ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaż
Autor Wiadomość
Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 17:13   

no daj spokoj. :)
wg. mnie wszczepienie takiego barwnika ma znikomy, o ile jakikolwiek wplyw na zdrowie.
idac tym tropem wszystko ma niekorzystny wplyw na zdrowie - wystawianie sie na wplyw promieni slonecznych, picie coca-coli, przekluwanie uszu, uzywanie makijazu, zbyt czeste spozywanie czerwonego miesa czy niewysypianie sie...itp. itd.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 18:51   

szakuś napisał/a:
Cytat:

...a napinaczami internetowymi sie nie przejmuj, w twarz by Ci taki nic podobnego nie powiedzial ;-)
Jakby mnie zapytał, to bym powiedział... Zresztą skąd Ty to możesz wiedzieć, hm ;>? Mów za siebie. :|

a Ty jestes napinaczem internetowym, ze sie tak przejales? :-) jesli jestes rownie wylewny "w realu" ;-) to chyba nie o Tobie mowa, zgadza sie? ja mam na mysli osobnikow typu net-bohater, ktory na forum szydzi, a na na zywo nie spojrzalby powyzej brzucha ozziego ;-) a juz na pewno nie pozwolilby sobie na krytyczna opinie. sam ocen czy pisalem do Ciebie.

szakuś napisał/a:
Tematy na forach zakłada się po to, żeby dyskutować i właśnie to robię, w możliwie najbardziej kulturalny sposób
"wiochmenstwo" to ten kulturalny sposob? ;-)

wracajac do tematu: mozna nie lubic tatuazy, ale takie przywiazanie sie z Milankiem na cale zycie robi wrazenie. jest to na pewno swego rodzaju manifestacja - ale w pozytywnym dla mnie tego slowa znaczeniu.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 18:59   

A ja sądze że tatuaże to nic złego, co prawda szczerze powiem że nie podoba mi się osoba wytatuowana na całym ciele(może jedynie Scofieldowi pasuje :D ). Ale jeden czy dwa nieduże tatuaże to chyba nie jest wielkie zło ;) a jeśli chodzi o "zdrowie" to już raczej indywidualizm, jedni mówią że szkodzi, drudzy że nie - czeski film :D

szakuś 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 19:01   

Czy ja wiem, a jak nagle ozzy odkryje, że to, co naprawdę go kręci, to Inter... i co wtedy :P ? Nie no, żartuję, to tak jakby fan Realu przerzucił się na Szczakowiankę Jaworzno, "bo jest lepsza" : P. No, ale wracając do tematu. Jakbym miał kompletnie pominąć to, że to jest tatuaż, i potraktować jako rysunek namalowany na brzuchu flamastrem, lol :D , to nie podoba mi się duży odstęp między literami (zacznij się odchudzać, ło ;>) i litera "L", która raczej wygląda jak duże i.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 00:52   

Szakuś -- moje słowa nie były w zaden sposob skierowane do Ciebie. Ani o buractwie ani o wiosce. Mialem raczej na mysli dwoch kolegow ktorzy wypowiedzieli sie powyzej Twojej pierwszej wypowiedzi. Jesli Cie urazilem, sorrki.
A jesli kiedyś odkryje, że jednak kręci mnie Inter to dziś na szczescie mozna taki tatuaż usunąc, wiec bez obawy. Mysle ze jednak w tym wcieleniu nie odkryje tego ze Inter mnie kreci. Klub zostaje na cale zycie (nie tak jak kobitki :) ) Dlatego nigdy nie robcie sobie imienia ani podobizny:)

szakuś napisał/a:
że tatuaż, który jest zwyczajną dekoracją, robi się "dla siebie", no to knockout - zwłaszcza, że ozzy założył temat specjalnie po to, żeby nam go pokazać

To może wydawac sie paradoksem, ze zrobilem go dla siebie a teraz sie "chwale", ale to jedyne miejsce w necie gdzie umiescilem fotke, no bo gdzie jak nie tu. Nie czuje potrzeby od dzis lazenia na ulicy bez koszulki ani umieszczania fotki gdzie tylko sie da. Chcialem sie tym tylko podzielic z ludzmi ktorzy dziela ze mna milosc do Milanu. Moze moje argument są slabe i nie trafaiaja, ale to juz nie mi oceniac.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 09:03   

Ozzy, a dlaczego na zdjęciu masz Alice'a??? ;) No chyba że mnie wzrok myli ;)
Mnie generalnie nie kręcą tatuaże, ale Twój jest inny ;) Nie jest na łydce i nie chodzisz z podciągniętą nogawką ;) Gratuluje więc pomysłu :) Każdy inaczej wyraża miłośc, wiernośc (np do klubu). Ty wybrałeś swój i brawa :)

Porek 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 11:37   

Mnie sie ten tatuaz kojarzy przede wszystkim z 2 Pac'iem i jesgo slynnym tatuazem "THUG LIFE" bo i czcionka jest nieslychanie podobna no i przede wszystkim miejsce to samo :P
Co do samych to tatuazy to fajna sprawa jesli jest tatuaz ladny poprsotu a nie byle gowno jakies narysowane ( podobnie z graffiti jest wg mnie ;) ) wplyw na zdrowie tez ma ujemny bo badz co badz barwniki te sa mocno rakotworcze wiec to sprawa kazdego z nas :P - ser plesniowy - tak dla porownania - tez jest rakotworczy... Sam moze tez kiedys sobie zrobie - jak przestabe sie bac igly :P :rotfl2:

PS. Moze 2PAc tez sluchal Black Sabbath ;) :P :D :forzamilan:

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 12:24   

Porek - jak to napisales to az poszukalem i sprawdzilem :)
No nie mow mi ze czcionka jest podobna. On ma to zrobione duzymi literkami, poza tym I mial jako pocisk. Mysle ze tylko miejsce jest to samo, no i poza tym on mial kaloryfer :P

Temat przeczytała moja tatuatorka i tu chcialem wkleic co napisala na temat niektorych wypowiedzi:
Cytat:
Tatuaż jest w tej chwili na takim poziome ze nie jest w stanie komukolwiek zaszkodzić, mówię to o tatuażu dobrze ( sterylnie) wykonanym. Tusze są antyalergiczne i nie są w stanie zaszkodzić nawet dziecku... także bardzo śmieszą mnie teksty ludzi którzy się na tym nie znają, a wypowiadają się jak by pozjadali wszystkie rozumy...

Porek 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 13:24   

Az tak bardzo nie przygladalem sie - tylko tak mi sie skojarzyl jakos mocno :) Ja to gratuluje odwagi mimo wszystko bo moj lek przed igla jest paniczny ;) :king:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 13:55   

ozzy69, z przykrością stwierdzam, że próbujesz nas okłamać!!!!
na zdjęciu, za Tobą ewidentnie widać, że masz kaloryfer! I to taki całkiem, całkiem...biały :P

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 15:40   

Anathem - Alice Cooper na avatarze. A czemu nie? :) Jego koncerty są genialne. Polecam Brutally Live!
Bubu - ja tak naprawde nie wiem jakie sa ceny tatuazy, bo mialem robiony po promocyjnej cenie :) Moja tatuatorka mowi, ze taki herb 5-7 cm kolo 100 zl. Jak zrobisz napisz ile zaplaciles.
konrad_acm - A nie zgadles! To nie bylo u mnie w domu i nie udowdnisz mi, ze mam kaloryfer.[/b]

PS. wiem o co chodzilo Anathemowi i tak wlasnie napisalem. Czemu nie? Lubie Alice`a i Ozzy`ego.
Ostatnio zmieniony przez ozzy69 Śro Cze 06, 2007 18:30, w całości zmieniany 1 raz  

Porek 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 06, 2007 15:44   

Mi sie wydaje ze Anathem mial na mysli to ze masz w avatarze Alice Cooper a jestes podpisany ozzy69 ;)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 08, 2007 08:00   

Dzięki Porek :) Dokladnie to miałem na myśli :) W świetne koncerty Alice'a nie wątpie :) No ba obaj "wielkimi poetami są" ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 15:49   

Done:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 17:03   

Świetny!
Ile zapłaciłeś?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 17:58   

80zl :) Wydaje mi sie ze to atrakcyjna cena :P
+ maść łagodzaca podrażnienia 14zl

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 19:15   

No, niedrogo.
Ja na razie planuje znak Wu Tang Clanu na łopatce :)

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 19:45   

Bubu, musze przyznać że naprawde kozacki ;) ja jak będe robić, to z gwiazdką nad, ale zostawie miejsce na następne :king:

Bizarre21 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 22:28   

Bardzo ładny, fajnie wygląda z tym wieńcem dookoła, a 80 zł to faktycznie atrakcyjna cena. Teraz Bubu tylko koszulki bez rękawów ;)

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 08:11   

No bardzo ladny mi tez sie podoba musze przyznac a ten wieniec jeszcze dodaje uroku :D Gratuluje odwagi ;) czekamy chyba na kolejne jakies ;)

Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 14:49   

no odwage trzeba mieć, faktycznie :P tatuaż bardzo fajna, rzeczywiście ten wieniec dodaje pewnego uroku :D

nice. pzdr,

Maldinim się rodzi, czy się zostaje?
- W moim przypadku rodzi i zostaje. Nazwisko pomaga, jednak to nie wszystko. Pasja, oddanie, miłość. Wydaje się, że to banalne słowa, a jednak kluczowe....

Forza MILAN ! ! !

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 14:58   

Bubu- Szacunek!!!!
tylko jedno "ale"- ja gdybym sie zdecydował na takie cudo,to zrobiłbym to na klacie,na sercu ;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 15:07   

no to ja sie troche wylamie ;) oczywiscie sam fakt zaakcentowania milosci do Milanu tatuazem oceniam jako plus, nie jakis specjalnie wyuzdany, ale spoko.....jesli zas chodzi o ten konkretny u Bubu (od razu sorry) to zdecydowanie nic specjalnego ;) po prostu herb klubu w lisciach ;) ok sprawa, ale zeby od razu ochy i achy nad nim wyprawiac to jak dla mnie przesada ;)

mms 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:57   

Bubu, naprawde dobrze to wyglada. Przyznam, ze sam w niedlugim czasie walne sobie podobny, moze w nieco innym miejscu ;) (i nie chodzi tu o ....) :D
Ozzy, staraj sie trzymac forme ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 13, 2007 14:46   

a może napiszemy zbiorowego mejla do BravoSport żeby dołożyli do gazetki dziary Milanu? wiecie, takie zajefajne i do końca wakacji sie zmyją, mama nie będzie zła, a pani w szkole to wogóle nie zauważy. co wy na to?

ja popieram (dane na priv).

Odpowiedz do tematu