ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 24)
Autor Wiadomość
Anathem 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 13:22   

Wciąż powraca temat Pato ;) Nie widziałe go, ale wolę chyba kogoś młodego, kto będzie mógł się uczyć od Ronaldo i innych starszych, niż już uznana gwiazdę ;)

kwoznica 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 13:54   

Anathem jak ci 18-letni Pato nie odpowiada to ja nie iwem kogo bys chcial :D synow Maldiniego juz wlaczyc teraz do seniorów ? :P

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 14:19   

Pato może być, ale zanim wejdzie do 1 składu to minie jeszcze troche czasu... jeśli Oli zostanie to Pato może przyjść, ale w innym wypadku... niech ja pomyślę...

btw: bobi może wkońcu zaaktualizujesz swój avatar ! czyżbyś nie był dumny z LM 2007 ;>

Anathem 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 14:39   

bobimilan, chyba wyraźnie napisałem że wolę kogoś młodego niż uznane gwiazdy. Znaczy że Pato mi odpowiada, mimo że nie widziałem go w akcji. Będę się starał nie używać zdań złożonych by byc dobrze rozumianym :)
Bo generalnie do ataku chciałbym kogoś kto będzie się uczył i będzie zmiennikiem Roniego, Pippo i Gili, a więc tym czwartym do brydża :) No chyba że np taki Pato wystrzeli u nas jak niegdyś Kaka i nagle stanie się tym pierwszym ;)
Bardziej pasowałoby mi wzocnienie pomocy :) No i Zambrotta lub Zaccardo :) szanuję Cafu, ale wolalbym żeby faktycznie grał ogony i w mało ważnych meczach.
Pewnie to plotka, ale ponoć 21-latka Parmy chcemy jako alternatywę Pirlo ;) Mogłaby to prawda być ;) Ten młodzian i Emerson i pomoc mamy na lata ;)

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 14:48   

Słyszałem plotek że ponoć Milan jest zainteresowany graczem Barcelony Thiago Mottą:

"Thiago Motta dostał zielone światło na transfer do innego klubu. Kilkanaście godzin po prezentacji Henrego, Barcelona sięgnęła po Yaya Toure. Dyrektor sportowy Blaugrany Txiki Beugristain powiedział, że Motta może odejść z klubu. Obok Milanu młodym pomocnikiem zainteresowana jest AS Roma."

W moim odczuciu nie chciał bym aby Motta dołączył do naszej kadry!!!

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 15:59   

Panowie można się sprzeczać o tego czy owego zawodnika. Ale transfer Motty w moim odczuciu ( ale i znajomych którzy kibicują Milanowi ) to byłaby katastrofa. To jest koleś, który jest podstawą drwin z kumpli którzy kibicują Barcie. Motta mówię ci stanowcze NIE. Motta w Milanie to chyba niemożliwe.

P.S. Wolę już Emersona, Edmilsona, Marqueza. Nie no wole każdego innego.

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 17:18   

ja osobiście zawsze tego zawodnika lubiałem...podoba mi sie jego styl gry...a co do tego ze jego styl jest podobny do gry jaką prezentuje defensywa Milanu chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości co do jego przydatności...jestem jak najbardziej na TAK ! :ok:

http://www.seriea.pl/inde...a=news&id=88882

apropo ciekawi mnie zdanie które mówi ze Ronaldo nie sprostał oczekiwaniom :hmm: :hmm:

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 17:39   

motta moglby byc zmiennikiem ambro lub rino, ale nie pirlo.koles nie potrfi podac dalej niz na 5 metrow, a jego umiejetnosc rozgrywania pilki jest zerowa.kazdy kto go widzial wie o tym bardzo dobrze.to chyba raczej taka zapchaj dziura ze strony zarzadu i lizak na pocieszenie, ze jednak kogos udalo sie sciagnac.poupadali tam na glowy czy co:)

pablo_ACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 20:16   

Dokladnie Motta nie moze do nas przyjsc.. Jest slaby i stasio napisal 100%racji.
Jak ktos z barcy wysmiewa sie z naszych zawodnikow odrazu pada zapytanie a jak Motta sobie radzi:)Naprawde mam wielka nadzieje ze nasi dzialacze nie wpadna na pomysl podpisywania kontraktu.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 20:42   

Motta zapowiadal sie na naprawde niezlego DM-a, ale niestety jest tak kontuzjogenny, ze juz nic z tego nie bedzie. psuje sobie doslownie wszystko, kiedys nawet pauzowal z powodu..wrastajacych paznokci. potrzebujemy pomocnika, na ktorego zawsze mozna liczyc, a goscia ze szkla ;)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 27, 2007 15:47   

Dzis wyczytałem w necie ,że znów wraca temat Artura Boruca jako zmiennika (następcy?) Didy. Szczerze to jakos w to nie wierzę aczkolwiek bym sie nie obraził gdyby polak zagrał miedzy słupkami Milanu. Podobno włoskie media spekuluja na ten temat ale wiemy dobrze co wloskie (i nie tylko media) potrafią.
Drugi ciekawy nius jaki dzis przeczytałem na jednej z włoskich stron to,że łysy bedzie sie starał o Drogbe - to mnie cieszy bo juz od dwoch lat jestem fanem tego piłkarza i oredownikiem jego sciagniecia do lepszej połówki Mediolanu :) czas pokaże...

malutki 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 27, 2007 16:01   

Co do Boruca, to te newsy są niedorzeczne. To, ze Abbiati zostal wypozyczony do Atletico zupełnie nie ma wpływu na kadrę bramkarzy Milanu. Wszak i tak w ubieglym sezonie był na wypożyczeniu w Toro, a nasza kadra bramkarzy się nie zmieniła, więc zupełnie nie rozumiem tego szumu.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Cze 27, 2007 17:19   

Ja rozumiem. Jesteśmy w Polsce - tutaj to normalne.
Ludzie kupili plotki o Milanie więc są one teraz powielane.
Mimo iż bezpodstawnie - kto nie interesuje się Milanem ten tego nie oceni.

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 27, 2007 17:42   

Fakt - u nas w kraju kazdy chetnie widzialby Artura w Milanie , ale mnie rowniez nie wydaje sie ten transfer konieczny - w przeciwienstwie do ewent sciagniecia Drogby :)

kubański 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 27, 2007 22:46   

W obecnej formie Boruc jest za słaby nawet na…Legię. Gołym okiem widać, że facetowi nie służy szkockie żarcie. A może odbija mu się jeszcze przedmundialowa wizyta w McDonaldzie? Uważam, że Milanowi przydałby się bramkarz pewniejszy od Didy, ale absolutnie nic nie wskazuje na to, że pozyskamy w tym sezonie jakiegokolwiek piłkarza na tą pozycję. Pozbycie się Abbiatiego, którego zresztą bardzo cenię i uważam za wciąż jednego z czołowych golkiperów we Włoszech, nic w tej sprawie nie zmienia. Ale nigdy nie mów nigdy, może i w tym sezonie nasz zarząd „za pięć dwunasta”, jak zwykł to przecież czynić, pozyska jakiegoś bramkarza. Oby tylko nie okazał się „hitem” na miarę Oliveiry.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:45   

Bramkarza nie będzie bo mamy Dide, dzisiaj portale szumią o 36 mln za Drogbe :D

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:50   

W obecnej sytuacji kiedy jest prawie niemozliwe wyciagniecie Eto'o z Barcelony jestem wielkim zwolennikem sprowadzenia Alexandre Pato. Chlopak we wrzesniu bedzie mial 18 lat. Jest gwiazda kazdego turnieju w jakim wystepuje. Juz w wieku 17 lat walnie przyczynia sie do sukcesów swojego klubu. Biorac pod uwage fakt ze juz kiedys byla mowa o tym pilkarzu w kontekscie gry w Milanie i ukladach Leonardo w brazylii mysle ze jest to transfer prawdopodobny i moglby on u boku Ronaldo, Gilardino i Inzaghiego szlifowac swoje umiejetnosci. Byc moze bedzie to tak samo wartosciowy zawodnik jak Kaka.
P.S Od razu zaznaczam ze nie jest to gwiazdka Championship Managera, chociaz uwazam ze tworcy tej gry maja bardzo ciekawa wiedze na temat mlodych zawodnikow i mozna podawac tu kilka przykladow jak chocby Ronaldinho, Aimar, Kaka itp itd :)

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:45   

Mówi się że gazety w Porto Allegre rozpisują się o Alexandre i... Leonardo ;) Może coś z tego będzie, ale myślę że na plotach się skończy...zresztą nam potrzeba zakup na teraz a Kaczka na pewno takim nie jest.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:31   

A dlaczego potrzebny nam zakup (rozumiem że napastnika) na teraz? I dlaczegoż to Pato nie może od razu grać w Milanie? Może jak Kaka szybko się odnajdzie ;) Poza tym czwartym napastnikiem może być :) Spokojnie będzie zbierał doświadczenie, a kto wie, może i będzie z niego wiekszy pożytek :)
Poza tym jakos nie sądze żeby się udało sprowadzić Eto, Sheve, czy Drogbę.
bardziej wg mnie potrzebujemy kogoś do lini pomocy, bo ciałego sezonu podstawową 4-5 graczy nie damy rady grać.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 12:14   

Ale on ma dopiero 18 lat, pozatym porównywanie każdego do tego że wybuchnie jak Kaka to nie ma wiekszego sensu. Talent jak Kaka zdarza się raz na 10 lat... Jeśli zostanie Oliveira(chociaż na pewno odejdzie) to Pato może być, bo Inzaghi pewno złapie kontuzję.

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 19:41   

Tak tak mamy świetną obronę i pomoc. Tylko jeśli nie ma kontuzji. Bo w przeciwnym razie, kto zagra np. za Nestę. Na decydujące mecze mieliśmy skład, ale na cały sezon ligi włoskiej już nie. Dlatego środkowy obrońca ( tylko kto jest do wyjęcia ?) z prawdziwego zdarzenia jest nam potrzebny.
Może się mylę i ktoś mnie poprawi, ale takie odnosiłem wrażenie oglądając poprzedni sezon. Np. mecz pucharu włoch z Romą utkwił mi w pamięci. Cisnęli Nas jak chcieli. A w naszą obronę jak w masełko wchodzili. Priorytetem jest napadzior, ale nie zapominajmy też o innych formacjach.

pablo_ACM 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 20:27   

Jesli ma to drugi Kaka to jestem jak najbardziej za. Jesli nie do podstawowej
jedenastki to chociaz na zmiane za podmeczonego Gilardino lub Ronaldo.
Obok Fenomeno mogl by sie wiele nauczyc i podniesc swoje umiejetnosci.
Wchodzilby w granicach 60-70 min i stopniowo wprowadzal sie do skladu.
Mysle ze zdaloby to egzamin w niedalekiej przyszlosci.

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 20:41   

Napastnik wchodziłby w 60-70 minucie? Czy Ty aby na pewno jesteś kibicem Milanu? ;)

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 21:28   

Ciężko jest się wypowiadać na temat transferów, których nie ma ale spróbuje sobie trochę pofantazjować a przy okazji ponarzekać :) Jeśli chodzi o atak to wciąż liczę na Eto'o i mam nadzieję, że nasi działacze przekonają prędzej czy później piłkarza oraz Barcelonę. Jeżeli miało by się nie udać to bardziej odpowiada mi wersja kupna Villi/Torresa niż Drogby/Shevy, chociaż wydaje mi się, że panowie za to odpowiedzialni w naszym klubie mają odmienne preferencję. Uważam, że dobrym posunięciem było by też sprowadzenie najczarniejszego z czarnych-Oby Martinsa(13 mln funtów klauzula) i była by to np lepsza opcja niż Torres/Tevez. Z drugiej strony nie wiem czy Obafemi byłby gotów przejść do największego rywala Interu. Jeśli chodzi o wzmocnienie pomocy to o ile Emersona nawet bym chciał u nas zobaczyć, to Edmilson jest jak dla mnie kiepskim pomysłem, dużo bardziej już wolę Mottę, z którego może jeszcze coś będzie jak klątwa wiecznej kontuzji przestanie działać. A jakby co to przyjdzie za darmo lub za bezcen i jak by się trochę odbudował to jest jeszcze wciąż młody i można by za rok/dwa coś na nim zarobić. Chciałbym jakiegoś kreatywnego pomocnika, najlepiej bardzo dynamicznego, ale jeżeli przyjdzie do nas tego typu napastnik to w sumie można by się i bez takiego obejść. Obrona może pozostać niezmieniona, chociaż jeżeli Chivu szykuje się do zmianu otoczenia to szkoda, że odpuszczamy go bez walki bo o ile teraz może nie jest tak źle w tej formacji to za rok będą konieczne duże zmiany. Na koniec powiem, że ewentualny transfer Pato ucieszyłby mnie, mimo, iż to jeszcze gnojek i nawet na dobrej kompilacji nie można go zobaczyć to talent na pewno ma i mógłby za rok po odejściu Inzaghiego jakąś presję na pozostałych naszych napastnikach odnośnie pierwszego składu wywierać. Teraz mogli by go kupić i pozwolić mu dograć 1 sezon w Brazylii albo też wypożyczyć gdzieś do Serie A. Jednak mam nadzieję, że Pato nie będzie tym wielkim napastnikiem i nawet gdy go pozyskamy nie zmieni to podejścia naszych w sprawie kupna napastnika światowej klasy w tym sezonie.

zino 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 23:02   

hmm korsi o Oba Oba vel Obadele Martinsie raczej zapomnij(my). Czytałem niedawno wywiad z nim i powiedział ,że jesli juz wroci do włoch to do Interu z chęcią i tam go rownież mile będą widziec przypuszczam. Mnie jakos Oba nigdy nie przekonywal (no moze oprocz fikołków :D ). co do Pato sie nie wypowiadam jesli chodzi o jego umiejetnosci bo w zyciu jego akcji nie widziałem , ale przydalby sie nam chyba jakis młody (mega?)zdolny napadzior. pzdr :king:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi