ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Nie Lis 11, 2007 18:06
VIII Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
Pepe69 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 23, 2007 16:05   

Witam

Jeżeli ktoś ma jeszcze 2 wolne miejsca i jedzie z okolic Sosnowca, Katowic to chętnie zmniejszymy koszty wyjazdu :) a i towarzystwo będzie weselsze.

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 24, 2007 22:26   

Ja mam pytanie czy jedzie ktoś na Zjazd z Częstochowy bądź okolic i jeżeli tak to jaki środek transportu wybiera?
Ja na dzień dzisiejszy pojadę pociągiem więc również pytanko czy jedzie jakaś ekipa pociągiem ze Śląska, jeżeli tak to chętnie dołączę w Myszkowie albo Częstochowie.
Zawsze w grupie weselej...
Jak coś to moje gg: 8119811

Widzę że nie ma odzewu, więc rozumiem że z Częstochowy i okolic nikt na Zjazd nie jedzie.
Ja problemu większego nie będę miał żeby dostać się pociągiem do Piotrkowa i dalej do Sulejowa wg wskazówek krzyśka.
Pociągów w tamtym kierunku jest sporo ale ja chciałbym wsiąść do takiego żeby spotkać jakichś milanistów, bo jestem nowym członkiem MCP i czym prędzej się z kimś zapoznam(jeszcze przed Sulejowem) tym myślę lepiej.

Więc jeżeli ktoś będzie przejeżdżał pociągiem przez Częstochowę to proszę o info bo w towarzystwie droga upływa zawsze milej...
No chyba że ktoś będzie przejeżdżał samochodem i będzie miał jeszcze miejsce to z miłą chęcią zmniejszę koszty podróży...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 27, 2007 22:08   

Wyjezdzam z Gliwic w piatek rano, mam jedno wolne miejsce w aucie , wiec jak ktos jest zainteresowany to prv... jade przez Bytom skad zabieram jedna osobe(prawdopodobnie okolice Plejady), druga z Katowic (okolice spodka), a pozniej juz prosta droga do Sulejowa... jesli ktos z tych 3 miejscowosci chce sie zabrac to drzwi poki co sa otwarte :D pozdro

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 08:20   

Mam jeszcze na pewno 1 miejsce w samochodzie. Na tenczas jadę z żoną i Azrą/Agatą.
Wyjazd - piątek, godzina 17.00.
Miejsce - parking Lecha Poznań przy Bułgarskiej.

W razie, jakby ktoś był chętny to proszę o sygnał na priv'a :-)

pzdr,

EDIT: Przedstawiciel lokalnych władz - baker - zarządził i już mam komplet w autku ;-) Do piątku!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 20:55   

78 osób i nikogo z zachodniopomorskiego lub ''górnej'' częsći lubuskiego?
a moze jednak?
jak coś to 509 463 215
:piwo: :diavolo:

Msi 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 21:01   

Jednak z zachodniopomorskiego :D . A konkretnie z Koszałkowa. Jest przecież jeszcze Ewa też z Koszałkowa :P Pozdro :diavolo:

Pippo 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 29, 2007 12:59   

Wiadomosc skierowana do ludzi zamierzajacych przejezdzac przez Krakow, lub tez wybierac sie z tego miasta na zlot!! :)

Otoz, zamierzam sie wybrac z Rzeszowa w podroz o godzinie 11:51. Niestety wczesniej nie moge ze wzgledu na obowiazki.

W Krakowie na dworcu Głównym byłbym o godzinie 13:55, po czym odjazd do Piotrkowa Tryb. bylby o godz. 14:14 (w Czestochowie jest przesiadka!) no i oczywiscie o 17:52 bylibysmy na miejscu. Nastepnie przesiadka to busu/autobusu... to juz kazdy wie.

Tak wiec, to jest moja propozycja dla osob, ktore bylyby sklonne dolaczyc sie do mnie. Gdyby ktos z Was wybral ten wariant, prosze o kontakt na priva.

pzdr

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 20:29   

Pierwsze zdjęcia z wczorajszego dnia zlotu i meczu o Superpuchar. Niestety nie mam zdjęć z oprawy-na to poczekać musicie na przyjazd pozostałych fotografów :) . Ja w dniu dzisiejszym wyjechałem ze zlotu, przypuszczam, że w momencie, gdy dopiero impreza się rozkręcała. Trudno-takie życie. Pomimo, że byłem krótko było super poznać ludzi, zobaczyć z kim się ścieram na necie, a z kim bratam, pośmiać się z sytuacji jakie przeżyliśmy, czy chociażby usłyszeć głos Kuby po całonocnej imprezce-hehehe. Czekam teraz na niusy od pozostałych uczestików zlotu, jak było w dniu dzisiejszym :) .

http://i2.tinypic.com/67g7jat.jpg

http://i2.tinypic.com/6b23mt1.jpg

http://i8.tinypic.com/4pb1jia.jpg

http://i19.tinypic.com/52em7bl.jpg

http://i16.tinypic.com/53jurde.jpg

Prosze o nie wklejanie zdjec na forum. Bardziej wskazane sa linki do gotowych zdjec lub stron z ktorych mozna je pobrac.
Admin

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:30   

wrzucam fotki i apeluje o wiecej :)
fotki sulejow 2007

P.S. pamietajcie ze na 30-lecie klubu Milan zaprosil Pro Vercelli, Ujpest Budapeszt i Lugano!

Azra 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 11:02   

To może ja się tutaj trochę "ponapinam"
Najważniejsze, to wielkie DZIĘKUJĘ dla organizatorów.
Dzięki też wszystkim za świetne przyjęcie. Zlot był super a ja do dziś jestem obolała po grze terenowej :-)
Dziękuję też:
- drocowi i Marcie za bezpieczne dowiezienie tam i spowrotem
- moim współlokatorom (baker powinien zmienić nick na butcher ;-) )
- czado81 za nocne pogaduchy
- mojej drużynie (najważniejsze, że nie byliśmy ostatni :-) )
- Bubu za uratowanie życia ;-)
- Ewce za pobudkę ;-)
- Pippo, za to że jest jaki jest :-) (pozdrowienia dla Twojej mamy, musi być naprawdę fajna i pamiętaj, za rok ma być 10 kilo więcej :-) )

zresztą dziękuję wszystkim za to, że jesteście jacy jesteście :-D

Jestem dumna z 2 miejsca Wielkopolski w turnieju piłkarskim ( ta bramka na 2:0 była prawidłowa :-P ), dzięki chłopaki za walkę. I przepraszam jeżeli linie były bardzo krzywe :-D
Pozdrawiam wszystkich!!

P.S. Zoo rulez :banan:

I do zobaczenia dzisiaj w Hattricku!!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 11:55   

To zaczynamy od wchodzenia w dupe :) Chcialbym podziekowac:

Mani-emu (chyba dobrze odmienilem) za gratisowe piwo. (niestety skonczylo mi sie juz w 2 polowie meczu :) ) Wspólnie z kostą wymyślilismy żebys za rok przyjechal z wódką :rotfl2:
Reprezentacji naszego regionu w piłke za dopełnienie formalności :)
Teamowi "Dida" za uratowanie honoru :)
Rute za kilka cieplych słów ala "konus" :rotfl2:
Sztabowi trenerskiemu (MikoZ, Mości) za odpowiednio dobrana taktyke :P
Mateo714 za soki :ok:
Mariuszowi, 2x Kamilom i Olkowi za mila podróż.
Calemu domkowi nr 16 za nocne rozmowy przy herbacie :)
Kubie1899 i Kiepurze za zorganizowanie calej zabawy. :prayer:
droc-owi za wiadomo co :P

Jak przypomne sobie wiecej epizodów z wyjazdu to bedzie edit :)

Azra - ratowanie zycia to sama przyjemnosc :)
MCP \o/

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:12   

nie bedzie zadnych podziekowan, pozdrowien ani wlazenia w tylek. bo nie wolno. poza tym jestem hetero. niech jednak zacytuje slynny pisk Mandaryny: "JESTESCIE ZAJEBISCIIIIIIIIIIII!!!!!!!".

kto nie slyszal, niech zaluje. a kto nie byl na zlocie, ten niech tez zaluje.

:rotfl2:

do zobaczenia na nastepnej czerwono-czarnej imprezie!

MCP \o/

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:17   

Ja może też nie bede sie pucowal, bo nie wolno...

Napisze tylko, że co roku impreza jest lepsza pod kazdym wzgledem organizacyjnie, personalnie itd. az strach pomyslec co bedzie w kolejnych latach :ok:

pozdrawiam jeszcze raz zlotowiczow i do zobaczenia miejmy nadzieje juz wkrotce:)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 13:43   

MCP \o/
Zlot kapitalny, szczególne podziękowania dla organizatorów Kuby i Kiepury za perfekcyjne zoorganizowanie zjazdu(zwłaszcza za miejsce zjazdu, bliżej mnie sie nie dało:) ) oraz kolegi Maniego za złoty trunek który przywiózł ze sobą;)
Oprawa przed-meczowa myślę że mogła sie podobać;) Meczyk Milanu super(choć prawie nic nie widziałem:P),melanże do rana dawały rade;) ( i rozkminki typu któredy kura wydaje na świat jajko:) ) Szkoda że doping był taki słabiutki na meczu, ludzie uczcie sie piosenek!;)
Turniej piłkarski ciekawy, gry w terenie w roli obserwatora z piwem ( pozdro pablo! ) też dawały radę;) Grill klasa,kiełbaski z grilla super-klasa;)
Pobliska gospoda chyba pobiła rekord sprzedaży frytek w weekend:P hehe
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zjazdu, fajnie że chciało Wam sie przyjechać do Sulejowa. Oby na następnych zlotach było nas jeszcze więcej;)

czekam na fotki ukazujące nasze mini-racowisko:))
wrzućcie foty jeśli to sfotografowaliście bo chciałem zobaczyć jak to wyszło;)

aha- kapi, dzięki za transport do domu;) nie musiałem sie tłuc pociągami setki kilometrów :rotfl:
no i podziękowania dla psów, dla "Alexa" , "świnio-jamnika" i ich zioma, za to że umilali nam pobyt, hehehe!;)
post dedykuje użytkownikowi "pionka" :)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

czado81 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 14:04   

Dziękuję Wam wszystkim za świetną zabawę!!! Nie będę wymieniał poszczególnych osób, żeby kogoś przypadkiem nie pominąć ;) Mam nadzieję, że szybko będzie okazja do ponownego spotkania :)

Poniżej linki do moich zdjęć:

http://picasaweb.google.p...key=0uW9q6pIDLU - zdjęcia z piątku po przyjeździe i z niedzieli przed odjazdem :)
http://picasaweb.google.p...key=K4IHSuXwoIE - fotki z oglądania meczu (krzysiekACM jest tu coś specjalnie dla Ciebie ;) )
http://picasaweb.google.p...key=PIV2QOlg2ak - świętowanie zwycięstwa
http://picasaweb.google.p...key=nF2wzmrxe1U - turniej piłkarski (niestety fotki tylko z dwóch spotkań, ale zawsze coś)

Czy ma ktoś jakieś zdjęcia z gry terenowej? Widziałem, że robiła zdjęcia jakaś dziewczyna od organizatorów. Czy ktoś wie, czy jest jakaś szansa wyciągnąć od nich te zdjęcia?

Pozdrawiam!

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 14:47   

Dzięki wszystkim za świetną zabawę, w szczególności Kubie i Kiepurze za zorganizowanie zlotu, Maniemu za nektar Bogów, mojej zwycięskiej drużynie z gry terenowej (Paolo Maldini!), nikogo innego nie wyszczególniam, żeby nie robić różnic, ale wiadomo, że od razu niesposób z wszystkimi się zapoznać ;-)

Pozdro i mam nadzieję, że do zobaczenia na najbliższym wyjeździe!

MCP \o/

dominika
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 15:13   zdjęcia ze zlotu

czołem ac milanowcy :piwo:

super było was poznać!!! dzieki za fajnie spędzony czas i obficie spożyte %!!!
poniżej link do zdjęć z czerwono-czarnego weekendu:

http://rapidshare.com/fil..._milanowcow.rar

zalapala się nawet policja, która zaszczyciła nas swoja obecnością podczas sobotniego wieczoru :)

pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia

:forzamilan:

dominika

mAkaron 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 15:38   

Dzięki wszystkim za wszystko :P Miło było pokibicować z tak dużą liczbą czerwono czarnych charakterów x) :forzamilan: :partyman:
czado81 - zamieściłem kilka fotek z gry terenowej lecz nie ma ich zbyt dużo =]

Link do zdjęć:
Sulejów 2007

Pzdr. MCP

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 19:44   

ładne mamy kibicki w tym MCP :D heh chyba ze to kobiety kibicow :) ale i tak jest na czym oko zawiesic...niech sie przedstawia panie z linka czado :) szczegolnie 1 linka :D :piwo:

JUZ NIEAKTUALNE :) WSZYSTKO JUZ WIEM :) hehe

maycka 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 22:04   

Niezły czad, jeszcze do dzisiaj miałem kaca :)
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Czemu dopiero w tym roku zapisałem się do MCP???!!!
Wyjazd i organizacja lux. Czekam na kolejne spotkania ;)
Dzięki :piwo:

picia9393 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 16:24   

Witam.mam też pare fotek ze zjazdu i postaram się je udostępnić.Było super race ekstra wyszły Pozdro dla wszystkich :piwo:

baker 
Moderator

Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 15:28   

Ode mnie też podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników ;) zlotu. Fajnie było znów zobaczyć znajomych i poznać nowe osoby.
Link do zdjęć: Sulejów 2007 - 204 zdjęcia / 11 MB . Jeżeli kogoś interesują poszczególne zdjęcia w lepszej jakości, proszę o info na priv.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 15:47   

Ze swojej strony rowniez chcialnym podziekowac za kolejny udany zjazd i kolejne udane spotkanie ze znajomymi i nowymi czlonkami MCP. szczegolne podziekowania dla kiepury i kuby za swietna organizacje oraz dla Mikoza za transport :)
do szybkiego zobaczenia!

goraco pozdrawiam!

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 17:52   

Dzięki wszystkim za miłe słowa, ja ze swojej strony chciałem przeprosić jeżeli komuś coś nie pasowało w zlocie lub czuł jakikolwiek niedosyt (brzydka pogoda, gdzie do diabła było to jezioro, umiejscowienie łóżka do bani etc.) Mysle jednak ze zwyciestwo Milanu jak i tak wspaniałe towarzystwo, te drobne niedociągnięcia nie były takie złe...
Nie będę nikogo wyróżniał w podziękowaniach, bo wszyscy zainteresowani i tak wiedzą ;)

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 12, 2007 11:55   

Tez dam pare fotek od siebie: http://milanista.eu/Sulejow2007.rar Mam nadzieje ze w przyszlym roku tez bede mial okazje zawitac na zlot. Najlepiej przy okazji meczu o Superpuchar Europy z udzialem Milanu ;-) Do zobaczenia na nastepnym zlocie/wyjezdzie. ;-)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi