ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andriy Shevchenko

Czy Sheva powróci do Milanu?
Tak
35%
 35%  [ 46 ]
Nie
64%
 64%  [ 85 ]
Głosowań: 131
Wszystkich Głosów: 131

Autor Wiadomość
red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 14:22   

przy maldinim to, raczej kazdy blednie... no ewentualnie tottiego, del piero mozna by postawic (oczywiscie kazdy w swoim klubie) ;)

ale weah :rotfl2: zastanow sie co piszesz, bo chyba okolicznosci odejscia przyslaniaja ci wartosc pilkarza i wklad w wyniki klubu!!

btw. "jurek" to akurat pierwsza piatka moich ulubionych pilkarzy :)

marz 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 14:22   

zgadzam sie...
...ale w perspektywie nie sprowadzenia na san siro klasowego napastnika, wolalbym by wrocil andriy:/ a jesli mialby byc to drogba lub kanoute, stanowcze NIE dla ukrainca

pozdrawiam

red dragon
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 14:25   

dokladnie marz!! ja rowniez rozpatruje powrot krola tylko i wylacznie pod takim wzgledem, ale jak widac coniektorzy, wciaz sie ludza na jakies drogby i benzemy :wall2: albo niechca shevy, bo...
bo NIE

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 19:28   

red dragon napisał/a:
jak widac coniektorzy, wciaz sie ludza na jakies drogby i benzemy

A najbardziej Braida, który spotkał się z Drogbą we Włoszech dzień po odpadnięciu Milanu z Champions League, nieprawdaż?
red dragon napisał/a:
albo niechca shevy, bo...

Temat był chyba wałkowany milion razy. Chcesz kogoś, kto Cię zdradził widzieć znowu w swoich szeregach? Dla mnie Milan to coś więcej niż zbieranina przypadkowych facetów kopiących piłkę. Milan to legenda, historia, specyfika klubu, tradycja.

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 19:59   

maslok napisał/a:
Chcesz kogoś, kto Cię zdradził widzieć znowu w swoich szeregach?

Sheva Cię zdradził? oO Jak ?

W/w przez Ciebie 'legendę i historię', w dużej mierze Andriy współtworzył. Trochę szacunku, bo zarzut zdrady to poważna kwestia, duże słowo - za duże, zwłaszcza jeżeli nie zna się wszystkich czynników wpłwających na ówczesną decyzję Shevchenki, bazując jedynie na informacjach podawanych w prasie, bądź suchych, oficjalnych komunikatach.

Co do owego 'niesławnego' całowania emblematu Chelsey - nikt nie wpadł na to, że mógłby to być odruch, spowodowany impulsem, euforią radości po strzelonej bramce? Widzę, że co poniektórym bardzo łatwo przypisuje się innym osobom wyssane z palca emocje/przesłanki, które wg ich opinii musieli czuć/ktorymi się kierowali, w danej chwili. Czy to zdrada dla peniędzy, czy pantoflarski postępek, a może coś zupełnie innego - nikt prócz samego zainteresowanego nie wie jak to do końca było, ale jak widać, niektórym starczy to do wydawania wyroków. Zanim ktoś znowu napisze o zdradzie, powinien 100x się zastanowić, bo to pachnie sprowadzaniem tematu do kibolskiego toku myślenia, w którym to piłkarz jest własnością barw i klubu, nie ma prawa zmienić zdania i z każdej decyzji musi tłumaczyć się rozzłoszczonej tłuszczy. Natomiast ewentualny brak 'sprawozdania' ze swoich czynów, spotyka się jednoznacznie z raptowną amnezją niektórych kibiców, z których to głow wyparowują wszystkie zasługi konkretnego zawodnika, którzy zdają się być ślepi na klasę i kunszt piłkarski, kierując się jedynie ślepą mantrą "zdrady".

MOLU 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 21:19   

No chyba wielce prawdopodobne,że Sheva wróci...
http://www.sportowefakty....&news_id=251020
Może nie bedzie kluczowym zawodnikiem,ale myśle ze sie przyda...

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 15:27   

Kupiliśmy go za 25mln$. Sprzedaliśmy za 45mln$. Teraz jego cena to podobno 10mln$. Jak jego transfer powrotny dojdzie do skutku, to się okaże, że wydoiliśmy Chelsea lepiej, niż Real wydoił nas przy transferach Ronaldo, a szczególnie Redondo :P .
Jestem za transferem Szewczenki, ale zarząd musi pamiętać, że on nie może być lekarstwem na całe problemy z atakiem. Widziałbym go jako tego drugiego napastnika pod względem klasy sportowej, jakiego powinniśmy ściągnąć. Życzę mu jak najlepiej, ale jednocześnie mam obawy czy Andrij będzie w stanie wrócić do swojej dawnej dyspozycji jaką prezentował w Milanie, a takiego napastnika nam właśnie potrzeba.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 16:02   

STARY TIROWIEC, fakt, ze to nie moje pieniądze, ale moim zdaniem Milan został ''wydojony'' z około 50 goli (2 sezony Ukraińca) + kasa za Oliveire.
Dupa nie interes.

mms 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 16:42   

zgadzam sie z przedmowca. Pamietacie jakiego to mielismy kupic doskonalego napastnika, ktory automatycznie zmniejszy do zera zal kibicow po odejsciu Ukrainca.
Skonczylo sie jak skonczylo.

Z jednej strony, wielu popelnia blad i czesto dostaje druga szanse, z drugiej strony jednak ciezko darowac zwykla..... (wstawcie co uznacie za odpowiednie).

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 16:53   

w przypadku powrotu Shevy finansowo Milan na pewno na nim zarobil i to tyle ze ze spokojem mogliby w pakiecie od Chelsea dostac Drogbe jeszcze :P sportowo nikt nie wie jakby bylo, byc moze w Milanie Sheva tez by nie gral dobrze, tego nigdy nie mozna byc pewnym ;) i fakt ze wroci nie oznacza ze ponownie zacznie grac na wysokim poziomie ale za to wzrosnie konkurencja w ataku przez co Gila strzeli 2 razy wiecej goli (jesli zostanie) wiec jakies plusy sa :P

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 17:07   

naprawde uwazasz, ze Gila z powodu dodatkowego stresu w postaci wiekszej konkurencji w ataku zacznie strzelac wiecej goli? (zakladajac arcypesymistycznie, ze ta lamaga jakims cudem zostanie w druzynie). dla mnie to niedorzeczne.

a powrotu Shevy nie chce.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 17:42   

Szymon_ACM napisał/a:
W/w przez Ciebie 'legendę i historię', w dużej mierze Andriy współtworzył. Trochę szacunku, bo zarzut zdrady to poważna kwestia, duże słowo - za duże, zwłaszcza jeżeli nie zna się wszystkich czynników wpłwających na ówczesną decyzję Shevchenki, bazując jedynie na informacjach podawanych w prasie, bądź suchych, oficjalnych komunikatach.

Skoro on nie ma szacunku dla swojej pracy w Milanie, to niby czemu ja mam ją mieć? Dobrze wiem, co Shevchenko zrobił w Milanie, lecz to jak zachował się przekreśla w moich oczach jego dokonania. Chciał odejść, rozumiem. Tylko po co było deklarowanie miłości i wierności klubowi z Mediolanu po to, by dzień później podpisać kontrakt z Chelsea Londyn?
Szymon_ACM napisał/a:
Co do owego 'niesławnego' całowania emblematu Chelsey - nikt nie wpadł na to, że mógłby to być odruch, spowodowany impulsem, euforią radości po strzelonej bramce?

Deklarowanie miłości do Milanu w przeddzień podpisania kontraktu to też był "odruch spowodowany impulsem"?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 19:45   

konrad_acm napisał/a:
STARY TIROWIEC, fakt, ze to nie moje pieniądze, ale moim zdaniem Milan został ''wydojony'' z około 50 goli (2 sezony Ukraińca) + kasa za Oliveire.
Dupa nie interes.

Napisałem to z lekka ironią, przymrużeniem oka, ale niestety na forum nie zawsze da się napisać/odczytać takie rzeczy :wink: .
Gdyby zamiast Oliveiry przybył ktoś inny,kto znakomicie wkomponowałby się do zespołu, to dzisiaj może nie byłoby nawet temetu Ukraińca a wszyscy uznaliby jego odejście za interes życia Milanu i nikt by za nim nie tęsknił. A tak jemu brakuje Milanu, a Milanowi brakuje Szewy.
bajer napisał/a:
sportowo nikt nie wie jakby bylo, byc moze w Milanie Sheva tez by nie gral dobrze, tego nigdy nie mozna byc pewnym

Również to zauważyłem, że Szewa z końca pobytu w Milanie, to nie był ten Szewa, co na poczatku pobytu. Jakby brakowało mu już motywacji :hmm: ?
stan napisał/a:
naprawde uwazasz, ze Gila z powodu dodatkowego stresu w postaci wiekszej konkurencji w ataku zacznie strzelac wiecej goli?

Jak miał Pato wejść do składu, to nagle Gila zaczął jakoś strzelać, jak z kolei odszedł mu konkurent (Ronaldo), to znowu pudłuje. Nic tak nie wpływa na motywację, jak zwiększenie konkurencji.

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 19:51   

Maslok, to bardzo ciekawe, że orientujesz się w sprawie na tyle, żeby wydawać wyroki n/t zdrady. Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenie i żadne produkowanie się (czy z mojej, czy z Twojej strony) tego nie zmieni.

Osobiście chcę powrotu Shevy i bardzo cieszą mnie pogłoski na ten temat.

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 20:13   

Drogi Szymonie, bardzo zręcznie unikasz odpowiedzi na wysunięte przeze mnie argumenty. Zgodny z Tobą jestem co do tego, iż dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie przekonasz mnie do Shevchenki, ja Ciebie pewnie także. Pozostaje mi życzyć dużo zdrowia i pozdrowić.

Pozdrawiam zatem.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Mar 13, 2008 10:58   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Gdyby zamiast Oliveiry przybył ktoś inny,kto znakomicie wkomponowałby się do zespołu, to dzisiaj może nie byłoby nawet temetu Ukraińca a wszyscy uznaliby jego odejście za interes życia Milanu i nikt by za nim nie tęsknił.

Dokładnie tak było w przypadku Juventusu i sprzedaży Zidane'a.
Za te pieniądze przyszedł Buffon, przyszedł Nedved... dziś niech tylko ktoś napisze, że sprzedaż Francuza to był błąd a może się spodziewać bardzo szybkiej riposty.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 13, 2008 14:07   

Tylko, że do Juve przyszedł w zamian niewiele gorszy Nedved i dodatkowo najlepszy moim zdaniem bramkarz świata. A Milan po stracie Szewy do dziś nie potrafi odbudować swojego ataku.

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 13, 2008 17:14   

stan napisał/a:
naprawde uwazasz, ze Gila z powodu dodatkowego stresu w postaci wiekszej konkurencji w ataku zacznie strzelac wiecej goli? (zakladajac arcypesymistycznie, ze ta lamaga jakims cudem zostanie w druzynie). dla mnie to niedorzeczne.
tak zakladam bo zawsze sie potwierdzalo, byla konkurencja Gila strzelal, nie ma konkurencji, nie strzela ;) a w tej chwili w ogole nie gra wiec nie ma jak tego dokonac ;)
maslok napisał/a:
Deklarowanie miłości do Milanu w przeddzień podpisania kontraktu to też był "odruch spowodowany impulsem"?
to jest po prostu tradycja zeby zaskarbic serca fanow nowego klubu ;) o milosci do klubu mozna powiedziec tylko w przypadku ludzi ktorzy poswiecaja mu cale zycie czyli obecnie Totti, Maldini, Casillas czy Raul ;) reszta mowiac o tym ze kocha swoj klub robi to troche pod publiczke, podobnie musialo byc z Sheva, gdyby kochal Milan to by nie odszedl nawet gdyby zona mu kazala ;) a Chelsei juz nie kocha bo w rezerwach wyladowal ;)
STARY TIROWIEC napisał/a:
A Milan po stracie Szewy do dziś nie potrafi odbudować swojego ataku.
mamy Pato, wydaje mi sie ze w nim mozna upatrywac nadziei ze bedzie jeszcze lepszy od Shevy ;) ale trzeba przyznac ze Zidane za Nedveda i Buffona w Juve to byl zloty interes szkoda ze naszym tak sie nie udalo ;)

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 14, 2008 13:32   

Sheva niech sobie wraca, ale jako 4 napastnik(bo jego obecna forma tak go ustawia w hierarchii). Powrót Shevy jako ten "wielki transfer" to byłaby jeszcze większa parodia niż jego odejście.

Jeżeli udałoby nam się natomiast ściągnąć kogoś z obecnej czołówki(Drogba) i w dodatku Boriello by wrócił z wypożyczenia, to Shevchenko jest nam zwyczajnie niepotrzebny.
Nie widzę w jego przypadku sensu organizowania "akcji charytatywnej", bo sposób odejścia tego piłkarza(w momencie gdy był Milanowi niezbędny) raczej zamknął mu drogę powrotu z czystej sympatii, bez argumentu w postaci formy sportowej.

Sheve owszem, miło wspominać, darzyć sentymentem, być wdzięcznym za te 7 lat...ale nie litować się nad nim "bo mu w Chelsea nie wyszło". Nikt go na siłę nie sprzedawał, sam dokonał takiego wyboru. Za błędy się płaci niestety... :diavolo:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Grey07 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 15:05   

Sadze ze Shevchenko bardzo przydałby sie nam...Zna juz bardzo dobrze styl jaki wczesniej prezentowal w Serie A...po jego przyjsciu odrzyla by nasza wiara w sukces...
Przeciez jest on super napastnikiem ale inni patrza na to ze mu w Chelsea zle idzie bo w ogóle Anglia to inny styl gry. Raczej jego zona bardziej chciala byc w Londynie niz boski Szewa...Trzeba dac mu szanse moze pokarze cos nowego?? a jak nie to sa jeszcze inni napastnicy....
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

gibek 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 08:16   Szewa

http://www.allegro.pl/ite...rza_milan_.html
znalazłem to na allegro

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:48   

gibek napisał/a:
http://www.allegro.pl/ite...rza_milan_.html
znalazłem to na allegro

Tylko kto jest w stanie stwierdzic czy to autentyk... straszny gryzmol... ;-P

penio 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 13:24   

Dondamajk napisał/a:
Tylko kto jest w stanie stwierdzic czy to autentyk... straszny gryzmol... ;-P

Dokładnie. Widziałem już nie jeden autograf m.in. Szewy i każdy się od siebie znacznie różni.
gibek zapewne sam wystawił to na allegro :lol2:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 15:02   

Swego czasu byłem na konferencji z panią Otylią, która miała póxniej rozdawać autografy. Skończyło się na tym, że wyciągnęła swoje zdjęcia z torebki, na każdym identyczny podpis.
Słowem: wydrukowane wszystko.
Podobnie pewnie jest z tym autografem, skoro go dostał od klubu. Pewnie po napisaniu listu do nich, co jest dość popularne.

penio 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 15:08   

Venomik napisał/a:
Swego czasu byłem na konferencji z panią Otylią, która miała póxniej rozdawać autografy. Skończyło się na tym, że wyciągnęła swoje zdjęcia z torebki, na każdym identyczny podpis.
Słowem: wydrukowane wszystko.

heh to miałem to samo z Małyszem po zawodach w Zakopanym. Tyle że udało mi się załatwić mimo to autentyczny podpis Adasia, i nie tylko :D

Odpowiedz do tematu