ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaż
Autor Wiadomość
ozzy69 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 23:04   Tatuaż

Chciałem się pochwalic moim nowym "nabytkiem". To poki co wersja pierwsza, kontur bedzie grubszy. Jak tylko wszystko sie wygoi pokaze.
Mam tylko dylemat czy wypełniac srodek czerwienią? Moze jakas podpowiedz.
Moze inni kibice Milanu pochwala sie swoimi tatuazami.

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 23:21   

Ja mam taki sam tylko, że na czole. Ale nie mam zdjęcia niestety :(

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 03, 2007 23:32   

Jak nauczysz się robic zdjecia i wrzucac je na forum to smialo pokaz.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 14:36   

Też myśle o zrobieniu tatuażu, ale mniejszego tzn. herbu Milanu na lewym ramieniu. Ale to za jakieś 2-3 lata jak przestanę rosnąć ;]

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 14:54   

Proponuję wypełnić środek na czarno, a całą resztę ciała buraczaną czerwienią.
No i oczy jak w avatarze - obowiązkowo.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 15:20   

ja nie rozumiem dlaczego w taki sposob reagujecie. robienie tatuazu jest kwestia osobista i nie wiedze sensu takiego kpiarstwa...

Ozzy - nie radze wypelniac tego czerwonym kolorem. nie sadze by wygladalo to dobrze. najlepiej zapytaj sie w studiu o jakas sugestie co do wypelnienia. mysle, ze jednokolorowe, lekko cieniowane tatuaze sa ladniejsze od pstrokatych, kolorowych.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Argon
Barcelonista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 18:07   

Dokładnie, dziarka to osobista sprawa kazdego z nas. Komus sie to podoba, komus nie. Ja naleze do grona fanów ozdabiania ciała tego rodzaju malunkami i sam posiadam dwa (a to na bank nie koniec). No nie jestem fanem Milanu (co nie znaczy że ich nie lubie, bo lubie i szanuje) w moim serduszku mieszka Barca i obie dziary są związane własnie z "Dumą Katalonii'. Pierwszy zrobiony rok temu to herb FCB na łydce prawej nogi. A ten nowszy zrobiony 2 miesiące temu to napis "Barca" na lewym ramieniu, oczywiście w ozdobnej wersji.

Jak pożycze cyfrówke to napewno wkleje zdjęcia, żeby mi ktoś nie powiedział że ściemniam.

Tak że ja Cie stary popieram w 100%, Twój tatto nie musi zwalac wszytkich na kolana, bo jak przypuszczam zrobiłeś go dla siebie, a nie na pokaz :piwo:

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 18:19   

nie podoba mi sie ta czcionka..... ja bym sobie strzelil klasyczna wersje napisu:

szakuś 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 20:21   

Uch, ciężko mi to oceniać, bo gustuję w płci pięknej, ale nie podoba mi się z dwóch powodów:

a ) Ogólnie tatuaże, poza tym, że to skuteczne marnowanie zdrowia i pieniędzy, to (moim zdaniem ofc.) takie... wiochmeństwo, że tak powiem. No, wiochmeństwo może nie, ale kozakowanie w pełnym wymiarze. :kij:

b ) Ta czcionka bardziej mi się kojarzy z projektem Microsoft Milan, niż z naszym ukochanym klubem :P

Szatan 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 20:30   

szakuś napisał/a:
a ) Ogólnie tatuaże, poza tym, że to skuteczne marnowanie zdrowia i pieniędzy, to (moim zdaniem ofc.) takie... wiochmeństwo, że tak powiem. No, wiochmeństwo może nie, ale kozakowanie w pełnym wymiarze. :kij:

Tak a dziara zrobiona w miejscu, które przez większość czasu może mieć ukryte, tatuaże robi się dla siebie a nie dla kogoś :!:
U mnie jest możliwość wytatuowania pewnego zdania po włosku na sercu za jakiś czas, jak się zdecyduję to napewno pokażę

szakuś 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 20:45   

A ja mówiłem że dla kogoś? Można marnować pieniądze i zdrówko również dla siebie. Może to podwyższa samoocenę...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 20:47   

brzozaw napisał/a:
Też myśle o zrobieniu tatuażu, ale mniejszego tzn. herbu Milanu na lewym ramieniu

Ja zrobie sobie takie cos do dwoch tygodni :) Dokladnie w tym samym miejscu.

Bizarre21 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 20:56   

Taki tatuaż na brzuchu jest gangsta ;D
Myślę, że pozostawienie tatuażu całego czarnego będzie lepszym posunięciem. Jeden z moich dalszych znajomych wytatuował sobie na plecach "Socrates" na cześć Brazylijczyka tak żeby wyglądało to jak napis na koszulce, pomysł ciekawy ale pewnie bym się nie odważył. Też rozważałem (a może dalej rozważam) zrobienie sobie małej dziary na ramieniu z nazwą naszego klubu. Imo "tatuaże" henną są jakimś kompromisem.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 20:57   

szakuś napisał/a:
Można marnować pieniądze i zdrówko również dla siebie.

wytlumacz mi prosze jak tatuaz wplywa ujemnie na zdrowie?

szakuś napisał/a:
Może to podwyższa samoocenę...

nawet jesli tak jest, czy to jest cos zlego?
samoocene mozna sobie podwyzszyc rowniez poprzez dostanie 5 w szkole lub udany podryw w knajpie... :P

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 21:42   

lub drwinami w internecie....

Placor 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 22:10   

ozzy69, gdy bedziesz juz w wieku starczym i urosnie ci miesien piwny bedzie to fajnie wyglądać.

Ale na powaznie to podoba mi sie ta czcionka. Co do wypelnienia to tak jak wspomniał Mości, spytaj w studio.
Gratuluje odwagi. Sam moze sobie kiedys na takie cos pozwole :)

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 04, 2007 22:37   

Jesli chodzi o czcionke to "zaprojektowal" mi ten napis ojciec. Wzorowal sie czcionką z plyty Black Sabbath "Sabbath bloody sabbath" a poniewaz wg mnie wyglada fajnie to tak juz zostalo.

Nie wiem skad taka nietolerancja i totalna niechęc. Przeciez nie robie tym nikomu krzywdy. Jesli juz tylko sobie. To jest wlasnie nasz narod i jak tu sie dziwc ze mamy takich Talibow u wladzy skoro spoleczenstwo nie jest lepsze. Na kazdym kroku jakies buractwo i sredniowiecze. Najlepiej jak kazdy wygladalby modelowo. Cos mi to juz przypomina z hostorii, ale cóż poradzic. Proponuje nie wyjezdzac na zachod bo tam moj tatuaz to maly pikus, tam krzykacze mieliby pole do popisu. Tylko tam wszechpolakow i klenczonow jest o wiele mniej i chwala za to :)

Nie robie tego dla szpanu, dla bycia kims lepszym. Zrobilem to bo ten klub jest czescią mojego zycia i czulem taka potrzebe. Jeden nosi koszulke, drugi ma plakaty na scianie, a ja zrobilem sobie tatuaz. Dzieki za slowa poparcia, widac ze sa tu tez normalni uzytkownicy.

Placor - dlatego mam motywacje do tego by ten miesien nie powstal :)

PS. Dzis sam po raz pierwszy zrobilem sam kolezance poprawke i powiem szczerze, ze to zajebista sprawa. Co prawda przy poprawce nie widac takich efektow, ale jutro bede robil tattoo od poczatku do konca i mam nadzieje, ze bedzie rownie fajnie.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 09:02   

fajny ten Twoj tatuaz :) choc osobiscie nie jestem ich zwolennikiem i sam nie zamierzam sie pomalowac ;) to wyglada naprawde ciekawie! mysle, ze nie powinienes go w srodku wypelniac - pogrubic i wystarczy. choc moze faktycznie zapytaj specjalistow :D

...a napinaczami internetowymi sie nie przejmuj, w twarz by Ci taki nic podobnego nie powiedzial ;-)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 09:07   

Ozzy powiedz mi ile zaplaciles za ten tatuaz. I ile (jezeli sie orientujesz) kosztowalby tatuaz z logiem ACM (bez kolorow) wielkosci nie wiem 5-7cm na lewym bicepsie :)

szakuś 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 13:06   

O rany, powiedziałem, że nie podoba mi się tatuaż, a już jestem średniowiecznym wszechpolskim burakiem, co to lepiej, żeby na zachód nie wyjeżdżał :P Prawdziwe buractwo to skreślanie czyjejś opinii na wejściu, bez najmniejszej analizy... Ja tego nie zrobiłem :) Przesadzasz, po prostu mówię, że akurat "dziary" mi się nie podobają. Nie drwię z nikogo, ale jak ktoś mi mówi, że tatuaż, który jest zwyczajną dekoracją, robi się "dla siebie", no to knockout - zwłaszcza, że ozzy założył temat specjalnie po to, żeby nam go pokazać. I nie widzę w tym pokazywaniu nic złego, w końcu to jego brzuch ;p

Cytat:

...a napinaczami internetowymi sie nie przejmuj, w twarz by Ci taki nic podobnego nie powiedzial ;-)

Jakby mnie zapytał, to bym powiedział... Zresztą skąd Ty to możesz wiedzieć, hm ;>? Mów za siebie. :| Tematy na forach zakłada się po to, żeby dyskutować i właśnie to robię, w możliwie najbardziej kulturalny sposób, ale że nie mam sprzymierzeńców, to od razu robicie halo w deseń "e nie przejmuj się co on wie" =]

Jeśli mam komuś tłumaczyć jaki tatuaż ma wpływ na zdrowie, zachęcam do przeczytania książki do biologii z podstawówki ;o

pzdr., zachęcam do cywilizowanej dyskusji :p

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 13:22   

Dawno, dawno temu miałem zajawke na zrobienie dziarki, ale chyba na szczęście tego nie zrobiłem.
A to czy ktoś 'zrobi' się cały w czerwono czarne paski to już jego sprawa nie ma co się stresować ;)
Co do tatoo ozzyego to proponuje tylko pogrubić kontury, ale to tylko moje zdanie.

ps. wszystkich zainteresowanych dziarami zapraszam do specjalnie założonego tematu na forum... acmilan.pl :P : http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.php?t=2019

Sonar 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 13:40   

swietny tatuaz.

ja bym go chyba raczej zostawil tak jak jest.

Sam nie mam tatuazy, ale w przyszlosci moze sobie ze dwa jakies zapodam. Nie widze w tym zadnego cwaniactwa ani tym bardziej jakichs szkod dla zdrowia.

bravo ozzy69

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 15:39   

Własnie umowilem sie na poniedzialek na 11.00 na zrobienie tatuazu :)

fito92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 16:16   

Mi ten tatuaż się podoba, a co do szkód jakie przynosi ( jeli chodzi o zdrowie ) to słyszałem różne opinie, ale teraz tatuaże są robione takimi technikami, że nie powodują żadnego uszczerbku na zdrowiu i nie są szkodliwe.

szakuś 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 17:00   

Każde przynoszą uszczerbek na zdrowiu, mniejszy lub większy, nawet te z henny. Każde kaleczenie przynosi uszczerbek na zdrowiu, a wszczepianie ciała obcego (barwnika) to juz całkiem ;p

Dla mnie niezła alternatywą dla tatuaży są koszulki z własnymi wzorami, o. :]

Odpowiedz do tematu