ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andriy Shevchenko

Czy Sheva powróci do Milanu?
Tak
35%
 35%  [ 46 ]
Nie
64%
 64%  [ 85 ]
Głosowań: 131
Wszystkich Głosów: 131

Autor Wiadomość
gibek 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 20:04   

Autograf nie jest nadrukowany (aukcję wystawił kolega wiec wiem). 100% pewności ze jest to autograf orginalny nie ma, ale jest duze prawdopodobieństwo, że jest. (Zdjęcie z autografem przyszło poczta prosto z Milanu, razem był też autograf Costacurty)

mms 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 22:26   

To po co teksty o tym, ze znalazles to na allegro, skoro teraz piszesz o koledze ....

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 15, 2008 12:40   

Pewnie jakiś pan Józek, zatrudniony przez Łysego na pół etatu ma na biurku pełno takich fotek, stojaczek z markerami i wali masowo autografy dla namolnych fanów (7E za godzinę!) ;) .

Zwykle smieszą mnie akcje "sprzedam autograf", gdzie
primo - autentyczności podpisu nijak nie można stwierdzić
secundo - kupienie zdjęcia z autografem, tudzież "zwykłego" podpisu na białej kartce, jest jak dla mnie nieporównywalne ze zdobyciem takiegoż "własnymi siłami".

No ale co kto lubi.

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 31, 2009 11:04   

I co sądzić o wypowiedziach Shevchenki?

Po zakończeniu sezonu planowany jest jego powrót do Londynu. Ancelotti rzadko dawał mu szansę do gry, więc w sumie nie dziwi mnie jego decyzja. Zaletą takiego rozwiązania może być pewien wakat na miejsce napastnika. Zobaczy się jednak co czas przyniesie.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 31, 2009 11:47   

Totalną klapą okazał sie powrót króla ;)
Z jednej strony myśląc o tym odczuwam chorą satysfakcję, masz za swoje zdrajco, ale z drugiej strony jednak jest to na szkodę Milanu, ponieważ Ukrainiec nam nie pomógł no i trochę jest mi go żal bo głupio kończy się jego kariera.
Niewiele brakowało żeby stał się symbolem Milanu. :/

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Mar 31, 2009 14:32   

Będzie przestrogą dla innych - jak jednym krokiem (w kierunku pieniędzy) pod pantoflem żony rozbić w pył karierę, która właśnie była na szczycie.
Dziesięć bramek przez trzy sezony :prayer:

btw: jak przychodził do Milanu to widziałem w nim solidne wzmocnienie Waszej kadry.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 31, 2009 14:37   

konrad_acm napisał/a:
Totalną klapą okazał sie powrót króla
Z jednej strony myśląc o tym odczuwam chorą satysfakcję, masz za swoje zdrajco, ale z drugiej strony jednak jest to na szkodę Milanu, ponieważ Ukrainiec nam nie pomógł no i trochę jest mi go żal bo głupio kończy się jego kariera.
Niewiele brakowało żeby stał się symbolem Milanu.

Mam bardzo identyczne odczucia jak Ty... i w pelni sie pod tym podpisuje... bardzo zaluje, ze Shevcento nie zostal Shevduocento... czy jakos tak (slabo u mnie z wloskim)... nie mniej jednak dla mnie jedna sprawa jest prosta... ZA BLEDY TRZEBA PLACIC... i Sheva zaplacil, a ze glupi chlopak nie jest, to chyba sam ma doskonala swiadomosc, ze odejscie za kasa/zona (nie oceniam- takze niepotrzebne skreslic) z Milanu, bylo jednym z jego wiekszych zyciowych bledow, a napewno najwiekszym w karierze...

MOLU 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 18:27   

Jak dla mnie to szkoda,że powrót do Milanu mu się nie udał. Liczyłem ,że się odbuduje po dwóch słabych sezonach w Chelsea i znowu bedzie przynosił radość kibicom na San Siro.
Niestety ,teraz wróci do Londynu i pewnie go gdzieś wypożyczą do słabszego klubu bo kto będzie chciał zawodnika,który praktycznie przez trzy sezony nic nie pokazuje.

markopolis25 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 20:35   

Ma to na co zasłużył,wybrał kasę i zapłacił za to wysoką cenę,był wielki a teraz jest cieniem samego siebie-dobrze mu za to! :wall2: nie tylko polak mądry po szkodzie

Bubu 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 00:12   

Te gadki o $ sa troche takie naciagane... Ze wybral kase ze to ze tamto... Przeciez on nie przeszedl z Izolatora Boguchwała do Chelsea tylko z MILANU w ktorym zarabial na tyle ze mogl sobie pozwolic na praktycznie wszystko...
Logicznie rozumujac cos innego musialo zawazyc... No chyba ze te 5-10 mln euro w ta czy w tamta strone na tym poziomie robi roznice...

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 01:44   

Prawda jest taka , że wszyscy uzalacie sie nad nim , ze zrobil zle , wybrał to i tamto i niech za to płaci. A skąd wiecie czy Sheva zaluje swojej przeprowadzki do Chelsea? Skoro już odkładamy te tłumaczenia rodzinne to skupmy sie na tym - dlaczego odszedł do Chelsea? Sprawa wydaje sie prosta a mianowicie mógłby chciec szukac nowych wyzwań. Poznał lige angielska , trenował z wieloma gwiazdami światowego futbolu , widział różnice w funkcjonowaniu zespołów. Dlatego nie użalajmy sie nad nim , bo Sheva w zadnym wywiadzie nie powiedział, że żałuje swojej przeprowadzki. Z drugiej strony, nawet jesli tak by było to raczej by sie nie przyznał :) Powrót do Milanu mimo wszystko troszke mnie rozczarował. Carlo nie dawał mu zbyt wiele szans i pewnie miał ku temu stosowne powody. Zycze mu teraz by został wypozyczony do druzyny ktora regularnie grywa w LM. Bedzie mogl sobie tam spokojnie podreperować jeszcze liczby bramek w europejskich pucharach i spokojnie skonczyc kariere. Kariere mimo wszystko udaną i co do tego nie ma żadnych wątpliwosci :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 08:19   

Szewczenko niby mówił o wielkiej mobilizacji i chęci zrobienia czegoś ważnego, ale jak już dostawał szansę (od czasu do czasu ;) ) to nie widziałem w nim prawdziwej woli walki, nie gryzł trawy. Tak jakby zostawił w londyńskim sejfie swój talent :dunno:

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:12   

podobnie jak Gurcuff ;) zacznie chlop strzelac po odejsciu to polowa forum wyklnie Zarzad jak teraz....

i Jonathan dobrze prawi....kase Berlusconi mu zaproponowal porownywalna z Chelsea a i tak odszedl, wiec powody musialy byc inne....

Marco7 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 09:45   

Tak się akurat składa, że duża część osób krytykująca zarząd za Gourcuffa była w ogóle przeciwna powrotowi Szewczenki do Milanu (jak widać słusznie), więc na pewno nie będzie wyrzucała zarządu jak strzeli kilka bramek. Dlatego nie łączyłbym tych kwestii, bo podejrzewam, że zwolenników powrotu Ukraińca było nawet więcej wsród tych co teraz mówią, że dobrze będzie sprzedać Gourcuffa za 15 baniek.

A tak już na temat. Transfer Szewy był złym pomysłem od samego początku i stanowił tylko kolejny rok w plecy jeśli chodzi o odbudowę drużyny.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 23:37   

Pomysł z Shevą to przysłowiowa kula w płot. Sam miałem nadzieję, że to będzie coś, że to sprawi różnicę. Niestety w przeciągu tych "paru" miesięcy można wywnioskować że transfer Ukraińca to niewypał sezonu. Bez ważnych bramek, bez zaangażowania, ba... nawet bez odpowiedniej (dla tej klasy piłkarza) ilości minut na boisku.... To naprawdę cios w policzek. Gra Pippo a Sheva grzeje ławę. To dla niego coś na pewno trudnego. Transfer jak najbardziej na wielki MINUS :cry2:

EDIT: kilka słów krytyki i jest bardzo ładna asysta :) sprawił różnicę! :piwo:

HECTOR 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 03, 2009 19:41   

Niech mi polscy makaroniarze odpowiedza co jest w koncu z szewa??? gra ten sezon w Milanie czy powrot na niebieskie stroje?

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 03, 2009 22:40   

Wrócił do Chelsea - koniec wypożyczenia.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 13, 2009 13:11   

Andrzej głupieje na starość :rotfl2: Dynamo-Milan-Chelsea-Dynamo => od początku miał sprecyzowany plan kariery :lol2: .
Jak mówił, że zostanie w Milanie do końca kariery to pewnie żartował ;) , a oczywistą oczywistością jest to, że każdy 10 lat temu marzył o grze w Londynie.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 13, 2009 13:59   

ja tu nie jestem od porzadku, ale jest juz temat o Shevchence, mozna by tam przeniesc te posty i jednoczesnie moj skasowac ;)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 13, 2009 15:47   

stan, słabo szukałem bo nie zauważyłem tamtego tematu ;) pewnie przez "ankietę''.
pewnie, że można to poprzenosić i pokasować :) niestety nie ma LK i z każdym bzdetem trzeba pisać posty ;)

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 13, 2009 21:00   

Myśle ze nie dokladnie to mial na mysli :) Napewno na poczatku kariery myslal o powrocie do Dynama a przeprowadzka do Chelsea byla w jego myslach odkad zaczal sie nim interesowac Abramovic :) W sumie ciesze sie ze wrocil na stare smieci. Wolalbym go w Milanie ale w Dynamie sobie jeszcze postrzela w LM na stare lata :) Wygrał wszystko co miał do wygrania ( no oprocz FIFA World Player ) i zapisze sie historii pilki :) Coz wiecej trzeba ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 14, 2009 08:12   

W sumie tak, jak ktoś 'wygrał wszystko co jest do wygrania' może wyłączyć ambicje i zejść na psy ;)
Bo po co wygrać to wszystko jeszcze raz, a nawet zrobić więcej np. zostać najlepszym strzelcem w historii klubu piu titolo al mondo :king:
Generalnie wisi mi co Szewczenko porabia, ale rozbawiła mnie ta jego wczorajsza wypowiedź i jestem pewny, że jest bardzo wdzięczny żonie za pomoc w dokonywaniu wyborów ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 14, 2009 11:08   

Zrobił dużo, ale mógł o wiele więcej. Mimo, że Sheva kojarzy mi się ze starymi ( nie zawsze zwycięskimi ale jednak) dobrymi czasami, dużym napisem Opel na koszulkach ( ihmo nie wiem czemu go pomniejszyli w sezonie 2002/03) i tymi cienkimi paskami na stulecie klubu to bardziej tęsknię za Kaką :]

konrad_acm napisał/a:
jest bardzo wdzięczny żonie za pomoc w dokonywaniu wyborów

Nie tylko Kurt Cobain miał "wspaniałą" blond kobietę :D

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 14, 2009 11:36   

Nie rozumiem tej dyskusji zbytnio. Żaden z wielkich klubów by Shevchenki nie przygarnął, bo Ukrainiec byłby wielką niewiadomą. Apanaże z pewnością niskich by sobie nie zażyczył, a jakość stricte sportowa oferowana przez niego to wielka niewiadoma. Na rynku za podobne pieniądze są dużo lepsze (czyt. niosące ze sobą mniejsze ryzyko) opcje transferowe. W Londynie zostać nie mógł nawet nie dla tego, że był aż tak beznadziejnie cienki, bo nie był - w sparingach prezentował się całkiem nieźle; robił trochę szumu, był aktywny, m.in. to po jego akcji Ashley Cole strzelił nam bramkę w Baltimore - niemniej jednak pensja wynosząca około 9 milionów euro / funtów rocznie była nie do zaakceptowania. Teoretycznie Sheva mógłby rozmieniać się na drobne w klubach typu Palermo, Sampdoria, czy inne Blackburn, ale to byłaby sportowa degradacja czołowego napastnika świata początku XXI wieku. Znacznie lepszą opcją dla jego wizerunku, jak i dla niego samego był sentymentalny powrót do Kijowa. Ot i cała historia: skoro nie klub z najwyższej półki, to lepiej wrócić do Dynama, z którym Andriy jest związany, niż do jakiegoś przypadkowego średniaka. ;)

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 14, 2009 12:07   

A ilez on to teraz zarabia w Dynamie? 9 milionow? Glupota jest mowic o kasie teraz jak juz facet zarobil samym pobytem w Chelsea na swe utrzymanie :) Dalej twierdze ze powinnismy go zostawic w Milanie skoro był do wziecia za darmoche. Nawet nie robil problemu z tego ze siedział na ławie a widzac taka dyspozycje napastnikow teraz napewno nie zagrał by gorzej... Co do tego , ze mogl w Mediolanie zrobic duzo wiecej to juz jego sprawa indywidualna... ( a moze jego zony). Nie wymagajmy od zawodnika przywiazania klubowego takie jak miał Maldini. Pato zagrał u nas rok a juz chciał spieprzać widzac ze Milan o nic nie walczy... A to , ze Sheva gadał iz zostanie u nas do konca kariery to moze poprostu tak myslal gdy udzielal wywiadom... Tylko krowa zdania nie zmienia :) Kaka powiedział ze jak odejdzie to tylko do Realu , tak Sheva było wiadomo, ze jak odejdzie to tylko do Chelsea. Z tym ze Kake ponoc "sam" klub wcisnal Realowi a Sheva oczywiscie to zdrajca :)

Odpowiedz do tematu