ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andriy Shevchenko

Czy Sheva powróci do Milanu?
Tak
35%
 35%  [ 46 ]
Nie
64%
 64%  [ 85 ]
Głosowań: 131
Wszystkich Głosów: 131

Autor Wiadomość
Marco7 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:16   

Dziennikarz pyta m.in. Szewę o zainteresowanie innych klubów, o oferty Newcastle, Milanu, MU. On odpowiada, ze nie zwraca na to uwagi, stara się skupić na rozwoju w Dynamie, które bylo w ćwierćfinale PE, więc tu też jego zdaniem są perspektywy. Stwierdza, że w Dynamie gra od dziecka i to ono uczyniło go Szewczenką jakim jest teraz.
Dziennikarz pyta o MŚ : na przestrzeni półtora tygodnia Dynamo awansowało do ósemki najlepszych klubów Europy, ale Ukraina odpadła w eliminacjach do MŚ. Co dla niego bylo ważniejsze. Szewczenko mówi, że MŚ, bo to święto futbolu.
Dalej idą pytania o osobowość i życie rodzinne. Szewa mówi, że nie należy do domatorów, lubi spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Stara się zawsze znaleźć dla nich czas, żeby nikt nie pomyślał, ze zadziera nosa, bo byłoby mu przykro, gdyby ktoś tak go odbierał.

Dalej dziennikarz pyta o współpracę z Łobanowski, który trenuje Szewczenko od roku. Szewczenko mówi, że u Łobanowskiego wszystko jest nastawione na osiągnięcie określonego rezultatu, wyznaczonego celu.Każdy trening, każda indywidualna rozmowa jest nastawiona na osiągnięcie sukcesu. Łobanowski zwraca uwagę, żeby nikomu nie przyszło na myśl, że cokolwiek do tej pory osiągnął, bo tak naprawdę na razie nie osiągnęli jeszcze niczego.

To tak w skrócie, bo jakbym każde zdanie tłumaczył to trochę by tego wyszło ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 20:16   

Marco7 napisał/a:
To tak w skrócie, bo jakbym każde zdanie tłumaczył to trochę by tego wyszło

Spokojnie mamy czas, nigdzie nie wychodzimy i nie spieszy się nam :P .

123 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2012 06:38   

tak, tak
też bym z checia poczytał :) ))

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2012 15:50   

http://eurosport.onet.pl/...,wiadomosc.html

Szewczenko dostał propozycję objęcia kadry Ukrainy! Jakoś nie potrafie sobie wyobrazić Szewczenki w roli szkoleniowca... Tak czy siak, gdyby mu wyszło to..... miałby szanse zasiąść na ławce trenerskiej Milanu ;) Nie mam nic przeciwko ;)

Rafal110 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2012 16:44   

Kto wie może za parę lat doczekamy się ciekawego duetu trenerskiego w Milanie czyli Sheva i Pippo :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2012 19:25   

Rafal110, Rui Costa byłby dyrektorem sportowym, a Kaka nowym Judaszem ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 12, 2012 19:30   

Rui Costa już jest dyrektorem sportowym w Benfice :P
#10 Rui Costa per sempre!

Rafal110 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 14, 2012 14:30   

A jak już o byłych Milanistach w zarządzie to najbardziej odczuwam brak Maldiniego... Przydałby się nam ktoś taki :)

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 19, 2012 16:43   

A Szewa odrzucił propozycje objęcia posady selekcjonera :)

'- Rozważałem przejęcie drużyny narodowej, ale na teraz byłby to nieco zbyt pochopny ruch. Jest zbyt wcześnie. Mam nadzieję, że związek i kibice zrozumieją moją decyzję - przyznał Szewczenko.'

źródło: futbolnet.pl

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 12, 2013 18:09   

http://seriea.pl/index.ph...&artykul=243756

A więc Sheva woli futbol od polityki. ;)

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

ziemo86 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 06, 2013 07:51   

Wczoraj napisałem pierwszy odcinek cyklu artykułów o byłej gwieździe Milanu. Myślę, że wyszło fajnie:

Andrij Szewczenko - ukraiński fenomen cz. I
Ostatnio zmieniony przez ziemo86 Wto Sie 06, 2013 08:27, w całości zmieniany 2 razy  

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 06, 2013 07:56   

ziemo86 napisał/a:
Wczoraj trafiłem na.....

autor: Ziemowit Ochapski

na przyszłość wymyśl sobie jakiś "inny" nick na kolejnym forum, bo to z lekka żałośnie wychodzi...

ziemo86 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 06, 2013 08:18   

Pamato napisał/a:
ziemo86 napisał/a:
Wczoraj trafiłem na.....

autor: Ziemowit Ochapski

na przyszłość wymyśl sobie jakiś "inny" nick na kolejnym forum, bo to z lekka żałośnie wychodzi...

Kolejnego forum nie potrzebuję, innego nicka również. Artykuł moim zdaniem wyszedł fajny, a temat chyba odpowiedni, żeby się nim podzielić. Naprawdę trzeba szukać problemów?

Kzr 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 06, 2013 08:20   

Ściemnianie że "trafiłeś" zamiast wyraźnie powiedzieć że to Ty napisałeś jednak zostawia niesmak na tyle, żeby to skomentować. Nie rozumiem tego zachowania, wstydzisz się własnej pracy?

ziemo86 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 06, 2013 08:30   

Kzr napisał/a:
Ściemnianie że "trafiłeś" zamiast wyraźnie powiedzieć że to Ty napisałeś jednak zostawia niesmak na tyle, żeby to skomentować. Nie rozumiem tego zachowania, wstydzisz się własnej pracy?

Ok, jeśli to naprawdę takie istotne, to edytowałem swoją wiadomość. I nie wstydzę się swojej pracy. Przepraszam za zamieszanie.

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 19, 2015 20:35   

Sheva zdobył dzisiaj licencję trenerską UEFA Pro. Teraz zostało mu tylko czekać na telefon od pana :galliani: .

:P :P :P

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 20, 2015 08:23   

No i fajnie, zawsze lubiłem Szewę. Niech chłop nabiera doświadczenia w niższych ligach, a później kto wie? Wielu dobrych piłkarzy było później znakomitymi trenerami, patrz Carletto. Tylko niech nie ciśnie się do Milanu bo skończy jak Pippo i Seed...

http://paweuu.wordpress.com

mtszknp
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 19:25   

To był genialny napastnik! A ile dał nam radości! Straszny miałem do niego żal jak odchodził w 2006 roku do Chelsea, ale po latach z Szewą mam związane tylko dobre wspomnienia. Jestem ogromnie ciekaw jak potoczy się jego trenerska kariera w reprezentacji Ukrainy i czy kiedykolwiek mógłby zostać trenerem Milanu? Nie miałbym nic przeciwko, by Andrij stał się naszym "Zidanem" ale to chyba czysta fantastyka. Pomijając niewiadomy potencjał przyszłej drużyny to po pierwsze żyłka trenerska pewnie nie ta, a po drugie kto miałby go zatrudnić skoro w Milanie nie ma już Silvio i :galliani: ?

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 10, 2017 14:40   

Andrij Szewczenko był idolem mojego dzieciństwa. Jeden z najlepszych napastników w historii Milanu, Serie A i Ligi Mistrzów. Ktoś taki jest nam dziś potrzebny, bo Bacca przy Ukraińcu to dziecko we mgle...

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 10, 2017 15:32   

Chłopie czy ty wykopałeś wątek po to, żeby sobie podyskutować sam ze sobą? Widzę, że faktycznie, szybko będziesz tu gwiazdą.
lì a casa il cuore sentirà!

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 10, 2017 18:55   

Majkel, Andrija zostawiam już w spokoju. Po prostu tęsknię za czasami, kiedy strzelał dla nas ważne bramki :ok:

Odpowiedz do tematu