ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie na mecz Milan Tifosi - Juve Tifosi
Autor Wiadomość
Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 29, 2007 15:25   

pinturicchio napisał/a:
Sulej napisał/a:
Ja bym wpadł ale nie mam koszulki Milanu :/

Osobiscie sobie nie wyobrazam jak moglbym nie miec przynajmniej jednej koszulki swojego ukochanego klubu, no ale sa rozne rodzaje 'kibicow'.

Nie stać mnie na oryginalną Adidasa a podróbki są za małe. Znajdź mój rozmiar to pogadamy ok? :)

limp 
Juventino

Wysłany: Pią Cze 29, 2007 15:58   

Po co te napinki? :| Nie kumam niektórych ludzi. To ani nie upokarza kibica rywala ani nie jest 'spoko' a tylko robi ch... atmosferę! Dajcie sobie spokój, bądźmy poważni.
Co do 07.07'07 :brew: to moje szanse oceniam na 50/50...

Moderator

Edit:
1) Regulamin jest mi znany.
2) Jakby szanowny Mod nie zauważył - ja właśnie upominam napinaczy i nie mam najmniejszego zamiaru uczestniczenia w napinaniu.

Pinturicchio - w tym rzecz że prawdopodobnie wyjadę gdzieś w okolicach środy i wrócę za tydzień (ok.11.07) aczkolwiek jak mówię - fifty-fifty.
Co do terminu to najlepiej narzucić jakiś i jestem przekonany, że się wszyscy dostosują (jak zabraknie jednej czy dwóch osób to też tragedii nie będzie-byle było po siedmiu).

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 17:18   

Jezeli chodzi o mnie to 7 odpada bo to sobota ale 8 w godzinach popoludniowych jak najbardziej... No chyba ze sie nam nie uda dogadac to wrzesien : P

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Pią Cze 29, 2007 17:34   

Niech ktos z Milanistow zorientuje sie czy np zbierzecie wiecej osob na sobote 7 lipca, czy niedziele 8 lipca.
@limp: 8 lipca w niedziele dasz rade?

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 29, 2007 18:09   

Ja odpowiem po spotkaniu z promotorem 3-4 lipca, więc na razie traktujcie mnie jako pierwszego rezerwowego.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 18:36   

Ja jestem gotowy do ewentualnej gry w tych terminach (ale to w mega ciezkiej sytuacji kadrowej). Jade tam glownie zeby zobaczyc kibiców Juve, no i Milanu tez :) . Bo grac tak jak napisalem raczej nie bede-chyba ze w ekstra potrzebie.

czado81 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 01:02   

krzysiekACM napisał/a:

acmilan1899 napisał/a:
Ja i MikoZ w jednej drużynie?

może jeszcze ja przyjade? :P

Jak będzie Krzysiek to może i ja bym się pojawił :) Najpierw sobie pogadamy na jakiś ciekawy temat, a potem jazda na Juventinich ;)
A tak serio to chętnie bym wpadł bo z Krakowa stosunkowo niedaleko, problem w tym, że jestem raczej kiepskim graczem, ale ławę mogę grzać (ew. piłki mogę podawać :D ). Będzie też pretekst żeby sobie w końcu korki zakupić :)
Termin 7-8 lipca by mi pasował. 9-16.07 odpada. Poza tym praktycznie całe wakacje + wrzesień jestem na miejscu.

mms 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 09:14   

na sztucznej trawce nie bedzie Ci sie najlepiej grac w korkach :D

jendrek 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 11:56   

8 mi pasuje, zresztą jak cały lipiec. Tylko za wyjaśnienie jak tam trafic z dworca PKP byłbym wdzięczny :)

limp 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 12:41   

mms napisał/a:
na sztucznej trawce nie bedzie Ci sie najlepiej grac w korkach :D

? W halówkach się ślizga zwykle zatem wskazane są korki (tylko nie wkręty! - lanki).

Jendrek-dojazd z dworca PKP jest prosty, masz tu listę wszystkich linii przejeżdżających przez przystanek Zawodzie Ośrodek Sportowy (Słowian):
http://www.kzkgop.pl/rozk....php?przyst=321
Większość z nich przejeżdża przez dworzec bądź rynek znajdujący się jakieś 50m od niego :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 12:49   

W sumie juz prawie sklad jest tyle ze wiekszosc od razu woli rezerwe :D Ach co to bedzie za piekny pogrom ;P

Jendrek, Sulej, Czado81, MikoZ (w weekendy moze), acmilan1899, pepe, Bubu (+moze Majkel jako bramkarz) - No niby jest 7/8 ale patrzac na reakcje niektorych przydaloby sie jeszcze kogos dobrac na zmiany :)
Tego 8.07 to bysmy zagrali w godzinach popoludniowyc prawda? Kolo 17? tylko trzeba miec ludzi dogranych na 100%.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 13:26   

Bubu, niestety 8 lipca odpadam. Będę dopiero po 11.

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 16:31   

jendrek napisał/a:
8 mi pasuje, zresztą jak cały lipiec. Tylko za wyjaśnienie jak tam trafic z dworca PKP byłbym wdzięczny :)

Mozemy na Ciebie zaczekac w centrum (obok PKP) i pojedziemy na Slowiana razem :]

A co do 8 lipca to musze sie zorientowac czy w niedziele osrodek jest czynny.

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 17:11   

ja tez chętny do katowic nie daleko i moge zagrac

[ Dodano: Sob Cze 30, 2007 18:19 ]
pinturicchio napisał/a:

Osobiscie sobie nie wyobrazam jak moglbym nie miec przynajmniej jednej koszulki swojego ukochanego klubu, no ale sa rozne rodzaje 'kibicow'.

To sobie wyobraz takiego kibica co mam kupic koszulke xl 120 w klacie
ja osobicie bym smiesznie w takiej wygladal i nie kupie koszulki dlatego zebym ja wstawil za szybe i podziwial.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 01, 2007 10:34   

Nelson, ja mam podobnie. 120 w klatce i 192 cm wzrostu.

czado81 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 14:47   

Skoro Sulej nie zagra, ale za to może zagrć Nelson, to znów jest 7-8 osób, czyli brakuje rezerwowych (a może raczej podstawowych bo rezerwowych jest kilku ;) ). Pozostaje tylko jedna kwestia - potrzeba neurtalnego sędziego. Może znajdzie się jakiś chętny Interista? ;)

PS. Nelson, ja mam 2 koszulki XL, może się w którąś wciśniesz :D

limp 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 19:41   

Myślę że z sędziowaniem nie będzie problemów... Walka o prym walką o prym a nie o Ligę Mistrzów ;) To jaki termin Wam pasuje? Ostatecznie proponuję 08.07'07 (niedziela). Jutro będę na obiekcie więc dowiem się o wolne terminy i jak będzie na ósmego to rezerwuję (w godzinach popołudniowych-wieczornych raczej).

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 07:18   

Jestem w szoku, że tak żenująco mało ludzi ze Sląska zgłosiło chęć do gry. Nie wiem z czego to wynika, że wam się nie chce tu wpisac, czy wam się nie chce przyjechac. Osobiście uważam to za porachę, żeby na tak potężnym terenie jak Górny Śląsk nie było 10 ludzi gotowych do gry!
Mówię, że mnie zaliczajcie do głębokiej rezerwy. Na boisko wyjde w ekstremalnej sytuacji, gdy np będzie nas mniej...
Od razu też mówie, że olewam kwestię, że dostaniemy w dupsko-bo tak będzie. Juve przypuszczam, że trenują już na nas, a my pierwszy raz w zyciu w takim składzie się spotkamy... Bardzo prosze jednoczesnie Juve, żeby sie nie podniecac faktem nabicia nam w dupsko. Widze po waszych podpisach, że jestescie wszyscy z ...Katowic-więc proste, że się znacie i ze soba gracie.
Tego 8 lipca w niedzielę w gre wchodzi termin popołudniowy mam nadzieję... A nie np 11 rano...
Więc jak decydujemy?

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 11:01   

a czym tu byc zazenowanym? chlopaki sie juz na zlot przygotowuja ;-)

pinturicchio 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 12:00   

Boisko jest zarezerwowane na godzine 15, niestety tylko na godzine. (niedziela 08.07)

Co do naszego podniecania to spokojnie, nie jestesmy jakimis dziecmi zeby sie zaraz podniecac, jeden mecz o niczym nie swiadczy. Jesli bedziemy rozgrywac takie mecze czesciej, wtedy sie okaze ktora druzyna jest silniejsza - wtedy bedzie mozna miec powody do radosci/satysfakcji. Poza tym nie przesądzalbym tak wczesnie Waszej porazki. Co do tego, ze jestesmy wszyscy z jednego miasta.... Imielin, Lędziny, Ruda Śląska, Sosnowiec, Gliwice, Piekary, Tychy... Z samych Katowic jest nas okolo 3, na dodatek z roznych dzielnic. A czemu napisales ze wszyscy jestesmy z Katowic to nie wiem, pewnie dlatego, ze to my zarejestrowalismy sie na forum Milanu i probujemy umowic mecz. Spotkalismy sie dotychczas 2 razy, ponadto gralismy w roznych druzynach.

Mam nadzieje, ze zbierzecie ekipe i rozegramy pierwszy i miejmy nadzieje nie ostatni mecz.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 13:55   

Chociazby tym mozna byc zazenowanym, że kibice najwiekszego rywala Milanu nam oferuja sparing, a chetnych do gry członków MCP jest jak na lekarstwo. W regionie najbardziej zaludnionym w skali całego kraju.
Padła godzina i dzień-piszcie czy pasuje wam, żeby było wiadomo, czy przystepujemy do gry, czy zapominamy o sprawie.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 14:31   

Pepe a ja dalej nie rozumiem... to jest jakies obowiazkowe granie ? czy to jest oficjalny mecz MCP? wydaje mi sie ze jak ktos ma ochote to pojedzie ale napewno nie widze sensu zmuszac kogos lub sie irytowac ze ktos nie chce przyjechac... ja np: sie nie wybieram...

pozdro

limp 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 14:47   

Tak jak powiedział pinturicchio - graliśmy dotąd ze sobą 2 razy, wiadomo że mamy lekką przewagę pod tym względem ale też bez przesady. pepe-Katowice nie liczą 300 mieszkańców tylko 300.000. Wszystkich poznałem dopiero na 1.spotkaniu na Słowianie. I jeszcze jedno ("Juve przypuszczam, że trenują już na nas"; "Bardzo prosze jednoczesnie Juve, żeby sie nie podniecac faktem nabicia nam w dupsko.") :rotfl2: nie schlebiajcie sobie.

Podsumowując, obiekt zarezerwowany (08.07'07: 15:00-16:00). Wpisujcie się, musimy wiedzieć czy podejmiecie wyzwanie.

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 15:12   

Chciałem potwierdzić, że mi termin i godzina odpowiada. Jak się zbierze ekipa to kupuję buty (dowiedziałem się nawet, że są specjalne korki na sztuczną trawę ;) ) i przyjeżdżam!

Przeczytałem jescze raz cały temat i zdecydowaną chęć do zagrania jak do tej pory wyrazili:

acmilan1899,
bubu,
jendrek,
mms,
Nelson de Jesus,
pepe,
czado81

Inne osoby, które wydają się być zainteresowane:

Szakuś (chyba nocleg nie będzie jednak potrzebny),
Majkel (zgłoszony zaocznie przez Bubu ;) ),
krzysiekACM (niby w żartach, a może jednak?),
droc (rozumiem, że proponowanie terminu=zainteresowanie występem)

Nie zagrają:

Sulej (termin),
MikoZ (brak koszulki/chęci?)

Panowie znana już jest dokładna data i godzina, więc potwierdzajcie swój udział!
Do zobaczenia w Katowicach!

PS. Z góry uprzedzam, gdyby wyniknęły jakieś niejasności co do mojej przynależności do fanklubu: zapisałem się i zapłaciłem składkę na ten rok, ale legitymacji jeszcze nie dostałem i raczej do 8.07 jej nie będę miał :/

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 15:22   

pepe napisał/a:
Chociazby tym mozna byc zazenowanym, że kibice najwiekszego rywala Milanu nam oferuja sparing, a chetnych do gry członków MCP jest jak na lekarstwo. W regionie najbardziej zaludnionym w skali całego kraju.

a jak zaraz napisza interisci z warszawy, to - dajmy na to - Kiepura ma z wakacji wrocic i organizowac w stolicy kilkanascie osob do gry na duzym boisku w srode o trzynastej?

spokojnie pepe, padla propozycja, padl jakis odzew, kto chetny - zagra. kto niechetny - nie zagra.

i oby mecz doszedl do skutku przy jak najwiekszej frekwencji! ...ale nie ma sie co tak spinac ;-)

Odpowiedz do tematu