ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie na mecz Milan Tifosi - Juve Tifosi
Autor Wiadomość
pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 22:48   

chrissnail napisał/a:
pinturicchio napisał/a:
I wtedy wtraca sie niejaki chrissnail i sie napina jaki to on nie jest dorosly mezczyzna (a dlatego, ze pracuje :| )
hmm... Gdzie ja to napisałem? ... szukam.

Podpowiem Ci gdzie mozesz to znalezc - Twoj pierwszy post w tym temacie. Jesli nie znajdziesz - trudno, ja Ci nie pomoge. Za kilka lat matura, bedziesz musial nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. Zycze powodzenia.

chrissnail napisał/a:
pinturicchio napisał/a:
banda dzieciakow, ktorych od razu byscie polamali
To też napisałem? ... nadal szukam.

To nie Ty, kolega nizej, ktory chcial dorwnac poziomem.

chrissnail napisał/a:
pinturicchio napisał/a:
Po co wiec sie wtracasz?
Normalna reakcja na "ciekawą interpretację waszego kolegi na brak większego zainteresowania przez kolegów z tego forum".

Jesli chodzi Ci o kolege z forum JP, zalatwiaj to tam gdzie owa interpretacja padla, a nie offtopuj na tym forum. Tutaj nikt zadnej 'ciekawej interpretacji' nie napisal.

chrissnail napisał/a:
pinturicchio napisał/a:
Jak taki z Ciebie kozak to napisz wiecej - czekam.
Kozak? ... nie znam. Zapewne odpowiedzą sami, jak to nazwałeś
pinturicchio napisał/a:
banda napalonych 13-latkow

Przed kilkunastoma minutami napisales, ze to co wybrales to jedynie 'rodzynek' z calego slowotoku - teraz nie masz juz jednak argumentow. Dziwne to...

Moj ogolny wniosek z rozmowy z Toba to to, ze szybko wycofujesz sie ze swoich wczesniejszych wypowiedzi, na wiele moich odpowiedzi do Twoich fragmentow dalej nie odpowiadasz. Ogolnie slaby z Ciebie zawodnik do dyskusji - nie masz argumentow, ale probuejsz zablysnac - pozdro.

czado81 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 23:02   

Czas chyba zakończyć te przepychanki. Szkoda, że się to wszystko potoczyło w dość nieciekawym kierunku :/ Niestety kolegom po obu stronach nerwy puściły. W takiej atmosferze raczej do meczu nie dojdzie, zwłaszcza że i tak było ciężko zebrać ekipę. W tych okolicznościach chyba ten weekend możemy sobie darować. Jest mi przykro z tego powodu, bo miałem wielką ochotę zagrać, a teraz to mnie się niestety odechciało :(

Mam nadzieję, że jak wszyscy trochę ochłoną, będzie można spokojnie pogadać o powrocie do tej inicjatywy, bo wydaje mi się, że pomysł jest interesujący i ma mimo wszystko szanse na realizację. Może po prostu trzeba sprawę zaplanować na poziomie władz obu fanklubów (ogłosić termin ze sporym wyprzedzeniem), a nie załatwiać to na szybko na forum?

Pozdrawiam!

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 23:11   

czado81 napisał/a:
Czas chyba zakończyć te przepychanki. Szkoda, że się to wszystko potoczyło w dość nieciekawym kierunku :/

Nie bylo to potrzebne, ale na obrazliwe uwagi pod naszym adresem (kibicow JUVE) musialem zareagowac.

czado81 napisał/a:
Mam nadzieję, że jak wszyscy trochę ochłoną, będzie można spokojnie pogadać o powrocie do tej inicjatywy, bo wydaje mi się, że pomysł jest interesujący i ma mimo wszystko szanse na realizację.

Kolega z Poznania nie musi ochlonac, bo i tak na mecz sie nie wybiera, wiec nie ma o czym gadac. A ja ochlonac nie mam po czym ;) Wy (kibice, ktorzy maja zamiar zagrac) dajcie znac jak stoicie ze skladem i kiedy mozna na Was liczyc, a wtedy sie wszystko ustali.

czado81 napisał/a:
Może po prostu trzeba sprawę zaplanować na poziomie władz obu fanklubów (ogłosić termin ze sporym wyprzedzeniem), a nie załatwiać to na szybko na forum?

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale jesli tak to 'wladze' JP sa glownie z Poznania, wiec mysle, ze zwisa im to czy i kiedy ten mecz sie odbedzie. Najlepiej dogadajmy to miedzy soba, dajcie tylko znac na kiedy mniej wiecej mozna na Was liczyc, wtedy my sie zorientujemy jak stoimy ze skladem i ustalimy dokladny juz termin.

Pozdrawiam i czekam na jakis odzew z Waszej strony.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 08:08   

pinturicchio napisał/a:

Jeden cos napisal i zaraz cala banda napalonych 13-latkow stara sie dorownac mu poziomowi - po prostu zalosne.

żałosny to jesteś ty i twoi koledzy. chciałbym Cię uświadomić że nikt nie ma tu 13 lat,ba! myśle że każdy kto tu coś napisał jest starszy od was(widziałem fote). także nie napinaj sie już więcej kolego.

a ja apeluje do kolegów Milanistów żeby odpuścić sobie ten mecz bo nie ma co grać z jakimiś napinaczami. chyba że pogracie z nimi w inną piłkę;) pozdr.

pinturicchio napisał/a:
Za kilka lat matura, bedziesz musial nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. Zycze powodzenia

:rotfl2: chris,to kiedy ta maturka?:> hehehe
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 10:15   

krzysiekACM napisał/a:
pinturicchio napisał/a:

Jeden cos napisal i zaraz cala banda napalonych 13-latkow stara sie dorownac mu poziomowi - po prostu zalosne.

żałosny to jesteś ty i twoi koledzy. chciałbym Cię uświadomić że nikt nie ma tu 13 lat,ba! myśle że każdy kto tu coś napisał jest starszy od was(widziałem fote). także nie napinaj sie już więcej kolego.

I co, ze widziales fote? Po jej zobaczeniu mozesz mi teraz napisac ile kazdy z nas ma lat? No prosze Cie, nie kompromituj sie.
A co do mojej wypowiedzi o bandzie 13-latkow to zobacz sobie lepiej, jak zareagowali dwaj koledzy na pierwsza wypowiedz uzytkownika chrissnail, a dopiero pozniej zabieraj glos. Popatrz troche przez pryzmat tego kto co pisze, a nie kto jakiego klubu jest kibicem.

krzysiekACM napisał/a:
a ja apeluje do kolegów Milanistów żeby odpuścić sobie ten mecz bo nie ma co grać z jakimiś napinaczami. chyba że pogracie z nimi w inną piłkę;) pozdr.

Beda chcieli to pograja, nie beda chciali - nie zagraja. Proste kolego.
Chcialbym tylko zauwazyc, ze nie bylo na tym forum zadnych slownych przepychanek miedzy osobami, ktorzy mieliby w spotkaniu zagrac. To Milanisci, ktorzy i tak nie maja zamiaru pograc, ale dorzucaja swoje 3 grosze, ponapinaja sie troszke i robia taka atmosfere. Nie wiem jaki w tym Wasz interes...
"nie ma co grać z jakimiś napinaczami" ? :lol2: no prosze Cie... W moich postach zawsze masz konkretna odpowiedz na czyjs fragment wypowiedzi, a nie bezsensowne napinki. Chyba po to jest forum, zeby dyskutowac, czyz nie? No chyba, ze dla Was jesli ktos ma range Juventino to powinien zostac zmieszany blotem i nie ma prawa do swojego zdania i obrony...?

A jak chcesz grac w inna pilke to zapraszam.

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 11:28   

oj rodzi nam sie niezła kosa...wgole nie wiem co to za pomysl zeby z nimi grac w pilke nożną...pinturicchio, juz sie nie wypowiadaj bardzo chetnie bym sie z Toba spotkał namiary daje na priva =)zobaczymy kto jest napinaczem

Tenat chyba powinien byc zamkniety ..tak mi sie rpzynajmniej wydaje

czado81 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:26   

Avia_Świdnik napisał/a:
Tenat chyba powinien byc zamkniety ..tak mi sie rpzynajmniej wydaje

Pozwól, że się nie zgodzę. Wystarczy, że po prostu będziemy tu rozmawiać o planach meczu, a nie wzajemnie obrzucać się inwektywami.
pinturicchio napisał/a:
Chcialbym tylko zauwazyc, ze nie bylo na tym forum zadnych slownych przepychanek miedzy osobami, ktorzy mieliby w spotkaniu zagrac. To Milanisci, ktorzy i tak nie maja zamiaru pograc, ale dorzucaja swoje 3 grosze, ponapinaja sie troszke i robia taka atmosfere.

Niestety pinturicchio ma tutaj rację drodzy koledzy Milaniści. Zrobiła się zupełnie niepotrzebna awantura nie wiem o co. Ja dla przykładu na forum JP wogóle nie zaglądam i nie wiem czy się tam ktoś napina, czy nie. I szczerze mówiąc wogóle mnie to nie obchodzi. Zakładam zwyczajnie, że jak Juventini chcą z nami zagrać to nie po to żeby się potem napinać jeśli wygrają, tylko po to, żeby po prostu pograć w piłkę. Poza tym nie rozumiem dlaczego niektórzy z góry zakładają, że musimy ten mecz przegrać?
Avia_Świdnik napisał/a:
oj rodzi nam sie niezła kosa...

Chyba niestety są wśród nas tacy którym to odpowiada. Ja się do nich nie zaliczam i myślę, że chyba nie jest tak trudno to uszanować.
Avia_Świdnik napisał/a:
wgole nie wiem co to za pomysl zeby z nimi grac w pilke nożną...

Moim zdaniem to dobry pomysł. Mecz jest chyba dobrą okazją, żeby kogoś poznać, pogadać i wyrobić sobie o nim własne zdanie. No chyba, że ktoś woli do razu na ustawkę się umówić...

Co do meczu: jak już wcześniej pisałem, najbliższą niedzielę możemy sobie chyba jednak odpuścić. Mam nadzieję, że wbrew temu co napisał krzysiek ACM, znajdą się jednak jacyś chętni i spotkanie dojdzie do skutku. Ja jestem dostępny po 16.07. Pozdrawiam!

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:38   

Nawet jesli niedzielne spotkanie nie dojdzie do skutku (co jest juz przesądzone), to moim zdaniem temat powinien byc zostawiony, bedziemy w nim kontynuowac proby ustalenia terminu meczu, ktory wszystkim chetnym by pasowal.

Pozdrawiam.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:39   

Ja jesli moge wtracic slowko jako osoba nie zainteresowana samym spotkaniem, prosilbym zeby osoby ktore tez nie sa zainteresowane gra w pilke odpuscily sobie wypowiadania sie w tym temacie (krzysiek , Avia itd.) jak chca sobie pokopac to niech kopia ich sprawa.
Napinki sa zbedne a zwlaszcza w tym temacie.

pozdro

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:46   

MikoZ- ja tylko zareagowałem na ewidentną napinkę juventusiaków,sam wcześniej nic nie pisałem na temat tego meczu.
wkurza mnie po prostu jak nie-milaniści wchodzą na nasze forum i kozaczą.
poza tym nie mądrz się,dobre?;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 13:21   

Ok wrocilem, bylem w gorach.
Czy da sie to spotkanie tak na 18-19?
Ilu jest chetnych z naszej strony?
Majkel jest w MCP czado :)

Narazie tyle : >

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 07, 2007 14:13   

zabanuje ktos kiedys tego krzyska - czy nie?

limp 
Juventino

Wysłany: Sob Lip 07, 2007 17:22   

Ech.. właśnie wróciłem z działki i załamałem się tym co stało się z naszym tematem! :/ Z całym szacunkiem dla normalnych kibiców typu Czado81 (zainteresowanych meczem, faktycznie starających się dopiąć spotkanie do skutku) ale spodziewałem się więcej milanistów na poziomie. Po zbędnych napinkach to już nawet mi się odechciało... Może innym razem. Może jak niektóre osoby spoważnieją. Dajcie znać jak się dogadacie, jesteśmy otwarci na propozycje.
Teraz parę konkretów:
chrissnail napisał/a:
O jakich 200 osobach piszesz? Spoglądając na wasze grupowe zdjęcie to powiem tylko tyle, że większość osób zabierających w tym temacie głos albo studiuje albo już pracuje. Wracając do zdjęcia... nie sądzę aby ktoś z widocznych miał co do roboty po zakończonym roku szkolnym ;)

Tak więc albo zrozum i przestań sie napinać na obu forach albo zbierz kolegów z liceum i grajcie sami. Comprende?

1)Owe 200 osób wyjaśnił Ci już pinturicchio. Nie jesteś w temacie-ugryź się w język.
2)Przykre... faktycznie większość osób ze zdjęcia nie przekroczyła jeszcze choćby 20 lat ale czy sam ten fakt nas deprecjonuje? Czy fakt, że mam 17 lat (musiałbym mieć kiepską hierarchię wartości jaką właśnie zaprezentowałeś żeby się tego wstydzić :] ) wyklucza możliwość zagrania w piłkę z kimś kto ma 25 lat? Nie mam 12 lat żeby być zaszczyconym zagraniem sobie z kimś starszym :] Nie masz/macie zamiaru zagrać z nami bo jesteśmy średnio młodsi od Ciebie/Was? To pluję na to :) A jeśli patrzysz na nas jak na bandę szczeniaków niemających po prostu co robić w wakacje to też przykre... Otóż każdy ma jakieś zajęcia, z tym że jeśli się coś kocha (np.piłkę nożną) to zawsze znajdzie się na to czas ;)
kuba1899 napisał/a:
true true... Jak zobaczyłem fotki to doszedłem do wniosku że nawet jakbym cudem miał dojechać to bym nawet nie chciał w takim meczu wystąpić... kopniesz przez przypadek to tata przyjdzie z prokuratorem i manana będzie...

Proszę Cię :lol2: Kombinując takie wypowiedzi z poprzednimi przechwałkami użytkowników (konkretnie na temat "obwodu klaty" :wall2: ) odechciewa się nawet gadki...
Pamato napisał/a:
przydaloby sie jeszcze po meczu na jakas wódeczke przejsc a tu lipa ;)

Sportowiec pełną gębą :] Pomeczowe piwko - czemu nie? Wódki z byle kim nie piję. Konkluzja - niezainteresowany -> ćśśśśś :)
chrissnail napisał/a:
Wiec w ramach rewanżu - głupie żarty. I napinka w stylu "Założę sie że sie nas boją ci kibice tej mielonki"

Wskaż choć jeden wycinek wypowiedzi któregoś z juventini zgadzający się z Twoim cytatem. Ba! Żeby chociaż był w tym stylu :]
krzysiekACM napisał/a:
MikoZ- ja tylko zareagowałem na ewidentną napinkę juventusiaków,sam wcześniej nic nie pisałem na temat tego meczu.
wkurza mnie po prostu jak nie-milaniści wchodzą na nasze forum i kozaczą.

Naprawdę żal :( I dlatego nigdy nie będzie kibicowskiej zgody na świecie-za dużo "kibiców" ma klapki na oczach...
Oświecę Cię. Razem z pinturicchio w sposób jak najbardziej kulturalny i bezkonfliktowy (bo też takie mamy zamiary) zaproponowaliśmy towarzyski mecz piłki nożnej. Dla niektórych to było za dużo, inni nie będą się ośmieszać grając z "dziećmi", inni za to (jak Ty właśnie) piszą tylko żeby zepsuć atmosferę. No, z żalem przyznaję że to Tobie i paru Twoim kolegom się udało.
Po prostu lepszego podsumowania poziomu niektórych osób znaleźć nie sposób :]
Avia_Świdnik napisał/a:
oj rodzi nam sie niezła kosa...wgole nie wiem co to za pomysl zeby z nimi grac w pilke nożną...pinturicchio, juz sie nie wypowiadaj bardzo chetnie bym sie z Toba spotkał namiary daje na priva =)zobaczymy kto jest napinaczem

[*]
P.S.Zbierzecie skład - dajcie znać.

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 17:47   

Cytat:
Ja jesli moge wtracic slowko jako osoba nie zainteresowana samym spotkaniem, prosilbym zeby osoby ktore tez nie sa zainteresowane gra w pilke odpuscily sobie wypowiadania sie w tym temacie (krzysiek , Avia itd.)

bardzo chetnie bym pograł i pojechał nawet na Sląsk ....tylko moze by tak fan club typu Man Utd? Barca itp?

szakuś 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 11, 2007 18:19   

Ja żyję, jestem, zgłaszam chęć gry, co z resztą?

Cytat:

Szakuś nie wiem skąd wziąłes takie liczby szacunkowe. Tylko przynosisz wstyd tak głupimi wpisami w takich tematach. Spinać się możesz na kibice.net-tam w wiekszości dla takich jak Ty jest pole do popisu. Nie jest to żadna szydera-po prostu pomyśl zanim będziesz pisał takie bzdety, nawet zakończone buźką z uśmieszkiem. Dla mnie w tym nie ma nic komicznego. Dobrze, że gośc z Juve Ci pojechał z ciętą odpowiedzią. W gronie swoich fanów możesz mówić zawsze wszystko, ale w relacjach zkibicami innych klubów trzeba być ostroznym w dobieraniu słów... Chyba, że szukasz dymu.

Pewnie jestem strasznym debilem, ale tylko się pytałem jak będzie ze składem fanów Juve. W końcu temat powstał na forum ACMilan.pl, a nie Juventus.pl, tu jest trochę więcej Milanistów, niż fanów Juve.

Powracaaając do pomysłu meczu, widzę, że są problemy z terminem. Wypadałoby jakoś to ogarnąć, ustalić dwie siódemki, które na mur beton się stawią(tzn. takie, które chcą grać), a potem dopiero ustalać taki termin i godzinę, która każdemu będzie pasować. Ja między 15 a 30 lipca jestem w USA, więc te terminy mi nie pasują. Ale wcześniej/później - jak najbardziej.

czado81 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 11, 2007 18:33   

Szkoda tylko, że z tymi genialnymi pomysłami pojawiłeś się o tydzień za późno. Trzeba się było deklarować jak się zbierała ekipa na ostatnią niedzielę. Byłoby już czterech, może jeszcze trzech by się znalazło :/ Skoro jednak jesteś chętny organizować naszą ekipę, to mnie możesz do swojej drużyny zapisać ;)

szakuś 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 11, 2007 18:35   

O nie nie, ja nie chcę nic organizować, tylko sugeruję :D .

czado81 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 11, 2007 23:22   

W takim razie odpuść sobie takie teksty jak ten wyżej. Takich co różne rzeczy sugerują pojawiło się tu aż nadto. Potrzeba tylko takich, którzy naprawdę chcą zagrać.

Przyjmuję podaną przez Ciebie dyspozycyjność, jako chęć zagrania, jak to ładnie określiłeś, "na mur beton" :) (choć może ten materiał budowlany nie za dobrze się ostatnio kojarzy ;) ).

A więc na dzień dzisiejszy mamy: Bubu, Majkel, jendrek, szakuś (po 30.07), Mości (po 20.07), czado81 (po 16.07).
Czyli w sumie 6 osób. Nie jest źle, przydałyby się jeszcze 2-3 osoby i może w sierpniu uda się zagrać :)
Pozdrawiam!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 23:38   

Hmm ze tak powiem do 19 moge grac :) Potem ciezko... Chyba termin wrzesniowy staje sie bardzo realny :)
Po zjezdzie MCP na 100% namowie Slaskich Milanistow na skopanie bialo czarnych tylkow...

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 12, 2007 09:59   

czado81 napisał/a:
Mości (po 20.07)

ja juz jestem wolny \o/
dajcie jakos znac z wyprzedzeniem, to chetnie wpadne :)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

czado81 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 12, 2007 15:28   

Bubu napisał/a:
do 19 moge grac :)

Mości napisał/a:
ja juz jestem wolny \o/

Więc może się uda w terminie 18-19.07 :?: Co prawda szakusia już wtedy nie ma, ale i tak 5 osób już by było na jakieś 99%.
Bubu napisał/a:
Po zjezdzie MCP na 100% namowie Slaskich Milanistow na skopanie bialo czarnych tylkow...

A nie dało by się szybciej? ;) Potrzeba jeszcze minimum 3 osoby, bo przynajmniej jeden rezerwowy musi być.

Koledzy Juventini, mam nadzieję, że macie jeszcze ochotę na ten mecz i że tych żartobliwych napinek Bubu nie bierzecie tak całkiem serio ;) Dajcie znać, czy zaproponowany przeze mnie termin (godziny popołudniowe/wieczorne) jest wogóle możliwy.
Pozdrawiam!

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 12, 2007 15:51   

czado81 napisał/a:
Koledzy Juventini, mam nadzieję, że macie jeszcze ochotę na ten mecz i że tych żartobliwych napinek Bubu nie bierzecie tak całkiem serio :wink: Dajcie znać, czy zaproponowany przeze mnie termin (godziny popołudniowe/wieczorne) jest wogóle możliwy.

Ochote na mecz mamy jak najbardziej - problem tylko czy termin nadal bedzie odpowiadal. Dwoch-trzech podstawowych graczy na pewno nam odpada. Pogadam w najblizszych godzinach z limpem i zdecydujemy czy damy rade wystawic w tym terminie w miare silny sklad.

A jak to ujales 'żartobliwych napinek Bubu' serio juz nie biore. Nawet nie odpowiadam juz na takie zeby niepotrzebnych przepychanek znow nie bylo.

Pozdrawiam

czado81 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 12, 2007 16:12   

pinturicchio napisał/a:
czy damy rade wystawic w tym terminie w miare silny sklad.

Bez przesady, u nas będzie święto jak wogóle się uda skład zebrać. Poza tym w naszym składzie są osoby, które od kilku lat w pilkę nie grały (zgadnijcie kto ;) ). Ostatnio pisałeś o liczbie zainteresowanych wystarczającej na dwie drużyny, więc bez tych 2-3 osób chyba sobie poradzicie ;) Chyba nie chodzi o to, żeby zebrać ekipę najsilniejszą z możliwych, tylko żeby wogóle doszło do spotkania :) A w moim pytaniu chodziło mi bardziej o to, czy jest możsliwość zarezerwować na ten termin boisko. Daj znać jak najszybciej. Jak będzie potwierdzenie to znowu spróbujemy skompletować nasz sklad.
Pozdrawiam!

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 12, 2007 16:18   

czado81 napisał/a:
Ostatnio pisałeś o liczbie zainteresowanych wystarczającej na dwie drużyny, więc bez tych 2-3 osób chyba sobie poradzicie ;) Chyba nie chodzi o to, żeby zebrać ekipę najsilniejszą z możliwych, tylko żeby wogóle doszło do spotkania :)

OK, chyba mnie przekonales. Jak na razie to chyba rzeczywiscie lepiej jak spotkanie wogole sie odbedzie, mniej wazne z jakim skutkiem (wynikiem) :wink:

czado81 napisał/a:
A w moim pytaniu chodziło mi bardziej o to, czy jest możsliwość zarezerwować na ten termin boisko. Daj znać jak najszybciej. Jak będzie potwierdzenie to znowu spróbujemy skompletować nasz sklad.

Mozliwosc zarezerwowania boiska jest na pewno, tylko musimy znac konkrety. Probujcie kompletowac sklad, a ja rowniez dzis (za moment) napisze posta na JP i zobaczymy jak to bedzie wygladalo z naszej strony.

[ Dodano: Pią Lip 13, 2007 11:02 ]
Pytanie do Milanistow: Zbierzecie tych kilku grajkow? Prosze o w miare szybka konkretna odpowiedz, bowiem mamy tez propozycje rozegrania meczu z kibicami innego klubu. A jesli chodzi o nasz sklad to my juz mamy okolo 10 ludzi.

Pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Lip 21, 2007 22:02 ]
Cos temat siadł... Co jest panowie? Jest jakas szansa, ze zorganizujecie ekipe na najblizsze dni, moze teraz bedzie wiecej chetnych? Czy teraz odpuszczacie i pelna moblizacja na sierpien/wrzesien?

Pozdrawiam.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 12:49   

Czas chyba odświeżyć temat.
Po zjezdzie nawiązalo sie kilka znajomosci itd itp ekipa z naszego regionu byla najliczniejsza w turnieju pilkarskim a co za tym idzie chyba nie bedzie teraz problemu ze zorganizowaniem 8-10 chlopa do gry z kibicami Juve.
Wstepnie w jakie dni w jakich godzinach by pasowalo Nam/Wam zagrac?
:diavolo:

Odpowiedz do tematu