ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 01, 2008 13:46
Liga Mistrzów 2007/2008
Autor Wiadomość
Grey07 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 17:11   

No w tym sezonie graja swietnie i w lidze i w lidze Mistzrow... Duzy wysilek wlozyl Sir no i inni zawodnicy tez ale bardzo im zycze wygranej...Zwlaszcza ze slynny Schooles grajac tak dlugo w MU nie zdobyl pucharu(chodzi ze nie gral podczas wygranego meczu w lidfze Mistzrow) i chcialbym zeby zagral od poczatku w finale
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

chip 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 05:50   

no ja obstawiam, ze Liverpool wygra LM. Wcześniej sądziłem, ze bedzie finał Barcelona-Arsenal (powtórka), wyszła lipa. MU jest swietne, ale moze sie przejechać na Barcelonie tak jak na Milanie rok temu. Podobnie jak Rafał Stec uwazam, ze Barcelona nie moze grac cały sezon piachu, ze w koncu odpali... a wtedy Manchester, znany z tego ze w decydujacych pojedynkach zawodzi, przegra dwumecz i bedzie swietował 'aby' zdobycie mistrza w najsilniejszej lidze świata. a Ronaldo do tego dorzuci złota piłke. tak wiec liverpool-barca i benitez znowu coś wymysli. trenował valencie, która to ma zawsze patent na barcelone chocbym to ja zasiadł na ławce trenerskiej valencii, wiec na pewno coś wykombinuje. zreszta miał juz dobry pomysł na mecz z Milanem rok temu, ale wszystko zburzył Inzaghi. Wygrał wtedy słabszy, podobnie jak wygrał słabszy w Stambule. moim zdaniem los równo podzielił.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 08:49   

chip napisał/a:
Wygrał wtedy słabszy, podobnie jak wygrał słabszy w Stambule. moim zdaniem los równo podzielił.

No, nic dodać, nic ująć. Biorąc pod uwagę obydwa finały los był sprawiedliwy, choć nieco przewrotny.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:02   

haha, no tak, a Australia byla lepsza od Italii na Mundialu :/

Grey07 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 13:18   

Ten co akurat gra w lidze mistrzow w np. 1\4 finalu nie moze byc slaby bo tak daleko by nie zaszedl

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 15:17   

A ja Panowie i Panie stawiam na finał Chelsea-Barca ;)
Może i Grant sam nic nie wymyśli, ale co by nie mówić Chelsea cichutko w tym sezonie, ale szanse na mistrza i wygraną Lm nadal ma :) Myślę że mają zawodników którzy są w stanie ograć Pool, czego im życzę :) Tak czysto po ludzku, nie chciałbym żeby Pool znów dzięki pomyłkom sedziego dotarł do finału, albo co gorsze jeszcze go wygrał ;)
Co do Barcy, to wiadomo, potencjał mają olbrzymi i jak Messi zagra, to każdego potrafią ograć :) Oni przynajmniej już La lige sobie odpuścic mogą ;)
ManU niedoceniać nie mogę. Potrafią się dostosować i niestety znów pierwszy mecz grają na wyjeździe, więc pewnie nieźle się będą bronić. Mam tylko nadzieję że tym razem szybko straca bramkę, a potem drugą, co ich zmusi do odkrycia sie ;) I wtedy niech stracą dwie kolejne ;) haha
No, pomożyć dobra rzecz :)

Grey07 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 21:01   

No nie smail bym sie z MU. Moze i Chelsea ma zamiar wygrac ale zespol z Manchesteru prezentuje sie znakomicie. Moze byc final MU i Chelsea i wtedy zobaczymy kto wygra...

malowanykot 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 14:06   

Sulej napisał/a:
Wg. tego klucza LM wygra Man U.

nie zapominaj że piłkarze to żywi ludzi, którzy nie będę grali "pod klucz"

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 14:09   

Zgadzam sie. Czesto statystyki myla ale tak naprawde z tego copokazuje MU sa w stanie wygrac ta edycje ligi mistzrow...

mms 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 18:24   

Forma MU bywa zludna. Doskonale przekonalismy sie o tym rok temu.

najpierw 7:1 z Roma, a potem 0:3 z Milanem, kiedy to mieli siegnac po puchar. Tak wiec nie stawialbym ich w roli faworytow.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 19:35   

malowanykot napisał/a:
Sulej napisał/a:
Wg. tego klucza LM wygra Man U.

nie zapominaj że piłkarze to żywi ludzi, którzy nie będę grali "pod klucz"

Wiem o tym. Chciałem pokazać tylko pewną prawidłowość. Póki piłka jest w grze, wszystko jest możliwe.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 20:11   

mms napisał/a:
Forma MU bywa zludna. Doskonale przekonalismy sie o tym rok temu.

najpierw 7:1 z Roma, a potem 0:3 z Milanem, kiedy to mieli siegnac po puchar. Tak wiec nie stawialbym ich w roli faworytow.

Tylko ze teraz graja znakomici Tevez i Rooney no i Ronaldo jest w tym sezonie poprostu swietny. Giggs zlapal zyciowa forme, bramkarz gra w miare oczekiwan, obrona lepiej niz w tamtym sezonie, no i ten atak

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 20:56   

Tak. I dziś ledwo wymęczony remis z Blackburn. Manchester gra ostatnio w kratkę, także w Lidze Mistrzów różnie z nimi może być.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:18   

Ale co sie dziwic. MU trzyma sily na lige mistrow. Sir mowil ze i Premier League i Liga Mistrzow sa tak samo wazne wiec pewnie stawiac bedzie na Lige Mistrzow. A wpadki zdazaja sie kazdemu.

MOLU 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 21:55   

No i mamy zwycięstwo Manchasteru i awans do finału!
Muszę przyznać,że Barca zagrała bardzo dobre spotkanie i do końca mecz trzymał w napięciu i wydaje mi się,że Hiszpanie byli troszke lepszym zespolem...
Coś w tym chyba jest ,że MU dostał lekkiej zadyszki,ale z przekroju całego sezonu zasłużył na ten finał i bede za nim w finale....

Grey07 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 30, 2008 14:34   

MOLU napisał/a:
Coś w tym chyba jest ,że MU dostał lekkiej zadyszki,ale z przekroju całego sezonu zasłużył na ten finał i bede za nim w finale....

No co się dziwić przecież grali w bardzo mocnym składzie w lidze przeciwko Chelsea...A to było do przewidzenia, że MU wygra. W Barcie parę osób jest w formie parę nie a MU gra równo...Jeżeli wygrali i z Barcą to i w finale poradzą sobie z Liv lub Chelsea...

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 30, 2008 17:57   

a mi sie wydaje ze w finale MU przegra z Chelsea, w koncu nie ma tam juz Mourinho tylko Grant, to by bylo piekne gdyby taki trener znikad nagle wygral LM ;) poza tym obecnie to Chelsea prezentuje lepsza forme, prawda, w lidze MU zagralo z nimi bez Teveza i Ronaldo ale mimo to Chelsea bylo zdecydowanie lepsze ;) i przede wszystkim Chelsea powinno przejsc do finalu bo tyle kasy ile wpompowal Roman w ten klub to w koncu mu sie nalezy troche radosci, badzmy ludzmi :P

polja 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 30, 2008 18:22   

Dzisiaj Chelsea- Liverpool.
Skłaniam się w stronę Liverpoolu ponieważ wierzę w Beniteza. Jakby nie było jest świetnym strategiem i chociaż na kartach Chelsea prezentuje się o wiele lepiej to jednak powinno wygrać opanowanie, zgranie i taktyka. Liverpool już nie raz pokazał w LM, że umie wygrywać. Tylko jest jeden ból. Potrafią świetnie grać z drużynami z poza wysp, a więc może okazać się, że Chelsea zatryumfuje. Jednak w finale to już ManU zwycięży chociaż z chęcią widziałbym tam Milan ;) No ale na razie skupmy się na 4 miejscu w lidze żeby móc zagrać w następnej edycji LM :king:

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 01, 2008 08:38   

Półfinały za nami. W finale wystąpia dwie angielskie ekipy: Man Utd. i Chelsea.
Co do wczorajszego meczu to podobała mi się gra niebieskich. Świetny mecz, godny półfinału. Nie to co Manchester z Barcą. Spotkanie utwierdziło mnie w tym, że zmotywowany Drogba jest jednym z najlepszych napastników na globie. Może Łysy wczoraj mecz oglądał :D i postanowi olać R10 i kupić Didiera :rotfl:

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 01, 2008 10:05   

Nie patrzac z perspektywy kibica Milanu, pojedynek miedzy MU a Chelsea chyba bedzie najbardziej pasjonujacy w ostatnich latach. To bedzie juz 3 raz, kiedy druzyny z tego samego kraju spotykaja sie w finale rozgrywek CL. Najpierw Hiszpania (Real-Valencia), pozniej Italia (MILAN-Juventus), a teraz Anglia. Oprócz tego, że są to druzyny z tego samego kraju, te druzyny walcza takze o mistrzostwo swojego kraju, majac po tyle samo punktów w tabeli. Rozumiem, że rozwiązan moze byc wiele, ktos może odpuscic sobie LM a walczyc o mistrza Angli, lub na odwrot. Jednak sa to teamy majace aspiracje siegniecia po podwojna korone i moje myslenie sklania sie w tym kierunku. Moim zdaniem nikt nie odpusci ligi, nie bedzie zadnych kalkulacji typu: graja w europejskich pucharach, moze cos zawala w lidze. Oni beda grac o wszystko lub o nic.

pzdr

chip 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 01, 2008 11:06   

w ogóle na odwrót to wszystko widziałem przed półfinałami. myslalem ze Liverpool ogra w finale Barcelone. chyba już nikt nie ma wątpliwosci, ze liga angielska jest najmocniejsza. poprzednia edycja LM to był tylko wyjatek od reguły. włoski wyjatek. final zapowiada sie ciekawie. moze byc bez bramek, ale za to z pełnym bagażem emocji. ja tu widze sprint 90min albo i pół godziny wiecej. mysle ze w karnych wygra Chelsea. czyli patrząc na moje ostatnie przewidywania karnych nie bedzie i Lige Mistrzów wygra Manchester. coż... pozyjemy, zobaczymy.

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 01, 2008 11:41   

tak jak sie spodziewalem w finale zagra Chelsea ;) zaprezentowali bardzo dobry futbol, jesli wygraja LM to Didier moze chciec zostac w Londynie ;) ale final zapowiada sie bardzo ciekawie, wydaje mi sie ze mozemy miec do czynienia z analogiczna sytuacja jak w 2003 we Wloszech ;) wetedy Juve zdobylo scudetto a Milan LM ;) i podobnie bedzie teraz, MU wygra Premiership ale LM zdobedzie Chelsea :)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 02, 2008 10:47   

A ja uparcie śmiem twierdzić że w lidze angielskiej są tylko 4 mocne zespoły ;) To nie oznacza jeszcze siły całej ligi ;) No ale faktycznie ostatnio w LM grają całkiem dobrze, to chyba 4 rok z rzędu z angielskim zespołem w finale. tym razem - O ZGROZO - z dwoma ;)
Paradoksalnie angielska piłkę dopadł kryzys - brak w finałach ME Anglii ;) Ja już wolę ligę włoską gdzie prym wioda Włosi, Hiszpańską, z hiszpańskimi gwiazdami, niż angielską, gdzie w najlepszych klubach gra może z 9 Anglików (po 3 w chelsea, poolu i manu( ;)

A bardziej nawiązując do tematu, to powodzenia życzę Chelsea, bo mało których zawodników darzę takim szacunkiem jak Lamparda :)

chip 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 02, 2008 12:01   

ja tez wole włoską piłke. i był nawet czas, gdzie 3 druzyny włoskie grały w półfinale LM. ale to co sie dzieje w anglii zasługuje na szacunek. grają co 3 dni, każdy z każdym jest w stanie przegrać. siła ligi angielskiej nie musi przekładać sie na siłe angielskiej reprezentacji. właśnie dlatego, ze jest duzy zaciąg ludzi z Europy i... AFRYKI! ja juz od dawna jestem fanem tezy, ze afrykańska reprezentacja w niedługim czasie podbije mundial. własnie przez to, ze czarni ludzie, to ideały fizyczne. atletyczni murzyni nauczą sie gry w piłke właśnie na bazie takiej ligi angielskiej i będą tłuc Brazylie. to juz wkrótce.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Maj 02, 2008 13:06   

Anathem napisał/a:
A ja uparcie śmiem twierdzić że w lidze angielskiej są tylko 4 mocne zespoły ;)

A ile mocnych druzyn masz we Wloszech?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi