ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Nie Lis 11, 2007 18:06
VIII Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 22:03   VIII Zjazd Członków Milan Club Polonia

Doroczny wakacyjny Zjazd Członków Milan Club Polonia odbędzie się w weekend 31.08 - 02.09 w jednym z ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych nad jez. sulejowskim w województwie łódzkim. Jednym z punktów Zjazdu będzie wspólne oglądanie spotkania o Superpuchar Europy pomiędzy Milanem a Sevilla.

Szczegółowa oferta i program Zjazdu ogłoszony zostanie w najbliższych tygodniach. Powyższy komunikat ma pozwolić zainteresowanym osobom na zarezerwowanie wolnego czasu we wskazanym terminie.

W imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia brać udział mogą tylko i wyłącznie członkowie fan klubu mający opłaconą składkę członkowską na dany sezon. Termin wpłaty składki na sezon 2007/08 upływa w dniu jutrzejszym.
Ostatnio zmieniony przez dezali Czw Wrz 13, 2007 10:49, w całości zmieniany 1 raz  

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 07:43   

Zapraszam wszystkich członków Milan Club Polonia do udziału w letnim Zjeździe Członków. Impreza odbędzie się w weekend 31.08 – 02.09 nad Zalewem Sulejowskim. W ramach Zjazdu przygotowaliśmy szereg atrakcji, w tym wspólne oglądanie spotkania Milan - Sevilla, którego stawką będzie Superpuchar Europy, tradycyjny turniej piłkarski fanów Milanu, profesjonalnie zorganizowane gry terenowe, a także wieczorne ognisko. Zjazd zamknie niedzielne Zebranie Członków.

Szczegółowy plan Zjazdu znaleźć możecie w tym miejscu. Koszt uczestnictwa w Zjeździe, bez względu na dzień przybycia, wynosi 99 PLN. Cena obejmuje dwa noclegi, udział we wszystkich imprezach przewidzianych w programie Zjazdu oraz ubezpieczenie NNW.

Płatność za Zjazd powinna zostać dokonana w nieprzekraczalnym terminie 10 sierpnia (decyduje data zaksięgowania płatności na rachunku MCP) na poniższy rachunek bankowy:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę:
- w przypadku członków z dłuższym stażem, którzy posiadają legitymację członkowską: ”Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, Sulejów”, np. Jan Nowak, MCP 000, Sulejów;
- w przypadku nowych członków, którzy nie otrzymali jeszcze legitymacji członkowskiej zamiast nr legitymacji wskazany winien być nr zgłoszeniowy otrzymany w momencie wypełniania formularza zgłoszeniowego do MCP.

Osoby, które planują przybycie na Zjazd dopiero w sobotę powinny dodatkowo w tytule przelewu umieścić słowo „sobota”, tj. Jan Nowak, MCP 000, Sulejów, sobota.

Przypominam, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia uczestniczyć mogą jedynie członkowie fan klubu mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 08:46   

Po wielu staraniach udało nam się wszystko dopiąć. Jest jednak jedna rzecz o której na oficialnej nie ma słowa, a warta jest przytoczenia. Kolega mani, który mimo że nie udziala się może zbytnio na forum, znany jest chyba uczestnikom dwóch poprzednich zlotów, pracuje w firmie Carlsberg. Dzięki Jego inicjatywie, udało się pozyskać na zlot 720 puszek Harnasia, który dostępny będzie dla uczestników zlotu. Dziękuję Maćkowi za ten gest i Jego starania!! :piwo:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 08:54   

No to zapowiada sie nieeeeeeeeeeezła impreza (mowa oczywiscie o grze w piłke i zabawach w terenie a nie o okropnym piwsku!)

p.s 720 + wyrgane z konkursu harnasia :rotfl2: :diavolo:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 09:37   

Długo oczekiwana informacja w końcu się pojawiła ;-)
Ze swojej strony, bardzo się cieszę, że zlot przyjął taką formułę. Uważam, że przy rozrastającej się liczbie członków organizacja w dużym mieście jak Kraków stawała się coraz trudniejsza z logistycznego punktu widzenia.

Brakuje mi jednej informacji w komunikacie na stronie głównej. Czy to, że nie mówi się nic o ograniczeniach miejsc oznacza, że tych ograniczeń nie ma? ;-) To myślę dość istotne z punktu widzenia strategii wpłat (bo jeżeli nie ma ograniczeń, to przelew ustawię na ostatnią chwilę ;p).

Ja ze swojej strony zgłaszam możliwość zabrania max 3 osób samochodem z Poznania. Max 3 bo na tylnej kanapie więcej się nie zmieści :p. Z Poznania zakładam, że wyjadę najpóźniej o 17.00, żeby na 20.00-20.30 być w Sulejowie. Target - zdążyć na mecz :p
Wracać będę pewno w niedzielę po 13.00. Chętnych do zabrania się ze mną i moją żoną proszę o priv. Decyduje kolejność wpłat :lol2:

Cytat:
w firmie Carlsberg. Dzięki Jego inicjatywie, udało się pozyskać na zlot 720 (słownie siedemset dwadzieścia) puszek Harnasia

Hm Carlsberg sponsorem Milanu? ;-) A co na to Liverpool?

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 15:37   

Sluszna uwaga droc. Nie narzucamy zadnych limitow miejsc / liczby uczestnikow. Mamy zarezerwowana okreslona liczbe miejsc noclegowych. Dokonana rezerwacja zaklada wzrost liczby uczestnikow w porownaniu z latami poprzednimi. W przypadku, gdyby zainteresowanie było wieksze od zalozonego, dolozymy wszelkich staran, by zorganizowac dodatkowe miejsca noclegowe na terenie osrodka Victoria, bądź ktoregos z osrodkow zlokalizowanych po sasiedzku.

Majac powyzsze na uwadze wolalbym uniknac sytuacji, iż wiekszosc osob zwleka z dokonaniem wplat do ostatniej chwili. Im szybciej będziemy mieli swiadomosc poziomu zainteresowania i dostrzezemy koniecznosc dokonania dodatkowej rezerwacji, tym wieksze będą szanse na to, iż uda się nam zorganizowac ewentualne dodatkowe miejsca. Nie zmienia to faktu, iż każdy zainteresowany uczestnictwem w zjezdzie ma prawo dokonac wplaty w odpowiadajacym mu terminie, nie pozniej jednak, niż do 10 sierpnia.

Ciesze się również z Twojej inicjatywy zaproszenia do wspolnej jazdy osob niezmotoryzowanych. Miałem o to zaapelowac. Majac na uwadze fakt, iż osrodek zlokalizowany jest ‘w terenie’ i dojazd komunikacja publiczna na miejsce zjazdu jest z pewnoscia bardziej karkolomny, niż do Krakowa, chciałbym prosić wszystkie osoby zamierzajace udac się na zjazd samochodem i majace wolne miejsca, o udostepnienie ich (na ustalonych warunkach) innym uczestnikom zjazdu. Zapraszam do zglaszania takich mozliwosci w tym temacie. Szczegoly powinny być uzgadnianie bezposrednio pomiedzy zaitneresowanymi osobami

Jastrząb
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 16:24   

Czy jeżeli jestem nowym członkiem (jeszcze nawet nie dostałem legitymacji), to mogę się zainstalować na zjazd, czy nie bardzo? :mrgreen:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 16:31   

Wyraznie masz napisane w pierwszym poscie dezaliego ze mozesz. Tylko inaczej musisz wpisac w tytule przelewu.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 17:34   

Wszystkie osoby z Gdańska i okolic o których nie wiem, proszę o zgłoszenie się do mnie w celu rezerwacji miejsca w samochodach. Na razie na pewno mamy 1 samochód i 2 w organizacji. A potwierdzonych mam 6 osób i 2 niepewne więc zgłaszajcie się stosunkowo szybko to będziemy mieli czas na zorganizowanie 3 bryki. W tym roku Trójmiasto będzie jedną z potęg!! ;)
Droc nie kitruj tak kasy bo i tak procent od tej stówy (w Waszym przypadku dwóch) nie będzie chyba tak dobry, bo banki ostatnio strasznie skąpią ;) Więc wpłacaj szybko i do zobaczenia :piwo:

EDIT: Goździkowa przypomina, że busy do Sulejowa odjeżdżają z dworca w Piotrkowie co 15 minut, a ośrodek jest 200 metrów od przystanku więc nie jest tak źle z komunikacją...

Mates 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 18:33   

ja takze jestem nowym czlonkiem MCP ale juz teraz moge zapewnic ze przyjade na zjazd. juz sie nie moge doczekac :piwo:

moze za wczesnie na takie pytania ale czy pojedzie ktos pociagiem z tychow badz katowic?bo ja raczej stamtad bede jechac a zawsze razniej jechac z kims niz samemu:)

konradt 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 19:11   

Mates napisał/a:

moze za wczesnie na takie pytania ale czy pojedzie ktos pociagiem z tychow badz katowic?bo ja raczej stamtad bede jechac a zawsze razniej jechac z kims niz samemu:)

ja pewnie bede jechal z Katowic albo pociagiem albo PKSem tyko najpierw musze wplacic kase... trohe to glupi zabrzmi ale chyba jestem w MCP ze 2 lata a jeszcze na zjezdzie nie bylem :/

sawczen 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 20:09   

no to przelew poszedł ;-)
Kuba masz rację, trójmiasto zmiażdży zlot ;P
pierwszy raz... mam nadzieje, ze bedzie pozytywny ;)
forza

pablo_ACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 20:26   

Hehe ja tez sie wybieram i nie ma innej opcji :ok:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 18, 2007 15:18   

Ja także mam zamiar zawitać na tegorocznym zlocie :piwo:
tak na 99%
trzeba spróbować harnasia ;) bo jkaoś do tej pory sie nie skusiłem, wole jego zielonego brata :P

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 18, 2007 18:57   

jesli nie bedzie Ci smakowal to daj mi znac... ;-)

MCP, andiamo!!! :D

Mani
Milanista

Wysłany: Śro Lip 18, 2007 20:22   

Jestem pewien, że Harnaś będzie Wam smakował!!!

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 07:41   

kuba1899 napisał/a:
Dzięki Jego inicjatywie, udało się pozyskać na zlot 720 puszek Harnasia, który dostępny będzie dla uczestników zlotu

a myślałem że MCP propaguje wychowanie młodzieży w trzeźwości.....skandal! :P
a tak serio, to liczba szokująca:) 720 :wow:
na stronie głównej napisano:
Cytat:
Natomiast osoby wybierające się PKS-em lub koleją, powinny z dworca PKP w Piotrkowie Trybunalskim udać się na drugą stronę ulicy, na dworzec PKS (ok. 50 m), z którego każdym autobusem do Sulejowa dostaną się do ośrodka (przystanek PKS Sulejów znajduje się ok. 300 m od ośrodka).

Dworzec PKS i PKP są naprzeciwko siebie. Dzielą je tylko 2 pasy ruchu, pomiędzy którymi jest parking dla samochodów. Zamiast korzystać z autobusów PKS-u w dojeździe do Sulejowa, ja proponuje korzystanie z Busów które stoją zaraz po wyjściu z dworca PKP na prawo. Stoją one zazwyczaj przed przystankiem komunikacji miejskiej. Busy do Sulejowa odjeżdżają mniej więcej co 15 minut, koszt przejazdu z Piotrkowa do Sulejowa to 2,50 zł.
Osoby które przyjadą pociągiem, powinny po wyjściu na ulice kierować się w prawą stronę i szukać busa z tabliczką "Sulejów";) A osoby które przyjadą PKS-em do Piotrkowa powinny udać się na drugą stronę ulicy ( gdzie dworzec PKP ) i skierować w lewo gdzie zobaczą stojące busy.
Oczywiście PKS-em też można jechać do Sulejowa;)
pozdr.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 19:08   

liczymy że będzie koło 60 uczestników, wychodzi po 12 piw, podzielić na 3 dni = 4 piwa dziennie... już nie przesadzajmy że to jakiś straszny nadmiar jest...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 19:39   

Odliczyc kobiety ktore nie pija tak duzo + to ze w niedziele kierowcy nie pija = mniam mniam :diavolo:

Mani
Milanista

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 20:32   

...ale żeście się napalili na tego Harnasia. hehe. :forzamilan:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 20:33   

Wydaje mi sie że teraz to bez harnasia lepiej sie nie pojawiaj na zjezdzie :] :diavolo:

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 20:45   

Mates, konradt, jeżeli rzeczywiście będziecie jechać pociągiem z Katowic, to mógłbym do Was dołączyć w Myszkowie. Przy czym jeżeli chodzi o mnie to na razie nie wiem jeszcze na 100% czy pojadę na Zjazd. Też jestem nowy w MCP i nie chciałbym być członkiem tylko "na papierze".
krzysiekACM, wytłumaczył łopatologicznie jak szukać transportu w Piotrkowie do Sulejowa więc nie powinno być problemu więc podróż pociągiem to nie jest zły pomysł.

No chyba że ujawni się ktoś z Częstochowy, bądź jej okolic(południowych) kto jedzie na Zjazd samochodem i ma wolne miejsce...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 20:50   

ze Slaska tradycyjnie wyruszy z pewnoscia niemala grupa, wiec jesli tylko sie dogracie to mozecie miec juz calkiem sympatyczna podroz.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 14:19   

Bubu napisał/a:
Odliczyc kobiety...

no co Ty!?! :P

Bubu napisał/a:
ktore nie pija tak duzo...

pewny jesteś? :P

Bubu napisał/a:
+ to ze w niedziele kierowcy nie pija

a co jeśli tym kierowcom z tego (ewentualnego) przydziału zabraknie już na sobote? :P

Bubu napisał/a:
= mniam mniam :diavolo:

:piwo:
;)

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 17:36   

Wlasnie dokonalem wplaty na poczcie i zapewne ta informacja najbardziej ucieszy Kube1899 i Kiepure :P

Teraz mam pytanie. Jezeli ktos z Was jechalby z Krakowa na zlot w godzinach popoludniowych, moglbym sie przylaczyc? Wiem, ze do zlotu jest jeszcze kawał czasu, ale akurat wtedy wypada mi ostatni dzien praktyk, wiec poki co moge zapomniec o porannym wyjezdzie z Rzeszowa.

pzdr

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi