ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie na mecz Milan Tifosi - Juve Tifosi
Autor Wiadomość
droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 15:25   

czado81 napisał/a:
droc (rozumiem, że proponowanie terminu=zainteresowanie występem)

Ja bynajmniej nie jestem zainteresowany. :wink:
Po pierwsze primo: Jechać z Poznania do Katowic (i spowrotem) zagrać w piłkę to przesada :-)
Po drugie primo: W mojej obecnej formie pewno po 10 minutach dostałbym zawału i już bym nie wrócił do domu :-(
Po trzecie primo: ja nie umiem grać w piłkę :-)

Powodzenia życzę zatem i liczę na relację fotograficzną ze spotkania.

pzdr,

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 07:34   

czado81 napisał/a:

krzysiekACM (niby w żartach, a może jednak?),

tylko w żartach. bez przesady że będe jechał tyle kilosów żeby se zagrać jednego meczyka:>
także powodzenia
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

czado81 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 11:15   

Cieszę się, że wątpliwości się wyjaśniają, szkoda tylko, że póki co same odpowiedzi negatywne :/

To jak w końcu będzie? Gramy ten mecz czy nie?!
Ponieważ zainteresowanych osób jest 7-8, to muszą wszyscy potwierdzić na 100%, że przyjadą, żeby się potem nie okazało, że nie ma pełnego składu :( Piszcie!

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 13:43   

czado81 napisał/a:
Cieszę się, że wątpliwości się wyjaśniają, szkoda tylko, że póki co same odpowiedzi negatywne

do mnie pijesz?
a gdzie ja zadeklarowałem że być może zagram w tym meczu?
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 22:01   

Fajnie by bylo gdyby mecz doszedl do skutku, a z tego co widze na razie 2 osoby potwierdzily chec grania... Jesli Wam sie uda zebrac przynajmniej 6 osob, to w ostatecznsoci pogramy 5 w polu + bramkarz... ale musicie sie sprezyc bardziej.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 22:05   

Ja się określę jutro wieczorem. A tak w ogóle jaka ma być nawierzchnia?
Aha, no i oczywiście jeśli co najmniej 5 osób (poza mną) nie zadeklaruje, że będzie na pewno to nie ruszam tyłka na 100%. I jeśli ewentualnie postatystuję w meczu (będę niczym Serginho w maju 2003) to pod warunkiem, że zabiorę się z Bubu ;)

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 22:27   

Sztuczna trawa, z czarnymi malymi gumowymi kuleczkami.
Staram sie wrzucic 2 zdjecia na neta, ale z moja aktualna szybkoscia neta chyba nic z tego nie bedzie.

Jak tak czytam te wszystkie warunki i wypowiedzi to zaczynam watpic, ze cos z tego bedzie... A szkoda (acmilan1899 rozumiem - kontuzja)
Wczesniej zainteresowanych bylo wiecej, teraz jak przychodzi do potwierdzenia, ekipa sie wykrusza. Mam nadzieje, ze po prostu nie zauwazyli i jeszcze potwierdza swoja obecnosc. Swoja droga dziwne, ze ciezko jest zebrac ekipe 6 Milanistow osob ze Slaska.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 22:33   

Generalnie masz rację. Trochę dziwne, że przynajmniej 7-8 osób nie zadeklarowało do tej pory, że ma czas (i chęci) przyjechać. Te kuleczki mi przypomniały, że chyba już tam kiedyś grałem. Są strasznym utrapieniem (po meczu pełno ich w butach). Obok jest mniejsze boisko z taką bordowa nawierzchnią? A przy wjeździe rozsuwana automatyczna brama?
Nie mam korków; lepiej grałoby się na tym drugim boisku wg mnie (chociaż mam wątpliwości czy nie pomyliłem ośrodków), tym bardziej że i ludzi nie będzie chyba sporo.

jendrek 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 22:45   

3 osoby. Pozdro

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 22:48   

Nawet dzien po meczu czasami znajduje kulki w butach, czasem nawet przetrwaja pranie getrow i gdzies sie w nich chowaja.
Obok jest tartanowe boisko, mozliwe ze bordowe. A brama to byc moze jest obok na parkingu dla klientow osrodka, nie wiem bo nigdy tam autem nie bylem. W kazdym razie nie ma bramy przy wejsciu na osrodek.
Co do butow to sam tam zazwyczaj gram w halowkach. Natomiast co do boiska tartanowego to nie wiem czy to dobry pomysl. Trzebaby tam grac maksymalnie po 4 w polu + bramkarz, u nas chetnych do gry jest conajmniej 15 osob... Ciezko bedzie to pogodzic.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 23:05   

Jendrek: mógłbyś rozwinąć myśl? 3 osoby od Ciebie będą? I w ogóle fajnie jakby każdy się jak najszybciej określił. Nie chcę się bawić w egocentryzm, ale naprawdę weekend mam zawalony i wolałbym zaplanować pewne rzeczy.

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 23:10   

Jendrkowi chyba chodzilo o to, ze jest trzecią osobą, ktora potwierdza chec zagrania i swoja obecnosc.

czado81 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 04, 2007 23:32   

krzysiekACM napisał/a:
do mnie pijesz?

Chętnie bym wypił do Ciebie po meczu ;) Cóż, może przy innej okazji. Chodziło mi tylko o to, że jakoś z tych co się wcześniej deklarowali mało nas zostało :/ Twoją deklarację od początku traktowałem w formie żartu.

Wciąż mam jednak nadzieję że jutro, najpóźniej pojutrze potwierdzenia się pojawią.

Bubu napisał/a:
mosci pisze jakas prace i pewnie nie da rady

Może jednak wygospodarujesz godzinkę Mości?
Andiamooooooooo!!! ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 00:04   

czado81 napisał/a:

Może jednak wygospodarujesz godzinkę Mości?
Andiamooooooooo!!! ;)

:(
bardzo bym chcial, ale nie dam rady. po 20 lipca powinno juz być po wszystkim, wiec dopiero wtedy bede wolny.
w przyszlości bardzo chetnie zagram, no ale magistrem kiedys trzeba zostac :>
przykro mi.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

jendrek 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 10:17   

acmilan1899: tak jak napisał pinturicchio jako trzecia osoba potwierdzam, że będę :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 15:29   

Udało mi się wywalczyć termin obrony pracy mgr na przyszły tydzień (na 90%) tuż przed wyjazdem, co równoznaczne jest z moją absencją. Mam w... dużo roboty :] . I tak bym ledwo biegał, nie mógłbym strzelać... Następnym razem chętnie. Mam nadzieję, że zbierzecie mocną ekipę.

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 16:08   

Ogolnie to niewesolo... Nie mowiac juz o tym ze mialo Was byc dwustu a nas trzech o_O :lol2:

Co z Bubu i innymi ktorzy sie wstepnie deklarowali?

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 16:24   

Wloski zamierzasz sie napinać i tu i na JP? O jakich 200 osobach piszesz? Spoglądając na wasze grupowe zdjęcie to powiem tylko tyle, że większość osób zabierających w tym temacie głos albo studiuje albo już pracuje. I jak Tobie zapewne nie jest znane... najprawdopodobniej są zajęci. Wracając do zdjęcia... nie sądzę aby ktoś z widocznych miał co do roboty po zakończonym roku szkolnym ;)

Tak więc albo zrozum i przestań sie napinać na obu forach albo zbierz kolegów z liceum i grajcie sami. Comprende?

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 18:08   

true true... Jak zobaczyłem fotki to doszedłem do wniosku że nawet jakbym cudem miał dojechać to bym nawet nie chciał w takim meczu wystąpić... kopniesz przez przypadek to tata przyjdzie z prokuratorem i manana będzie...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 20:12   

przydaloby sie jeszcze po meczu na jakas wódeczke przejsc a tu lipa ;)

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 21:17   

chrissnail napisał/a:
Wloski zamierzasz sie napinać i tu i na JP?

Nie trafiles kolego :| Zanim nastepny raz sie skompromitujesz, nie zgaduj bez najmniejszej wiedzy o tym, kto pisze. Czym ja sie napinam? Pisze jakie sa fakty - tyle. Jesli nie mozesz ich zaakceptowac, lecz swoje kompleksy gdzie indziej. Poza tym jesli nie jestes zainteresowany gra to zegnam.

chrissnail napisał/a:
O jakich 200 osobach piszesz?

Wlasnie to pytanie swiadczy jak jestes zainteresowany w temacie :/ Prosze bardzo...
szakuś napisał/a:
No ale tego, głupio trochę, będzie dwustu Milanistów i dwóch-trzech Juventino ;o. A tak na boku, to jakie boisko =o?

chrissnail napisał/a:
I jak Tobie zapewne nie jest znane... najprawdopodobniej są zajęci.

Spokojnie, nie zapedzaj sie. Nie masz najmniejszego pojecia o sytuacji a piszesz glupoty. Po co sie wogole odzywasz w tym temacie. Zeby sie ponapinac? Bo jestes cwaniak bo pracujesz? o_O Tez pracuje, i co z tego...?

chrissnail napisał/a:
Wracając do zdjęcia... nie sądzę aby ktoś z widocznych miał co do roboty po zakończonym roku szkolnym

Powiem Ci tylko tyle - wiekszosc osob z pierwszego spotkania juz wyjechala do pracy za granice. Cos jeszce na ten temat?

chrissnail napisał/a:
Tak więc albo zrozum i przestań sie napinać na obu forach albo zbierz kolegów z liceum i grajcie sami. Comprende?

Spokojnie, jak bede chcial to sobie pogram. Po co wogole piszesz w temacie jesli jestes z Poznania i nie jestes zainteresowany inicjatywa meczu? Zapewniam Cie, ze sa osoby, ktore chetnie pograja, a ze sie do nich nie zaliczasz to zamilcz - nie Tobie o tym decydowac, co kto ma myslec.

kuba1899 napisał/a:
true true... Jak zobaczyłem fotki to doszedłem do wniosku że nawet jakbym cudem miał dojechać to bym nawet nie chciał w takim meczu wystąpić... kopniesz przez przypadek to tata przyjdzie z prokuratorem i manana będzie...

Ta wypowiedz dobitnie ilustruje poziom jaki prezentuje kilka ostatnich postow pewnych inteligentow.
[']
Jeden cos napisal i zaraz cala banda napalonych 13-latkow stara sie dorownac mu poziomowi - po prostu zalosne.

Cale szczescie, ze sa tez na tym forum osoby normalne, z ktorymi da sie pogadac.

wloski 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 21:41   

chrissnail napisał/a:
Wloski zamierzasz sie napinać i tu i na JP? O jakich 200 osobach piszesz? Spoglądając na wasze grupowe zdjęcie to powiem tylko tyle, że większość osób zabierających w tym temacie głos albo studiuje albo już pracuje. I jak Tobie zapewne nie jest znane... najprawdopodobniej są zajęci. Wracając do zdjęcia... nie sądzę aby ktoś z widocznych miał co do roboty po zakończonym roku szkolnym ;)

Chyba kolego się przeliczyłeś, bo tutaj na forum się jeszcze nie odzywałem.

Jak nie jesteście w temacie to się nie odzywaj, bo w odróżnieniu do twoich kolegów ze Śląska, wypadasz słabo z inteligencją i znajomością tematu. Jak się nie zna tematu to sie nie odzywaj, bo to nie ma sensu.

< Bo tam twoje miejsce, "gorylu" z Wielkopolski ...

PS. Proszę szanowne władze o zmianę mojej rangi na Juventino i poproszenie kolegi chrissnail, aby zamknął "klawiaturę" ...

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 22:06   

Inaczej sie już nie da? Zapraszacie ludzi na mecz... cześć jest wstępnie zainteresowana. Niektórzy potem mają jakieś wytłumaczenie. Wiec w ramach rewanżu - głupie żarty. I napinka w stylu "Założę sie że sie nas boją ci kibice tej mielonki". Poważne to... zaiste.

Tylko to wybrałem z całego słowotoku... "rodzynek" :)

pinturicchio napisał/a:
Jeden cos napisal i zaraz cala banda napalonych 13-latkow stara sie dorownac mu poziomowi - po prostu zalosne.

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 22:18   

chrissnail napisał/a:
Inaczej sie już nie da? Zapraszacie ludzi na mecz... cześć jest wstępnie zainteresowana.

Dokladnie jest tak jak mowisz... Czesc osob ( ZE ŚLĄSKA i okolic) jest zainteresowana i razem ustalamy termin, ktory pasowalby wszystkim. I wtedy wtraca sie niejaki chrissnail i sie napina jaki to on nie jest dorosly mezczyzna (a dlatego, ze pracuje :| ), a z nas jest banda dzieciakow, ktorych od razu byscie polamali itd. Powiem tylko tyle: Skoncz wasc, wstydu oszczedz.

chrissnail napisał/a:
Niektórzy potem mają jakieś wytłumaczenie.

I tych, ktorzy maja wytlumacenie szanuje i rozumiem - jak to juz napsalem wyzej. Takie dyskutowanie z Toba nie ma sensu bo ewidentnie nie jestes w temacie. Tak ciezko poczytac 3 strony? Poza tym nie masz najmniejszego zamiaru wziac udzial w spotkaniu, ktore staramy sie zorganizowac. Po co wiec sie wtracasz?

chrissnail napisał/a:
Wiec w ramach rewanżu - głupie żarty. I napinka w stylu "Założę sie że sie nas boją ci kibice tej mielonki". Poważne to... zaiste.

Owszem byl taki cytat, ale nie w tym temacie i nie na tym forum, wiec chyba nie jest to sprawa do zalatwienia tutaj? Poza tym nie widzialem, zeby zaraz wszyscy poparli wypowiedz tego uzytkownika i rzucili sie z podobnymi tekstami. (jak to mialo miejsce tutaj :| )

chrissnail napisał/a:
Tylko to wybrałem z całego słowotoku... "rodzynek" :)

Jak taki z Ciebie kozak to napisz wiecej - czekam.

PS. DO SZANOWNYCH MODOW: moglibyscie napisac wytlumaczenie czemu uzytkownik wloski zostal zablokowany? Bo nie kibicuje Milanowi tylko Juve? Nie mial zadnego ostrzezenia, dostal pierwsze, a po chwili wskoczylo mu drugie... :|
Poza tym prosil o zmienienie rangi na Juventino - to takie ciezkie? Potrafilsicie zablokowac, a rangi nie mozna zmienic?

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 05, 2007 22:35   

pinturicchio napisał/a:
I wtedy wtraca sie niejaki chrissnail i sie napina jaki to on nie jest dorosly mezczyzna (a dlatego, ze pracuje :| )
hmm... Gdzie ja to napisałem? ... szukam.
pinturicchio napisał/a:
banda dzieciakow, ktorych od razu byscie polamali
To też napisałem? ... nadal szukam.
pinturicchio napisał/a:
Po co wiec sie wtracasz?
Normalna reakcja na "ciekawą interpretację waszego kolegi na brak większego zainteresowania przez kolegów z tego forum".
pinturicchio napisał/a:
Jak taki z Ciebie kozak to napisz wiecej - czekam.
Kozak? ... nie znam. Zapewne odpowiedzą sami, jak to nazwałeś
pinturicchio napisał/a:
banda napalonych 13-latkow

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu