giganta i legendy;

co do Huntelaara - bylbym chyba za sprowadzeniem go do Milanu, gorzej niz z Olim byc nie moze :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 09:36   

nie wiem jak wygladal kontrakt Heinze , ale Robben to w Chelsea raczej nie mogl narzekac na kase...... obaj za to mieli kiepskie perspektywy na nadchodzacy sezon, co lepsze? lawka w aktualnym klubie czy duze szanse na gre w podstawowej 11-stce Realu Madryt??

co do kolejnych plotek to ja nie widze potrzeby aktualnie kupowania napastnika, bardziej jakiegos pomocnika o zacieciu ofensywnym :/ to tak apropo dyskusji o zmiennikach dla Kaki i Seedorfa ;)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 10:22   

Ja się nie będę kłócił jaki klub ma najlepszą markę na świecie :) Faktycznie po erze "Galacticos" i podboju rynków azjatyckich najwięcej kibiców ma Real ;) Tyle że pod względem sportowym nie oferuje wiele. A chaos jaki teraz funduje Schuster i zarząd Realu nic dobrego dla klubu nie wróży :( Po zdobyćiu mistrzostwa kupują zawodników na chybi trafi chyba ;) Nie przypomina to wcale przemyślanych działań transferowych Barcy. Po ich grze widać zresztą żę chaos też na boisku panuje :)
Robben w Chelsea na pewno zarabiał dużo, ale nie wątpię że w realu dostanie jeszcze więcej zważywszy dodatkowo na ulgi podatkowe dla obcokrajowców pracujących w Hiszpanii ;) Pewnie ma szansę grać w 11 w Realu, ale to nie znaczy że nie ma tam z kim rywalizować ;) Znając zamiłowania Robbena do gry indywidualnej, myślę że pewniakiem długo nie będzie ;) No ale niech będzie że będą mieli łatwiej niż w Anglii :)

Z tego co wiem Yoan w kadrze francuskiej (U21) gra właśnie za napastnikami jak u nas Kaka czy Pirlo. Być może po przyjściu Emersona, młody Francuz zamiast Pirlo będzie zastępował nadal Seedorfa i czasem Kakę :) Wtedy powiedzmy na 3 (względnie 2) pozycje defensywne mamy Gennaro, Ambro, Pirlo, Brocchiego, Pume, a w ofensywie Clarence'a, Kakę i Yoana.

Vilku 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 11:55   

A jak to w końcu jest z Robbenem? Przeszedł do Realu czy nie?

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 12:00   

kontraktu nie podpisal i nie przeszedl jeszcze testow medycznych, ale kluby juz sie dogadaly.
http://www.chelseafc.com/...1097784,00.html

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

don-dan 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 10:32   

Jak dla mnie tegoroczne merceto nie nalezy uznac za udane...po pierwsze zakupilismy tylko jednego napastnika ktory i tak zacznie sie splacac gdzies za rok. A nasych obecnych snajperow mecza kontuzje, pozatym superpippo nie wytrzyma juz grania w kazdym meczu, a Gilardinho potrafi zawiesc. Moim zdaniem Milan powinien sie postarac o sprowadzenie Huntelaara, zaluje tez ze nie udalo sie wyrwac Cannavaro z Realu albo chociaz Chivu:(

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 12:13   

a na co nam Cannavaro?? koles, ktory ma coraz wiecej kiepskich meczy..... na srodku mamy Neste, Kaladze, Maldiniego, Bonere i Simica, gdzie ty bys go tam jeszcze upchnal :/

don-dan 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 13:41   

Maldini za wiele to w tym sezonie nie pogra, Bonera i Simic to nie jest jakas klasa swiatowa, a Cannavaro jeszcze by 1-2 sezony we Wloszech mogl pograc na dobrych obrotach, razem z Nesta w srodku mogli by stworzyc niezly mur, ale oczywiscie bardziej widzial bym Chivu w Milanie

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 13:54   

duet Nesta-Kaladze gral wysmienicie w przedostatnim sezonie....w ostatnim oboje byli czesto kontuzjowani, bywa...... w tym znow moga byc nie do przejscia,niby dlaczego nie? Maldini wiadomo, ze bedzie szykowany na konkretne spotkania, ale Bonera jak na debiutanta w Milanie spisywal sie czesto bardzo dobrze, wiec jakos zmiennik nadaje sie idealnie, nie mowiac juz o Simicu, ktory nie narzeka, ze jest ostatni w kolejce ;) po co tam mieszac zawodnikiem, ktory bedzie pewnie 'gwiazdorzyl', a gra coraz gorzej.....

Bizarre21 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 19:52   

Bardzo cieszy mnie sprowadzenie Emersona. Z Gattuso mogą stworzyć dobry duet rozbijający akcje rywali, a do tego Emerson lubi wyjść do przodu i dobrze podać. Według mnie ciągle przydałby nam się napastnik, ponieważ Ronaldo ma problemy zdrowotne, Pippo jest delikatny, a Glia to wielka niewiadoma. Chciałbym aby plotki o włączeniu się do wyścigu o Huntelaara okazały się prawdziwe, bo jest to utalentowany zawodnik, który mógłby u nas rozwinąć skrzydła. Marzy mi się też Memo Ochoa, który jest niesamowicie zdolny i przez niektórych porównywany do Thomasa N'Kono.

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 25, 2007 14:57   

Również ciesze sie ze sprowadzenia Emersona(Puma) do Milan ponieważ jest to bardzo doświadczony zawodnik grający w bardzo dobrych klubach w Europie :forzamilan: Jestem za tym aby nasz zespół zasilił Huntelaara dlatego ze jest to zawodnik dobrze radzący sobie w pojedynkach powietrznych , dobry technicznie , strzelający dużo bramek.

To by był transfer w dziesiątkę. :D :D

:forzamilan: :forzamilan:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 27, 2007 12:49   

jakiś czas temu;)
łachu napisał/a:
Jeszcze troche i bedziemy mieli w Milanie 11-stke Brazylijczykow.

no w tej chwili mamy w składzie 8 canarinhos!:)
nie ukrywam że mnie to cieszy, bo zawsze cieszyłem się z tego ze Milan stawia na Brazylijczyków.
w sumie patrząc na piłkarzy którzy grali na przestrzeni ostatnich paru sezonów, można by było ułożyć 11-tke "Milan Canarinhos" :)

Dida - Cafu, Julio Cesar, Roque Junior, Serginho - Emerson, Leonardo, Kaka, Rivaldo - Oliveira, Ronaldo.
na ławce mogliby zasiąść jeszcze: Clayton, Digao, Pato, Amoroso
;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 27, 2007 15:20   

Kaka ma też włoskie obywatelstwo :) .
Milan w tym sezonie zrobił małe 'zakupy', ale myślę że nie ma co wymieniać składu mistrzów...

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 13:32   

Swoja droga dochodzi koniec mercato i jestem bardzo ciekaw czy nasz zarzad planuje jeszcze jakas niespodzianke na koniec - moim typem jest Julio Baptista wciaz :D licze ze uda nam sie jego sprowadzic :) Wasze jakies typy ciche??:D

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 14:11   

Tak po cichu licze jeszcze na jakas niespodzianke jutro, nie wiem tylko czy mila niespodzianke ;) moze Cannavaro, moze Baptista, a moze Sheva ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2007 20:18   

Szewczenko? przypadkiem nie kupiliśmy gracza z poza Uni?
Baptista? ponoć odrzuciliśmy wypozyczenie pare dni temu.

Osobiscie nie spodziewam się fajerwerków. zobaczymy :)

Piotrek24 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 31, 2007 14:21   

mam nadzieje ze dzisiaj jeszcze kupią baptistę, bo jest nam potrzebny skrzydłowy (młody), mamy taki sam skład od kilku sezonów (nie mowie że zły bo wyniki sa jakie widac) ale ci gracze są coraz starsi.
... nie obraził bym sie gdyby berlusconi załatwił nam adriano bo znając życie znalazł by tu swoją formę jak pirlo i seedorf (m.in) ,no ale szanse są w tym oknie małe bo własnie odszedł od nich recoba :diavolo:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 14:41   

Piotrek24 napisał/a:
ale ci gracze są coraz starsi

Wiem że zadam głupie pytanie ale nie mogę się powstrzymać. Piotrek24, a znasz zawodników którzy są coraz młodsi??

Piotrek24 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 31, 2007 16:10   

znam takich którzy są coraz starsi a grają lepiej niż grali za młodu hehe

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi